Sphinx-Book-Theme - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: suggest edit
ca: suggerir edició

en: Last updated on
ca: Darrera actualització el

en: Edit this page
ca: Editeu aquesta pàgina

en: Launch
ca: Llançament

en: Print to PDF
ca: Imprimeix a PDF

en: open issue
ca: número obert

en: Download notebook file
ca: Descarregar fitxer de quadern

en: Toggle navigation
ca: Commuta la navegació

en: Source repository
ca: Dipòsit de fonts

en: By the
ca: Per la

en: next page
ca: pàgina següent

en: Sphinx Book Theme
ca: Tema del llibre Esfinx

en: Download source file
ca: Baixeu el fitxer font

en: By
ca: Per

en: Open an issue
ca: Obriu un número

en: previous page
ca: Pàgina anterior

en: Download this page
ca: Descarregueu aquesta pàgina

en: Theme by the
ca: Tema del
