Sphinx-Book-Theme - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
cs: navrhnout úpravy

en: Last updated on
cs: Naposledy aktualizováno

en: Edit this page
cs: Upravit tuto stránku

en: Launch
cs: Zahájení

en: Print to PDF
cs: Tisk do PDF

en: open issue
cs: otevřené číslo

en: Download notebook file
cs: Stáhnout soubor poznámkového bloku

en: Toggle navigation
cs: Přepnout navigaci

en: Source repository
cs: Zdrojové úložiště

en: By the
cs: Podle

en: next page
cs: další strana

en: repository
cs: úložiště

en: Sphinx Book Theme
cs: Téma knihy Sfinga

en: Download source file
cs: Stáhněte si zdrojový soubor

en: Contents
cs: Obsah

en: By
cs: Podle

en: Copyright
cs: autorská práva

en: Fullscreen mode
cs: Režim celé obrazovky

en: Open an issue
cs: Otevřete problém

en: previous page
cs: předchozí stránka

en: Download this page
cs: Stáhněte si tuto stránku

en: Theme by the
cs: Téma od
