Sphinx-Book-Theme - en to da translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
da: foreslå redigering

en: Last updated on
da: Sidst opdateret den

en: Edit this page
da: Rediger denne side

en: Launch
da: Start

en: Print to PDF
da: Udskriv til PDF

en: open issue
da: åbent nummer

en: Download notebook file
da: Download notesbog-fil

en: Toggle navigation
da: Skift navigation

en: Source repository
da: Kildelager

en: By the
da: Ved

en: next page
da: Næste side

en: repository
da: lager

en: Sphinx Book Theme
da: Sphinx bogtema

en: Download source file
da: Download kildefil

en: Contents
da: Indhold

en: By
da: Ved

en: Copyright
da: ophavsret

en: Fullscreen mode
da: Fuldskærmstilstand

en: Open an issue
da: Åbn et problem

en: previous page
da: forrige side

en: Download this page
da: Download denne side

en: Theme by the
da: Tema af
