Sphinx-Book-Theme - en to de translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
de: vorschlagen zu bearbeiten

en: Last updated on
de: Zuletzt aktualisiert am

en: Edit this page
de: Bearbeite diese Seite

en: Launch
de: Starten

en: Print to PDF
de: In PDF drucken

en: open issue
de: offenes Thema

en: Download notebook file
de: Notebook-Datei herunterladen

en: Toggle navigation
de: Navigation umschalten

en: Source repository
de: Quell-Repository

en: By the
de: Bis zum

en: next page
de: Nächste Seite

en: repository
de: Repository

en: Sphinx Book Theme
de: Sphinx-Buch-Thema

en: Download source file
de: Quelldatei herunterladen

en: Contents
de: Inhalt

en: By
de: Durch

en: Copyright
de: Urheberrechte ©

en: Fullscreen mode
de: Vollbildmodus

en: Open an issue
de: Öffnen Sie ein Problem

en: previous page
de: vorherige Seite

en: Download this page
de: Laden Sie diese Seite herunter

en: Theme by the
de: Thema von der
