Sphinx-Book-Theme - en to el translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
el: προτείνω επεξεργασία

en: Last updated on
el: Τελευταία ενημέρωση στις

en: Edit this page
el: Επεξεργαστείτε αυτήν τη σελίδα

en: Launch
el: Εκτόξευση

en: Print to PDF
el: Εκτύπωση σε PDF

en: open issue
el: ανοιχτό ζήτημα

en: Download notebook file
el: Λήψη αρχείου σημειωματάριου

en: Toggle navigation
el: Εναλλαγή πλοήγησης

en: Source repository
el: Αποθήκη πηγής

en: By the
el: Από το

en: next page
el: επόμενη σελίδα

en: repository
el: αποθήκη

en: Sphinx Book Theme
el: Θέμα βιβλίου Sphinx

en: Download source file
el: Λήψη αρχείου προέλευσης

en: Contents
el: Περιεχόμενα

en: By
el: Με

en: Copyright
el: Πνευματική ιδιοκτησία

en: Fullscreen mode
el: ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΠΛΗΡΟΥΣ ΟΘΟΝΗΣ

en: Open an issue
el: Ανοίξτε ένα ζήτημα

en: previous page
el: προηγούμενη σελίδα

en: Download this page
el: Λήψη αυτής της σελίδας

en: Theme by the
el: Θέμα από το
