Sphinx-Book-Theme - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
eo: sugesti redaktadon

en: Last updated on
eo: Laste ĝisdatigita la

en: Edit this page
eo: Redaktu ĉi tiun paĝon

en: Launch
eo: Lanĉo

en: Print to PDF
eo: Presi al PDF

en: open issue
eo: malferma numero

en: Download notebook file
eo: Elŝutu kajeran dosieron

en: Toggle navigation
eo: Ŝalti navigadon

en: Source repository
eo: Fonto-deponejo

en: By the
eo: Per la

en: next page
eo: sekva paĝo

en: repository
eo: deponejo

en: Sphinx Book Theme
eo: Sfinksa Libro-Temo

en: Download source file
eo: Elŝutu fontodosieron

en: Contents
eo: Enhavo

en: By
eo: De

en: Copyright
eo: Kopirajto

en: Fullscreen mode
eo: Plenekrana reĝimo

en: Open an issue
eo: Malfermu numeron

en: previous page
eo: antaŭa paĝo

en: Download this page
eo: Elŝutu ĉi tiun paĝon

en: Theme by the
eo: Temo de la
