Sphinx-Book-Theme - en to et translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
et: soovita muuta

en: Last updated on
et: Viimati uuendatud

en: Edit this page
et: Muutke seda lehte

en: Launch
et: Käivitage

en: Print to PDF
et: Prindi PDF-i

en: open issue
et: avatud küsimus

en: Download notebook file
et: Laadige sülearvuti fail alla

en: Toggle navigation
et: Lülita navigeerimine sisse

en: Source repository
et: Allikahoidla

en: By the
et: Autor

en: next page
et: järgmine leht

en: repository
et: hoidla

en: Sphinx Book Theme
et: Sfinksiraamatu teema

en: Download source file
et: Laadige alla lähtefail

en: Contents
et: Sisu

en: By
et: Kõrval

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: Fullscreen mode
et: Täisekraanirežiim

en: Open an issue
et: Avage probleem

en: previous page
et: eelmine leht

en: Download this page
et: Laadige see leht alla

en: Theme by the
et: Teema
