Sphinx-Book-Theme - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
fi: ehdottaa muokkausta

en: Last updated on
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit this page
fi: Muokkaa tätä sivua

en: Launch
fi: Tuoda markkinoille

en: Print to PDF
fi: Tulosta PDF-tiedostoon

en: open issue
fi: avoin ongelma

en: Download notebook file
fi: Lataa muistikirjatiedosto

en: Toggle navigation
fi: Vaihda navigointia

en: Source repository
fi: Lähteen arkisto

en: By the
fi: Mukaan

en: next page
fi: seuraava sivu

en: repository
fi: arkisto

en: Sphinx Book Theme
fi: Sphinx-kirjan teema

en: Download source file
fi: Lataa lähdetiedosto

en: Contents
fi: Sisällys

en: By
fi: Tekijä

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Fullscreen mode
fi: Koko näytön tila

en: Open an issue
fi: Avaa ongelma

en: previous page
fi: Edellinen sivu

en: Download this page
fi: Lataa tämä sivu

en: Theme by the
fi: Teeman tekijä
