Sphinx-Book-Theme - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
fr: suggestion de modification

en: Last updated on
fr: Dernière mise à jour le

en: Edit this page
fr: Modifier cette page

en: Launch
fr: lancement

en: Print to PDF
fr: Imprimer au format PDF

en: open issue
fr: signaler un problème

en: Download notebook file
fr: Télécharger le fichier notebook

en: Toggle navigation
fr: Basculer la navigation

en: Source repository
fr: Dépôt source

en: By the
fr: Par le

en: next page
fr: page suivante

en: repository
fr: dépôt

en: Sphinx Book Theme
fr: Thème du livre Sphinx

en: Download source file
fr: Télécharger le fichier source

en: Contents
fr: Contenu

en: By
fr: Par

en: Copyright
fr: droits d'auteur

en: Fullscreen mode
fr: Mode plein écran

en: Open an issue
fr: Ouvrez un problème

en: previous page
fr: page précédente

en: Download this page
fr: Téléchargez cette page

en: Theme by the
fr: Thème par le
