Sphinx-Book-Theme - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
hr: predloži uređivanje

en: Last updated on
hr: Posljednje ažuriranje:

en: Edit this page
hr: Uredite ovu stranicu

en: Launch
hr: Pokrenite

en: Print to PDF
hr: Ispis u PDF

en: open issue
hr: otvoreno izdanje

en: Download notebook file
hr: Preuzmi datoteku bilježnice

en: Toggle navigation
hr: Uključi / isključi navigaciju

en: Source repository
hr: Izvorno spremište

en: By the
hr: Od strane

en: next page
hr: sljedeća stranica

en: repository
hr: spremište

en: Sphinx Book Theme
hr: Tema knjige Sphinx

en: Download source file
hr: Preuzmi izvornu datoteku

en: Contents
hr: Sadržaj

en: By
hr: Po

en: Copyright
hr: Autorska prava

en: Fullscreen mode
hr: Način preko cijelog zaslona

en: Open an issue
hr: Otvorite izdanje

en: previous page
hr: Prethodna stranica

en: Download this page
hr: Preuzmite ovu stranicu

en: Theme by the
hr: Tema autora
