Sphinx-Book-Theme - en to it translation catalogue (21 entries)

en: suggest edit
it: suggerisci modifica

en: Last updated on
it: Ultimo aggiornamento il

en: Edit this page
it: Modifica questa pagina

en: Launch
it: Lanciare

en: Print to PDF
it: Stampa in PDF

en: open issue
it: questione aperta

en: Download notebook file
it: Scarica il file del taccuino

en: Toggle navigation
it: Attiva / disattiva la navigazione

en: Source repository
it: Repository di origine

en: By the
it: Dal

en: next page
it: pagina successiva

en: Sphinx Book Theme
it: Tema del libro della Sfinge

en: Download source file
it: Scarica il file sorgente

en: Contents
it: Contenuti

en: By
it: Di

en: Copyright
it: Diritto d'autore

en: Fullscreen mode
it: Modalità schermo intero

en: Open an issue
it: Apri un problema

en: previous page
it: pagina precedente

en: Download this page
it: Scarica questa pagina

en: Theme by the
it: Tema di
