Sphinx-Book-Theme - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: suggest edit
ja: 編集を提案する

en: Last updated on
ja: 最終更新日

en: Edit this page
ja: このページを編集

en: Launch
ja: 起動

en: Print to PDF
ja: PDFに印刷

en: open issue
ja: 未解決の問題

en: Download notebook file
ja: ノートブックファイルをダウンロード

en: Toggle navigation
ja: ナビゲーションを切り替え

en: Source repository
ja: ソースリポジトリ

en: By the
ja: によって

en: next page
ja: 次のページ

en: repository
ja: リポジトリ

en: Sphinx Book Theme
ja: スフィンクスの本のテーマ

en: Download source file
ja: ソースファイルをダウンロード

en: Contents
ja: 目次

en: By
ja: 著者

en: Fullscreen mode
ja: 全画面モード

en: Open an issue
ja: 問題を報告

en: previous page
ja: 前のページ

en: Download this page
ja: このページをダウンロード

en: Theme by the
ja: のテーマ
