Sphinx-Book-Theme - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
lt: pasiūlyti redaguoti

en: Last updated on
lt: Paskutinį kartą atnaujinta

en: Edit this page
lt: Redaguoti šį puslapį

en: Launch
lt: Paleiskite

en: Print to PDF
lt: Spausdinti į PDF

en: open issue
lt: atviras klausimas

en: Download notebook file
lt: Atsisiųsti nešiojamojo kompiuterio failą

en: Toggle navigation
lt: Perjungti naršymą

en: Source repository
lt: Šaltinio saugykla

en: By the
lt: Prie

en: next page
lt: Kitas puslapis

en: repository
lt: saugykla

en: Sphinx Book Theme
lt: Sfinkso knygos tema

en: Download source file
lt: Atsisiųsti šaltinio failą

en: Contents
lt: Turinys

en: By
lt: Iki

en: Copyright
lt: Autorių teisės

en: Fullscreen mode
lt: Pilno ekrano režimas

en: Open an issue
lt: Atidarykite problemą

en: previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Download this page
lt: Atsisiųskite šį puslapį

en: Theme by the
lt: Tema
