Sphinx-Book-Theme - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
lv: ieteikt rediģēt

en: Last updated on
lv: Pēdējoreiz atjaunināts

en: Edit this page
lv: Rediģēt šo lapu

en: Launch
lv: Uzsākt

en: Print to PDF
lv: Drukāt PDF formātā

en: open issue
lv: atklāts jautājums

en: Download notebook file
lv: Lejupielādēt piezīmju grāmatiņu

en: Toggle navigation
lv: Pārslēgt navigāciju

en: Source repository
lv: Avota krātuve

en: By the
lv: Ar

en: next page
lv: nākamā lapaspuse

en: repository
lv: krātuve

en: Sphinx Book Theme
lv: Sfinksa grāmatas tēma

en: Download source file
lv: Lejupielādēt avota failu

en: Contents
lv: Saturs

en: By
lv: Autors

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Fullscreen mode
lv: Pilnekrāna režīms

en: Open an issue
lv: Atveriet problēmu

en: previous page
lv: iepriekšējā lapa

en: Download this page
lv: Lejupielādējiet šo lapu

en: Theme by the
lv: Autora tēma
