Sphinx-Book-Theme - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: suggest edit
mr: संपादन सुचवा

en: Last updated on
mr: अखेरचे अद्यतनित

en: Edit this page
mr: हे पृष्ठ संपादित करा

en: Launch
mr: लाँच करा

en: Print to PDF
mr: पीडीएफवर मुद्रित करा

en: open issue
mr: खुला मुद्दा

en: Download notebook file
mr: नोटबुक फाईल डाउनलोड करा

en: Toggle navigation
mr: नेव्हिगेशन टॉगल करा

en: Source repository
mr: स्त्रोत भांडार

en: By the
mr: द्वारा

en: next page
mr: पुढील पृष्ठ

en: Sphinx Book Theme
mr: स्फिंक्स बुक थीम

en: Download source file
mr: स्त्रोत फाइल डाउनलोड करा

en: By
mr: द्वारा

en: Copyright
mr: कॉपीराइट

en: Open an issue
mr: एक मुद्दा उघडा

en: previous page
mr: मागील पान

en: Download this page
mr: हे पृष्ठ डाउनलोड करा

en: Theme by the
mr: द्वारा थीम
