Sphinx-Book-Theme - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: suggest edit
ms: cadangkan edit

en: Last updated on
ms: Terakhir dikemas kini pada

en: Edit this page
ms: Edit halaman ini

en: Launch
ms: Lancarkan

en: Print to PDF
ms: Cetak ke PDF

en: open issue
ms: isu terbuka

en: Download notebook file
ms: Muat turun fail buku nota

en: Toggle navigation
ms: Togol navigasi

en: Source repository
ms: Repositori sumber

en: By the
ms: Oleh

en: next page
ms: muka surat seterusnya

en: Sphinx Book Theme
ms: Tema Buku Sphinx

en: Download source file
ms: Muat turun fail sumber

en: By
ms: Oleh

en: Copyright
ms: hak cipta

en: Open an issue
ms: Buka masalah

en: previous page
ms: halaman sebelumnya

en: Download this page
ms: Muat turun halaman ini

en: Theme by the
ms: Tema oleh
