Sphinx-Book-Theme - en to no translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
no: foreslå redigering

en: Last updated on
no: Sist oppdatert den

en: Edit this page
no: Rediger denne siden

en: Launch
no: Start

en: Print to PDF
no: Skriv ut til PDF

en: open issue
no: åpent nummer

en: Download notebook file
no: Last ned notatbokfilen

en: Toggle navigation
no: Bytt navigasjon

en: Source repository
no: Kildedepot

en: By the
no: Ved

en: next page
no: neste side

en: repository
no: oppbevaringssted

en: Sphinx Book Theme
no: Sphinx boktema

en: Download source file
no: Last ned kildefilen

en: Contents
no: Innhold

en: By
no: Av

en: Copyright
no: opphavsrett

en: Fullscreen mode
no: Fullskjerm-modus

en: Open an issue
no: Åpne et problem

en: previous page
no: forrige side

en: Download this page
no: Last ned denne siden

en: Theme by the
no: Tema av
