Sphinx-Book-Theme - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
pl: zaproponuj edycję

en: Last updated on
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit this page
pl: Edytuj tę strone

en: Launch
pl: Uruchomić

en: Print to PDF
pl: Drukuj do PDF

en: open issue
pl: otwarty problem

en: Download notebook file
pl: Pobierz plik notatnika

en: Toggle navigation
pl: Przełącz nawigację

en: Source repository
pl: Repozytorium źródłowe

en: By the
pl: Przez

en: next page
pl: Następna strona

en: repository
pl: magazyn

en: Sphinx Book Theme
pl: Motyw książki Sphinx

en: Download source file
pl: Pobierz plik źródłowy

en: Contents
pl: Zawartość

en: By
pl: Przez

en: Copyright
pl: prawa autorskie

en: Fullscreen mode
pl: Pełny ekran

en: Open an issue
pl: Otwórz problem

en: previous page
pl: Poprzednia strona

en: Download this page
pl: Pobierz tę stronę

en: Theme by the
pl: Motyw autorstwa
