Sphinx-Book-Theme - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
pt: sugerir edição

en: Last updated on
pt: Última atualização em

en: Edit this page
pt: Edite essa página

en: Launch
pt: Lançamento

en: Print to PDF
pt: Imprimir em PDF

en: open issue
pt: questão aberta

en: Download notebook file
pt: Baixar arquivo de notebook

en: Toggle navigation
pt: Alternar de navegação

en: Source repository
pt: Repositório fonte

en: By the
pt: Pelo

en: next page
pt: próxima página

en: repository
pt: repositório

en: Sphinx Book Theme
pt: Tema do livro Sphinx

en: Download source file
pt: Baixar arquivo fonte

en: Contents
pt: Conteúdo

en: By
pt: De

en: Copyright
pt: direito autoral

en: Fullscreen mode
pt: Modo tela cheia

en: Open an issue
pt: Abra um problema

en: previous page
pt: página anterior

en: Download this page
pt: Baixe esta página

en: Theme by the
pt: Tema por
