Sphinx-Book-Theme - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
ro: sugerează editare

en: Last updated on
ro: Ultima actualizare la

en: Edit this page
ro: Editați această pagină

en: Launch
ro: Lansa

en: Print to PDF
ro: Imprimați în PDF

en: open issue
ro: problema deschisă

en: Download notebook file
ro: Descărcați fișierul notebook

en: Toggle navigation
ro: Comutare navigare

en: Source repository
ro: Depozit sursă

en: By the
ro: Langa

en: next page
ro: pagina următoare

en: repository
ro: repertoriu

en: Sphinx Book Theme
ro: Tema Sphinx Book

en: Download source file
ro: Descărcați fișierul sursă

en: Contents
ro: Cuprins

en: By
ro: De

en: Copyright
ro: Drepturi de autor

en: Fullscreen mode
ro: Modul ecran întreg

en: Open an issue
ro: Deschideți o problemă

en: previous page
ro: pagina anterioară

en: Download this page
ro: Descarcă această pagină

en: Theme by the
ro: Tema de
