Sphinx-Book-Theme - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
ru: предложить редактировать

en: Last updated on
ru: Последнее обновление

en: Edit this page
ru: Редактировать эту страницу

en: Launch
ru: Запуск

en: Print to PDF
ru: Распечатать в PDF

en: open issue
ru: открытый вопрос

en: Download notebook file
ru: Скачать файл записной книжки

en: Toggle navigation
ru: Переключить навигацию

en: Source repository
ru: Исходный репозиторий

en: By the
ru: Посредством

en: next page
ru: Следующая страница

en: repository
ru: хранилище

en: Sphinx Book Theme
ru: Тема книги Сфинкс

en: Download source file
ru: Скачать исходный файл

en: Contents
ru: Содержание

en: By
ru: По

en: Copyright
ru: авторское право

en: Fullscreen mode
ru: Полноэкранный режим

en: Open an issue
ru: Открыть вопрос

en: previous page
ru: Предыдущая страница

en: Download this page
ru: Загрузите эту страницу

en: Theme by the
ru: Тема от
