Sphinx-Book-Theme - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
sk: navrhnúť úpravu

en: Last updated on
sk: Posledná aktualizácia dňa

en: Edit this page
sk: Upraviť túto stránku

en: Launch
sk: Spustiť

en: Print to PDF
sk: Tlač do PDF

en: open issue
sk: otvorené vydanie

en: Download notebook file
sk: Stiahnite si zošit

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Source repository
sk: Zdrojové úložisko

en: By the
sk: Podľa

en: next page
sk: ďalšia strana

en: repository
sk: Úložisko

en: Sphinx Book Theme
sk: Téma knihy Sfinga

en: Download source file
sk: Stiahnite si zdrojový súbor

en: Contents
sk: Obsah

en: By
sk: Autor:

en: Copyright
sk: Autorské práva

en: Fullscreen mode
sk: Režim celej obrazovky

en: Open an issue
sk: Otvorte problém

en: previous page
sk: predchádzajúca strana

en: Download this page
sk: Stiahnite si túto stránku

en: Theme by the
sk: Téma od
