Sphinx-Book-Theme - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
sl: predlagajte urejanje

en: Last updated on
sl: Nazadnje posodobljeno dne

en: Edit this page
sl: Uredite to stran

en: Launch
sl: Kosilo

en: Print to PDF
sl: Natisni v PDF

en: open issue
sl: odprto vprašanje

en: Download notebook file
sl: Prenesite datoteko zvezka

en: Toggle navigation
sl: Preklopi navigacijo

en: Source repository
sl: Izvorno skladišče

en: By the
sl: Avtor

en: next page
sl: Naslednja stran

en: repository
sl: odlagališče

en: Sphinx Book Theme
sl: Tema knjige Sphinx

en: Download source file
sl: Prenesite izvorno datoteko

en: Contents
sl: Vsebina

en: By
sl: Avtor

en: Copyright
sl: avtorske pravice

en: Fullscreen mode
sl: Celozaslonski način

en: Open an issue
sl: Odprite številko

en: previous page
sl: Prejšnja stran

en: Download this page
sl: Prenesite to stran

en: Theme by the
sl: Tema avtorja
