Sphinx-Book-Theme - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
sr: предложи уређивање

en: Last updated on
sr: Последње ажурирање

en: Edit this page
sr: Уредите ову страницу

en: Launch
sr: Лансирање

en: Print to PDF
sr: Испис у ПДФ

en: open issue
sr: отворено издање

en: Download notebook file
sr: Преузмите датотеку бележнице

en: Toggle navigation
sr: Укључи / искључи навигацију

en: Source repository
sr: Изворно спремиште

en: By the
sr: Од

en: next page
sr: Следећа страна

en: repository
sr: спремиште

en: Sphinx Book Theme
sr: Тема књиге Спхинк

en: Download source file
sr: Преузми изворну датотеку

en: Contents
sr: Садржај

en: By
sr: Од стране

en: Copyright
sr: Ауторско право

en: Fullscreen mode
sr: Режим целог екрана

en: Open an issue
sr: Отворите издање

en: previous page
sr: Претходна страница

en: Download this page
sr: Преузмите ову страницу

en: Theme by the
sr: Тхеме би
