Sphinx-Book-Theme - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
sv: föreslå redigering

en: Last updated on
sv: Senast uppdaterad den

en: Edit this page
sv: Redigera den här sidan

en: Launch
sv: Lansera

en: Print to PDF
sv: Skriv ut till PDF

en: open issue
sv: öppet problem

en: Download notebook file
sv: Ladda ner anteckningsbokfilen

en: Toggle navigation
sv: Växla navigering

en: Source repository
sv: Källförvar

en: By the
sv: Vid

en: next page
sv: nästa sida

en: repository
sv: förvar

en: Sphinx Book Theme
sv: Sphinx boktema

en: Download source file
sv: Ladda ner källfil

en: Contents
sv: Innehåll

en: By
sv: Förbi

en: Copyright
sv: upphovsrätt

en: Fullscreen mode
sv: Fullskärmsläge

en: Open an issue
sv: Öppna ett problem

en: previous page
sv: föregående sida

en: Download this page
sv: Ladda ner den här sidan

en: Theme by the
sv: Tema av
