Sphinx-Book-Theme - en to tg translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
tg: пешниҳод вироиш

en: Last updated on
tg: Last навсозӣ дар

en: Edit this page
tg: Ин саҳифаро таҳрир кунед

en: Launch
tg: Оғоз

en: Print to PDF
tg: Чоп ба PDF

en: open issue
tg: барориши кушод

en: Download notebook file
tg: Файли дафтарро зеркашӣ кунед

en: Toggle navigation
tg: Гузаришро иваз кунед

en: Source repository
tg: Анбори манбаъ

en: By the
tg: Бо

en: next page
tg: саҳифаи оянда

en: repository
tg: анбор

en: Sphinx Book Theme
tg: Сфинкс Мавзӯи китоб

en: Download source file
tg: Файли манбаъро зеркашӣ кунед

en: Contents
tg: Мундариҷа

en: By
tg: Бо

en: Copyright
tg: Ҳуқуқи муаллиф

en: Fullscreen mode
tg: Ҳолати экрани пурра

en: Open an issue
tg: Масъаларо кушоед

en: previous page
tg: саҳифаи қаблӣ

en: Download this page
tg: Ин саҳифаро зеркашӣ кунед

en: Theme by the
tg: Мавзӯъи аз
