Sphinx-Book-Theme - en to th translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
th: แนะนำแก้ไข

en: Last updated on
th: ปรับปรุงล่าสุดเมื่อ

en: Edit this page
th: แก้ไขหน้านี้

en: Launch
th: เปิด

en: Print to PDF
th: พิมพ์เป็น PDF

en: open issue
th: เปิดปัญหา

en: Download notebook file
th: ดาวน์โหลดไฟล์สมุดบันทึก

en: Toggle navigation
th: ไม่ต้องสลับช่องทาง

en: Source repository
th: ที่เก็บซอร์ส

en: By the
th: โดย

en: next page
th: หน้าต่อไป

en: repository
th: ที่เก็บ

en: Sphinx Book Theme
th: ธีมหนังสือสฟิงซ์

en: Download source file
th: ดาวน์โหลดไฟล์ต้นฉบับ

en: Contents
th: สารบัญ

en: By
th: โดย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Fullscreen mode
th: โหมดเต็มหน้าจอ

en: Open an issue
th: เปิดปัญหา

en: previous page
th: หน้าที่แล้ว

en: Download this page
th: ดาวน์โหลดหน้านี้

en: Theme by the
th: ธีมโดย
