Sphinx-Book-Theme - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
tr: düzenleme öner

en: Last updated on
tr: Son güncelleme tarihi

en: Edit this page
tr: Bu sayfayı düzenle

en: Launch
tr: Başlatmak

en: Print to PDF
tr: PDF olarak yazdır

en: open issue
tr: Açık konu

en: Download notebook file
tr: Defter dosyasını indirin

en: Toggle navigation
tr: Gezinmeyi değiştir

en: Source repository
tr: Kaynak kod deposu

en: By the
tr: Tarafından

en: next page
tr: sonraki Sayfa

en: repository
tr: depo

en: Sphinx Book Theme
tr: Sfenks Kitap Teması

en: Download source file
tr: Kaynak dosyayı indirin

en: Contents
tr: İçindekiler

en: By
tr: Tarafından

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Fullscreen mode
tr: Tam ekran modu

en: Open an issue
tr: Bir sorunu açın

en: previous page
tr: önceki sayfa

en: Download this page
tr: Bu sayfayı indirin

en: Theme by the
tr: Tarafından tema
