Sphinx-Book-Theme - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
uk: запропонувати редагувати

en: Last updated on
uk: Останнє оновлення:

en: Edit this page
uk: Редагувати цю сторінку

en: Launch
uk: Запуск

en: Print to PDF
uk: Друк у форматі PDF

en: open issue
uk: відкритий випуск

en: Download notebook file
uk: Завантажте файл блокнота

en: Toggle navigation
uk: Переключити навігацію

en: Source repository
uk: Джерело сховища

en: By the
uk: По

en: next page
uk: Наступна сторінка

en: repository
uk: сховище

en: Sphinx Book Theme
uk: Тема книги "Сфінкс"

en: Download source file
uk: Завантажити вихідний файл

en: Contents
uk: Зміст

en: By
uk: Автор

en: Copyright
uk: Авторське право

en: Fullscreen mode
uk: Повноекранний режим

en: Open an issue
uk: Відкрийте випуск

en: previous page
uk: Попередня сторінка

en: Download this page
uk: Завантажте цю сторінку

en: Theme by the
uk: Тема від
