Sphinx-Book-Theme - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: suggest edit
vi: đề nghị chỉnh sửa

en: Last updated on
vi: Cập nhật lần cuối vào

en: Edit this page
vi: chỉnh sửa trang này

en: Launch
vi: Phóng

en: Print to PDF
vi: In sang PDF

en: open issue
vi: vấn đề mở

en: Download notebook file
vi: Tải xuống tệp sổ tay

en: Toggle navigation
vi: Chuyển đổi điều hướng thành

en: Source repository
vi: Kho nguồn

en: By the
vi: Bằng

en: next page
vi: Trang tiếp theo

en: repository
vi: kho

en: Sphinx Book Theme
vi: Chủ đề sách nhân sư

en: Download source file
vi: Tải xuống tệp nguồn

en: Contents
vi: Nội dung

en: By
vi: Bởi

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Fullscreen mode
vi: Chế độ toàn màn hình

en: Open an issue
vi: Mở một vấn đề

en: previous page
vi: trang trước

en: Download this page
vi: Tải xuống trang này

en: Theme by the
vi: Chủ đề của
