GNU gnupg 2.1.0 - en to uk translation catalogue (2011 entries)

en: failed to acquire the pinentry lock: %s
uk: не вдалося встановити блокування запису пінкоду: %s

note: TRANSLATORS: These are labels for buttons etc as used in * Pinentries.  In your translation copy the text before the * second vertical bar verbatim; translate only the following * text.  An underscore indicates that the next letter should be * used as an accelerator.  Double the underscore to have *
en: |pinentry-label|_OK
uk: _Гаразд

en: |pinentry-label|_Cancel
uk: _Скасувати

en: |pinentry-label|_Yes
uk: _Так

en: |pinentry-label|_No
uk: _Ні

en: |pinentry-label|PIN:
uk: Пінкод:

en: |pinentry-label|_Save in password manager
uk: _Зберегти у засобі керування паролями

en: Do you really want to make your passphrase visible on the screen?
uk: Справді хочете зробити пароль видимим на екрані?

en: |pinentry-tt|Make passphrase visible
uk: Зробити пароль видимим

en: |pinentry-tt|Hide passphrase
uk: Приховати пароль

note: TRANSLATORS: This string is displayed by Pinentry as the label for the quality bar.
en: Quality:
uk: Якість:

note: TRANSLATORS: This string is a tooltip, shown by pinentry when hovering over the quality bar.  Please use an appropriate string to describe what this is about.  The length of the tooltip is limited to about 900 characters.  If you do not translate this entry, a default english text (see source) will 
en: pinentry.qualitybar.tooltip
uk: Якість введеного вище тексту.
    Дані щодо критеріїв якості можна отримати у вашого адміністратора.

en: Please enter your PIN, so that the secret key can be unlocked for this session
uk: Будь ласка, вкажіть ваш пінкод, щоб ключ можна було розблокувати для цього сеансу

en: Please enter your passphrase, so that the secret key can be unlocked for this session
uk: Будь ласка, вкажіть ваш пароль, щоб ключ можна було розблокувати для цього сеансу

en: PIN:
uk: Пінкод:

en: Passphrase:
uk: Пароль:

en: does not match - try again
uk: паролі не збігаються, повторіть спробу

note: TRANSLATORS: The string is appended to an error message in the pinentry.  The %s is the actual error message, the two %d give the current and maximum number of tries.
en: SETERROR %s (try %d of %d)
uk: SETERROR %s (спроба %d з %d)

en: Repeat:
uk: Повторіть:

en: PIN too long
uk: Занадто довгий пінкод

en: Passphrase too long
uk: Занадто довгий пароль

en: Invalid characters in PIN
uk: Некоректні символи у пінкоді

en: PIN too short
uk: Занадто короткий пінкод

en: Bad PIN
uk: Помилковий пінкод

en: Bad Passphrase
uk: Помилковий пароль

en: error getting serial number of card: %s
uk: помилка під час спроби отримання серійного номера картки: %s

en: Please re-enter this passphrase
uk: Будь ласка, повторіть введення пароля

en: ssh keys greater than %d bits are not supported
uk: підтримки ключів ssh, що складаються з понад %d бітів, не передбачено

en: can't create '%s': %s
uk: не вдалося створити «%s»: %s

en: can't open '%s': %s
uk: не вдалося відкрити «%s»: %s

en: no suitable card key found: %s
uk: не виявлено відповідних ключів картки: %s

en: error getting list of cards: %s
uk: помилка під час спроби отримання списку карток: %s

en: An ssh process requested the use of key%%0A  %s%%0A  (%s)%%0ADo you want to allow this?
uk: Процесом ssh надіслано запит щодо використання ключа%%0A  %s%%0A  (%s)%%0AНадати доступ до цього ключа?

en: Allow
uk: Надати

en: Deny
uk: Заборонити

en: Please enter the passphrase for the ssh key%%0A  %F%%0A  (%c)
uk: Будь ласка, вкажіть пароль до ключа ssh%%0A  %F%%0A  (%c)

en: Please enter a passphrase to protect the received secret key%%0A   %s%%0A   %s%%0Awithin gpg-agent's key storage
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для захисту отриманого закритого ключа%%0A   %s%%0A   %s%%0Aу сховищі ключів gpg-agent

en: failed to create stream from socket: %s
uk: не вдалося створити потік даних з сокета: %s

en: Admin PIN
uk: Адміністративний пінкод

en: Reset Code
uk: Код скидання

en: Repeat this Reset Code
uk: Повторіть введення цього коду скидання

en: Repeat this PUK
uk: Повторіть введення цього PUK

en: Repeat this PIN
uk: Повторіть введення цього пінкоду

en: Reset Code not correctly repeated; try again
uk: Помилка під час повторного введення коду скидання, повторіть спробу

en: PUK not correctly repeated; try again
uk: Помилка під час повторного введення PUK, повторіть спробу

en: PIN not correctly repeated; try again
uk: Помилка під час повторного введення пінкоду, повторіть спробу

en: Please enter the PIN%s%s%s to unlock the card
uk: Будь ласка, введіть пінкод%s%s%s для розблокування картки

en: Enter new passphrase
uk: Вкажіть новий пароль

en: You have not entered a passphrase!%0AAn empty passphrase is not allowed.
uk: Вами не вказано пароля!%0AВикористання порожніх паролів заборонено.

en: You have not entered a passphrase - this is in general a bad idea!%0APlease confirm that you do not want to have any protection on your key.
uk: Вами не вказано пароля. Цього не варто робити!%0AБудь ласка, підтвердіть, що ваш ключ не слід захищати взагалі.

en: Yes, protection is not needed
uk: Так, у захисті немає потреби

en: A passphrase should be at least %u character long. | A passphrase should be at least %u characters long.
uk[0]: Пароль має складатися принаймні з %u символу.
uk[1]: Пароль має складатися принаймні з %u символів.
uk[2]: Пароль має складатися принаймні з %u символів.

en: A passphrase should contain at least %u digit or%%0Aspecial character. | A passphrase should contain at least %u digits or%%0Aspecial characters.
uk[0]: У паролі має бути принаймні %u цифра або%%0Aспеціальний символ.
uk[1]: У паролі має бути принаймні %u цифри або%%0Aспеціальних символи.
uk[2]: У паролі має бути принаймні %u цифр або%%0Aспеціальних символів.

en: A passphrase may not be a known term or match%%0Acertain pattern.
uk: Паролем не повинно бути слово зі словника або слово%%0A, що відповідає певному зразку.

en: Warning: You have entered an insecure passphrase.
uk: Попередження: вами вказано нескладний пароль.

en: Take this one anyway
uk: Скористатися цим

en: Please enter the passphrase to%0Aprotect your new key
uk: Вкажіть пароль до%0Aз метою захисту вашого нового ключа

en: Please enter the new passphrase
uk: Вкажіть новий пароль

en: run in daemon mode (background)
uk: запустити у режимі фонової служби (фоновий)

en: run in server mode (foreground)
uk: запустити у режимі сервера (основному)

en: do not detach from the console
uk: не від’єднувати від консолі

en: sh-style command output
uk: виведення команд у форматі sh

en: csh-style command output
uk: виведення команд у форматі csh

en: |FILE|read options from FILE
uk: |FILE|прочитати параметри з вказаного файла

en: Options controlling the diagnostic output
uk: Параметри керування діагностичним виводом

en: verbose
uk: докладний режим

en: be somewhat more quiet
uk: дещо зменшити кількість повідомлень

en: |FILE|write server mode logs to FILE
uk: |FILE|записувати журнал режиму сервера до файла

en: Options controlling the configuration
uk: Параметри керування налаштуваннями

en: do not use the SCdaemon
uk: не використовувати SCdaemon

en: |PGM|use PGM as the SCdaemon program
uk: |PGM|використовувати вказану програму SCdaemon

en: |NAME|accept some commands via NAME
uk: |NAME|приймати певні команди через NAME

en: ignore requests to change the TTY
uk: ігнорувати запити щодо зміни TTY

en: ignore requests to change the X display
uk: ігнорувати запити щодо зміни графічного дисплея

en: enable ssh support
uk: увімкнути підтримку ssh

en: |ALGO|use ALGO to show ssh fingerprints
uk: |АЛГО|використати алгоритм АЛГО для показу відбитків ssh

en: enable putty support
uk: увімкнути підтримку putty

en: Options controlling the security
uk: Параметри керування захистом

en: |N|expire cached PINs after N seconds
uk: |N|вважати кешовані пінкоди за вказану кількість секунд

en: |N|expire SSH keys after N seconds
uk: |N|завершувати строк дії ключів SSH за N секунд

en: |N|set maximum PIN cache lifetime to N seconds
uk: |N|встановити максимальний строк дії кешу пінкодів у секундах

en: |N|set maximum SSH key lifetime to N seconds
uk: |N|встановити максимальний строк дії ключа SSH у секундах

en: do not use the PIN cache when signing
uk: не використовувати кеш пін-кодів для підписування

en: disallow the use of an external password cache
uk: заборонити використання зовнішнього кешу паролів

en: disallow clients to mark keys as "trusted"
uk: заборонити клієнтам позначати ключі як надійні

en: allow presetting passphrase
uk: дозволити попереднє встановлення пароля

en: Options enforcing a passphrase policy
uk: Параметри примусового використання правил паролів

en: do not allow bypassing the passphrase policy
uk: не дозволяти обхід правил паролів

en: |N|set minimal required length for new passphrases to N
uk: |N|встановити вказану мінімальну довжину нових паролів

en: |N|require at least N non-alpha characters for a new passphrase
uk: |N|вимагати у нових паролях не менше вказаної кількості нелітер

en: |FILE|check new passphrases against pattern in FILE
uk: |FILE|перевіряти нові паролі за зразком з вказаного файла

en: |N|expire the passphrase after N days
uk: |N|завершувати строк дії паролів за вказану кількість днів

en: do not allow the reuse of old passphrases
uk: не дозволяти повторне використання старих паролів

en: disallow caller to override the pinentry
uk: заборонити функції виклику перевизначати pinentry

en: |PGM|use PGM as the PIN-Entry program
uk: |PGM|використовувати вказану програму пінзаписів

en: |N|set the Pinentry timeout to N seconds
uk: |N|встановити вказаний час очікування Pinentry у секундах

en: allow passphrase to be prompted through Emacs
uk: дозволити запит пароля з Emacs

note: TRANSLATORS: @EMAIL@ will get replaced by the actual bug reporting address.  This is so that we can change the reporting address without breaking the translations.
en: Please report bugs to <@EMAIL@>.
uk: Будь ласка, надсилайте повідомлення про помилки на <@EMAIL@>.

en: Usage: @GPG_AGENT@ [options] (-h for help)
uk: Використання: @GPG_AGENT@ [параметри] (-h — довідка)

en: Syntax: @GPG_AGENT@ [options] [command [args]]
    Secret key management for @GNUPG@
uk: Синтаксис: @GPG_AGENT@ [параметри] [команда [аргументи]]
    Керування закритими ключами у @GNUPG@

en: invalid debug-level '%s' given
uk: вказано некоректне значення рівня діагностики «%s»

en: selected digest algorithm is invalid
uk: вибраний алгоритм побудови контрольних сум є некоректним

en: reading options from '%s'
uk: прочитати параметри з «%s»

en: Note: '%s' is not considered an option
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: %s не призначено для звичайного використання!

en: WARNING: "%s" is a deprecated option
uk: УВАГА: «%s» вважається застарілим параметром

en: can't create socket: %s
uk: не вдалося створити сокет: %s

en: socket name '%s' is too long
uk: назва сокета «%s» є надто довгою

en: a gpg-agent is already running - not starting a new one
uk: gpg-agent вже запущено, потреби у запуску нової копії немає

en: error getting nonce for the socket
uk: помилка під час спроби отримання поточного стану сокета

en: error binding socket to '%s': %s
uk: помилка під час спроби прив’язування сокета до «%s»: %s

en: can't set permissions of '%s': %s
uk: не вдалося встановити права доступу до «%s»: %s

en: listening on socket '%s'
uk: очікування даних на сокеті «%s»

en: can't create directory '%s': %s
uk: не вдалося створити каталог «%s»: %s

en: directory '%s' created
uk: створено каталог «%s»

en: stat() failed for '%s': %s
uk: помилка stat() щодо «%s»: %s

en: can't use '%s' as home directory
uk: не можна використовувати як домашній каталог «%s»

en: error reading nonce on fd %d: %s
uk: помилка під час спроби читання поточного стану на файловому дескрипторі %d: %s

en: handler 0x%lx for fd %d started
uk: запущено обробки 0x%lx для файлового дескриптора %d

en: handler 0x%lx for fd %d terminated
uk: обробник 0x%lx дескриптора файла %d завершив роботу

en: ssh handler 0x%lx for fd %d started
uk: запущено обробник ssh 0x%lx для дескриптора файла %d

en: ssh handler 0x%lx for fd %d terminated
uk: обробник ssh 0x%lx дескриптора файла %d завершив роботу

en: npth_pselect failed: %s - waiting 1s
uk: помилка pth_select: %s — очікування у 1 с

en: %s %s stopped
uk: %s %s зупинено

en: no gpg-agent running in this session
uk: у цьому сеансі не запущено gpg-agent

en: @Options:
uk: @Параметри:

en: Usage: gpg-preset-passphrase [options] KEYGRIP (-h for help)
uk: Використання: gpg-preset-passphrase [параметри] KEYGRIP (-h — довідка)

en: Syntax: gpg-preset-passphrase [options] KEYGRIP
    Password cache maintenance
uk: Синтаксис: gpg-preset-passphrase [параметри] KEYGRIP
    Керування кешем паролів

en: @Commands:
uk: @Команди:

en: @
    Options:
uk: @
    Параметри:

en: Usage: gpg-protect-tool [options] (-h for help)
uk: Використання: gpg-protect-tool [параметри] (-h — довідка)

en: Syntax: gpg-protect-tool [options] [args]
    Secret key maintenance tool
uk: Синтаксис: gpg-protect-tool [параметри] [аргументи]
    Інструмент керування закритими ключами

en: Please enter the passphrase to unprotect the PKCS#12 object.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для зняття захисту з об’єкта PKCS#12.

en: Please enter the passphrase to protect the new PKCS#12 object.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для захисту нового об’єкта PKCS#12.

en: Please enter the passphrase to protect the imported object within the GnuPG system.
uk: Будь ласка, введіть пароль для захисту імпортованого об’єкта у системі GnuPG.

en: Please enter the passphrase or the PIN
    needed to complete this operation.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль або пінкод,
    потрібні для завершення цієї дії.

en: cancelled
uk: скасовано

en: error while asking for the passphrase: %s
uk: помилка під час спроби запиту пароля: %s

en: error opening '%s': %s
uk: помилка під час відкриття «%s»: %s

en: file '%s', line %d: %s
uk: файл «%s», рядок %d: %s

en: statement "%s" ignored in '%s', line %d
uk: проігноровано інструкцію «%s» у «%s», рядок %d

en: system trustlist '%s' not available
uk: список довіри системи «%s» недоступний

en: bad fingerprint in '%s', line %d
uk: помилковий відбиток у «%s», рядок %d

en: invalid keyflag in '%s', line %d
uk: некоректна позначка ключа у «%s», рядок %d

en: error reading '%s', line %d: %s
uk: помилка під час читання «%s», рядок %d: %s

en: error reading list of trusted root certificates
uk: помилка під час читання списку надійних кореневих сертифікатів

note: TRANSLATORS: This prompt is shown by the Pinentry and has one special property: A "%%0A" is used by Pinentry to insert a line break.  The double percent sign is actually needed because it is also a printf format string.  If you need to insert a plain % sign, you need to encode it as "%%25".  The "%s
en: Do you ultimately trust%%0A  "%s"%%0Ato correctly certify user certificates?
uk: Бажаєте встановити абсолютний рівень довіри до%%0A  «%s»%%0Aз метою належної сертифікації сертифікатів користувача?

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

note: TRANSLATORS: This prompt is shown by the Pinentry and has one special property: A "%%0A" is used by Pinentry to insert a line break.  The double percent sign is actually needed because it is also a printf format string.  If you need to insert a plain % sign, you need to encode it as "%%25".  The sec
en: Please verify that the certificate identified as:%%0A  "%s"%%0Ahas the fingerprint:%%0A  %s
uk: Будь ласка, перевірте, чи сертифікат, ідентифікований як%%0A  "%s"%%0Aмає відбиток:%%0A  %s

note: TRANSLATORS: "Correct" is the label of a button and intended to be hit if the fingerprint matches the one of the CA.  The other button is "the default "Cancel" of the Pinentry.
en: Correct
uk: Підтверджую

en: Wrong
uk: Не підтверджую

en: Note: This passphrase has never been changed.%0APlease change it now.
uk: Зауваження: цей пароль ще не змінювався.%0AБудь ласка, змініть його зараз.

en: This passphrase has not been changed%%0Asince %.4s-%.2s-%.2s.  Please change it now.
uk: Цей пароль не змінювався%%0Aз %.4s-%.2s-%.2s.  Будь ласка, змініть його зараз.

en: Change passphrase
uk: Змінити пароль

en: I'll change it later
uk: Я зміню його пізніше

en: Please insert the card with serial number
uk: Будь ласка, вставте картку з серійним номером

en: Do you really want to delete the key identified by keygrip%%0A  %s%%0A  %%C%%0A?
uk: Справді хочете вилучити ключ, що визначається keygrip%%0A  %s%%0A  %%C%%0A?

en: Delete key
uk: Вилучити ключ

en: Warning: This key is also listed for use with SSH!
    Deleting the key might remove your ability to access remote machines.
uk: Попередження: цей ключ є у списку використання для SSH!
    Вилучення цього ключа може призвести до неможливості отримати доступ до віддалених комп’ютерів.

en: DSA requires the hash length to be a multiple of 8 bits
uk: Для DSA довжина хешу має бути кратною до 8 бітів

en: %s key uses an unsafe (%u bit) hash
uk: Ключ %s використовує недостатньо міцний (%u-бітовий) хеш

en: a %zu bit hash is not valid for a %u bit %s key
uk: %zu-бітовий хеш не є коректним для %u-бітового ключа %s

en: checking created signature failed: %s
uk: невдала спроба перевірити створений підпис: %s

en: secret key parts are not available
uk: закриті частини ключа недоступні

en: public key algorithm %d (%s) is not supported
uk: підтримки алгоритму роботи з відкритими ключами %d (%s) не передбачено

en: protection algorithm %d (%s) is not supported
uk: підтримки алгоритму захисту %d (%s) не передбачено

en: protection hash algorithm %d (%s) is not supported
uk: підтримки алгоритму захисту хешуванням %d (%s) не передбачено

en: error creating a pipe: %s
uk: помилка під час спроби створення каналу: %s

en: error creating a stream for a pipe: %s
uk: помилка під час спроби створення потоку для каналу: %s

en: error forking process: %s
uk: помилка під час спроби розгалужування процесу: %s

en: waiting for process %d to terminate failed: %s
uk: не вдалося дочекатися завершення процесу %d: %s

en: error running '%s': probably not installed
uk: помилка під час спроби виконання «%s»: ймовірно, програму не встановлено

en: error running '%s': exit status %d
uk: помилка під час спроби виконання «%s»: стан виходу %d

en: error running '%s': terminated
uk: помилка під час спроби виконання «%s»: виконання перервано

en: waiting for processes to terminate failed: %s
uk: не вдалося дочекатися переривання процесу: %s

en: error getting exit code of process %d: %s
uk: помилка під час спроби отримання коду виходу процесу %d: %s

en: can't connect to '%s': %s
uk: не вдалося встановити з’єднання з «%s»: %s

en: problem setting the gpg-agent options
uk: проблема під час спроби встановлення параметрів gpg-agent

en: can't disable core dumps: %s
uk: не вдалося вимкнути створення дампів образів у пам’яті: %s

en: Warning: unsafe ownership on %s "%s"
uk: Увага: визначення власника не є безпечним для %s — «%s»

en: Warning: unsafe permissions on %s "%s"
uk: Увага: визначення прав доступу не є безпечним для %s — «%s»

en: waiting for file '%s' to become accessible ...
uk: очікуємо на отримання доступу до файла «%s»…

en: renaming '%s' to '%s' failed: %s
uk: спроба перейменування «%s» на «%s» зазнала невдачі: %s

note: TRANSLATORS: See doc/TRANSLATE about this string.
en: yes
uk: yes|так

en: yY
uk: yYтТ

note: TRANSLATORS: See doc/TRANSLATE about this string.
en: no
uk: no|ні

en: nN
uk: nNнН

note: TRANSLATORS: See doc/TRANSLATE about this string.
en: quit
uk: quit|вийти

en: qQ
uk: qQвВ

note: TRANSLATORS: See doc/TRANSLATE about this string.
en: okay|okay
uk: okay|гаразд

note: TRANSLATORS: See doc/TRANSLATE about this string.
en: cancel|cancel
uk: cancel|скасувати

en: oO
uk: oOгГ

en: cC
uk: cCсС

en: out of core in secure memory while allocating %lu bytes
uk: вихід за межі безпечної області пам’яті під час спроби отримання %lu байтів

en: out of core while allocating %lu bytes
uk: вихід за межі області під час спроби отримання %lu байтів

en: error allocating enough memory: %s
uk: помилка під час спроби розподілу пам’яті: %s

en: %s:%u: obsolete option "%s" - it has no effect
uk: %s:%u: застарілий параметр «%s» — він не працюватиме

en: WARNING: "%s%s" is an obsolete option - it has no effect
uk: УВАГА: «%s%s» є застарілим параметром — він не працюватиме

en: unknown debug flag '%s' ignored
uk: невідомий прапорець діагностики «%s» проігноровано

en: waiting for the dirmngr to come up ... (%ds)
uk: очікування на працездатність dirmngr… (%d с)

en: connection to the dirmngr established
uk: встановлено з’єднання з dirmngr

en: error getting version from '%s': %s
uk: помилка під час спроби отримання даних щодо версії з «%s»: %s

en: server '%s' is older than us (%s < %s)
uk: сервер «%s» має версію, старішу за нашу (%s < %s)

en: WARNING: %s
uk: УВАГА: %s

en: Note: Outdated servers may lack important security fixes.
uk: Зауваження: на застарілих серверах може не бути важливих виправлено захисту.

en: Note: Use the command "%s" to restart them.
uk: Зауваження: скористайтеся командою «%s» для їхнього перезапуску.

note: TRANSLATORS: Copy the prefix between the vertical bars verbatim.  It will not be printed.
en: |audit-log-result|Good
uk: |audit-log-result|Перевірку пройдено

en: |audit-log-result|Bad
uk: |audit-log-result|Перевірку не пройдено

en: |audit-log-result|Not supported
uk: |audit-log-result|Не підтримується

en: |audit-log-result|No certificate
uk: |audit-log-result|Немає сертифіката

en: |audit-log-result|Not enabled
uk: |audit-log-result|Не увімкнено

en: |audit-log-result|Error
uk: |audit-log-result|Помилка

en: |audit-log-result|Not used
uk: |audit-log-result|Не використано

en: |audit-log-result|Okay
uk: |audit-log-result|Гаразд

en: |audit-log-result|Skipped
uk: |audit-log-result|Пропущено

en: |audit-log-result|Some
uk: |audit-log-result|Декілька

en: Certificate chain available
uk: Доступний ланцюжок сертифікації

en: root certificate missing
uk: не виявлено кореневого сертифіката

en: Data encryption succeeded
uk: Дані зашифровано

en: Data available
uk: Дані доступні

en: Session key created
uk: Створено ключ сеансу

en: algorithm: %s
uk: алгоритм: %s

en: unsupported algorithm: %s
uk: непідтримуваний алгоритм: %s

en: seems to be not encrypted
uk: здається, не зашифровано

en: Number of recipients
uk: Кількість отримувачів

en: Recipient %d
uk: Отримувач %d

en: Data signing succeeded
uk: Дані підписано

en: data hash algorithm: %s
uk: алгоритм хешування даних: %s

en: Signer %d
uk: Підписувач %d

en: attr hash algorithm: %s
uk: алгоритм хешування атрибутів: %s

en: Data decryption succeeded
uk: Дані розшифровано

en: Encryption algorithm supported
uk: Підтримуваний алгоритм шифрування

en: Data verification succeeded
uk: Дані перевірено

en: Signature available
uk: Доступний підпис

en: Parsing data succeeded
uk: Дані оброблено

en: bad data hash algorithm: %s
uk: помилковий алгоритм хешування даних: %s

en: Signature %d
uk: Підпис %d

en: Certificate chain valid
uk: Ланцюжок сертифікації є чинним

en: Root certificate trustworthy
uk: Кореневий сертифікат є гідним довіри

en: no CRL found for certificate
uk: не знайдено списку відкликання для сертифіката

en: the available CRL is too old
uk: доступний список відкликання є занадто старим

en: CRL/OCSP check of certificates
uk: перевірка сертифікатів за допомогою CRL/OCSP

en: Included certificates
uk: Включені сертифікати

en: No audit log entries.
uk: Немає записів журналу перевірки.

en: Unknown operation
uk: Невідома дія

en: Gpg-Agent usable
uk: Gpg-Agent придатний до використання

en: Dirmngr usable
uk: Dirmngr придатна до використання

en: No help available for '%s'.
uk: Довідки щодо «%s» не виявлено.

en: ignoring garbage line
uk: ігноруємо беззмістовний рядок

en: [none]
uk: [немає]

en: invalid radix64 character %02x skipped
uk: пропущено некоректний символ radix64 %02x

en: conversion from '%s' to '%s' not available
uk: перетворення з «%s» у «%s» недоступне

en: iconv_open failed: %s
uk: помилка iconv_open: %s

en: conversion from '%s' to '%s' failed: %s
uk: помилка перетворення з «%s» у «%s»: %s

en: failed to create temporary file '%s': %s
uk: не вдалося створити тимчасовий файл «%s»: %s

en: error writing to '%s': %s
uk: помилка під час спроби запису до «%s»: %s

en: removing stale lockfile (created by %d)
uk: вилучення застарілого файла блокування (створено %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
uk: очікування на блокування (зайнято %d%s) %s...

en: (deadlock?)
uk: (застаріле блокування?)

en: lock '%s' not made: %s
uk: блокування «%s» не виконано: %s

en: waiting for lock %s...
uk: очікування на блокування %s…

en: %s is too old (need %s, have %s)
uk: %s є занадто застарілою (потрібно %s, маємо %s)

en: error creating '%s': %s
uk: помилка створення «%s»: %s.

en: error closing '%s': %s
uk: помилка під час спроби закрити «%s»: %s

en: armor: %s
uk: формат ASCII: %s

en: invalid armor header:
uk: некоректний заголовок ASCII:

en: armor header:
uk: заголовок ASCII:

en: invalid clearsig header
uk: некоректний заголовок прозорого підпису

en: unknown armor header:
uk: некоректний заголовок ASCII:

en: nested clear text signatures
uk: вкладені підписи нешифрованим текстом

en: unexpected armor:
uk: неочікуваний формат ASCII:

en: invalid dash escaped line:
uk: некоректний екранований дефісами рядок:

en: invalid radix64 character %02X skipped
uk: пропущено некоректний символ radix64 %02X

en: premature eof (no CRC)
uk: завчасний кінець файла (немає CRC)

en: premature eof (in CRC)
uk: завчасний кінець файла (у CRC)

en: malformed CRC
uk: помилкове форматування CRC

en: CRC error; %06lX - %06lX
uk: помилка CRC; %06lX - %06lX

en: premature eof (in trailer)
uk: завчасний кінець файла (у додатку)

en: error in trailer line
uk: помилка у рядку доповнення

en: no valid OpenPGP data found.
uk: не виявлено коректних даних OpenPGP.

en: invalid armor: line longer than %d characters
uk: некоректний формат ASCII: рядок є довшим за %d символів

en: quoted printable character in armor - probably a buggy MTA has been used
uk: символи quoted printable у кодуванні ASCII — ймовірно, використано помилковий MTA

en: [ not human readable (%zu bytes: %s%s) ]
uk: [ незручне для читання (%zu байтів: %s%s) ]

en: a notation name must have only printable characters or spaces, and end with an '='
uk: назва примітки має складатися з друкованих символів або пробілів і завершуватися символом «=»

en: a user notation name must contain the '@' character
uk: назва примітки користувача має містити символ «@»

en: a notation name must not contain more than one '@' character
uk: назва примітки не повинна містити більше за один символ «@»

en: a notation value must not use any control characters
uk: у значенні примітки не повинно міститися керівних символів

en: a notation name may not contain an '=' character
uk: назва позначення не може містити символів «=»

en: a notation name must have only printable characters or spaces
uk: назва примітки має складатися з друкованих символів або пробілів

en: WARNING: invalid notation data found
uk: УВАГА: виявлено некоректні дані примітки

en: failed to proxy %s inquiry to client
uk: не вдалося пропустити через проксі запит %s до клієнта

en: Enter passphrase:
uk: Введіть пароль:

en: %s is not compliant with %s mode
uk: %s не є сумісним із режимом %s

en: problem with the agent: %s
uk: проблема з агентом: %s

en: no dirmngr running in this session
uk: у цьому сеансі не запущено dirmngr

en: OpenPGP card not available: %s
uk: Не вдалося отримати доступ до картки OpenPGP: %s

en: OpenPGP card no. %s detected
uk: Виявлено картку OpenPGP з номером %s

en: can't do this in batch mode
uk: це не можна робити у пакетному режимі

en: This command is only available for version 2 cards
uk: Цією командою можна користуватися лише для карток версії 2

en: Reset Code not or not anymore available
uk: Немає коду скидання або код скидання вже недоступний

en: Your selection?
uk: Ваш вибір?

en: [not set]
uk: [не встановлено]

en: not forced
uk: не увімкнено

en: forced
uk: увімкнено

en: Error: Only plain ASCII is currently allowed.
uk: Помилка: у поточній версії можна використовувати лише звичайний ASCII.

en: Error: The "<" character may not be used.
uk: Помилка: символ «<» не можна використовувати.

en: Error: Double spaces are not allowed.
uk: Помилка: не можна використовувати подвійні пробіли.

en: Cardholder's surname:
uk: Прізвище власника картки:

en: Cardholder's given name:
uk: Ім’я власника картки:

en: Error: Combined name too long (limit is %d characters).
uk: Помилка: складена назва є занадто довгою (максимум — %d символів).

en: URL to retrieve public key:
uk: Адреса для отримання відкритого ключа:

en: error reading '%s': %s
uk: помилка під час спроби читання «%s»: %s

en: error writing '%s': %s
uk: помилка під час спроби читання «%s»: %s

en: Login data (account name):
uk: Дані користувача (назва запису):

en: Private DO data:
uk: Особисті дані DO:

en: Language preferences:
uk: Основна мова:

en: Error: invalid length of preference string.
uk: Помилка: некоректна довжина рядка основної мови.

en: Error: invalid characters in preference string.
uk: Помилка: некоректні символи у рядку основної мови.

en: Error: invalid response.
uk: Помилка: некоректна відповідь.

en: CA fingerprint:
uk: Відбиток CA:

en: Error: invalid formatted fingerprint.
uk: Помилка: некоректне форматування відбитка.

en: key operation not possible: %s
uk: дія над ключем неможлива: %s

en: not an OpenPGP card
uk: не є карткою OpenPGP

en: error getting current key info: %s
uk: помилка під час отримання даних поточного ключа: %s

en: Replace existing key? (y/N)
uk: Замінити вже створений ключ? (y/N або т/Н)

en: What keysize do you want? (%u)
uk: Якою має бути довжина ключа? (%u)

en: rounded up to %u bits
uk: округлено до %u бітів

en: %s keysizes must be in the range %u-%u
uk: Розміри ключів %s мають перебувати у діапазоні %u—%u

en: Changing card key attribute for:
uk: Зміна атрибута ключа картки для:

en: Signature key
uk: Ключ підписування

en: Encryption key
uk: Ключ шифрування

en: Authentication key
uk: Ключ розпізнавання

en: Please select what kind of key you want:
uk: Вкажіть потрібний вам тип ключа:

en: Invalid selection.
uk: Некоректний вибір.

en: The card will now be re-configured to generate a key of %u bits
uk: Зараз налаштування картки буде змінено для створення %u-бітового ключа

en: The card will now be re-configured to generate a key of type: %s
uk: Зараз налаштування картки буде змінено для створення ключа типу %s

en: error changing key attribute for key %d: %s
uk: помилка під час спроби змінити атрибут ключа %d: %s

en: error getting card info: %s
uk: помилка під час спроби отримання даних щодо картки: %s

en: This command is not supported by this card
uk: Цією карткою не передбачено підтримки вказаної команди

en: Make off-card backup of encryption key? (Y/n)
uk: Створити резервну копію ключа шифрування поза карткою? (Y/n або Т/н)

en: Note: keys are already stored on the card!
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: ключі вже збережено на картці!

en: Replace existing keys? (y/N)
uk: Замірити вже створені ключі? (y/N або т/Н)

en: Please note that the factory settings of the PINs are
       PIN = '%s'     Admin PIN = '%s'
    You should change them using the command --change-pin
uk: Зауважте, що типовими параметрами пінкоду є
       PIN = «%s»     Адміністративний PIN = «%s»
    Вам слід змінити параметри за допомогою команди --change-pin

en: Please select the type of key to generate:
uk: Виберіть тип ключа, який слід створити:

en:    (1) Signature key
uk:    (1) Ключ підписування

en:    (2) Encryption key
uk:    (2) Ключ шифрування

en:    (3) Authentication key
uk:    (3) Ключ розпізнавання

en: Please select where to store the key:
uk: Виберіть сховище для зберігання ключа:

en: KEYTOCARD failed: %s
uk: Помилка KEYTOCARD: %s

en: Note: This command destroys all keys stored on the card!
uk: Зауваження: у результаті виконання цієї команди усі ключі на картці буде знищено!

en: Continue? (y/N)
uk: Продовжити? (y (так)/N (ні))

en: Really do a factory reset? (enter "yes")
uk: Справді хочете скинути усе до типових налаштувань? (введіть «yes» («так»))

en: error for setup KDF: %s
uk: помилка налаштування KDF: %s

en: quit this menu
uk: вийти з цього меню

en: show admin commands
uk: показати керівні команди

en: show this help
uk: показати цю довідкову інформацію

en: list all available data
uk: показати всі доступні дані

en: change card holder's name
uk: змінити ім’я власника картки

en: change URL to retrieve key
uk: змінити адресу для отримання ключа

en: fetch the key specified in the card URL
uk: отримати ключ, вказаний у полі адреси картки

en: change the login name
uk: змінити ім’я користувача

en: change the language preferences
uk: змінити основну мову

en: change a CA fingerprint
uk: змінити відбиток CA

en: toggle the signature force PIN flag
uk: увімкнути або вимкнути позначку примусового пінкоду підпису

en: generate new keys
uk: створити ключі

en: menu to change or unblock the PIN
uk: меню зміни або розблокування пінкоду

en: verify the PIN and list all data
uk: перевірити пінкод і показати список всіх даних

en: unblock the PIN using a Reset Code
uk: розблокувати під коду за допомогою коду скидання

en: destroy all keys and data
uk: знищити усі ключі і дані

en: change the key attribute
uk: змінити атрибут ключа

en: gpg/card>
uk: gpg/картка>

en: Admin-only command
uk: Команда адміністратора

en: Admin commands are allowed
uk: Команди адміністрування дозволено

en: Admin commands are not allowed
uk: Команди адміністрування заборонено

en: Invalid command  (try "help")
uk: Некоректна команда  (скористайтеся командою «help»)

en: --output doesn't work for this command
uk: --output не працює з цією командою

en: can't open '%s'
uk: не вдалося відкрити «%s»

en: key "%s" not found: %s
uk: ключ «%s» не знайдено: %s

en: error reading keyblock: %s
uk: помилка під час спроби читання блокування ключа: %s

en: key "%s" not found
uk: ключ «%s» не знайдено

en: can't do this in batch mode without "--yes"
uk: цього не можна робити у пакетному режимі без «--yes»

en: (unless you specify the key by fingerprint)
uk: (якщо ключ не задано відбитком)

en: Delete this key from the keyring? (y/N)
uk: Вилучити цей ключ зі сховища? (y/N або т/Н)

en: This is a secret key! - really delete? (y/N)
uk: Цей ключ є закритим! Вилучити його? (y/N або т/Н)

en: deleting secret %s failed: %s
uk: помилка під час спроби вилучення закритого %s: %s

en: key
uk: ключ

en: subkey
uk: підключ

en: update failed: %s
uk: помилка оновлення: %s

en: deleting keyblock failed: %s
uk: не вдалося вилучити блокування ключа: %s

en: ownertrust information cleared
uk: дані щодо довіри до власника вилучено

en: there is a secret key for public key "%s"!
uk: маємо закритий ключ для відкритого ключа «%s»!

en: use option "--delete-secret-keys" to delete it first.
uk: спершу скористайтеся параметром «--delete-secret-keys» для його вилучення.

en: WARNING: forcing symmetric cipher %s (%d) violates recipient preferences
uk: УВАГА: примусове використання симетричного шифру %s (%d) не відповідає параметрам отримувача

en: cipher algorithm '%s' may not be used in %s mode
uk: алгоритм шифрування «%s» не можна використовувати у режимі %s

en: WARNING: key %s is not suitable for encryption in %s mode
uk: УВАГА: ключ %s не можна використовувати для шифрування у режимі %s

en: error creating passphrase: %s
uk: помилка під час спроби створення пароля: %s

en: WARNING: '%s' is an empty file
uk: УВАГА: файл «%s» є порожнім

en: '%s' already compressed
uk: «%s» вже стиснено

en: digest algorithm '%s' may not be used in %s mode
uk: алгоритм створення контрольних сум «%s» не можна використовувати у режимі %s

en: reading from '%s'
uk: читання з «%s»

en: WARNING: forcing compression algorithm %s (%d) violates recipient preferences
uk: УВАГА: примусове використання алгоритму стиснення %s (%d) не відповідає параметрам отримувача

en: option '%s' may not be used in %s mode
uk: параметр «%s» не можна використовувати у режимі %s

en: encrypted with unknown algorithm %d
uk: зашифровано за допомогою невідомого алгоритму %d

en: WARNING: message was encrypted with a weak key in the symmetric cipher.
uk: УВАГА: повідомлення зашифровано слабким ключем з симетричним шифруванням.

en: problem handling encrypted packet
uk: проблема з обробкою зашифрованого пакета

en: export signatures that are marked as local-only
uk: експортувати підписи, які позначено як придатні лише для локального використання

en: export attribute user IDs (generally photo IDs)
uk: експортувати ідентифікатори користувача атрибута (типово фотоідентифікатори)

en: export revocation keys marked as "sensitive"
uk: експортувати ключі відкликання, позначені як «важливі»

en: remove unusable parts from key during export
uk: вилучити невикористовувані частини ключа під час експортування

en: remove as much as possible from key during export
uk: вилучити максимум частин з ключа під час експортування

en: use the GnuPG key backup format
uk: використовувати формат резервних копій ключів GnuPG

en:  - skipped
uk:  - пропущено

en: writing to '%s'
uk: записуємо до «%s»

en: key %s: key material on-card - skipped
uk: ключ %s: матеріал ключа на карті — пропущено

en: exporting secret keys not allowed
uk: експортування закритих ключів заборонено

en: key %s: PGP 2.x style key - skipped
uk: ключ %s: ключ у стилі PGP 2.x — пропущено

en: WARNING: nothing exported
uk: УВАГА: нічого не експортовано

en: [User ID not found]
uk: [Ідентифікатор не знайдено]

en: automatically retrieved '%s' via %s
uk: автоматично отримано «%s» за допомогою %s

en: error retrieving '%s' via %s: %s
uk: помилка під час спроби отримання «%s» за допомогою %s: %s

en: No fingerprint
uk: Без відбитка

en: secret key "%s" not found: %s
uk: закритий ключ «%s» не знайдено: %s

en: (check argument of option '%s')
uk: (перевірте аргумент параметра «%s»)

en: Warning: not using '%s' as default key: %s
uk: Попередження: «%s» не використовується як типовий ключ: %s

en: using "%s" as default secret key for signing
uk: використовуємо «%s» як типовий закритий ключ для підписування

en: all values passed to '%s' ignored
uk: усі значення, передані «%s», проігноровано

en: Invalid key %s made valid by --allow-non-selfsigned-uid
uk: Некоректний ключ %s визнано чинним через параметр --allow-non-selfsigned-uid

en: using subkey %s instead of primary key %s
uk: використовуємо підключ %s замість основного ключа %s

en: valid values for option '%s':
uk: коректні значення параметра «%s»:

en: make a signature
uk: створити підпис

en: make a clear text signature
uk: створити текстовий підпис

en: make a detached signature
uk: створити від’єднаний підпис

en: encrypt data
uk: зашифрувати дані

en: encryption only with symmetric cipher
uk: шифрувати лише за допомогою симетричного шифру

en: decrypt data (default)
uk: розшифрувати дані (типова дія)

en: verify a signature
uk: перевірити підпис

en: list keys
uk: показати список ключів

en: list keys and signatures
uk: показати список ключів і підписів

en: list and check key signatures
uk: показати список і перевірити підписи ключів

en: list keys and fingerprints
uk: показати список ключів і відбитків

en: list secret keys
uk: показати список закритих ключів

en: generate a new key pair
uk: створити пару ключів

en: quickly generate a new key pair
uk: швидке створення пари ключів

en: quickly add a new user-id
uk: швидке додавання нового ідентифікатора користувача

en: quickly revoke a user-id
uk: швидке відкликання ідентифікатора користувача

en: quickly set a new expiration date
uk: швидке встановлення нової дати завершення строку дії

en: full featured key pair generation
uk: повноцінне створення пари ключів

en: generate a revocation certificate
uk: створити сертифікат відкликання

en: remove keys from the public keyring
uk: вилучити ключі з відкритого сховища ключів

en: remove keys from the secret keyring
uk: вилучити ключів з закритого сховища ключів

en: quickly sign a key
uk: швидко підписати ключ

en: quickly sign a key locally
uk: швидко підписати ключ локально

en: sign a key
uk: підписати ключ

en: sign a key locally
uk: підписати ключ локально

en: sign or edit a key
uk: підписати або редагувати ключ

en: change a passphrase
uk: змінити пароль

en: export keys
uk: експортувати ключі

en: export keys to a keyserver
uk: експортувати ключі на сервер ключів

en: import keys from a keyserver
uk: імпортувати ключі з сервера ключів

en: search for keys on a keyserver
uk: шукати ключі на сервері ключів

en: update all keys from a keyserver
uk: оновити всі ключів з сервера ключів

en: import/merge keys
uk: імпортувати/об’єднати ключі

en: print the card status
uk: показати дані про стан картки

en: change data on a card
uk: змінити дані на картці

en: change a card's PIN
uk: змінити пінкод картки

en: update the trust database
uk: оновити базу даних довіри

en: print message digests
uk: показати контрольні суми повідомлень

en: run in server mode
uk: запустити у режимі сервера

en: |VALUE|set the TOFU policy for a key
uk: |VALUE|встановити вказане правило TOFU для ключа

en: |NAME|use NAME as default secret key
uk: |NAME|використовувати вказаний типовий закритий ключ

en: |NAME|encrypt to user ID NAME as well
uk: |NAME|шифрувати також до вказаного ідентифікатора користувача

en: |SPEC|set up email aliases
uk: |SPEC|встановити замінники адреси електронної пошти

en: use strict OpenPGP behavior
uk: строго використовувати стандарт OpenPGP

en: do not make any changes
uk: не вносити змін

en: prompt before overwriting
uk: запитувати перед перезаписом

en: create ascii armored output
uk: створити дані у форматі ASCII

en: |FILE|write output to FILE
uk: |FILE|записати дані до вказаного файла

en: |N|set compress level to N (0 disables)
uk: |N|встановити рівень стиснення (0 — вимкнути)

en: |MECHANISMS|use MECHANISMS to locate keys by mail address
uk: |MECHANISMS|використовувати вказаний механізм для пошуку ключів за адресою

en: disable all access to the dirmngr
uk: заборонити доступ до dirmngr

en: |USER-ID|encrypt for USER-ID
uk: |USER-ID|зашифрувати для вказаного ідентифікатора

en: |USER-ID|use USER-ID to sign or decrypt
uk: |USER-ID|використовувати для створення підписів або розшифрування вказаний ідентифікатор

en: @
    (See the man page for a complete listing of all commands and options)
uk: @
    (Щоб ознайомитися зі списком команд і параметрів, скористайтеся сторінкою довідника (man))

en: @
    Examples:
    
     -se -r Bob [file]          sign and encrypt for user Bob
     --clear-sign [file]        make a clear text signature
     --detach-sign [file]       make a detached signature
     --list-keys [names]        show keys
     --fingerprint [names]      show fingerprints
uk: @
    Приклади:
    
     -se -r Bob [файл]          підписати і зашифрувати дані для користувача Bob
     --clear-sign [файл]         створити текстовий підпис
     --detach-sign [файл]       створити від’єднаний підпис
     --list-keys [назви]        показати ключі
     --fingerprint [назви]      показати відбитки

en: Usage: @GPG@ [options] [files] (-h for help)
uk: Використання: @GPG@ [параметри] [файли] (-h — довідка)

en: Syntax: @GPG@ [options] [files]
    Sign, check, encrypt or decrypt
    Default operation depends on the input data
uk: Синтаксис: @GPG@ [параметри] [файли]
    Підписування, перевірка підписів, шифрування або розшифрування
    Типова дія залежатиме від вхідних даних

en: 
    Supported algorithms:
uk: 
    Підтримувані алгоритми:

en: Pubkey:
uk: Відкритий ключ:

en: Cipher:
uk: Шифр:

en: Hash:
uk: Хеш:

en: Compression:
uk: Стиснення:

en: usage: %s [options] %s
uk: користування: %s [параметри] %s

en: conflicting commands
uk: несумісні команди

en: no = sign found in group definition '%s'
uk: у визначенні групи «%s» немає знаку «=»

en: WARNING: unsafe ownership on homedir '%s'
uk: УВАГА: визначення власника домашнього каталогу «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe ownership on configuration file '%s'
uk: УВАГА: визначення власника у файлі налаштувань «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe ownership on extension '%s'
uk: УВАГА: визначення власника додатка «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe permissions on homedir '%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до домашнього каталогу «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe permissions on configuration file '%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до файла налаштувань «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe permissions on extension '%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до додатка «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory ownership on homedir '%s'
uk: УВАГА: визначення власника підлеглого каталогу домашнього каталогу «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory ownership on configuration file '%s'
uk: УВАГА: визначення власника у підлеглому каталозі, визначеному файлом налаштувань «%s», не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory ownership on extension '%s'
uk: УВАГА: визначення власника підлеглого каталогу у додатку «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory permissions on homedir '%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до підлеглого каталогу домашнього каталогу «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory permissions on configuration file '%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до підлеглого каталогу, визначеного файлом налаштувань «%s», не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory permissions on extension '%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до підлеглого каталогу у додатку «%s» не є безпечним

en: unknown configuration item '%s'
uk: невідомий пункт налаштувань «%s»

en: display photo IDs during key listings
uk: показувати фотоідентифікатори у списках ключів

en: show key usage information during key listings
uk: показувати дані щодо використання ключа у списках ключів

en: show policy URLs during signature listings
uk: показувати адреси правил у списках підписів

en: show all notations during signature listings
uk: показувати всі примітки у списках підписів

en: show IETF standard notations during signature listings
uk: показувати стандартні примітки IETF у списках підписів

en: show user-supplied notations during signature listings
uk: показувати примітки користувача у списках підписів

en: show preferred keyserver URLs during signature listings
uk: показувати адреси основних серверів ключів у списках підписів

en: show user ID validity during key listings
uk: показувати чинність ідентифікаторів користувачів у списках ключів

en: show revoked and expired user IDs in key listings
uk: показувати відкликані та застарілі ідентифікатори користувачів у списках ключів

en: show revoked and expired subkeys in key listings
uk: показувати відкликані та застарілі підключі у списках ключів

en: show the keyring name in key listings
uk: показувати назву сховища ключів у списках ключів

en: show expiration dates during signature listings
uk: показувати дати завершення строків дії у списку підписів

en: unknown TOFU policy '%s'
uk: невідомі правила TOFU «%s»

en: (use "help" to list choices)
uk: (команда «help» виводить список можливих варіантів)

en: This command is not allowed while in %s mode.
uk: Цією командою не можна користуватися у режимі %s.

en: Note: %s is not for normal use!
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: %s не призначено для звичайного використання!

en: '%s' is not a valid signature expiration
uk: «%s» не є коректним записом завершення строку дії підпису

en: "%s" is not a proper mail address
uk: «%s» не є коректною адресою електронної пошти

en: invalid pinentry mode '%s'
uk: некоректний режим pinentry, «%s»

en: invalid request origin '%s'
uk: некоректне походження запиту «%s»

en: '%s' is not a valid character set
uk: «%s» не є коректним набором символів

en: could not parse keyserver URL
uk: не вдалося обробити адресу сервера ключів

en: %s:%d: invalid keyserver options
uk: %s:%d: некоректні параметри сервера ключів

en: invalid keyserver options
uk: некоректні параметри сервера ключів

en: %s:%d: invalid import options
uk: %s:%d: некоректні параметри імпортування

en: invalid import options
uk: некоректні параметри імпортування

en: invalid filter option: %s
uk: некоректний параметр фільтрування: %s

en: %s:%d: invalid export options
uk: %s:%d: некоректні параметри експортування

en: invalid export options
uk: некоректні параметри експортування

en: %s:%d: invalid list options
uk: %s:%d: некоректні параметри побудови списку

en: invalid list options
uk: некоректні параметри побудови списку

en: display photo IDs during signature verification
uk: показувати фотоідентифікатори під час перевірки підписів

en: show policy URLs during signature verification
uk: показувати адреси правил під час перевірки підписів

en: show all notations during signature verification
uk: показувати всі примітки під час перевірки підписів

en: show IETF standard notations during signature verification
uk: показувати стандартні примітки IETF під час перевірки підписів

en: show user-supplied notations during signature verification
uk: показувати вказані користувачем примітки під час перевірки підписів

en: show preferred keyserver URLs during signature verification
uk: показувати адреси основних серверів ключів у списках перевірки підписів

en: show user ID validity during signature verification
uk: показувати чинність ідентифікаторів користувача під час перевірки підписів

en: show revoked and expired user IDs in signature verification
uk: показувати відкликані та застарілі ідентифікатори користувачів у списках перевірки підписів

en: show only the primary user ID in signature verification
uk: показувати лише основний ідентифікатор користувача під час перевірки підписів

en: %s:%d: invalid verify options
uk: %s:%d: некоректні параметри перевірки

en: invalid verify options
uk: некоректні параметри перевірки

en: unable to set exec-path to %s
uk: не вдалося встановити шлях для запуску у значення %s

en: %s:%d: invalid auto-key-locate list
uk: %s:%d: некоректний список auto-key-locate

en: invalid auto-key-locate list
uk: некоректний список auto-key-locate

en: invalid argument for option "%.50s"
uk: некоректний аргумент параметра «%.50s»

en: WARNING: program may create a core file!
uk: УВАГА: можливе створення дампу пам’яті програми!

en: WARNING: %s overrides %s
uk: УВАГА: %s перевизначає %s

en: %s not allowed with %s!
uk: %s не можна використовувати разом з %s!

en: %s makes no sense with %s!
uk: %s є зайвим, якщо використано %s!

en: WARNING: running with faked system time:
uk: УВАГА: запущено з фіктивним системним часом:

en: will not run with insecure memory due to %s
uk: не буде запущено з помилками у захисті пам’яті через %s

en: selected cipher algorithm is invalid
uk: вибраний алгоритм шифрування є некоректним

en: selected compression algorithm is invalid
uk: вибраний алгоритм стискання є некоректним

en: selected certification digest algorithm is invalid
uk: вибраний алгоритм створення контрольних сум для сертифікації є некоректним

en: completes-needed must be greater than 0
uk: значення completes-needed має бути більшим за 0

en: marginals-needed must be greater than 1
uk: значення marginals-needed має перевищувати 1

en: max-cert-depth must be in the range from 1 to 255
uk: значення max-cert-depth має перебувати у діапазоні від 1 до 255

en: invalid default-cert-level; must be 0, 1, 2, or 3
uk: некоректне значення default-cert-level; має бути 0, 1, 2 або 3

en: invalid min-cert-level; must be 1, 2, or 3
uk: некоректне значення min-cert-level; має бути 1, 2 або 3

en: Note: simple S2K mode (0) is strongly discouraged
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: наполегливо не рекомендуємо вам користуватися простим режимом S2K (0)

en: invalid S2K mode; must be 0, 1 or 3
uk: некоректний режим S2K; мало бути вказано 0, 1 або 3

en: invalid default preferences
uk: некоректні типові параметри

en: invalid personal cipher preferences
uk: некоректні особисті параметри шифрування

en: invalid personal digest preferences
uk: некоректні особисті параметри контрольної суми

en: invalid personal compress preferences
uk: некоректні особисті параметри стискання

en: %s does not yet work with %s
uk: %s ще не може працювати разом з %s

en: compression algorithm '%s' may not be used in %s mode
uk: алгоритм стискання «%s» не можна використовувати у режимі %s

en: failed to initialize the TrustDB: %s
uk: не вдалося ініціалізувати базу даних надійності (TrustDB): %s

en: WARNING: recipients (-r) given without using public key encryption
uk: УВАГА: отримувачів (-r) вказано без використання шифрування відкритим ключем

en: symmetric encryption of '%s' failed: %s
uk: помилка під час спроби симетричного шифрування «%s»: %s

en: you cannot use --symmetric --encrypt with --s2k-mode 0
uk: не можна використовувати комбінацію --symmetric --encrypt у режимі --s2k-mode 0

en: you cannot use --symmetric --encrypt in %s mode
uk: не можна використовувати комбінацію --symmetric --encrypt у режимі %s

en: you cannot use --symmetric --sign --encrypt with --s2k-mode 0
uk: не можна використовувати комбінацію --symmetric --sign --encrypt у режимі --s2k-mode 0

en: you cannot use --symmetric --sign --encrypt in %s mode
uk: не можна використовувати комбінацію --symmetric --encrypt у режимі %s

en: keyserver send failed: %s
uk: помилка під час надсилання даних на сервер ключів: %s

en: keyserver receive failed: %s
uk: помилка під час спроби отримання даних з сервера ключів: %s

en: key export failed: %s
uk: помилка під час спроби експортування ключа: %s

en: export as ssh key failed: %s
uk: спроба експортування ключа ssh зазнала невдачі: %s

en: keyserver search failed: %s
uk: помилка пошуку на сервері ключів: %s

en: keyserver refresh failed: %s
uk: помилка оновлення з сервера ключів: %s

en: dearmoring failed: %s
uk: помилка перетворення з формату ASCII: %s

en: enarmoring failed: %s
uk: помилка перетворення у формат ASCII: %s

en: invalid hash algorithm '%s'
uk: некоректний алгоритм хешування «%s»

en: error parsing key specification '%s': %s
uk: помилка під час спроби обробки специфікації ключа «%s»: %s

en: '%s' does not appear to be a valid key ID, fingerprint or keygrip
uk: «%s» не є коректним ідентифікатором ключа, відбитком або кодом

en: WARNING: no command supplied.  Trying to guess what you mean ...
uk: УВАГА: команд не надано. Намагаємося вгадати, що вам потрібно...

en: Go ahead and type your message ...
uk: Почніть вводити ваше повідомлення...

en: the given certification policy URL is invalid
uk: вказана адреса правил сертифікації є некоректною

en: the given signature policy URL is invalid
uk: вказана адреса правил підписування є некоректною

en: the given preferred keyserver URL is invalid
uk: вказана адреса основного сервера ключів є некоректною

en: |FILE|take the keys from the keyring FILE
uk: |FILE|визначити ключі з файла сховища ключів ФАЙЛ

en: make timestamp conflicts only a warning
uk: супроводжувати конфлікти часових позначок лише попередженнями

en: |FD|write status info to this FD
uk: |FD|записувати до дескриптора файла дані щодо стану

en: |ALGO|reject signatures made with ALGO
uk: |ALGO|відкидати підписи, створені за допомогою алгоритму ALGO

en: Usage: gpgv [options] [files] (-h for help)
uk: Використання: gpgv [параметри] [файли] (-h — довідка)

en: Syntax: gpgv [options] [files]
    Check signatures against known trusted keys
uk: Синтаксис: gpgv [параметри] [файли]
    Перевірити підписи за допомогою відомих надійних ключів

en: No help available
uk: Довідки не передбачено

en: No help available for '%s'
uk: Довідки щодо %s не виявлено

en: import signatures that are marked as local-only
uk: імпортувати підписи, позначені як лише локальні

en: repair damage from the pks keyserver during import
uk: відновлювати пошкодження сервером ключів pks під час імпортування

en: do not clear the ownertrust values during import
uk: не вилучати значень власної довіри під час імпортування

en: do not update the trustdb after import
uk: не оновлювати базу даних довіри після імпортування

en: show key during import
uk: показувати ключ під час імпортування

en: only accept updates to existing keys
uk: приймати оновлення лише вже створених ключів

en: remove unusable parts from key after import
uk: вилучити невикористані частини ключа після імпортування

en: remove as much as possible from key after import
uk: вилучити максимум частин з ключа після імпортування

en: run import filters and export key immediately
uk: запустити фільтри імпортування та експортувати ключ негайно

en: assume the GnuPG key backup format
uk: припускати формат резервних копій ключів GnuPG

en: repair keys on import
uk: відновлювати ключі при імпортуванні

en: skipping block of type %d
uk: пропускаємо блок типу %d

en: %lu keys processed so far
uk: оброблено %lu ключів

en: Total number processed: %lu
uk: Загалом оброблено: %lu

en:     skipped PGP-2 keys: %lu
uk:     пропущено ключів PGP-2: %lu

en:       skipped new keys: %lu
uk: пропущено нових ключів: %lu

en:           w/o user IDs: %lu
uk:    без ід. користувача: %lu

en:               imported: %lu
uk:            імпортовано: %lu

en:              unchanged: %lu
uk:               без змін: %lu

en:           new user IDs: %lu
uk: нових ід. користувачів: %lu

en:            new subkeys: %lu
uk:        нових підключів: %lu

en:         new signatures: %lu
uk:         нових підписів: %lu

en:    new key revocations: %lu
uk: відкликань нових ключів: %lu

en:       secret keys read: %lu
uk: прочитано закритих ключів: %lu

en:   secret keys imported: %lu
uk: імпортовано закр. ключів: %lu

en:  secret keys unchanged: %lu
uk:  закр. ключів без змін: %lu

en:           not imported: %lu
uk:         не імпортовано: %lu

en:     signatures cleaned: %lu
uk:     вилучених підписів: %lu

en:       user IDs cleaned: %lu
uk:  вилучених ід. корист.: %lu

en: WARNING: key %s contains preferences for unavailable
    algorithms on these user IDs:
uk: УВАГА: у ключі %s містяться записи надання переваги
    недоступним алгоритмам для таких ід. користувачів:

en:          "%s": preference for cipher algorithm %s
uk:          «%s»: перевага алгоритму шифрування %s

en:          "%s": preference for digest algorithm %s
uk:          «%s»: перевага алгоритму контрольних сум %s

en:          "%s": preference for compression algorithm %s
uk:          «%s»: перевага алгоритму стискання %s

en: it is strongly suggested that you update your preferences and
uk: наполегливо рекомендуємо вам оновити записи переваг і

en: re-distribute this key to avoid potential algorithm mismatch problems
uk: повторно поширити цей ключ, щоб уникнути потенційних проблем з алгоритмами

en: you can update your preferences with: gpg --edit-key %s updpref save
uk: оновити записи перевад можна за допомогою команди: gpg --edit-key %s updpref save

en: key %s: no user ID
uk: ключ %s: немає ідентифікатор користувача

en: key %s: %s
uk: ключ %s: %s

en: rejected by import screener
uk: відкинуто екранувальником імпорту

en: key %s: PKS subkey corruption repaired
uk: ключ %s: відновлено пошкоджений підключ PKS

en: key %s: accepted non self-signed user ID "%s"
uk: ключ %s: прийнято несамопідписаний ідентифікатор користувача «%s»

en: key %s: no valid user IDs
uk: ключ %s: немає чинних ідентифікаторів користувача

en: this may be caused by a missing self-signature
uk: причиною цього може бути те, що немає самопідпису

en: key %s: public key not found: %s
uk: ключ %s: не знайдено відкритий ключ: %s

en: key %s: new key - skipped
uk: ключ %s: новий ключ — пропущено

en: no writable keyring found: %s
uk: не виявлено придатного до запису сховища ключів: %s

en: error writing keyring '%s': %s
uk: помилка під час спроби запису сховища ключів «%s»: %s

en: key %s: public key "%s" imported
uk: ключ %s: імпортовано відкритий ключ «%s»

en: key %s: doesn't match our copy
uk: ключ %s: не відповідає нашій копії

en: key %s: "%s" 1 new user ID
uk: ключ %s: «%s» 1 новий ідентифікатор користувача

en: key %s: "%s" %d new user IDs
uk: ключ %s: «%s» %d нових ідентифікаторів користувачів

en: key %s: "%s" 1 new signature
uk: ключ %s: «%s» 1 новий підпис

en: key %s: "%s" %d new signatures
uk: ключ %s: «%s» %d нових підписів

en: key %s: "%s" 1 new subkey
uk: ключ %s: «%s» 1 новий підключ

en: key %s: "%s" %d new subkeys
uk: ключ %s: «%s» %d нових підключів

en: key %s: "%s" %d signature cleaned
uk: ключ %s: «%s» вилучено %d підпис

en: key %s: "%s" %d signatures cleaned
uk: ключ %s: «%s» вилучено %d підписів

en: key %s: "%s" %d user ID cleaned
uk: ключ %s: «%s» спорожнено %d ідентифікатор користувача

en: key %s: "%s" %d user IDs cleaned
uk: ключ %s: «%s» спорожнено %d ідентифікаторів користувачів

en: key %s: "%s" not changed
uk: ключ %s: «%s» не змінено

en: key %s: secret key imported
uk: ключ %s: імпортовано закритий ключ

en: key %s: secret key already exists
uk: ключ %s: закритий ключ вже існує

en: key %s: error sending to agent: %s
uk: ключ %s: помилка під час спроби надсилання агенту: %s

note: TRANSLATORS: For a smartcard, each private key on host has a * reference (stub) to a smartcard and actual private key data * is stored on the card.  A single smartcard can have up to * three private key data.  Importing private key stub is always * skipped in 2.1, and it returns GPG_ERR_NOT_PROCESSE
en: To migrate '%s', with each smartcard, run: %s
uk: Для перенесення «%s» на кожній із карток пам’яті слід виконати таку команду: %s

en: secret key %s: %s
uk: закритий ключ %s: %s

en: importing secret keys not allowed
uk: імпортування закритих ключів заборонено

en: key %s: secret key with invalid cipher %d - skipped
uk: ключ %s: закритий ключ з некоректним шифром %d — пропущено

en: No reason specified
uk: Причину не вказано

en: Key is superseded
uk: Ключ замінено

en: Key has been compromised
uk: Ключ скомпрометовано

en: Key is no longer used
uk: Ключ більше не використовується

en: User ID is no longer valid
uk: Ідентифікатор користувача втратив чинність

en: reason for revocation:
uk: причина відкликання:

en: revocation comment:
uk: коментар щодо відкликання:

en: key %s: no public key - can't apply revocation certificate
uk: ключ %s: немає відкритого ключа — не можна застосовувати сертифікат відкликання

en: key %s: can't locate original keyblock: %s
uk: ключ %s: не вдалося знайти початковий блок ключів: %s

en: key %s: can't read original keyblock: %s
uk: ключ %s: не вдалося прочитати початковий блок ключів: %s

en: key %s: invalid revocation certificate: %s - rejected
uk: ключ %s: некоректний сертифікат відкликання: %s — відкинуто

en: key %s: "%s" revocation certificate imported
uk: ключ %s: імпортовано сертифікат відкликання «%s»

en: key %s: no user ID for signature
uk: ключ %s: немає ідентифікатор користувача для підпису

en: key %s: unsupported public key algorithm on user ID "%s"
uk: ключ %s: непідтримуваний алгоритм створення відкритого ключа для ідентифікатора користувача «%s»

en: key %s: invalid self-signature on user ID "%s"
uk: ключ %s: некоректний самопідпис для ідентифікатора користувача «%s»

en: key %s: unsupported public key algorithm
uk: ключ %s: непідтримуваний алгоритм створення відкритого ключа

en: key %s: invalid direct key signature
uk: ключ %s: некоректний безпосередній підпис ключа

en: key %s: no subkey for key binding
uk: ключ %s: немає підключа для зв’язування ключів

en: key %s: invalid subkey binding
uk: ключ %s: некоректне зв’язування підключів

en: key %s: removed multiple subkey binding
uk: ключ %s: вилучено кратне зв’язування підключів

en: key %s: no subkey for key revocation
uk: ключ %s: немає підключа для відкликання ключа

en: key %s: invalid subkey revocation
uk: ключ %s: некоректне відкликання підключа

en: key %s: removed multiple subkey revocation
uk: ключ %s: вилучено кратне відкликання підключа

en: key %s: skipped user ID "%s"
uk: ключ %s: пропущено ідентифікатор користувача «%s»

en: key %s: skipped subkey
uk: ключ %s: пропущено підключ

en: key %s: non exportable signature (class 0x%02X) - skipped
uk: ключ %s: непридатний до експорту підпис (клас 0x%02X) — пропущено

en: key %s: revocation certificate at wrong place - skipped
uk: ключ %s: сертифікат відкликання у помилковому місці — пропущено

en: key %s: invalid revocation certificate: %s - skipped
uk: ключ %s: некоректний сертифікат відкликання: %s — пропущено

en: key %s: subkey signature in wrong place - skipped
uk: ключ %s: підпис підключа у помилковому місці — пропущено

en: key %s: unexpected signature class (0x%02X) - skipped
uk: ключ %s: неочікуваний клас підпису (0x%02X) — пропущено

en: key %s: duplicated user ID detected - merged
uk: ключ %s: виявлено дублювання ідентифікаторів користувача — об’єднано

en: WARNING: key %s may be revoked: fetching revocation key %s
uk: УВАГА: ключ %s могло бути відкликано: отримуємо ключ відкликання %s

en: WARNING: key %s may be revoked: revocation key %s not present.
uk: УВАГА: ключ %s могло бути відкликано: ключа відкликання %s немає.

en: key %s: "%s" revocation certificate added
uk: ключ %s: додано сертифікат відкликання «%s»

en: key %s: direct key signature added
uk: ключ %s: додано безпосередній підпис ключа

en: error allocating memory: %s
uk: помилка під час спроби отримання області пам’яті: %s

en: can't check signature with unsupported public-key algorithm (%d): %s.
uk: неможливо перевірити підпис із непідтримуваним алгоритмом створення відкритого ключа (%d): %s.

en: can't check signature with unsupported message-digest algorithm %d: %s.
uk: неможливо перевірити підпис із непідтримуваним алгоритмом створення контрольної суми %d: %s.

en:  (reordered signatures follow)
uk:  (нижче наведено перевпорядковані підписи)

en: key %s:
uk: ключ %s:

en: %d duplicate signature removed
     | %d duplicate signatures removed
uk[0]: вилучено %d дублікат підпису
uk[1]: вилучено %d дублікати підписів
uk[2]: вилучено %d дублікатів підписів

en: %d signature not checked due to a missing key
     | %d signatures not checked due to missing keys
uk[0]: %d підпис не перевірено через те, що немає ключа
uk[1]: %d підписи не перевірено через те, що немає ключа
uk[2]: %d підписів не перевірено через те, що немає ключа

en: %d bad signature
     | %d bad signatures
uk[0]: %d помилкових підпис
uk[1]: %d помилкових підписи
uk[2]: %d помилкових підписів

en: %d signature reordered
     | %d signatures reordered
uk[0]: перевпорядковано %d підпис
uk[1]: перевпорядковано %d підписи
uk[2]: перевпорядковано %d підписів

en: Warning: errors found and only checked self-signatures, run '%s' to check all signatures.
uk: Попередження: виявлено помилки, перевірка виконувалася лише для самопідписування, віддайте команду «%s», щоб перевірити усі підписи.

en: error creating keybox '%s': %s
uk: помилка під час спроби створення сховища ключів «%s»: %s

en: error creating keyring '%s': %s
uk: помилка під час спроби створення сховища ключів «%s»: %s

en: keybox '%s' created
uk: створено сховище ключів «%s»

en: keyring '%s' created
uk: створено сховище ключів «%s»

en: keyblock resource '%s': %s
uk: ресурс блоку ключів «%s»: %s

en: failed to rebuild keyring cache: %s
uk: не вдалося перебудувати кеш сховища ключів: %s

en: [revocation]
uk: [відкликання]

en: [self-signature]
uk: [самопідпис]

en: Please decide how far you trust this user to correctly verify other users' keys
    (by looking at passports, checking fingerprints from different sources, etc.)
uk: Визначтеся щодо рівня довіри до цього користувача для належної перевірки ключів інших
    користувачів (за паспортами, відбитками з інших джерел тощо)

en:   %d = I trust marginally
uk:   %d = Я довіряю не повністю

en:   %d = I trust fully
uk:   %d = Я довіряю повністю

en: Please enter the depth of this trust signature.
    A depth greater than 1 allows the key you are signing to make
    trust signatures on your behalf.
uk: Будь ласка, вкажіть глибину довіри до цього підпису.
    Глибина, більша за 1, дозволяє ключу, який ви підписуєте, створювати
    надійні підписи від вашого імені.

en: Please enter a domain to restrict this signature, or enter for none.
uk: Будь ласка, вкажіть домен обмеження цього підпису або натисніть Enter, якщо такого домену немає.

en: Skipping user ID "%s", which is not a text ID.
uk: Пропускаємо ідентифікатор користувача «%s», який не є текстовим.

en: User ID "%s" is revoked.
uk: Ідентифікатор користувача «%s» відкликано.

en: Are you sure you still want to sign it? (y/N)
uk: Ви певні, що все ще бажаєте підписати його? (y/N або т/Н)

en:   Unable to sign.
uk:   Неможливо підписати.

en: User ID "%s" is expired.
uk: Строк дії ідентифікатор користувача «%s» сплив.

en: User ID "%s" is not self-signed.
uk: Ідентифікатор користувача «%s» не є самопідписаним.

en: User ID "%s" is signable.
uk: Ідентифікатор користувача «%s» можна підписувати.

en: Sign it? (y/N)
uk: Підписати його? (y/N або т/Н)

en: The self-signature on "%s"
    is a PGP 2.x-style signature.
uk: Самопідпис «%s»
    є підписом у форматі PGP 2.x.

en: Do you want to promote it to an OpenPGP self-signature? (y/N)
uk: Бажаєте розширити сферу використання до самопідпису OpenPGP? (y/N або т/Н)

en: Your current signature on "%s"
    has expired.
uk: Строк дії вашого поточного підпису «%s»
    завершено.

en: Do you want to issue a new signature to replace the expired one? (y/N)
uk: Бажаєте видати новий підпис для заміни застарілого? (y/N або т/Н)

en: Your current signature on "%s"
    is a local signature.
uk: Ваш поточний підпис «%s»
    є локальним підписом.

en: Do you want to promote it to a full exportable signature? (y/N)
uk: Бажаєте розширити сферу використання до повністю експортованого підпису? (y/N або т/Н)

en: "%s" was already locally signed by key %s
uk: «%s» вже було локально підписано ключем %s

en: "%s" was already signed by key %s
uk: «%s» вже було підписано ключем %s

en: Do you want to sign it again anyway? (y/N)
uk: Бажаєте підписати його попри все? (y/N або т/Н)

en: Nothing to sign with key %s
uk: Нічого підписувати ключем %s

en: This key has expired!
uk: Строк дії цього ключа вичерпано!

en: This key is due to expire on %s.
uk: Строк дії цього ключа завершиться %s.

en: Do you want your signature to expire at the same time? (Y/n)
uk: Бажаєте, щоб строк дії вашого підпису був таким самим? (Y/n або Т/н)

en: How carefully have you verified the key you are about to sign actually belongs
    to the person named above?  If you don't know what to answer, enter "0".
uk: Наскільки ретельно ви перевірили те, що ключ, який ви маєте намір підписати,
    справді належить особі, ім’я якої вказано вище? Якщо ви не знаєте відповіді, введіть «0».

en:    (0) I will not answer.%s
uk:    (0) Не буду відповідати.%s

en:    (1) I have not checked at all.%s
uk:    (1) Мною не виконувалося ніяких перевірок.%s

en:    (2) I have done casual checking.%s
uk:    (2) Мною виконано часткову перевірку.%s

en:    (3) I have done very careful checking.%s
uk:    (3) Мною виконано ретельну перевірку.%s

en: Your selection? (enter '?' for more information):
uk: Ваш вибір? (введіть «?», щоб дізнатися більше):

en: Are you sure that you want to sign this key with your
    key "%s" (%s)
uk: Ви справді бажаєте підписати цей ключ вашим ключем «%s» (%s)

en: This will be a self-signature.
uk: Це буде самопідпис.

en: WARNING: the signature will not be marked as non-exportable.
uk: УВАГА: підпис не буде позначено як непридатний до експортування.

en: WARNING: the signature will not be marked as non-revocable.
uk: УВАГА: підпис не буде позначено як непридатний до відкликання.

en: The signature will be marked as non-exportable.
uk: Підпис буде позначено як непридатний до експортування.

en: The signature will be marked as non-revocable.
uk: Підпис буде позначено як непридатний до відкликання.

en: I have not checked this key at all.
uk: Цей ключ не перевірявся мною.

en: I have checked this key casually.
uk: Цей ключ перевірено мною частково.

en: I have checked this key very carefully.
uk: Цей ключ ретельно перевірено мною.

en: Really sign? (y/N)
uk: Підписати? (y/N або т/Н)

en: signing failed: %s
uk: помилка під час спроби підписування: %s

en: Key has only stub or on-card key items - no passphrase to change.
uk: До ключа включено лише типовий заповнювач або записи ключа з картки — ніяких паролів не потрібно змінювати.

en: key %s: error changing passphrase: %s
uk: ключ %s: помилка під час спроби зміни пароля: %s

en: save and quit
uk: зберегти і вийти

en: show key fingerprint
uk: показати відбиток ключа

en: show the keygrip
uk: показати keygrip

en: list key and user IDs
uk: показати список ключів та ідентифікаторів користувача

en: select user ID N
uk: вибрати вказаний ідентифікатор користувача

en: select subkey N
uk: вибрати вказаний підключ

en: check signatures
uk: перевірити підписи

en: sign selected user IDs [* see below for related commands]
uk: підписати вибрані ідентифікатори користувачів [* нижче наведено відповідні команди]

en: sign selected user IDs locally
uk: підписати вибрані ідентифікатори користувача локально

en: sign selected user IDs with a trust signature
uk: підписати вибрані ідентифікатори користувача підписом надійності

en: sign selected user IDs with a non-revocable signature
uk: підписати вибрані ідентифікатори користувача підписом, який не можна відкликати

en: add a user ID
uk: додати ідентифікатор користувача

en: add a photo ID
uk: додати фотоідентифікатор

en: delete selected user IDs
uk: вилучити вибрані ідентифікатори користувача

en: add a subkey
uk: додати підключ

en: add a key to a smartcard
uk: додати ключ на картку пам’яті

en: move a key to a smartcard
uk: пересунути ключ на картку пам’яті

en: move a backup key to a smartcard
uk: пересунути резервний ключ на картку пам’яті

en: delete selected subkeys
uk: вилучити вибрані підключі

en: add a revocation key
uk: додати ключ відкликання

en: delete signatures from the selected user IDs
uk: вилучити підписи з вибраних ідентифікаторів користувача

en: change the expiration date for the key or selected subkeys
uk: змінити дату завершення строку дії ключа або вибраних ключів

en: flag the selected user ID as primary
uk: позначити вибраний ідентифікатор користувача як основний

en: list preferences (expert)
uk: список переваг (експертний)

en: list preferences (verbose)
uk: список переваг (докладний)

en: set preference list for the selected user IDs
uk: встановити список параметрів для вибраних ідентифікаторів користувачів

en: set the preferred keyserver URL for the selected user IDs
uk: встановити адресу основного сервера ключів для вибраних ідентифікаторів користувачів

en: set a notation for the selected user IDs
uk: встановити примітку для вибраного ідентифікатора користувача

en: change the passphrase
uk: змінити пароль

en: change the ownertrust
uk: змінити рівень довіри до власника

en: revoke signatures on the selected user IDs
uk: відкликати підписи для вибраних ідентифікаторів користувачів

en: revoke selected user IDs
uk: відкликати вибрані ідентифікатори користувачів

en: revoke key or selected subkeys
uk: відкликати ключ або вибрані підключі

en: enable key
uk: увімкнути ключ

en: disable key
uk: вимкнути ключ

en: show selected photo IDs
uk: показати вибрані фотоідентифікатори

en: compact unusable user IDs and remove unusable signatures from key
uk: ущільнити непридатні до використання ідентифікатори користувачів і вилучити невикористані підписи з ключа

en: compact unusable user IDs and remove all signatures from key
uk: ущільнити непридатні до використання ідентифікатори користувачів і вилучити всі підписи з ключа

en: Secret key is available.
uk: Доступний закритий ключ.

en: Secret subkeys are available.
uk: Доступні закриті підключі.

en: Need the secret key to do this.
uk: Для цього потрібен закритий ключ.

en: * The 'sign' command may be prefixed with an 'l' for local signatures (lsign),
      a 't' for trust signatures (tsign), an 'nr' for non-revocable signatures
      (nrsign), or any combination thereof (ltsign, tnrsign, etc.).
uk: * До команди «sign» можна додати «l» для локальних підписів (lsign),
      «t» для надійних підписів (tsign), «nr» для підписів без відкликання
      (nrsign) або будь-яку комбінацію (ltsign, tnrsign тощо).

en: Key is revoked.
uk: Ключ відкликано.

en: Really sign all text user IDs? (y/N)
uk: Підписати всі текстові ідентифікатори користувача? (y/N або т/Н)

en: Really sign all user IDs? (y/N)
uk: Підписати всі ідентифікатори користувача? (y/N або т/Н)

en: Hint: Select the user IDs to sign
uk: Підказка: виберіть ідентифікатори користувача для підписування

en: Unknown signature type '%s'
uk: Невідомий тип підпису «%s»

en: You must select at least one user ID.
uk: Вам слід вибрати принаймні один ідентифікатор користувача.

en: (Use the '%s' command.)
uk: (Скористайтеся командою «%s».)

en: You can't delete the last user ID!
uk: Не можна вилучати останній ідентифікатор користувача!

en: Really remove all selected user IDs? (y/N)
uk: Вилучити всі вибрані ідентифікатори користувачів? (y/N або т/Н)

en: Really remove this user ID? (y/N)
uk: Вилучити цей ідентифікатор користувача? (y/N або т/Н)

note: TRANSLATORS: Please take care: This is about moving the key and not about removing it.
en: Really move the primary key? (y/N)
uk: Вилучити основний ключ? (y/N або т/Н)

en: You must select exactly one key.
uk: Вам слід вибрати лише один ключ.

en: Command expects a filename argument
uk: Для команди слід вказати аргумент з назвою файла

en: Can't open '%s': %s
uk: Не вдалося відкрити «%s»: %s

en: Error reading backup key from '%s': %s
uk: Помилка читання резервного ключа з «%s»: %s

en: You must select at least one key.
uk: Вам слід вибрати принаймні один ключ.

en: Do you really want to delete the selected keys? (y/N)
uk: Справді бажаєте вилучити вибрані ключі? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to delete this key? (y/N)
uk: Справді бажаєте вилучити цей ключ? (y/N або т/Н)

en: Really revoke all selected user IDs? (y/N)
uk: Відкликати всі вибрані ідентифікатори користувачів? (y/N або т/Н)

en: Really revoke this user ID? (y/N)
uk: Відкликати цей ідентифікатор користувача? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to revoke the entire key? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте відкликати весь ключ? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to revoke the selected subkeys? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте відкликати позначені підключі? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to revoke this subkey? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте відкликати цей підключ? (y/N або т/Н)

en: Owner trust may not be set while using a user provided trust database
uk: Не можна встановлювати довіру до власника, якщо використовується вказана користувачем база даних довіри

en: Set preference list to:
uk: Встановити список переваг:

en: Really update the preferences for the selected user IDs? (y/N)
uk: Оновити переваги для вибраних ідентифікаторів користувачів? (y/N або т/Н)

en: Really update the preferences? (y/N)
uk: Оновити параметри? (y/N або т/Н)

en: Save changes? (y/N)
uk: Зберегти зміни? (y/N або т/Н)

en: Quit without saving? (y/N)
uk: Вийти без збереження? (y/N або т/Н)

en: Key not changed so no update needed.
uk: Ключ не змінено, отже оновлення непотрібне.

en: "%s" is not a fingerprint
uk: «%s» не є відбитком

en: "%s" is not the primary fingerprint
uk: «%s» не є основним відбитком

en: Invalid user ID '%s': %s
uk: Некоректний ідентифікатор користувача «%s»: %s

en: No matching user IDs.
uk: Немає відповідних ідентифікаторів користувачів.

en: Nothing to sign.
uk: Нічого підписувати.

en: Not signed by you.
uk: Не підписано вами.

en: '%s' is not a valid expiration time
uk: «%s» не є коректним записом завершення строку дії

en: "%s" is not a proper fingerprint
uk: «%s» не є належним відбитком

en: subkey "%s" not found
uk: не знайдено підключ «%s»

en: Preferred keyserver:
uk: Основний сервер ключів:

en: Notations:
uk: Примітки:

en: There are no preferences on a PGP 2.x-style user ID.
uk: Переваг для ідентифікаторів користувачів у форматі PGP 2.x не передбачено.

en: The following key was revoked on %s by %s key %s
uk: Вказаний нижче ключ було відкликано %s %s ключем %s

en: This key may be revoked by %s key %s
uk: Цей ключ може бути відкликано %s ключем %s

en: (sensitive)
uk: (важливий)

en: created: %s
uk: створено: %s

en: revoked: %s
uk: відкликано: %s

en: expired: %s
uk: не діє з: %s

en: expires: %s
uk: діє до: %s

en: usage: %s
uk: використання: %s

en: card-no:
uk: номер картки:

en: trust: %s
uk: надійність: %s

en: validity: %s
uk: чинність: %s

en: This key has been disabled
uk: Цей ключ було вимкнено

en: Please note that the shown key validity is not necessarily correct
    unless you restart the program.
uk: Зауважте, що показані дані щодо чинності ключів не обов’язково є коректними
    до перезапуску програми.

en: revoked
uk: відкликано

en: expired
uk: збіг строк дії

en: WARNING: no user ID has been marked as primary.  This command may
                  cause a different user ID to become the assumed primary.
uk: УВАГА: жоден з ідентифікаторів користувача не позначено як основний. За допомогою
                  цієї команди можна зробити основним інший ідентифікатор користувача.

en: WARNING: Your encryption subkey expires soon.
uk: УВАГА: строк дії вашого підключа імпортування невдовзі завершиться.

en: You may want to change its expiration date too.
uk: Ймовірно, вам варто змінити також і його строк дії.

en: WARNING: This is a PGP2-style key.  Adding a photo ID may cause some versions
             of PGP to reject this key.
uk: УВАГА: це ключ у форматі PGP2. Додавання фотоідентифікатора може призвести до відмови
             у використанні цього ключа деякими версіями PGP.

en: Are you sure you still want to add it? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте додати його? (y/N або т/Н)

en: You may not add a photo ID to a PGP2-style key.
uk: Не можна додавати фотоідентифікатор до ключа у форматі PGP2.

en: Delete this good signature? (y/N/q)
uk: Вилучити цей дійсний підпис? (y/N/q або т/Н/в)

en: Delete this invalid signature? (y/N/q)
uk: Вилучити цей некоректний підпис? (y/N/q або т/Н/в)

en: Delete this unknown signature? (y/N/q)
uk: Вилучити цей невідомий підпис? (y/N/q або т/Н/в)

en: Really delete this self-signature? (y/N)
uk: Вилучити цей самопідпис? (y/N або т/Н)

en: Deleted %d signature.
     | Deleted %d signatures.
uk[0]: Вилучено %d підпис.
uk[1]: Вилучено %d підписи.
uk[2]: Вилучено %d підписів.

en: Nothing deleted.
uk: Нічого не вилучено.

en: invalid
uk: некоректний

en: User ID "%s" compacted: %s
uk: Ідентифікатор користувача «%s» ущільнено: %s

en: User ID "%s": %d signature removed
     | User ID "%s": %d signatures removed
uk[0]: Ідентифікатор користувача «%s»: вилучено %d підпис
uk[1]: Ідентифікатор користувача «%s»: вилучено %d підписів
uk[2]: Ідентифікатор користувача «%s»: вилучено %d підписів

en: User ID "%s": already minimized
uk: Ідентифікатор користувача «%s»: вже мінімізовано

en: User ID "%s": already clean
uk: Ідентифікатор користувача «%s»: вже очищено

en: WARNING: This is a PGP 2.x-style key.  Adding a designated revoker may cause
             some versions of PGP to reject this key.
uk: УВАГА: це ключ у форматі PGP 2. Додавання підписаного відкликання може призвести до відмови
             у використанні цього ключа деякими версіями PGP.

en: You may not add a designated revoker to a PGP 2.x-style key.
uk: Не можна додавати підписане відкликання до ключа у форматі PGP 2.x.

en: Enter the user ID of the designated revoker:
uk: Вкажіть ідентифікатор користувача підписаного відкликання:

en: cannot appoint a PGP 2.x style key as a designated revoker
uk: не можна призначати ключ у форматі PGP 2.x підписаним відкликанням

en: you cannot appoint a key as its own designated revoker
uk: не можна призначати ключ власним підписаним відкликанням

en: this key has already been designated as a revoker
uk: цей ключ вже було позначено як призначений для відкликання

en: WARNING: appointing a key as a designated revoker cannot be undone!
uk: УВАГА: призначення ключа як підписаного відкликання не можна скасовувати!

en: Are you sure you want to appoint this key as a designated revoker? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте призначити цей ключ як підписане відкликання? (y/N або т/Н)

en: Are you sure you want to change the expiration time for multiple subkeys? (y/N)
uk: Ви справді хочете змінити час вичерпання строку дії для декількох підключів? (y/N або т/Н)

en: Changing expiration time for a subkey.
uk: Зміна часу завершення строку дії для підключа.

en: Changing expiration time for the primary key.
uk: Зміна часу завершення строку дії для основного ключа.

en: You can't change the expiration date of a v3 key
uk: Не можна змінювати дату завершення строку дії ключа v3

en: Changing usage of a subkey.
uk: Змінюємо використання підключа.

en: Changing usage of the primary key.
uk: Змінюємо використання основного підключа.

en: signing subkey %s is already cross-certified
uk: підписування підключа %s вже перехресно сертифіковано

en: subkey %s does not sign and so does not need to be cross-certified
uk: підключ %s не призначено для підписування, отже його не потрібно перехресно сертифікувати

en: Please select exactly one user ID.
uk: Будь ласка, виберіть лише один ідентифікатор користувача.

en: skipping v3 self-signature on user ID "%s"
uk: пропускаємо самопідпис v3 для ідентифікатора користувача «%s»

en: Enter your preferred keyserver URL:
uk: Вкажіть адресу вашого основного сервера ключів:

en: Are you sure you want to replace it? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте замінити його? (y/N або т/Н)

en: Are you sure you want to delete it? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте вилучити його? (y/N або т/Н)

en: Enter the notation:
uk: Вкажіть примітку:

en: Proceed? (y/N)
uk: Продовжувати? (y/N або т/Н)

en: No user ID with index %d
uk: Ідентифікатора користувача з індексом %d не існує

en: No user ID with hash %s
uk: Ідентифікатора користувача з хешем %s не існує

en: No subkey with key ID '%s'.
uk: Піключа із ідентифікатором ключа «%s» не існує.

en: No subkey with index %d
uk: Підключа з індексом %d не існує

en: user ID: "%s"
uk: Ідентифікатор користувача: «%s»

en: signed by your key %s on %s%s%s
uk: підписано вашим ключем %s %s%s%s

en:  (non-exportable)
uk:  (неекспортовний)

en: This signature expired on %s.
uk: Строк дії цього підпису завершується %s.

en: Are you sure you still want to revoke it? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте відкликати його? (y/N або т/Н)

en: Create a revocation certificate for this signature? (y/N)
uk: Створити сертифікат відкликання для цього підпису? (y/N або т/Н)

en: You have signed these user IDs on key %s:
uk: Вами підписано ці ідентифікатори користувачів у ключі %s:

en:  (non-revocable)
uk:  (невідкликуваний)

en: revoked by your key %s on %s
uk: відкликано вашим ключем %s у %s

en: You are about to revoke these signatures:
uk: Ви маєте намір відкликати ці підписи:

en: Really create the revocation certificates? (y/N)
uk: Справді створити сертифікати відкликання? (y/N або т/Н)

en: no secret key
uk: немає закритого ключа

en: tried to revoke a non-user ID: %s
uk: спроба відкликати ідентифікатор, який не належить користувачеві: %s

en: user ID "%s" is already revoked
uk: ідентифікатор користувача «%s» вже відкликано

en: WARNING: a user ID signature is dated %d seconds in the future
uk: УВАГА: підпис ідентифікатора користувача позначено датою на %d секунд у майбутньому

en: Key %s is already revoked.
uk: Ключ %s вже відкликано.

en: Subkey %s is already revoked.
uk: Підключ %s вже відкликано.

en: Displaying %s photo ID of size %ld for key %s (uid %d)
uk: Показ фотоідентифікатора %s розміру %ld для ключа %s (uid %d)

en: invalid value for option '%s'
uk: некоректне значення параметра «%s»

en: preference '%s' duplicated
uk: запис переваги «%s» продубльовано

en: too many cipher preferences
uk: занадто багато записів переваг шифрів

en: too many digest preferences
uk: занадто багато записів переваг контрольних сум

en: too many compression preferences
uk: занадто багато записів переваг стискання

en: invalid item '%s' in preference string
uk: некоректний запис «%s» у рядку переваг

en: writing direct signature
uk: записування безпосереднього підпису

en: writing self signature
uk: записування самопідпису

en: writing key binding signature
uk: записування підпису прив’язування ключа

en: keysize invalid; using %u bits
uk: некоректний розмір ключа; використовуємо %u-бітовий

en: keysize rounded up to %u bits
uk: розмір ключа округлено до %u-бітового

en: WARNING: some OpenPGP programs can't handle a DSA key with this digest size
uk: УВАГА: деякі з програм OpenPGP не можуть працювати з ключем DSA з таким розміром контрольної суми

en: Sign
uk: Підписати

en: Certify
uk: Сертифікувати

en: Encrypt
uk: Зашифрувати

en: Authenticate
uk: Пройти розпізнавання

en: Current allowed actions:
uk: Поточні дозволені дії:

en:    (%c) Toggle the sign capability
uk:    (%c) увімкнути або вимкнути можливість підписування

en:    (%c) Toggle the encrypt capability
uk:    (%c) увімкнути або вимкнути можливість шифрування

en:    (%c) Toggle the authenticate capability
uk:    (%c) увімкнути або вимкнути можливість використання для розпізнавання

en:    (%c) Finished
uk:    (%c) вийти

en:   (%d) ECC (sign only)
uk:   (%d) ECC (лише підписування)

en: Enter the keygrip:
uk: Вкажіть keygrip:

en: Not a valid keygrip (expecting 40 hex digits)
uk: Некоректний keygrip (мало бути вказано 40 шістнадцяткових цифр)

en: No key with this keygrip
uk: Немає ключів з таким значенням keygrip

en: error reading the card: %s
uk: помилка читання картки: %s

en: Serial number of the card: %s
uk: Серійний номер картки: %s

en: Available keys:
uk: Доступні ключі:

en: rounded to %u bits
uk: округлено до %u бітів

en: %s keys may be between %u and %u bits long.
uk: ключі %s можуть мати довжину від %u до %u бітів.

en: What keysize do you want for the subkey? (%u)
uk: Якою має бути довжина підключа? (%u)

en: Requested keysize is %u bits
uk: Запитана довжина ключа — %u бітів

en: Please select which elliptic curve you want:
uk: Вкажіть потрібну вам еліптичну криву:

en: Please specify how long the key should be valid.
             0 = key does not expire
          <n>  = key expires in n days
          <n>w = key expires in n weeks
          <n>m = key expires in n months
          <n>y = key expires in n years
uk: Вкажіть строк чинності ключа.
             0 = строк чинності не обмежено
          <n>  = строк чинності у n днів
          <n>w = строк чинності у n тижнів
          <n>m = строк чинності у n місяців
          <n>y = строк чинності у n років

en: Please specify how long the signature should be valid.
             0 = signature does not expire
          <n>  = signature expires in n days
          <n>w = signature expires in n weeks
          <n>m = signature expires in n months
          <n>y = signature expires in n years
uk: Вкажіть строк чинності підпису.
             0 = строк чинності підпису не обмежено
          <n>  = строк чинності підпису у n днів
          <n>w = строк чинності підпису у n тижнів
          <n>m = строк чинності підпису у n місяців
          <n>y = строк чинності підпису у n років

en: Key is valid for? (0)
uk: Яким є строк чинності ключа? (0)

en: Signature is valid for? (%s)
uk: Яким є строк чинності підпису? (%s)

en: invalid value
uk: некоректне значення

en: Key does not expire at all
uk: Ключ не має обмеження строку дії

en: Signature does not expire at all
uk: Підпис не має обмеження строку дії

en: Key expires at %s
uk: Ключ діє до %s

en: Signature expires at %s
uk: Підпис діє до %s

en: Your system can't display dates beyond 2038.
    However, it will be correctly handled up to 2106.
uk: У вашій системі неможливий показ дат після 2038 року.
    Але програма коректно оброблятиме ці дати до 2106 року.

en: Is this correct? (y/N)
uk: Все правильно? (y/N або т/Н)

en: 
    GnuPG needs to construct a user ID to identify your key.
uk: 
    GnuPG має побудувати ідентифікатор користувача для розпізнавання вашого ключа.

note: TRANSLATORS: This string is in general not anymore used but you should keep your existing translation.  In case the new string is not translated this old string will be used.
en: 
    You need a user ID to identify your key; the software constructs the user ID
    from the Real Name, Comment and Email Address in this form:
        "Heinrich Heine (Der Dichter) <heinrichh@duesseldorf.de>"
uk: 
    Вам потрібен ідентифікатор користувача для ідентифікації вашого ключа; програма створити ідентифікатор користувача
    на основі справжнього імені, коментаря і адреси електронної пошти у такому форматі:
        "Ivan Ivanenko (farmer) <iivanenko@moyahata.ua>"

en: Real name:
uk: Справжнє ім’я:

en: Invalid character in name
uk: Некоректний символ у імені

en: The characters '%s' and '%s' may not appear in name
uk: Не можна використовувати символи «%s» і «%s» у назві

en: Email address:
uk: Адреса ел. пошти:

en: Not a valid email address
uk: Некоректна адреса електронної пошти

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Invalid character in comment
uk: Некоректний символ у коментарі

en: You are using the '%s' character set.
uk: Вами використано таблицю символів «%s».

en: You selected this USER-ID:
        "%s"
uk: Вами вибрано такий ідентифікатор (USER-ID):
        "%s"

en: Please don't put the email address into the real name or the comment
uk: Будь ласка, не використовуйте адресу електронної пошти у полях справжнього імені або коментаря

en: Such a user ID already exists on this key!
uk: У цьому ключі вже існує такий ідентифікатор користувача!

en: Change (N)ame, (C)omment, (E)mail or (Q)uit?
uk: Змінити назву (N), коментар (C), ел. пошту (E) або вийти (Q)?

en: Change (N)ame, (C)omment, (E)mail or (O)kay/(Q)uit?
uk: Змінити назву (N), коментар (C), ел. пошту (E) або гаразд (O) чи вийти (Q)?

en: Change (N)ame, (E)mail, or (Q)uit?
uk: Змінити назву (N), ел. пошту (E) або вийти (Q)?

en: Change (N)ame, (E)mail, or (O)kay/(Q)uit?
uk: Змінити назву (N), ел. пошту (E) або гаразд (O) чи вийти (Q)?

en: Please correct the error first
uk: Спочатку виправте помилку

en: We need to generate a lot of random bytes. It is a good idea to perform
    some other action (type on the keyboard, move the mouse, utilize the
    disks) during the prime generation; this gives the random number
    generator a better chance to gain enough entropy.
uk: Потрібно буде створити багато псевдовипадкових байтів. Варто виконувати
    якісь інші дії (натискати клавіші, пересувати мишу, використовувати диски)
    під час створення простого числа. Це надасть змогу генератору
    псевдовипадкових чисел створити краще випадкове число.

en: Key generation failed: %s
uk: Помилка під час спроби створення ключа: %s

en: About to create a key for:
        "%s"
uk: Зараз буде створено ключ такого призначення:
        "%s"

en: Continue? (Y/n)
uk: Продовжити? (Y (так)/n (ні))

en: A key for "%s" already exists
uk: Ключ для «%s» вже існує

en: Create anyway? (y/N)
uk: Створити попри це? (y (так)/N (ні))

en: creating anyway
uk: створюємо попри усе

en: Note: Use "%s %s" for a full featured key generation dialog.
uk: Зауваження: скористайтеся «%s %s», щоб викликати повноцінне діалогове вікно створення ключа.

en: Key generation canceled.
uk: Створення ключа скасовано.

en: can't create backup file '%s': %s
uk: не вдалося створити файл резервної копії «%s»: %s

en: Note: backup of card key saved to '%s'
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: резервну копію ключа на картці збережено до «%s»

en: writing public key to '%s'
uk: записуємо відкритий ключ до «%s»

en: no writable public keyring found: %s
uk: не знайдено придатного до запису сховища відкритих ключів: %s

en: error writing public keyring '%s': %s
uk: помилка під час спроби запису до сховища відкритих ключів «%s»: %s

en: public and secret key created and signed.
uk: відкритий і закритий ключі створено і підписано.

en: Note that this key cannot be used for encryption.  You may want to use
    the command "--edit-key" to generate a subkey for this purpose.
uk: Зауважте, що цей ключ не може бути використано для шифрування. Ви можете
    скористатися командою «--edit-key» для створення підключа з цією метою.

en: key has been created %lu second in future (time warp or clock problem)
uk: ключ було створено з позначкою на %lu секунд у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)

en: key has been created %lu seconds in future (time warp or clock problem)
uk: ключ було створено з позначкою на %lu секунду у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)

en: Note: creating subkeys for v3 keys is not OpenPGP compliant
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: створення підключів для ключів v3 несумісне з OpenPGP

en: Secret parts of primary key are not available.
uk: Закриті частини основного ключа недоступні.

en: Secret parts of primary key are stored on-card.
uk: Закриті частини основного ключа зберігаються на картці.

en: Really create? (y/N)
uk: Створити? (y/N або т/Н)

en: never
uk: ніколи

en: Digest:
uk: Контрольна сума:

en: Features:
uk: Можливості:

en: Keyserver no-modify
uk: Сервер ключів без можливості зміни

en: Critical signature policy:
uk: Критичні правила підпису:

en: Signature policy:
uk: Правила підпису:

en: Critical preferred keyserver:
uk: Критичний основний сервер ключів:

en: Critical signature notation:
uk: Критична примітка підпису:

en: Signature notation:
uk: Примітка підпису:

en: %d good signature
     | %d good signatures
uk[0]: %d добрий підпис
uk[1]: %d добрих підписи
uk[2]: %d добрих підписів

en: %d signature not checked due to an error
     | %d signatures not checked due to errors
uk[0]: %d підпис не перевірено через помилку
uk[1]: %d підписи не перевірено через помилку
uk[2]: %d підписів не перевірено через помилку

en: Warning: %lu key skipped due to its large size
     | Warning: %lu keys skipped due to their large sizes
uk[0]: Попередження: %lu ключ пропущено через надто великий розмір
uk[1]: Попередження: %lu ключі пропущено через їхній надто великий розмір
uk[2]: Попередження: %lu ключів пропущено через їхній надто великий розмір

en: Keyring
uk: Сховище ключів

en: Primary key fingerprint:
uk: Основний відбиток ключа:

en:      Subkey fingerprint:
uk:       Відбиток підключа:

note: TRANSLATORS: this should fit into 24 bytes so that the * fingerprint data is properly aligned with the user ID
en:  Primary key fingerprint:
uk: Відбиток основного ключа:

en:       Subkey fingerprint:
uk:        Відбиток підключа:

en:       Key fingerprint =
uk:       Відбиток ключа =

en:       Card serial no. =
uk: Серійний номер картки =

en: caching keyring '%s'
uk: кешування сховища ключів «%s»

en: %lu keys cached so far (%lu signature)
     | %lu keys cached so far (%lu signatures)
uk[0]: зараз кешовано %lu ключів (%lu підпис)
uk[1]: зараз кешовано %lu ключів (%lu підписи)
uk[2]: зараз кешовано %lu ключів (%lu підписів)

en: %lu key cached | %lu keys cached
uk[0]: кешовано %lu ключ
uk[1]: кешовано %lu ключі
uk[2]: кешовано %lu ключів

en:  (%lu signature)
     |  (%lu signatures)
uk[0]:  (%lu підпис)
uk[1]:  (%lu підписи)
uk[2]:  (%lu підписів)

en: %s: keyring created
uk: %s: створено сховище ключів

en: override proxy options set for dirmngr
uk: перевизначити параметри проксі, встановлені для dirmngr

en: include revoked keys in search results
uk: включити до результатів пошуку відкликані ключі

en: include subkeys when searching by key ID
uk: включити підключі до пошуку за ідентифікатором ключа

en: override timeout options set for dirmngr
uk: перевизначити параметри часу очікування, встановлені для dirmngr

en: automatically retrieve keys when verifying signatures
uk: автоматично отримувати ключі під час перевірки підписів

en: honor the preferred keyserver URL set on the key
uk: брати до уваги адресу основного сервера ключів, встановлену у ключі

en: disabled
uk: вимкнено

en: Enter number(s), N)ext, or Q)uit >
uk: Вкажіть номер, далі (N) чи вийти (Q) >

en: invalid keyserver protocol (us %d!=handler %d)
uk: некоректний протокол сервера ключів (наш %d!=%d обробника)

en: "%s" not a key ID: skipping
uk: «%s» не є ідентифікатором ключа: пропускаємо

en: refreshing %d key from %s
     | refreshing %d keys from %s
uk[0]: оновлюємо %d ключ з %s
uk[1]: оновлюємо %d ключі з %s
uk[2]: оновлюємо %d ключів з %s

en: WARNING: unable to refresh key %s via %s: %s
uk: УВАГА: не вдалося оновити ключ %s за допомогою %s: %s

en: key "%s" not found on keyserver
uk: ключ «%s» не знайдено на сервері ключів

en: key not found on keyserver
uk: ключ не знайдено на сервері ключів

en: requesting key %s from %s
uk: надсилаємо запит щодо ключа %s з %s

en: no keyserver known
uk: немає відомих серверів ключів

en: skipped "%s": %s
uk: пропущено «%s»: %s

en: sending key %s to %s
uk: надсилаємо ключ %s на %s

en: requesting key from '%s'
uk: надсилаємо запит щодо ключа з «%s»

en: WARNING: unable to fetch URI %s: %s
uk: УВАГА: не вдалося отримати адресу %s: %s

en: weird size for an encrypted session key (%d)
uk: дивний розмір для зашифрованого ключа сеансу (%d)

en: passphrase generated with unknown digest algorithm %d
uk: пароль створено за допомогою невідомого алгоритму створення контрольних сум %d

en: public key is %s
uk: відкритий ключ — %s

en:       "%s"
uk:       «%s»

en: encrypted with %s key, ID %s
uk: зашифровано ключем %s, ідентифікатор %s

en: WARNING: multiple plaintexts seen
uk: УВАГА: виявлено декілька фрагментів нешифрованого тексту

en: encrypted with %lu passphrases
uk: зашифровано за допомогою %lu паролів

en: encrypted with 1 passphrase
uk: зашифровано за допомогою 1 пароля

en: public key decryption failed: %s
uk: невдала спроба розшифровування відкритим ключем: %s

en: public key encrypted data: good DEK
uk: зашифровані відкритим ключем дані: належний DEK

en: assuming %s encrypted data
uk: припускаємо, що дані зашифровано %s

en: IDEA cipher unavailable, optimistically attempting to use %s instead
uk: Шифр IDEA недоступний, спробуємо скористатися замість нього %s

en: WARNING: message was not integrity protected
uk: УВАГА: цілісність повідомлення не захищено

en: decryption okay
uk: розшифровано

en: WARNING: encrypted message has been manipulated!
uk: УВАГА: зашифроване повідомлення було змінено!

en: decryption failed: %s
uk: невдала спроба розшифрування: %s

en: Note: sender requested "for-your-eyes-only"
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: вимога відправника: «лише для Вас»

en: original file name='%.*s'
uk: початкова назва файла=«%.*s»

en: standalone revocation - use "gpg --import" to apply
uk: окреме відкликання — скористайтеся командою «gpg --import» для застосування

en: no signature found
uk: підпису не знайдено

en: BAD signature from "%s"
uk: ПОМИЛКОВИЙ підпис від «%s»

en: Expired signature from "%s"
uk: Прострочений підпис від «%s»

en: Good signature from "%s"
uk: Належний підпис від «%s»

en: signature verification suppressed
uk: перевірку підписів придушено

en: can't handle this ambiguous signature data
uk: не вдалося обробити ці дані з неоднозначним підписом

en: Signature made %s
uk: Підпис створено %s

en:                using %s key %s
uk:                за допомогою %s ключа %s

en: Signature made %s using %s key ID %s
uk: Підпис створено %s ключем %s з ідентифікатором %s

en:                issuer "%s"
uk:                видавець «%s»

en: Key available at:
uk: Ключ доступний на:

en: [uncertain]
uk: [непевний]

en:                 aka "%s"
uk:                 або «%s»

en: WARNING: This key is not suitable for signing in %s mode
uk: УВАГА: цей ключ не можна використовувати для підписування у режимі %s

en: Signature expired %s
uk: Строк дії підпису вичерпано %s

en: Signature expires %s
uk: Підпис діє до %s

en: %s signature, digest algorithm %s%s%s
uk: %s підпис, алгоритм контрольної суми %s%s%s

en: binary
uk: двійковий

en: textmode
uk: текстовий

en: unknown
uk: невідомо

en: , key algorithm
uk: , алгоритм ключа

en: WARNING: not a detached signature; file '%s' was NOT verified!
uk: УВАГА: не відє’днаний підпис; файл «%s» не було перевірено!

en: Can't check signature: %s
uk: Не вдалося перевірити підпис: %s

en: not a detached signature
uk: не є від’єднаним підписом

en: WARNING: multiple signatures detected.  Only the first will be checked.
uk: УВАГА: виявлено кратні підписи. Буде перевірено лише перший.

en: standalone signature of class 0x%02x
uk: окремий підпис класу 0x%02x

en: old style (PGP 2.x) signature
uk: підпис у застарілому форматі (PGP 2.x)

en: fstat of '%s' failed in %s: %s
uk: помилка fstat щодо «%s» у %s: %s

en: fstat(%d) failed in %s: %s
uk: помилка fstat(%d) у %s: %s

en: WARNING: using experimental public key algorithm %s
uk: УВАГА: використовуємо експериментальний алгоритм створення відкритого ключа %s

en: WARNING: Elgamal sign+encrypt keys are deprecated
uk: УВАГА: ключі підписування і шифрування Elgamal вважаються застарілими

en: WARNING: using experimental cipher algorithm %s
uk: УВАГА: використовуємо експериментальний алгоритм шифрування %s

en: WARNING: using experimental digest algorithm %s
uk: УВАГА: використовуємо експериментальний алгоритм обчислення контрольних сум %s

en: WARNING: digest algorithm %s is deprecated
uk: УВАГА: алгоритм обчислення контрольних сум %s вважається застарілим

en: Note: signatures using the %s algorithm are rejected
uk: Зауваження: підписи за допомогою алгоритму %s відкинуто

en: (reported error: %s)
uk: (повідомлена помилка: %s)

en: (reported error: %s <%s>)
uk: (повідомлена помилка: %s <%s>)

en: (further info:
uk: (подальша інформація:

en: %s:%d: deprecated option "%s"
uk: %s:%d: застарілий параметр «%s»

en: please use "%s%s" instead
uk: будь ласка, скористайтеся «%s%s»

en: WARNING: "%s" is a deprecated command - do not use it
uk: УВАГА: «%s» вважається застарілою командою — не користуйтеся нею

en: %s:%u: "%s" is obsolete in this file - it only has effect in %s
uk: %s:%u: «%s» є застарілим у цьому файлі — він працює лише у %s

en: WARNING: "%s%s" is an obsolete option - it has no effect except on %s
uk: УВАГА: «%s%s» є застарілим параметром — він не працюватиме, окрім як на %s

en: Uncompressed
uk: Нестиснений

note: TRANSLATORS: See doc/TRANSLATE about this string.
en: uncompressed|none
uk: uncompressed|немає

en: this message may not be usable by %s
uk: використання цього повідомлення щодо %s може бути неможливим

en: ambiguous option '%s'
uk: неоднозначний параметр «%s»

en: unknown option '%s'
uk: невідомий параметр «%s»

en: ECDSA public key is expected to be in SEC encoding multiple of 8 bits
uk: Відкритий ключ ECDSA має зберігатися у кодуванні SEC кратному 8-бітовому

en: unknown weak digest '%s'
uk: невідома слабка контрольна сума «%s»

en: File '%s' exists.
uk: Файл «%s» існує.

en: Overwrite? (y/N)
uk: Перезаписати? (y/N або т/Н)

en: %s: unknown suffix
uk: %s: невідомий суфікс

en: Enter new filename
uk: Введіть нову назву файла

en: writing to stdout
uk: записуємо до stdout

en: assuming signed data in '%s'
uk: припускаємо підписані дані у «%s»

en: can't handle public key algorithm %d
uk: робота з алгоритмом створення відкритого ключа %d неможлива

en: WARNING: potentially insecure symmetrically encrypted session key
uk: УВАГА: потенційно небезпечний зашифрований симетричним алгоритмом ключ сеансу

en: subpacket of type %d has critical bit set
uk: підпакет типу %d містить критичний набір бітів

en: Enter passphrase
uk: Вкажіть пароль

en: cancelled by user
uk: скасовано користувачем

en:  (main key ID %s)
uk:  (ідентифікатор основного ключа %s)

en: Please enter the passphrase to unlock the OpenPGP secret key:
uk: Вкажіть пароль для розблокування закритого ключа OpenPGP:

en: Please enter the passphrase to import the OpenPGP secret key:
uk: Вкажіть пароль для імпортування закритого ключа OpenPGP:

en: Please enter the passphrase to export the OpenPGP secret subkey:
uk: Вкажіть пароль для експортування закритого підключа OpenPGP:

en: Please enter the passphrase to export the OpenPGP secret key:
uk: Вкажіть пароль для експортування закритого ключа OpenPGP:

en: Do you really want to permanently delete the OpenPGP secret subkey key:
uk: Справді хочете остаточно вилучити закритий підключ OpenPGP:

en: Do you really want to permanently delete the OpenPGP secret key:
uk: Справді хочете остаточно вилучити закритий ключ OpenPGP:

en: %s
    "%.*s"
    %u-bit %s key, ID %s,
    created %s%s.
    %s
uk: %s
    «%.*s»
    %u-бітовий ключ %s, ід. %s,
    створено %s%s.
    %s

en: 
    Pick an image to use for your photo ID.  The image must be a JPEG file.
    Remember that the image is stored within your public key.  If you use a
    very large picture, your key will become very large as well!
    Keeping the image close to 240x288 is a good size to use.
uk: 
    Виберіть зображення, яке буде використано як ваш фотоідентифікатор.
    Дані мають зберігатися у форматі JPEG. Пам’ятайте, що зображення
    зберігатиметься у вашому відкритому ключі. Якщо ви використаєте
    дуже велике зображення, ваш ключ також стане дуже великим!
    Варто дотримуватися розмірів, близьких до 240x288.

en: Enter JPEG filename for photo ID:
uk: Вкажіть назву файла JPEG для фотоідентифікатора:

en: unable to open JPEG file '%s': %s
uk: не вдалося відкрити файл JPEG «%s»: %s

en: This JPEG is really large (%d bytes) !
uk: Цей файл JPEG є дуже великим (%d байтів)!

en: Are you sure you want to use it? (y/N)
uk: Вам справді хочеться ним скористатися? (y/N або т/Н)

en: '%s' is not a JPEG file
uk: «%s» не є файлом JPEG

en: Is this photo correct (y/N/q)?
uk: Це потрібна вам фотографія (y/N/q)?

en: no remote program execution supported
uk: виконання віддалених програм не передбачено

en: this platform requires temporary files when calling external programs
uk: на цій платформі слід використовувати тимчасові файли під час виклику зовнішніх програм

en: unable to execute shell '%s': %s
uk: не вдалося виконати оболонку «%s»: %s

en: unnatural exit of external program
uk: неприродний вихід з зовнішньої програми

en: system error while calling external program: %s
uk: системна помилка під час спроби виклику зовнішньої програми: %s

en: WARNING: unable to remove tempfile (%s) '%s': %s
uk: УВАГА: не вдалося вилучити тимчасовий файл (%s) «%s»: %s

en: WARNING: unable to remove temp directory '%s': %s
uk: УВАГА: не вдалося вилучити тимчасовий каталог «%s»: %s

en: external program calls are disabled due to unsafe options file permissions
uk: виклик зовнішніх програм вимкнено через невідповідність прав доступу до файла параметрами безпеки

en: unable to display photo ID!
uk: показ фотоідентифікатора неможливий!

en: No trust value assigned to:
uk: Не вказано значення довіри до:

en:   aka "%s"
uk:   або «%s»

en: How much do you trust that this key actually belongs to the named user?
uk: Наскільки ви певні, що цей ключ справді належить користувачеві з вказаним іменем?

en:   %d = I don't know or won't say
uk:   %d = не знаю або не скажу

en:   %d = I do NOT trust
uk:   %d = НЕ довіряю

en:   %d = I trust ultimately
uk:   %d = довіряю без обмежень

en:   m = back to the main menu
uk:   m = повернутися до головного меню

en:   s = skip this key
uk:   s = пропустити цей ключ

en:   q = quit
uk:   q = вийти

en: The minimum trust level for this key is: %s
uk: Мінімальним рівнем довіри до цього ключа є %s

en: Your decision?
uk: Ваше рішення?

en: Do you really want to set this key to ultimate trust? (y/N)
uk: Ви справді хочете встановити необмежену довіру до цього ключа? (y/N або т/Н)

en: Certificates leading to an ultimately trusted key:
uk: Сертифікати, що призводять до необмеженої довіри до ключа:

en: %s: There is no assurance this key belongs to the named user
uk: %s: немає певності щодо належності цього ключа користувачеві з вказаним іменем

en: %s: There is limited assurance this key belongs to the named user
uk: %s: є певні свідчення належності цього ключа користувачеві з вказаним іменем

en: This key probably belongs to the named user
uk: Ймовірно, цей ключ належить користувачеві з вказаним іменем

en: This key belongs to us
uk: Цей ключ належить нам

en: %s: This key is bad!  It has been marked as untrusted!
uk: %s: цей ключ є помилковим! Його позначено як не вартий довіри!

en: This key is bad!  It has been marked as untrusted!  If you
    *really* know what you are doing, you may answer the next
    question with yes.
uk: Цей ключ є помилковим! Його позначено як не вартий довіри! Якщо
    ви попри це впевнені у наслідках своїх дій, вам слід відповісти
    на наступне питання «так».

en: It is NOT certain that the key belongs to the person named
    in the user ID.  If you *really* know what you are doing,
    you may answer the next question with yes.
uk: Не можна з певністю вважати, що ключ належить особі,
    вказаній у ідентифікаторі користувача. Якщо вам *точно*
    відомі наслідки ваших дій, можете ствердно відповісти
    на наступне питання.

en: Use this key anyway? (y/N)
uk: Попри все використовувати цей ключ? (y/N або т/Н)

en: WARNING: Using untrusted key!
uk: УВАГА: використовуємо ненадійний ключ!

en: WARNING: this key might be revoked (revocation key not present)
uk: УВАГА: цей ключ могло бути відкликано (немає ключа відкликання)

en: WARNING: This key has been revoked by its designated revoker!
uk: УВАГА: цей ключ було відкликано відповідною особою!

en: WARNING: This key has been revoked by its owner!
uk: УВАГА: цей ключ було відкликано власником!

en:          This could mean that the signature is forged.
uk:          Це може означати, що підпис було підроблено.

en: WARNING: This subkey has been revoked by its owner!
uk: УВАГА: цей підключ було відкликано його власником!

en: Note: This key has been disabled.
uk: Зауваження: цей ключ було вимкнено.

en: Note: This key has expired!
uk: Зауваження: строк дії цього ключа вичерпано!

en: WARNING: This key is not certified with a trusted signature!
uk: УВАГА: цей ключ не сертифіковано за допомогою надійного підпису!

en:          There is no indication that the signature belongs to the owner.
uk:          Немає підтверджень належності підпису його власнику.

en: WARNING: We do NOT trust this key!
uk: УВАГА: ми НЕ довіряємо цьому ключу!

en:          The signature is probably a FORGERY.
uk:          Підпис, ймовірно, є ПІДРОБКОЮ.

en: WARNING: This key is not certified with sufficiently trusted signatures!
uk: УВАГА: цей ключ не сертифіковано достатньо надійними підписами!

en:          It is not certain that the signature belongs to the owner.
uk:          Певності у належності підпису його власнику немає.

en: %s: skipped: %s
uk: %s: пропущено: %s

en: %s: skipped: public key is disabled
uk: %s: пропущено: відкритий ключ вимкнено

en: %s: skipped: public key already present
uk: %s: пропущено: відкритий ключ вже існує

en: can't encrypt to '%s'
uk: не вдалося зашифрувати до «%s»

en: option '%s' given, but no valid default keys given
uk: вказано параметр «%s», але не вказано коректних типових ключів

en: option '%s' given, but option '%s' not given
uk: вказано параметр «%s», але не вказано параметр «%s»

en: You did not specify a user ID. (you may use "-r")
uk: Вами не вказано ідентифікатора користувача. (можете скористатися «-r»)

en: Current recipients:
uk: Поточні отримувачі:

en: 
    Enter the user ID.  End with an empty line:
uk: 
    Вкажіть ідентифікатор користувача. Дані слід завершити порожнім рядком:

en: No such user ID.
uk: Немає такого ідентифікатора користувача.

en: skipped: public key already set as default recipient
uk: пропущено: відкритий ключ вже встановлено для типового отримувача

en: Public key is disabled.
uk: Відкритий ключ вимкнено.

en: skipped: public key already set
uk: пропущено: відкритий ключ вже встановлено

en: unknown default recipient "%s"
uk: невідомий типовий отримувач «%s»

en: no valid addressees
uk: немає коректних адрес

en: Note: key %s has no %s feature
uk: Зауваження: у ключі %s не передбачено можливості %s

en: Note: key %s has no preference for %s
uk: Зауваження: у ключі %s не передбачено переваг для %s

en: data not saved; use option "--output" to save it
uk: дані не збережено; скористайтеся для їхнього збереження параметром «--output»

en: Detached signature.
uk: Від’єднаний підпис.

en: Please enter name of data file:
uk: Будь ласка, вкажіть назву файла даних:

en: reading stdin ...
uk: читаємо дані з stdin...

en: no signed data
uk: немає підписаних даних

en: can't open signed data '%s'
uk: не вдалося відкрити підписані дані «%s»

en: can't open signed data fd=%d: %s
uk: не вдалося відкрити підписані дані fd=%d: %s

en: key %s is not suitable for decryption in %s mode
uk: ключ %s не можна використовувати для розшифровування у режимі %s

en: anonymous recipient; trying secret key %s ...
uk: анонімний отримувач; спробуємо закритий ключ %s ...

en: okay, we are the anonymous recipient.
uk: добре, ми є анонімним отримувачем.

en: old encoding of the DEK is not supported
uk: застаріле кодування DEK не підтримується

en: cipher algorithm %d%s is unknown or disabled
uk: алгоритм шифрування %d%s є невідомим або вимкненим

en: WARNING: cipher algorithm %s not found in recipient preferences
uk: УВАГА: не виявлено алгоритму шифрування %s у перевагах отримувача

en: Note: secret key %s expired at %s
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: строк дії закритого ключа %s завершився %s

en: Note: key has been revoked
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: ключ було відкликано

en: build_packet failed: %s
uk: помилка build_packet: %s

en: key %s has no user IDs
uk: у ключа %s немає ідентифікатора користувача

en: To be revoked by:
uk: Буде відкликано:

en: (This is a sensitive revocation key)
uk: (Це критичний ключ відкликання)

en: Secret key is not available.
uk: Закритий ключ недоступний.

en: Create a designated revocation certificate for this key? (y/N)
uk: Створити підписаний сертифікат відкликання для цього ключа? (y/N або т/Н)

en: ASCII armored output forced.
uk: Призначено виведення у форматі ASCII.

en: make_keysig_packet failed: %s
uk: помилка make_keysig_packet: %s

en: Revocation certificate created.
uk: Створено сертифікат відкликання.

en: no revocation keys found for "%s"
uk: для «%s» не знайдено ключів відкликання

en: This is a revocation certificate for the OpenPGP key:
uk: Це сертифікат відкликання для ключа OpenPGP:

en: A revocation certificate is a kind of "kill switch" to publicly
    declare that a key shall not anymore be used.  It is not possible
    to retract such a revocation certificate once it has been published.
uk: Сертифікат відкликання є своєрідним «апаратним вимикачем» для
    відкритого оголошення, що ключ не можна більше використовувати.
    Такий сертифікат відкликання не можна скасовувати після його
    оприлюднення.

en: Use it to revoke this key in case of a compromise or loss of
    the secret key.  However, if the secret key is still accessible,
    it is better to generate a new revocation certificate and give
    a reason for the revocation.  For details see the description of
    of the gpg command "--generate-revocation" in the GnuPG manual.
uk: Скористайтеся цим для відкликання цього ключа у випадку його
    компрометації або втрати закритої частини. Втім, якщо доступ до
    закритого ключа не втрачено, краще створити новий сертифікат
    відкликання і вказати причину відкликання. Докладніший опис
    можна знайти у розділах підручника з GnuPG щодо команди
    gpg «--generate-revocation».

en: To avoid an accidental use of this file, a colon has been inserted
    before the 5 dashes below.  Remove this colon with a text editor
    before importing and publishing this revocation certificate.
uk: Щоб уникнути випадкового використання цього файла, перед п’ятьма
    дефісами нижче додано двокрапку. Вилучіть цю двокрапку у текстовому
    редакторі, перш ніж імпортувати або оприлюднювати цей сертифікат
    відкликання.

en: revocation certificate stored as '%s.rev'
uk: сертифікат відкликання збережено як «%s.rev»

en: secret key "%s" not found
uk: закритий ключ «%s» не знайдено

note: TRANSLATORS: The %s prints a key specification which for example has been given at the command line.  Several lines lines with secret key infos are printed after this message.
en: '%s' matches multiple secret keys:
uk: «%s» відповідає декільком закритим ключам:

en: error searching the keyring: %s
uk: помилка під час спроби пошуку у сховищі ключів: %s

en: Create a revocation certificate for this key? (y/N)
uk: Створити сертифікат відкликання для цього ключа? (y/N або т/Н)

en: Revocation certificate created.
    
    Please move it to a medium which you can hide away; if Mallory gets
    access to this certificate he can use it to make your key unusable.
    It is smart to print this certificate and store it away, just in case
    your media become unreadable.  But have some caution:  The print system of
    your machine might store the data and make it available to others!
uk: Створено сертифікат відкликання.
    
    Пересуньте його на носій, який можна сховати. Якщо хтось сторонній
    отримає доступ до цього сертифіката, він зможе зробити ваш ключ
    непридатним до використання. Варто надрукувати цей сертифікат і
    зберігати його у конфіденційному місці, якщо дані з носія не
    можна буде прочитати. Але зауважте: система друку вашого комп’ютера
    може зберігати дані друку, доступ до яких зможуть отримати
    сторонні люди!

en: Please select the reason for the revocation:
uk: Будь ласка, вкажіть причину відкликання:

en: Cancel
uk: Скасувати

en: (Probably you want to select %d here)
uk: (Ймовірно, вам варто тут вибрати %d)

en: Enter an optional description; end it with an empty line:
uk: Вкажіть необов’язковий опис; завершіть його порожнім рядком:

en: Reason for revocation: %s
uk: Причина відкликання: %s

en: (No description given)
uk: (Опису не надано)

en: Is this okay? (y/N)
uk: Все правильно? (y/N або т/Н)

en: weak key created - retrying
uk: створено слабкий ключ — повторюємо спробу

en: cannot avoid weak key for symmetric cipher; tried %d times!
uk: не вдалося створити стійкий ключ для симетричного шифрування; спроба виконувалася %d разів!

en: %s key %s uses an unsafe (%zu bit) hash
uk: Ключ %s використовує %s недостатньо міцний (%zu-бітовий) хеш

en: %s key %s requires a %zu bit or larger hash (hash is %s)
uk: Для використання %s ключа %s потрібен хеш з %zu або більше бітів (маємо хеш %s)

en: key %s may not be used for signing in %s mode
uk: ключ %s не можна використовувати для підписування у режимі %s

en: WARNING: signature digest conflict in message
uk: УВАГА: конфлікт контрольних сум підписів у повідомленні

en: WARNING: signing subkey %s is not cross-certified
uk: УВАГА: підписування підключа %s не є перехресно сертифікованим

en: please see %s for more information
uk: будь ласка, ознайомтеся з %s, щоб дізнатися більше

en: WARNING: signing subkey %s has an invalid cross-certification
uk: УВАГА: підписування підключа %s містить некоректну перехресну сертифікацію

en: public key %s is %lu second newer than the signature
     | public key %s is %lu seconds newer than the signature
uk[0]: відкритий ключ %s є на %lu секунду новішим за підпис
uk[1]: відкритий ключ %s є на %lu секунди новішим за підпис
uk[2]: відкритий ключ %s є на %lu секунд новішим за підпис

en: public key %s is %lu day newer than the signature
     | public key %s is %lu days newer than the signature
uk[0]: відкритий ключ %s є на %lu день новішим за підпис
uk[1]: відкритий ключ %s є на %lu дні новішим за підпис
uk[2]: відкритий ключ %s є на %lu днів новішим за підпис

en: key %s was created %lu second in the future (time warp or clock problem)
     | key %s was created %lu seconds in the future (time warp or clock problem)
uk[0]: ключ %s було створено з позначкою на %lu секунду у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)
uk[1]: ключ %s було створено з позначкою на %lu секунду у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)
uk[2]: ключ %s було створено з позначкою на %lu секунду у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)

en: key %s was created %lu day in the future (time warp or clock problem)
     | key %s was created %lu days in the future (time warp or clock problem)
uk[0]: ключ %s було створено з позначкою на %lu день у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)
uk[1]: ключ %s було створено з позначкою на %lu дні у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)
uk[2]: ключ %s було створено з позначкою на %lu днів у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)

en: Note: signature key %s expired %s
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: строк дії ключа підпису %s завершився %s

en: Note: signature key %s has been revoked
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: ключ підпису %s було відкликано

en: bad key signature from key %s: %s (0x%02x, 0x%x)
uk: помилковий підпис з ключа %s: %s (0x%02x, 0x%x)

en: assuming bad signature from key %s due to an unknown critical bit
uk: припускаємо помилковий підпису від ключа %s через невідомий критичний біт

en: key %s: no subkey for subkey revocation signature
uk: ключ %s: немає підключа для підпису відкликання підключа

en: key %s: no subkey for subkey binding signature
uk: ключ %s: немає підключа для підпису прив’язування підключа

en: WARNING: unable to %%-expand notation (too large).  Using unexpanded.
uk: УВАГА: не вдалося виконати %%-розгортання примітки (занадто велика). Використовуємо нерозгорнутою.

en: WARNING: unable to %%-expand policy URL (too large).  Using unexpanded.
uk: УВАГА: не вдалося виконати %%-розгортання адреси правил (занадто велика). Використовуємо нерозгорнутою.

en: WARNING: unable to %%-expand preferred keyserver URL (too large).  Using unexpanded.
uk: УВАГА: не вдалося виконати %%-розгортання адреси основного сервера ключів (занадто велика). Використовуємо нерозгорнутою.

en: %s/%s signature from: "%s"
uk: %s/%s підпис від: "%s"

en: WARNING: forcing digest algorithm %s (%d) violates recipient preferences
uk: УВАГА: примусове використання алгоритму контрольних сум %s (%d) не відповідає параметрам отримувача

en: signing:
uk: підписування:

en: key is not flagged as insecure - can't use it with the faked RNG!
uk: ключ не було позначено як ненадійний — не можна використовувати його з фіктивним RNG!

en: skipped "%s": duplicated
uk: пропущено «%s»: дублювання

en: skipped: secret key already present
uk: пропущено: закритий ключ вже існує

en: this is a PGP generated Elgamal key which is not secure for signatures!
uk: це ключ Elgamal створений за допомогою PGP, цей ключ недостатньо безпечний для підписування!

en: trust record %lu, type %d: write failed: %s
uk: запис щодо довіри %lu, тип %d: помилка записування: %s

en: # List of assigned trustvalues, created %s
    # (Use "gpg --import-ownertrust" to restore them)
uk: # Список призначених значень довіри, створено %s
    # (Скористайтеся «gpg --import-ownertrust» для їхнього відновлення)

en: error in '%s': %s
uk: помилка у «%s»: %s

en: line too long
uk: занадто довгий рядок

en: colon missing
uk: не вистачає двокрапки

en: invalid fingerprint
uk: некоректний відбиток

en: ownertrust value missing
uk: пропущено значення довіри до власника

en: error finding trust record in '%s': %s
uk: не вдалося знайти запис довіри у «%s»: %s

en: read error in '%s': %s
uk: помилка читання у «%s»: %s

en: trustdb: sync failed: %s
uk: trustdb: помилка синхронізації: %s

en: can't create lock for '%s'
uk: не вдалося створити блокування для «%s»

en: can't lock '%s'
uk: не вдалося заблокувати «%s»

en: trustdb rec %lu: lseek failed: %s
uk: запис trustdb %lu: помилка lseek: %s

en: trustdb rec %lu: write failed (n=%d): %s
uk: запис trustdb %lu: помилка запису (n=%d): %s

en: trustdb transaction too large
uk: занадто велика операція trustdb

en: %s: directory does not exist!
uk: %s: каталогу не існує!

en: can't access '%s': %s
uk: немає доступу до «%s»: %s

en: %s: failed to create version record: %s
uk: %s: не вдалося створити запис щодо версії: %s

en: %s: invalid trustdb created
uk: %s: створено некоректну trustdb

en: %s: trustdb created
uk: %s: створено trustdb

en: Note: trustdb not writable
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: запис до trustdb заборонено

en: %s: invalid trustdb
uk: %s: некоректна trustdb

en: %s: failed to create hashtable: %s
uk: %s: не вдалося створити таблицю хешів: %s

en: %s: error updating version record: %s
uk: %s: помилка оновлення запису версії: %s

en: %s: error reading version record: %s
uk: %s: помилка читання запису версії: %s

en: %s: error writing version record: %s
uk: %s: помилка записування запису версії: %s

en: trustdb: lseek failed: %s
uk: trustdb: помилка lseek: %s

en: trustdb: read failed (n=%d): %s
uk: trustdb: помилка читання (n=%d): %s

en: %s: not a trustdb file
uk: %s: не є файлом trustdb

en: %s: version record with recnum %lu
uk: %s: запис версії з номером запису %lu

en: %s: invalid file version %d
uk: %s: некоректна версія файла %d

en: %s: error reading free record: %s
uk: %s: помилка під час спроби читання вільного запису: %s

en: %s: error writing dir record: %s
uk: %s: помилка записування запису каталогу (dir): %s

en: %s: failed to zero a record: %s
uk: %s: не вдалося обнулити запис: %s

en: %s: failed to append a record: %s
uk: %s: не вдалося додати запис: %s

en: Error: The trustdb is corrupted.
uk: Помилка: trustdb пошкоджено.

en: can't handle text lines longer than %d characters
uk: обробка текстових рядків з довжиною, що перевищує %d символів, неможлива

en: input line longer than %d characters
uk: рядок вхідних даних довший за %d символів

en: error beginning transaction on TOFU database: %s
uk: помилка під час спроби розпочати внесення змін до бази даних TOFU: %s

en: error committing transaction on TOFU database: %s
uk: помилка під час внесення змін до бази даних TOFU: %s

en: error rolling back transaction on TOFU database: %s
uk: помилка під час скасовування змін у базі даних TOFU: %s

en: unsupported TOFU database version: %s
uk: непідтримувана версія бази даних TOFU: %s

en: TOFU DB error
uk: помилка бази даних TOFU

en: error reading TOFU database: %s
uk: помилка під час спроби читання бази даних TOFU: %s

en: error determining TOFU database's version: %s
uk: помилка під час спроби визначення версії бази даних TOFU: %s

en: error initializing TOFU database: %s
uk: помилка під час спроби ініціалізації бази даних TOFU: %s

en: error opening TOFU database '%s': %s
uk: помилка під час спроби відкрити бази даних TOFU «%s»: %s

en: error updating TOFU database: %s
uk: помилка під час спроби оновлення бази даних TOFU: %s

en: This is the first time the email address "%s" is being used with key %s.
uk: Адреса електронної пошти «%s» вперше використовується з ключем %s.

en: The email address "%s" is associated with %d key! | The email address "%s" is associated with %d keys!
uk[0]: Адресу електронної пошти «%s» пов’язано із %d ключем!
uk[1]: Адресу електронної пошти «%s» пов’язано із %d ключами!
uk[2]: Адресу електронної пошти «%s» пов’язано із %d ключами!

en:   Since this binding's policy was 'auto', it has been changed to 'ask'.
uk:  Оскільки правилами цієї прив’язки визначалося «автоматично», їх змінено на «запитувати».

en: Please indicate whether this email address should be associated with key %s or whether you think someone is impersonating "%s".
uk: Будь ласка, вкажіть, слід пов’язати цю адресу електронної пошти з ключем %s чи ви вважаєте, що хтось видає себе за «%s».

en: error gathering other user IDs: %s
uk: помилка під час збирання інших ідентифікаторів користувачів: %s

en: This key's user IDs:
uk: Ідентифікатори користувачів цього ключа:

en: policy: %s
uk: правило: %s

en: error gathering signature stats: %s
uk: помилка під час спроби зібрати статистичні дані щодо підписування: %s

en: The email address "%s" is associated with %d key:
     | The email address "%s" is associated with %d keys:
uk[0]: Адресу електронної пошти «%s» пов’язано із %d ключем:
uk[1]: Адресу електронної пошти «%s» пов’язано із %d ключами:
uk[2]: Адресу електронної пошти «%s» пов’язано із %d ключами:

en: Statistics for keys with the email address "%s":
uk: Статистичні дані для ключів із адресою електронної пошти «%s»:

en: this key
uk: цей ключ

en: Verified %d message. | Verified %d messages.
uk[0]: Перевірено %d повідомлення.
uk[1]: Перевірено %d повідомлення.
uk[2]: Перевірено %d повідомлень.

en: Encrypted %d message. | Encrypted %d messages.
uk[0]: Зашифровано %d повідомлення.
uk[1]: Зашифровано %d повідомлення.
uk[2]: Зашифровано %d повідомлень.

en: Verified %d message in the future. | Verified %d messages in the future.
uk[0]: Перевірено %d повідомлення у майбутньому.
uk[1]: Перевірено %d повідомлення у майбутньому.
uk[2]: Перевірено %d повідомлень у майбутньому.

en: Encrypted %d message in the future. | Encrypted %d messages in the future.
uk[0]: Зашифровано %d повідомлення у майбутньому.
uk[1]: Зашифровано %d повідомлення у майбутньому.
uk[2]: Зашифровано %d повідомлень у майбутньому.

en: Messages verified over the past %d day: %d. | Messages verified over the past %d days: %d.
uk[0]: Перевірено повідомлень протягом останнього %d дня: %d.
uk[1]: Перевірено повідомлень протягом останніх %d днів: %d.
uk[2]: Перевірено повідомлень протягом останніх %d днів: %d.

en: Messages encrypted over the past %d day: %d. | Messages encrypted over the past %d days: %d.
uk[0]: Повідомлень, які зашифровано протягом останнього %d дня: %d.
uk[1]: Повідомлень, які зашифровано протягом останніх %d днів: %d.
uk[2]: Повідомлень, які зашифровано протягом останніх %d днів: %d.

en: Messages verified over the past %d month: %d. | Messages verified over the past %d months: %d.
uk[0]: Перевірено повідомлень протягом останнього %d місяця: %d.
uk[1]: Перевірено повідомлень протягом останніх %d місяців: %d.
uk[2]: Перевірено повідомлень протягом останніх %d місяців: %d.

en: Messages encrypted over the past %d month: %d. | Messages encrypted over the past %d months: %d.
uk[0]: Повідомлень, які зашифровано протягом останнього %d місяця: %d.
uk[1]: Повідомлень, які зашифровано протягом останніх %d місяців: %d.
uk[2]: Повідомлень, які зашифровано протягом останніх %d місяців: %d.

en: Messages verified over the past %d year: %d. | Messages verified over the past %d years: %d.
uk[0]: Перевірено повідомлень протягом останнього %d року: %d.
uk[1]: Перевірено повідомлень протягом останніх %d років: %d.
uk[2]: Перевірено повідомлень протягом останніх %d років: %d.

en: Messages encrypted over the past %d year: %d. | Messages encrypted over the past %d years: %d.
uk[0]: Повідомлень, які зашифровано протягом останнього %d року: %d.
uk[1]: Повідомлень, які зашифровано протягом останніх %d років: %d.
uk[2]: Повідомлень, які зашифровано протягом останніх %d років: %d.

en: Messages verified in the past: %d.
uk: Повідомлень, які перевірено у минулому: %d.

en: Messages encrypted in the past: %d.
uk: Повідомлень, які зашифровано у минулому: %d.

note: TRANSLATORS: Please translate the text found in the source * file below.  We don't directly internationalize that text so * that we can tweak it without breaking translations.
en: TOFU detected a binding conflict
uk: Зазвичай, з певною адресою електронної пошти пов’язано лише один ключ. Втім, іноді створюють новий ключ, коли, наприклад, ключ є надто застарілим або власник вважає, що ключ може бути скомпрометовано. Якщо ж таких обставин не передбачається, створення зайвого ключа може означати, що хтось намагається втрутитися і перехопити дані. Перш ніж приймати такий ключ, варто зв’язатися із власником і переконатися, що новий ключ є чинним.

en: (G)ood, (A)ccept once, (U)nknown, (R)eject once, (B)ad?
uk: (G)Добрий, (A)Прийняти одноразово, (U)Невідомий, (R)Відкинути одноразово, (B)Поганий?

en: Defaulting to unknown.
uk: Типовим значенням є «невідомий».

en: TOFU db corruption detected.
uk: Виявлено пошкодження бази даних TOFU.

en: error changing TOFU policy: %s
uk: помилка під час спроби змінити правила TOFU: %s

en: %lld~year | %lld~years
uk[0]: %lld~рік
uk[1]: %lld~роки
uk[2]: %lld~років

en: %lld~month | %lld~months
uk[0]: %lld~місяць
uk[1]: %lld~місяці
uk[2]: %lld~місяців

en: %lld~week | %lld~weeks
uk[0]: %lld~тиждень
uk[1]: %lld~тижні
uk[2]: %lld~тижнів

en: %lld~day | %lld~days
uk[0]: %lld~день
uk[1]: %lld~дні
uk[2]: %lld~днів

en: %lld~hour | %lld~hours
uk[0]: %lld~година
uk[1]: %lld~години
uk[2]: %lld~годин

en: %lld~minute | %lld~minutes
uk[0]: %lld~хвилина
uk[1]: %lld~хвилини
uk[2]: %lld~хвилин

en: %lld~second | %lld~seconds
uk[0]: %lld~секунда
uk[1]: %lld~секунди
uk[2]: %lld~секунд

en: %s: Verified 0~signatures and encrypted 0~messages.
uk: %s: перевірено 0~підписів і зашифровано 0~повідомлень.

en: %s: Verified 0 signatures.
uk: %s: перевірено 0 підписів.

en: Encrypted 0 messages.
uk: Зашифровано 0 повідомлень.

en: (policy: %s)
uk: (правило: %s)

en: Warning: we have yet to see a message signed using this key and user id!
uk: Попередження: ще не існує повідомлень, які було б підписано цим ключем та ідентифікатором користувача!

en: Warning: we've only seen one message signed using this key and user id!
uk: Попередження: за допомогою цього ключа і ідентифікатора користувача підписано лише одне повідомлення!

en: Warning: you have yet to encrypt a message to this key!
uk: Попередження: цим ключем ще не зашифровано жодного повідомлення!

en: Warning: you have only encrypted one message to this key!
uk: Попередження: цим ключем було зашифровано лише одне повідомлення!

en: Warning: if you think you've seen more signatures by this key and user id, then this key might be a forgery!  Carefully examine the email address for small variations.  If the key is suspect, then use
      %s
    to mark it as being bad.
     | Warning: if you think you've seen more signatures by this key and these user ids, then this key might be a forgery!  Carefully examine the email addresses for small variations.  If the key is suspect, then use
      %s
    to mark it as being bad.
uk[0]: Попередження: якщо вам здається, що у вас було більше підписів за допомогою цього ключа, цей ключ та ідентифікатор користувача можуть бути підробними! Уважно перевірте, чи точно вказано адресу електронної пошти. Якщо ключ є підозріливим, скористайтеся командою
      %s
    для позначення ключа як помилкового.
uk[1]: Попередження: якщо вам здається, що у вас було більше підписів за допомогою цього ключа, цей ключ та ідентифікатори користувача можуть бути підробними! Уважно перевірте, чи точно вказано адреси електронної пошти. Якщо ключ є підозріливим, скористайтеся командою
      %s
    для позначення ключа як помилкового.
uk[2]: Попередження: якщо вам здається, що у вас було більше підписів за допомогою цього ключа, цей ключ та ідентифікатори користувача можуть бути підробними! Уважно перевірте, чи точно вказано адреси електронної пошти. Якщо ключ є підозріливим, скористайтеся командою
      %s
    для позначення ключа як помилкового.

en: error opening TOFU database: %s
uk: помилка під час спроби відкрити бази даних TOFU: %s

en: WARNING: Encrypting to %s, which has no non-revoked user ids
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: шифруємо до %s, для якого не виявлено не відкликаних ідентифікаторів користувача

en: '%s' is not a valid long keyID
uk: «%s» не є коректним довгим ідентифікатором ключа

en: key %s: accepted as trusted key
uk: ключ %s: прийнято як надійний ключ

en: key %s occurs more than once in the trustdb
uk: ключ %s зустрічається у trustdb декілька разів

en: key %s: no public key for trusted key - skipped
uk: ключ %s: немає відкритого ключа для надійного ключа — пропущено

en: key %s marked as ultimately trusted
uk: ключ %s позначено як ключ з необмеженою довірою

en: trust record %lu, req type %d: read failed: %s
uk: запис довіри %lu, тип запиту %d: помилка читання: %s

en: trust record %lu is not of requested type %d
uk: запис довіри %lu не належить до вказаного типу %d

en: You may try to re-create the trustdb using the commands:
uk: Ви можете спробувати повторно створити trustdb за допомогою команд:

en: If that does not work, please consult the manual
uk: Якщо результат буде незадовільним, будь ласка, зверніться до підручника

en: unable to use unknown trust model (%d) - assuming %s trust model
uk: використання невідомої моделі довіри (%d) неможливе — припускаємо модель довіри %s

en: using %s trust model
uk: використовуємо модель довіри %s

en: no need for a trustdb check
uk: потреби у перевірці trustdb немає

en: next trustdb check due at %s
uk: наступну перевірку trustdb призначено на %s

en: no need for a trustdb check with '%s' trust model
uk: потреби у перевірці trustdb на основі моделі довіри «%s» немає

en: no need for a trustdb update with '%s' trust model
uk: потреби у оновленні trustdb на основі моделі довіри «%s» немає

en: public key %s not found: %s
uk: відкритий ключ %s не знайдено: %s

en: please do a --check-trustdb
uk: будь ласка, скористайтеся параметром --check-trustdb

en: checking the trustdb
uk: перевірка trustdb

en: %d key processed | %d keys processed
uk[0]: оброблено %d ключ
uk[1]: оброблено %d ключі
uk[2]: оброблено %d ключів

en:  (%d validity count cleared)
     |  (%d validity counts cleared)
uk[0]:  (очищено %d значення чинності)
uk[1]:  (очищено %d значення чинності)
uk[2]:  (очищено %d значень чинності)

en: no ultimately trusted keys found
uk: не знайдено ключів з необмеженою довірою

en: depth: %d  valid: %3d  signed: %3d  trust: %d-, %dq, %dn, %dm, %df, %du
uk: глибина: %d  чинність: %3d  підписано: %3d  надійність: %d-, %dq, %dn, %dm, %df, %du

en: unable to update trustdb version record: write failed: %s
uk: не вдалося оновити запис версії trustdb: помилка запису: %s

en: undefined
uk: не визначено

en: never
uk: ніколи

en: marginal
uk: неповна

en: full
uk: повна

en: ultimate
uk: безмежна

note: TRANSLATORS: these strings are similar to those in trust_value_to_string(), but are a fixed length.  This is needed to make attractive information listings where columns line up properly.  The value "10" should be the length of the strings you choose to translate to.  This is the length in printable
en: 10 translator see trust.c:uid_trust_string_fixed
uk: 10

en: [ revoked]
uk: [відклик.]

en: [ expired]
uk: [застаріл]

en: [ unknown]
uk: [невідома]

en: [  undef ]
uk: [не визн.]

en: [  never ]
uk: [ ніколи ]

en: [marginal]
uk: [неповна ]

en: [  full  ]
uk: [ повна  ]

en: [ultimate]
uk: [безмежна]

en: the signature could not be verified.
    Please remember that the signature file (.sig or .asc)
    should be the first file given on the command line.
uk: не вдалося перевірити підпис.
    Будь ласка, пам’ятайте, що файл підпису (.sig або .asc)
    має бути першим файлом, вказаним у командному рядку.

en: input line %u too long or missing LF
uk: у рядку вхідних даних %u занадто багато символів або не вказано LF

en: can't open fd %d: %s
uk: не вдалося відкрити fd %d: %s

en: set debugging flags
uk: встановити прапорці діагностики

en: enable full debugging
uk: увімкнути повну діагностику

en: Usage: kbxutil [options] [files] (-h for help)
uk: Використання: kbxutil [параметри] [файли] (-h — довідка)

en: Syntax: kbxutil [options] [files]
    List, export, import Keybox data
uk: Синтаксис: kbxutil [параметри] [файли]
    Перегляд, експортування, імпортування даних Keybox

en: PIN callback returned error: %s
uk: Зворотний виклик пінкоду повернув повідомлення про помилку: %s

en: key already exists
uk: ключ вже існує

en: existing key will be replaced
uk: вже створений ключ буде замінено

en: generating new key
uk: створення нового ключа

en: writing new key
uk: записування нового ключа

en: failed to store the key: %s
uk: не вдалося зберегти ключ: %s

en: response does not contain the RSA modulus
uk: відповідь не містить основи числення RSA

en: response does not contain the RSA public exponent
uk: відповідь не містить відкритого показника RSA

en: response does not contain the EC public key
uk: відповідь не містить відкритого ключа еліптичної кривої

en: please wait while key is being generated ...
uk: зачекайте на завершення створення ключа...

en: generating key failed
uk: помилка під час створення ключа

en: key generation completed (%d second)
     | key generation completed (%d seconds)
uk[0]: створення ключа завершено (за %d секунду)
uk[1]: створення ключа завершено (за %d секунди)
uk[2]: створення ключа завершено (за %d секунд)

en: response does not contain the public key data
uk: відповідь не містить даних відкритого ключа

en: ||Please enter the PIN for the key to create qualified signatures.
uk: ||Будь ласка, вкажіть пінкод для ключа, призначеного для створення якісних підписів.

note: TRANSLATORS: Do not translate the "|A|" prefix but keep it at the start of the string.  Use %0A (single percent) for a linefeed.
en: |A|Please enter the Admin PIN
uk: |A|Вкажіть адміністративний пінкод

en: |P|Please enter the PIN Unblocking Code (PUK) for the standard keys.
uk: |P|Будь ласка, вкажіть код розблокування пінкоду (PUK) для стандартних ключів.

en: ||Please enter the PIN for the standard keys.
uk: ||Вкажіть пінкод для стандартних ключів.

en: RSA modulus missing or not of size %d bits
uk: Не знайдено основи числення RSA або основа числення не належить до %d-бітових

en: RSA public exponent missing or larger than %d bits
uk: Не вистачає відкритого показника RSA або розмірність показника перевищує %d бітів

en: the NullPIN has not yet been changed
uk: NullPIN ще не було змінено

en: |N|Please enter a new PIN for the standard keys.
uk: |N|Вкажіть новий пінкод для стандартних ключів.

en: |NP|Please enter a new PIN Unblocking Code (PUK) for the standard keys.
uk: |NP|Будь ласка, вкажіть новий код розблокування пінкоду (PUK) для стандартних ключів.

en: |N|Please enter a new PIN for the key to create qualified signatures.
uk: |N|Будь ласка, вкажіть новий пінкод для ключа, призначеного для створення якісних підписів.

en: |NP|Please enter a new PIN Unblocking Code (PUK) for the key to create qualified signatures.
uk: |NP|Будь ласка, вкажіть новий код розблокування пінкоду (PUK) для створення якісних підписів.

en: |P|Please enter the PIN Unblocking Code (PUK) for the key to create qualified signatures.
uk: |P|Будь ласка, вкажіть код розблокування пінкоду (PUK) для створення якісних підписів.

en: error getting new PIN: %s
uk: помилка під час отримання нового пінкоду: %s

en: failed to store the fingerprint: %s
uk: не вдалося зберегти відбиток: %s

en: failed to store the creation date: %s
uk: не вдалося зберегти дату створення: %s

en: error retrieving CHV status from card
uk: помилка отримання стану CHV з картки

en: reading public key failed: %s
uk: помилка читання відкритого ключа: %s

en: using default PIN as %s
uk: використовуємо типовий пінкод як %s

en: failed to use default PIN as %s: %s - disabling further default use
uk: не вдалося використати типовий пінкод як %s: %s — вимикаємо подальше типове використання

en: ||Please unlock the card
uk: ||Будь ласка, розблокуйте картку

en: PIN for CHV%d is too short; minimum length is %d
uk: Пінкод для CHV%d занадто короткий; мінімальна довжина — %d

en: verify CHV%d failed: %s
uk: помилка перевірки CHV%d: %s

en: card is permanently locked!
uk: картку заблоковано!

en: %d Admin PIN attempt remaining before card is permanently locked
     | %d Admin PIN attempts remaining before card is permanently locked
uk[0]: залишилася %d спроба визначення адміністративного пінкоду перед тим, як картку буде остаточно заблоковано
uk[1]: залишилося %d спроби визначення адміністративного пінкоду перед тим, як картку буде остаточно заблоковано
uk[2]: залишилося %d спроб визначення адміністративного пінкоду перед тим, як картку буде остаточно заблоковано

en: access to admin commands is not configured
uk: доступ до адміністративних команд не налаштовано

en: ||Please enter the PIN
uk: ||Вкажіть пінкод

en: Reset Code is too short; minimum length is %d
uk: Занадто короткий код скидання; мінімальна довжина — %d

note: TRANSLATORS: Do not translate the "|*|" prefixes but keep it at the start of the string.  We need this elsewhere to get some infos on the string.
en: |RN|New Reset Code
uk: |RN|Новий код скидання

en: |AN|New Admin PIN
uk: |AN|Новий адміністративний пінкод

en: |N|New PIN
uk: |N|Новий пінкод

en: ||Please enter the Admin PIN and New Admin PIN
uk: ||Вкажіть адміністративний пінкод та новий адміністративний пінкод

en: ||Please enter the PIN and New PIN
uk: ||Вкажіть пінкод та новий пінкод

en: error reading application data
uk: помилка читання даних програми

en: error reading fingerprint DO
uk: помилка читання відбитка DO

en: creation timestamp missing
uk: не вказано часової позначки створення

en: RSA prime %s missing or not of size %d bits
uk: Не знайдено простого числа RSA %s або число не належить до %d-бітових

en: unsupported curve
uk: непідтримувана крива

en: invalid structure of OpenPGP card (DO 0x93)
uk: некоректна структура картки OpenPGP (DO 0x93)

en: fingerprint on card does not match requested one
uk: відбиток на картці не відповідає запитаному

en: card does not support digest algorithm %s
uk: карткою не підтримується алгоритм контрольних сум %s

en: signatures created so far: %lu
uk: вже створено підписів: %lu

en: verification of Admin PIN is currently prohibited through this command
uk: перевірку адміністративного пінкоду заборонено цією командою

en: can't access %s - invalid OpenPGP card?
uk: не вдалося отримати доступ до %s — некоректна картка OpenPGP?

en: ||Please enter your PIN at the reader's pinpad
uk: ||Вкажіть ваш пінкод за допомогою клавіатурної панелі зчитувача

note: TRANSLATORS: Do not translate the "|*|" prefixes but keep it at the start of the string.  We need this elsewhere to get some infos on the string.
en: |N|Initial New PIN
uk: |N|Початковий новий пінкод

en: run in multi server mode (foreground)
uk: запустити у режимі декількох серверів (основному режимі)

en: |LEVEL|set the debugging level to LEVEL
uk: |LEVEL|встановити вказаний рівень діагностики

en: |FILE|write a log to FILE
uk: |FILE|записувати журнал до файла

en: |N|connect to reader at port N
uk: |N|з’єднатися зі зчитувачем на вказаному порту

en: |NAME|use NAME as ct-API driver
uk: |NAME|використовувати вказаний драйвер ct-API

en: |NAME|use NAME as PC/SC driver
uk: |NAME|використовувати вказаний драйвер PC/SC

en: do not use the internal CCID driver
uk: не використовувати вбудованого драйвера CCID

en: |N|disconnect the card after N seconds of inactivity
uk: |N|від’єднати бездіяльну вказану кількість секунд картку

en: do not use a reader's pinpad
uk: не використовувати додаткову клавіатуру зчитувача

en: use variable length input for pinpad
uk: використовувати змінну довжину вхідних даних для зчитувача

en: deny the use of admin card commands
uk: заборонити використання команд з адміністрування картки

en: Usage: @SCDAEMON@ [options] (-h for help)
uk: Використання: @SCDAEMON@ [параметри] (-h — довідка)

en: Syntax: scdaemon [options] [command [args]]
    Smartcard daemon for @GNUPG@
uk: Синтаксис: scdaemon [параметри] [команди [аргументи]]
    Фонова служба карток пам’яті для @GNUPG@

en: please use the option '--daemon' to run the program in the background
uk: будь ласка, скористайтеся параметром «--daemon» для запуску програми у фоновому режимі

en: handler for fd %d started
uk: запущено запуск обробки для дескриптора %d

en: handler for fd %d terminated
uk: роботу обробника для дескриптора %d перервано

en: error getting key usage information: %s
uk: помилка під час спроби отримання даних щодо використання ключа: %s

en: validation model requested by certificate: %s
uk: модель перевірки, запитана сертифікатом: %s

en: chain
uk: ланцюжок

en: shell
uk: оболонка

en: critical certificate extension %s is not supported
uk: не підтримується критичне розширення сертифікації %s

en: issuer certificate is not marked as a CA
uk: сертифікат видавця не позначено як сертифікат служби сертифікації (CA)

en: critical marked policy without configured policies
uk: правила, позначені як критичні, без налаштування

en: failed to open '%s': %s
uk: не вдалося відкрити «%s»: %s

en: Note: non-critical certificate policy not allowed
uk: Зауваження: заборонено некритичні правила сертифікації

en: certificate policy not allowed
uk: заборонено правила сертифікації

en: failed to get the fingerprint
uk: не вдалося отримати відбиток

en: looking up issuer at external location
uk: пошук видавця за зовнішньою адресою

en: number of issuers matching: %d
uk: кількість відповідних видавців: %d

en: can't get authorityInfoAccess: %s
uk: не вдалося отримати authorityInfoAccess: %s

en: looking up issuer from the Dirmngr cache
uk: пошук видавця у кеші dirmngr

en: number of matching certificates: %d
uk: кількість відповідних сертифікатів: %d

en: dirmngr cache-only key lookup failed: %s
uk: помилка пошуку ключів лише з dirmngr: %s

en: failed to allocate keyDB handle
uk: не вдалося розмістити дескриптор keyDB

en: certificate has been revoked
uk: сертифікат відкликано

en: the status of the certificate is unknown
uk: стан сертифікату є невідомим

en: please make sure that the "dirmngr" is properly installed
uk: будь ласка, переконайтеся, що «dirmngr» встановлено належним чином

en: checking the CRL failed: %s
uk: помилка під час перевірки CRL: %s

en: certificate with invalid validity: %s
uk: сертифікат з некоректною чинністю: %s

en: certificate not yet valid
uk: сертифікат ще не набув чинності

en: root certificate not yet valid
uk: кореневий сертифікат ще не набув чинності

en: intermediate certificate not yet valid
uk: проміжний сертифікат ще не набув чинності

en: certificate has expired
uk: строк дії сертифіката завершився

en: root certificate has expired
uk: строк дії кореневого сертифіката завершився

en: intermediate certificate has expired
uk: строк дії проміжного сертифіката завершився

en: required certificate attributes missing: %s%s%s
uk: не вистачає обов’язкових атрибутів сертифіката: %s%s%s

en: certificate with invalid validity
uk: сертифікат з некоректною чинністю

en: signature not created during lifetime of certificate
uk: підпис не було створено під час строку дії сертифіката

en: certificate not created during lifetime of issuer
uk: сертифікат не було створено під час строку чинності видавця

en: intermediate certificate not created during lifetime of issuer
uk: проміжний сертифікат не було створено під час строку чинності видавця

en:   (  signature created at
uk:   (       підпис створено

en:   (certificate created at
uk:   (   сертифікат створено

en:   (certificate valid from
uk:   (   сертифікат чинний з

en:   (     issuer valid from
uk:   (     видавець чинний з

en: fingerprint=%s
uk: відбиток=%s

en: root certificate has now been marked as trusted
uk: кореневий сертифікат було позначено як надійний

en: interactive marking as trusted not enabled in gpg-agent
uk: не увімкнено інтерактивне позначення надійності у gpg-agent

en: interactive marking as trusted disabled for this session
uk: інтерактивне позначення надійності вимкнено для цього сеансу

en: WARNING: creation time of signature not known - assuming current time
uk: УВАГА: невідомий час створення підпису — припускаємо поточний час

en: no issuer found in certificate
uk: у сертифікаті не було знайдено даних щодо видавця

en: self-signed certificate has a BAD signature
uk: самопідписаний сертифікат має ПОМИЛКОВИЙ підпис

en: root certificate is not marked trusted
uk: кореневий сертифікат не позначено як надійний

en: checking the trust list failed: %s
uk: помилка перевірки списку довіри: %s

en: certificate chain too long
uk: занадто довгий ланцюжок сертифікації

en: issuer certificate not found
uk: не знайдено видавця сертифіката

en: certificate has a BAD signature
uk: сертифікат має ПОМИЛКОВИЙ підпис

en: found another possible matching CA certificate - trying again
uk: виявлено інший можливий відповідний сертифікат служби сертифікації (CA) — повторюємо спробу

en: certificate chain longer than allowed by CA (%d)
uk: ланцюжок сертифікації є довшим за дозволений CA (%d)

en: certificate is good
uk: сертифікат є належним

en: intermediate certificate is good
uk: належний проміжний сертифікат

en: root certificate is good
uk: належний кореневий сертифікат

en: switching to chain model
uk: перемикаємося на ланцюгову модель

en: validation model used: %s
uk: використана модель перевірки: %s

en: a %u bit hash is not valid for a %u bit %s key
uk: %u-бітовий хеш не є коректним для %u-бітового ключа %s

en: out of core
uk: вихід за межі області пам’яті

en: (this is the MD2 algorithm)
uk: (це алгоритм MD2)

en: none
uk: немає

en: [Error - invalid encoding]
uk: [Помилка — некоректне кодування]

en: [Error - out of core]
uk: [Помилка — вихід за межі пам’яті]

en: [Error - No name]
uk: [Помилка — немає назви]

en: [Error - invalid DN]
uk: [Помилка — некоректний DN]

en: Please enter the passphrase to unlock the secret key for the X.509 certificate:
    "%s"
    S/N %s, ID 0x%08lX,
    created %s, expires %s.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для розблокування закритого ключа для сертифіката X.509:
    «%s»
    С/Н %s, ідентифікатор 0x%08lX,
    створено %s, застаріває %s.

en: no key usage specified - assuming all usages
uk: не вказано використання ключа — припускаємо всі можливі використання

en: certificate should not have been used for certification
uk: сертифікат не мав використовуватися для сертифікації

en: certificate should not have been used for OCSP response signing
uk: сертифікат не мав використовуватися для підписування відповідей OCSP

en: certificate should not have been used for encryption
uk: сертифікат не мав використовуватися для шифрування

en: certificate should not have been used for signing
uk: сертифікат не мав використовуватися для підписування

en: certificate is not usable for encryption
uk: сертифікат непридатний для шифрування

en: certificate is not usable for signing
uk: сертифікат непридатний для підписування

en: line %d: invalid algorithm
uk: рядок %d: некоректний алгоритм

en: line %d: invalid key length %u (valid are %d to %d)
uk: рядок %d: некоректна довжина ключа %u (коректні значення: від %d до %d)

en: line %d: no subject name given
uk: рядок %d: не вказано назви призначення

en: line %d: invalid subject name label '%.*s'
uk: рядок %d: некоректна мітка назви призначення «%.*s»

en: line %d: invalid subject name '%s' at pos %d
uk: рядок %d: некоректна назва призначення «%s» на позиції %d

en: line %d: not a valid email address
uk: рядок %d: некоректна адреса електронної пошти

en: line %d: invalid serial number
uk: рядок %d: некоректний серійний номер

en: line %d: invalid issuer name label '%.*s'
uk: рядок %d: некоректна мітка назви видавця «%.*s»

en: line %d: invalid issuer name '%s' at pos %d
uk: рядок %d: некоректна назва видавця «%s» на позиції %d

en: line %d: invalid date given
uk: рядок %d: вказано некоректну дату

en: line %d: error getting signing key by keygrip '%s': %s
uk: рядок %d: помилка під час спроби отримання ключа підписування за допомогою keygrip «%s»: %s

en: line %d: invalid hash algorithm given
uk: рядок %d: вказано некоректний алгоритм хешування

en: line %d: invalid authority-key-id
uk: рядок %d: некоректний authority-key-id

en: line %d: invalid subject-key-id
uk: рядок %d: некоректне значення subject-key-id

en: line %d: invalid extension syntax
uk: рядок %d: некоректний синтаксис розширення

en: line %d: error reading key '%s' from card: %s
uk: рядок %d: помилка читання ключа «%s» з картки: %s

en: line %d: error getting key by keygrip '%s': %s
uk: рядок %d: помилка під час отримання ключа за допомогою keygrip «%s»: %s

en: line %d: key generation failed: %s <%s>
uk: рядок %d: помилка створення ключа: %s <%s>

en: To complete this certificate request please enter the passphrase for the key you just created once more.
uk: Щоб завершити цей запит щодо сертифікації, будь ласка, ще раз вкажіть пароль для ключа, який ви щойно створили.

en:    (%d) Existing key
uk:    (%d) Вже записаний ключ

en:    (%d) Existing key from card
uk:    (%d) Вже записаний ключ з картки

en: Possible actions for a %s key:
uk: Можливі дії для ключа %s:

en:    (%d) sign, encrypt
uk:    (%d) підписування, шифрування

en:    (%d) sign
uk:    (%d) підписування

en:    (%d) encrypt
uk:    (%d) шифрування

en: Enter the X.509 subject name:
uk: Вкажіть назву призначення X.509:

en: No subject name given
uk: Не вказано назви призначення

en: Invalid subject name label '%.*s'
uk: Некоректна мітка назви призначення «%.*s»

note: TRANSLATORS: The 22 in the second string is the length of the first string up to the "%s".  Please adjust it do the length of your translation.  The second string is merely passed to atoi so you can drop everything after the number.
en: Invalid subject name '%s'
uk: Некор. назва призн. «%s»

en: Enter email addresses
uk: Вкажіть адреси ел.пошти

en:  (end with an empty line):
uk:  (завершіть порожнім рядком):

en: Enter DNS names
uk: Вкажіть назви DNS

en:  (optional; end with an empty line):
uk:  (необов’язковий; завершується порожнім рядком):

en: Enter URIs
uk: Вкажіть адреси

en: Create self-signed certificate? (y/N)
uk: Створити самопідписаний сертифікат? (y/N або т/Н)

en: These parameters are used:
uk: Використано ці параметри:

en: error creating temporary file: %s
uk: помилка створення тимчасового файла: %s

en: Now creating self-signed certificate.
uk: Створюємо самопідписаний сертифікат.

en: Now creating certificate request.
uk: Створюємо запит щодо сертифікації.

en: This may take a while ...
uk: Зачекайте...

en: Ready.
uk: Виконано.

en: Ready.  You should now send this request to your CA.
uk: Готово. Тепер вам слід надіслати цей запит до вашої служби сертифікації (CA).

en: resource problem: out of core
uk: проблема з ресурсами: вихід за межі пам’яті

en: (this is the RC2 algorithm)
uk: (це алгоритм RC2)

en: (this does not seem to be an encrypted message)
uk: (здається, це не зашифроване повідомлення)

en: certificate '%s' not found: %s
uk: сертифіката «%s» не знайдено: %s

en: error locking keybox: %s
uk: помилка під час блокування сховища ключів: %s

en: duplicated certificate '%s' deleted
uk: вилучено дублікат сертифіката «%s»

en: certificate '%s' deleted
uk: сертифікат «%s» вилучено

en: deleting certificate "%s" failed: %s
uk: помилка під час спроби вилучення сертифіката «%s»: %s

en: no valid recipients given
uk: не вказано коректних отримувачів

en: list external keys
uk: показати ключ зовнішніх ключів

en: list certificate chain
uk: показати ланцюжок сертифікації

en: import certificates
uk: імпортувати сертифікати

en: export certificates
uk: експортувати сертифікати

en: register a smartcard
uk: зареєструвати картку пам’яті

en: pass a command to the dirmngr
uk: передати команду dirmngr

en: invoke gpg-protect-tool
uk: виклик gpg-protect-tool

en: don't use the terminal at all
uk: взагалі не використовувати термінал

en: |N|number of certificates to include
uk: кількість сертифікатів, які слід включити

en: |FILE|take policy information from FILE
uk: |FILE|взяти дані щодо правил з вказаного файла

en: assume input is in PEM format
uk: вважати вхідні дані даними у форматі PEM

en: assume input is in base-64 format
uk: вважати вхідні дані даними у форматі BASE64

en: assume input is in binary format
uk: вважати вхідні дані даними у двійковому форматі

en: create base-64 encoded output
uk: створити дані, закодовані у BASE64

en: |USER-ID|use USER-ID as default secret key
uk: |USER-ID|використовувати ідентифікатор користувача як типовий закритий ключ

en: |FILE|add keyring to the list of keyrings
uk: |FILE|додати сховище ключів до списку сховищ ключів

en: fetch missing issuer certificates
uk: Надіслати запит щодо незнайдених сертифікатів видавця

en: |NAME|use encoding NAME for PKCS#12 passphrases
uk: використовувати вказане кодування для паролів PKCS#12

en: never consult a CRL
uk: не використовувати САС

en: do not check CRLs for root certificates
uk: не шукати у списках відкликаних сертифікатів кореневі сертифікати

en: check validity using OCSP
uk: перевіряти чинність за допомогою OCSP

en: do not check certificate policies
uk: не перевіряти правила сертифікатів

en: |NAME|use cipher algorithm NAME
uk: |NAME|використовувати вказаний алгоритм шифрування

en: |NAME|use message digest algorithm NAME
uk: |NAME|використовувати вказаний алгоритм обчислення контрольної суми повідомлення

en: batch mode: never ask
uk: пакетний режим: нічого не запитувати

en: assume yes on most questions
uk: вважати відповіддю на більшість питань «так»

en: assume no on most questions
uk: вважати відповіддю на більшість питань «ні»

en: |FILE|write an audit log to FILE
uk: |FILE|записувати журнал перевірки до файла

en: Usage: @GPGSM@ [options] [files] (-h for help)
uk: Використання: @GPGSM@ [параметри] [файли] (-h — довідка)

en: Syntax: @GPGSM@ [options] [files]
    Sign, check, encrypt or decrypt using the S/MIME protocol
    Default operation depends on the input data
uk: Синтаксис: @GPGSM@ [параметри] [файли]
    Підписування, перевірка підписів, шифрування або розшифрування за допомогою протоколу S/MIME
    Типова дія залежатиме від вхідних даних

en: Note: won't be able to encrypt to '%s': %s
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: не вдасться зашифрувати до «%s»: %s

en: unknown validation model '%s'
uk: невідома модель перевірки «%s»

en: importing common certificates '%s'
uk: імпортуємо загальні сертифікати «%s»

en: can't sign using '%s': %s
uk: підписування за допомогою «%s» неможливе: %s

en: invalid command (there is no implicit command)
uk: некоректна команда (немає неявної команди)

en: total number processed: %lu
uk: загалом оброблено: %lu

en: error storing certificate
uk: помилка під час спроби збереження сертифіката

en: basic certificate checks failed - not imported
uk: помилка під час основних перевірок сертифіката — не імпортовано

en: error getting stored flags: %s
uk: помилка під час спроби отримання збережених прапорців: %s

en: error importing certificate: %s
uk: помилка під час спроби імпортування сертифіката: %s

en: error reading input: %s
uk: помилка під час спроби читання вхідних даних: %s

en: error opening key DB: %s
uk: помилка під час спроби відкрити базу даних ключів: %s

en: problem looking for existing certificate: %s
uk: проблем з пошуком вже створеного сертифіката: %s

en: error finding writable keyDB: %s
uk: помилка під час спроби знайти придатну до запису keyDB: %s

en: error storing certificate: %s
uk: помилка під час спроби збереження сертифіката: %s

en: problem re-searching certificate: %s
uk: проблема з повторним пошуком сертифіката: %s

en: error storing flags: %s
uk: помилка під час спроби збереження позначок: %s

en: Error -
uk: Помилка -

en: GPG_TTY has not been set - using maybe bogus default
uk: GPG_TTY не встановлено — можливе використання підробного типового значення

en: invalid formatted fingerprint in '%s', line %d
uk: некоректне форматування відбитка у «%s», рядок %d

en: invalid country code in '%s', line %d
uk: некоректний код країни у «%s», рядок %d

en: You are about to create a signature using your certificate:
    "%s"
    This will create a qualified signature by law equated to a handwritten signature.
    
    %s%sAre you really sure that you want to do this?
uk: Ви робите спробу створення підпису за допомогою вашого сертифіката:
    «%s»
    Буде створено якісний підпис, юридично еквівалентний рукописному підпису.
    
    %s%sВи справді хочете це зробити?

en: Note, that this software is not officially approved to create or verify such signatures.
uk: Зауважте, що це програмне забезпечення не є офіційно схваленим для створення або перевірки таких підписів.

en: You are about to create a signature using your certificate:
    "%s"
    Note, that this certificate will NOT create a qualified signature!
uk: Ви робите спробу створення підпису за допомогою вашого сертифіката:
    «%s»
    Зауважте, що цей сертифікат НЕ створюватиме якісного підпису!

en: hash algorithm %d (%s) for signer %d not supported; using %s
uk: підтримки алгоритму хешування %d (%s) для підписувальника %d не передбачено; використовуємо %s

en: hash algorithm used for signer %d: %s (%s)
uk: алгоритм хешування, використаний для підписувача %d: %s (%s)

en: checking for qualified certificate failed: %s
uk: помилка перевірки якості сертифікатів: %s

en: Signature made
uk: Підпис створено

en: [date not given]
uk: [дату не вказано]

en: invalid signature: message digest attribute does not match computed one
uk: некоректний підпис: атрибут контрольної суми повідомлення не збігається з обчисленою сумою

en: Good signature from
uk: Правильний підпис від

en:                 aka
uk:                 або

en: This is a qualified signature
uk: Це якісний підпис

en: can't initialize certificate cache lock: %s
uk: не вдалося ініціалізувати блокування кешу сертифікатів: %s

en: can't acquire read lock on the certificate cache: %s
uk: не вдалося заблокувати для читання кеш сертифікатів: %s

en: can't acquire write lock on the certificate cache: %s
uk: не вдалося заблокувати для запису кеш сертифікатів: %s

en: can't release lock on the certificate cache: %s
uk: не вдалося зняти блокування з кешу сертифікатів: %s

en: dropping %u certificates from the cache
uk: викидання %u сертифікатів з кешу

en: can't parse certificate '%s': %s
uk: не вдалося обробити сертифікат «%s»: %s

en: certificate '%s' already cached
uk: сертифікат «%s» вже кешовано

en: trusted certificate '%s' loaded
uk: надійний сертифікат «%s» завантажено

en: certificate '%s' loaded
uk: сертифікат «%s» завантажено

en:   SHA1 fingerprint = %s
uk:   відбиток SHA1 = %s

en:    issuer =
uk:    видавець =

en:   subject =
uk:   призначення =

en: error loading certificate '%s': %s
uk: помилка під час спроби завантаження сертифіката «%s»: %s

en: permanently loaded certificates: %u
uk: остаточно завантажені сертифікати: %u

en:     runtime cached certificates: %u
uk:     динамічно кешовані сертифікати: %u

en:            trusted certificates: %u (%u,%u,%u,%u)
uk:            довірені сертифікати: %u (%u,%u,%u,%u)

en: certificate already cached
uk: сертифікат вже кешовано

en: certificate cached
uk: сертифікат кешовано

en: error caching certificate: %s
uk: помилка під час спроби кешування сертифіката: %s

en: invalid SHA1 fingerprint string '%s'
uk: некоректний рядок відбитка SHA1 «%s»

en: error fetching certificate by S/N: %s
uk: помилка під час спроби отримання сертифіката за серійним номером: %s

en: error fetching certificate by subject: %s
uk: помилка під час спроби отримання сертифіката за призначенням: %s

en: no issuer found in certificate
uk: у сертифікаті не виявлено запису видавця

en: error getting authorityKeyIdentifier: %s
uk: помилка під час спроби отримання authorityKeyIdentifier: %s

en: creating directory '%s'
uk: створення каталогу «%s»

en: error creating directory '%s': %s
uk: помилка під час спроби створення каталогу «%s»: %s

en: ignoring database dir '%s'
uk: ігноруємо каталог бази даних «%s»

en: error reading directory '%s': %s
uk: помилка під час спроби читання каталогу «%s»: %s

en: removing cache file '%s'
uk: вилучаємо файл кешу «%s»

en: not removing file '%s'
uk: не вилучаємо файл «%s»

en: error closing cache file: %s
uk: помилка під час спроби закриття файла кешу: %s

en: failed to open cache dir file '%s': %s
uk: не вдалося відкрити файл каталогу кешу «%s»: %s

en: error creating new cache dir file '%s': %s
uk: помилка під час спроби створення нового файла каталогу кешу «%s»: %s

en: error writing new cache dir file '%s': %s
uk: помилка під час спроби запису нового файла каталогу кешу «%s»: %s

en: error closing new cache dir file '%s': %s
uk: помилка під час спроби закриття нового файла каталогу кешу «%s»: %s

en: new cache dir file '%s' created
uk: створено новий файл каталогу кешу «%s»

en: failed to re-open cache dir file '%s': %s
uk: не вдалося повторно відкрити файл каталогу кешу «%s»: %s

en: first record of '%s' is not the version
uk: першим записом «%s» не є версія

en: old version of cache directory - cleaning up
uk: застаріла версія каталогу кешу — спорожнюємо

en: old version of cache directory - giving up
uk: застаріла версія каталогу кешу — пропускаємо

en: extra field detected in crl record of '%s' line %u
uk: виявлено зайве поле у записі CRL «%s», рядок %u

en: invalid line detected in '%s' line %u
uk: виявлено некоректний рядок у «%s», рядок %u

en: duplicate entry detected in '%s' line %u
uk: виявлено дублікат запису у «%s», рядок %u

en: unsupported record type in '%s' line %u skipped
uk: непідтримуваний тип запису у «%s», рядок %u пропущено

en: invalid issuer hash in '%s' line %u
uk: некоректний хеш видавця у «%s», рядок %u

en: no issuer DN in '%s' line %u
uk: немає DN видавця «%s», рядок %u

en: invalid timestamp in '%s' line %u
uk: некоректна позначка часу у «%s», рядок %u

en: WARNING: invalid cache file hash in '%s' line %u
uk: УВАГА: некоректний хеш файла кешу у «%s», рядок %u

en: detected errors in cache dir file
uk: виявлено помилки у файлі каталогу кешу

en: please check the reason and manually delete that file
uk: будь ласка, перевірте причину і вилучіть цей файл вручну

en: failed to create temporary cache dir file '%s': %s
uk: не вдалося створити тимчасовий файл каталогу кешу «%s»: %s

en: error renaming '%s' to '%s': %s
uk: помилка під час спроби перейменування «%s» на «%s»: %s

en: can't hash '%s': %s
uk: не вдалося хешувати «%s»: %s

en: error setting up MD5 hash context: %s
uk: помилка під час спроби встановлення контексту хешування MD5: %s

en: error hashing '%s': %s
uk: помилка під час спроби хешування «%s»: %s

en: invalid formatted checksum for '%s'
uk: некоректне форматування контрольної суми для «%s»

en: too many open cache files; can't open anymore
uk: забагато відкритих файлів кешу; більше файлів відкрити не можна

en: opening cache file '%s'
uk: відкриваємо файл кешу «%s»

en: error opening cache file '%s': %s
uk: помилка під час спроби відкриття файла кешу «%s»: %s

en: error initializing cache file '%s' for reading: %s
uk: помилка під час спроби ініціалізації файла кешу «%s» для читання: %s

en: calling unlock_db_file on a closed file
uk: виклик unlock_db_file для закритого файла

en: calling unlock_db_file on an unlocked file
uk: виклик unlock_db_file для розблокованого файла

en: failed to create a new cache object: %s
uk: не вдалося створити об’єкт кешування: %s

en: no CRL available for issuer id %s
uk: немає CRL для ідентифікатора видавця %s

en: cached CRL for issuer id %s too old; update required
uk: кешований CRL для ідентифікатора видавця %s є занадто старим; потрібне оновлення

en: force-crl-refresh active and %d minutes passed for issuer id %s; update required
uk: задіяно force-crl-refresh і %d хвилин тому передано для ідентифікатора видавця %s; потрібне оновлення

en: force-crl-refresh active for issuer id %s; update required
uk: задіяно force-crl-refresh для ідентифікатора видавця %s; потрібне оновлення

en: available CRL for issuer ID %s can't be used
uk: доступний CRL для ідентифікатора видавця %s не може бути використано

en: cached CRL for issuer id %s tampered; we need to update
uk: кешований CRL для ідентифікатора видавця %s підроблено; потрібне оновлення

en: WARNING: invalid cache record length for S/N
uk: УВАГА: некоректна довжина запису кешу для серійного номера

en: problem reading cache record for S/N %s: %s
uk: проблема під час спроби читання запису кешування для серійного номера %s: %s

en: S/N %s is not valid; reason=%02X  date=%.15s
uk: серійний номер %s не є коректним; причина=%02X дата=%.15s

en: S/N %s is valid, it is not listed in the CRL
uk: серійний номер %s є коректним, його немає у CRL

en: error getting data from cache file: %s
uk: помилка під час спроби отримання даних з файла кешу: %s

en: got an invalid S-expression from libksba
uk: отримано некоректний вираз S з libksba

en: converting S-expression failed: %s
uk: спроба перетворення виразу S зазнала невдачі: %s

en: unknown hash algorithm '%s'
uk: невідомий алгоритм хешування «%s»

en: gcry_md_open for algorithm %d failed: %s
uk: помилка використання gcry_md_open для алгоритму %d: %s

en: creating S-expression failed: %s
uk: спроба створення виразу S зазнала невдачі: %s

en: ksba_crl_parse failed: %s
uk: помилка ksba_crl_parse: %s

en: error getting update times of CRL: %s
uk: помилка під час спроби отримання даних щодо часу оновлення з CRL: %s

en: update times of this CRL: this=%s next=%s
uk: часи оновлення цього CRL: поточне=%s наступне=%s

en: nextUpdate not given; assuming a validity period of one day
uk: не вказано nextUpdate; вважаємо періодом чинності один день

en: error getting CRL item: %s
uk: помилка під час спроби отримання запису CRL: %s

en: error inserting item into temporary cache file: %s
uk: помилка під час спроби додавання пункту до файла тимчасового кешу: %s

en: no CRL issuer found in CRL: %s
uk: не виявлено видавця CRL у CRL: %s

en: locating CRL issuer certificate by authorityKeyIdentifier
uk: пошук видавця CRL сертифіката за authorityKeyIdentifier

en: CRL signature verification failed: %s
uk: помилка перевірки підпису CRL: %s

en: error checking validity of CRL issuer certificate: %s
uk: помилка під час спроби перевірки чинності сертифіката видавця CRL: %s

en: ksba_crl_new failed: %s
uk: помилка ksba_crl_new: %s

en: ksba_crl_set_reader failed: %s
uk: помилка ksba_crl_set_reader: %s

en: removed stale temporary cache file '%s'
uk: вилучено застарілий тимчасовий файл кешу «%s»

en: problem removing stale temporary cache file '%s': %s
uk: помилка під час спроби вилучення застарілого тимчасового файла кешу «%s»: %s

en: error creating temporary cache file '%s': %s
uk: помилка під час спроби створення тимчасового файла кешу «%s»: %s

en: crl_parse_insert failed: %s
uk: помилка crl_parse_insert: %s

en: error finishing temporary cache file '%s': %s
uk: помилка під час спроби завершення запису тимчасового файла кешу «%s»: %s

en: error closing temporary cache file '%s': %s
uk: помилка під час спроби закриття тимчасового файла кешу «%s»: %s

en: WARNING: new CRL still too old; it expired on %s - loading anyway
uk: УВАГА: новий CRL все ще занадто старий; його строк дії завершується %s — попри це завантажуємо

en: new CRL still too old; it expired on %s
uk: новий CRL все ще занадто старий; його строк дії завершується %s

en: unknown critical CRL extension %s
uk: невідомий критичний додаток CRL %s

en: error reading CRL extensions: %s
uk: помилка під час читання додатків CRL: %s

en: creating cache file '%s'
uk: створюємо файл кешу «%s»

en: problem renaming '%s' to '%s': %s
uk: проблема під час перейменування «%s» на «%s»: %s

en: updating the DIR file failed - cache entry will get lost with the next program start
uk: помилка під час спроби оновлення файла каталогу — запис кешу буде втрачено під час наступного запуску програми

en: Begin CRL dump (retrieved via %s)
uk: Початок дампу CRL (отримано за допомогою %s)

en:  ERROR: The CRL will not be used because it was still too old after an update!
uk:  ПОМИЛКА: CRL не буде використано, оскільки він все ще застарілий після оновлення!

en:  ERROR: The CRL will not be used due to an unknown critical extension!
uk:  ПОМИЛКА: CRL не буде використано через невідомий критичний додаток!

en:  ERROR: The CRL will not be used
uk:  ПОМИЛКА: CRL не буде використано

en:  ERROR: This cached CRL may have been tampered with!
uk:  ПОМИЛКА: цей кешований CRL можливо було підроблено!

en:  WARNING: invalid cache record length
uk:  УВАГА: некоректна довжина запису кешу

en: problem reading cache record: %s
uk: проблема під час читання запису кешу: %s

en: problem reading cache key: %s
uk: проблема під час спроби читання ключа кешу: %s

en: error reading cache entry from db: %s
uk: помилка під час спроби читання запису кешу з бази даних: %s

en: End CRL dump
uk: Кінець дампу CRL

en: crl_fetch via DP failed: %s
uk: помилка crl_fetch за DP: %s

en: crl_cache_insert via DP failed: %s
uk: помилка crl_cache_insert за DP: %s

en: crl_cache_insert via issuer failed: %s
uk: помилка crl_cache_insert за видавцем: %s

en: reader to file mapping table full - waiting
uk: засіб читання до таблиці відповідності файлів переповнено — очікуємо

en: CRL access not possible due to disabled %s
uk: Доступ до CRL неможливий через вимкнений %s

en: error retrieving '%s': %s
uk: помилка отримання «%s»: %s

en: error initializing reader object: %s
uk: помилка під час спроби ініціалізації об’єкта читання: %s

en: certificate search not possible due to disabled %s
uk: пошук сертифікатів неможливий через вимкнений %s

en: use OCSP instead of CRLs
uk: використовувати OCSP замість CRL

en: check whether a dirmngr is running
uk: перевірити, чи запущено dirmngr

en: add a certificate to the cache
uk: додати сертифікат до кешу

en: validate a certificate
uk: перевірити сертифікат

en: lookup a certificate
uk: шукати сертифікат

en: lookup only locally stored certificates
uk: шукати лише локально збережені сертифікати

en: expect an URL for --lookup
uk: очікувати адресу для --lookup

en: load a CRL into the dirmngr
uk: завантажити CRL до dirmngr

en: special mode for use by Squid
uk: особливий режим для використання Squid

en: expect certificates in PEM format
uk: сертифікати мало бути вказано у форматі PEM

en: force the use of the default OCSP responder
uk: примусово використовувати типовий відповідач OCSP

en: Usage: dirmngr-client [options] [certfile|pattern] (-h for help)
uk: Використання: dirmngr-client [параметри] [файл_сертифіката|шаблон] (-h — довідка)

en: Syntax: dirmngr-client [options] [certfile|pattern]
    Test an X.509 certificate against a CRL or do an OCSP check
    The process returns 0 if the certificate is valid, 1 if it is
    not valid and other error codes for general failures
uk: Синтаксис: dirmngr-client [параметри] [файл_сертифіката|шаблон]
    Перевірити сертифікат X.509 за CRL або виконати перевірку OCSP.
    Процес повертає 0, якщо сертифікат є коректним, 1 якщо він не є
    коректним, інші коди для загальних помилок.

en: error reading certificate from stdin: %s
uk: помилка під час спроби читання сертифіката з stdin: %s

en: error reading certificate from '%s': %s
uk: помилка під час спроби читання сертифіката з «%s»: %s

en: certificate too large to make any sense
uk: сертифікат занадто великий для використання

en: can't connect to the dirmngr: %s
uk: не вдалося встановити з’єднання з dirmngr: %s

en: lookup failed: %s
uk: помилка пошуку: %s

en: loading CRL '%s' failed: %s
uk: спроба завантаження CRL «%s» завершилася невдало: %s

en: a dirmngr daemon is up and running
uk: фонову службу dirmngr запущено

en: validation of certificate failed: %s
uk: не вдалося перевірити сертифікат: %s

en: certificate is valid
uk: сертифікат є коректним

en: certificate has been revoked
uk: сертифікат відкликано

en: certificate check failed: %s
uk: помилка під час перевірки сертифіката: %s

en: got status: '%s'
uk: отримано стан: «%s»

en: error writing base64 encoding: %s
uk: помилка під час спроби запису у кодуванні base64: %s

en: unsupported inquiry '%s'
uk: непідтримуваний запит «%s»

en: absolute file name expected
uk: мало бути вказано абсолютний шлях до файла

en: looking up '%s'
uk: пошук «%s»

en: list the contents of the CRL cache
uk: показати вміст кешу CRL

en: |FILE|load CRL from FILE into cache
uk: |FILE|завантажити CRL з вказаного файла до кешу

en: |URL|fetch a CRL from URL
uk: |URL|отримати CRL з вказаної адреси

en: shutdown the dirmngr
uk: завершити роботу dirmngr

en: flush the cache
uk: спорожнити кеш

en: allow online software version check
uk: дозволити інтерактивну перевірку версії програмного забезпечення

en: |N|do not return more than N items in one query
uk: |N|повертати не більше за вказану кількість записів на запит

en: route all network traffic via Tor
uk: маршрутизувати увесь обмін даними з мережею через Tor

en: Configuration for HTTP servers
uk: Налаштування для серверів HTTP

en: inhibit the use of HTTP
uk: заборонити використання HTTP

en: ignore HTTP CRL distribution points
uk: ігнорувати точки поширення САС протоколу HTTP

en: |URL|redirect all HTTP requests to URL
uk: |URL|переспрямувати всі запити HTTP на вказану адресу

en: use system's HTTP proxy setting
uk: використовувати загальносистемний проксі-сервер HTTP

en: |URL|use keyserver at URL
uk: |URL|використовувати сервер ключів за адресою

en: |FILE|use the CA certificates in FILE for HKP over TLS
uk: |FILE|використовувати сертифікати CA з файла для HKP крізь TLS

en: inhibit the use of LDAP
uk: заборонити використання LDAP

en: ignore LDAP CRL distribution points
uk: ігнорувати точки поширення САС протоколу LDAP

en: |HOST|use HOST for LDAP queries
uk: |HOST|використовувати вказаний вузол для запитів LDAP

en: do not use fallback hosts with --ldap-proxy
uk: не використовувати резервні вузли з --ldap-proxy

en: |SPEC|use this keyserver to lookup keys
uk: використовувати цей сервер ключів для пошуку

en: |FILE|read LDAP server list from FILE
uk: |FILE|прочитати список серверів LDAP з вказаного файла

en: add new servers discovered in CRL distribution points to serverlist
uk: додати виявлені у точках поширення CRL нові сервери до списку серверів

en: |N|set LDAP timeout to N seconds
uk: |N|встановити вказаний час очікування даних від LDAP

en: Configuration for OCSP
uk: Налаштування OCSP

en: allow sending OCSP requests
uk: дозволити надсилання запитів OCSP

en: ignore certificate contained OCSP service URLs
uk: ігнорувати адреси служб OCSP з сертифікатами

en: |URL|use OCSP responder at URL
uk: |URL|використовувати відповідач OCSP за вказаною адресою

en: |FPR|OCSP response signed by FPR
uk: |FPR|відповідь OCSP підписано FPR

en: force loading of outdated CRLs
uk: примусове завантаження застарілих САС

en: @
    (See the "info" manual for a complete listing of all commands and options)
uk: @
    (Щоб ознайомитися зі списком команд і параметрів, скористайтеся сторінкою довідника (man) «info»)

en: Usage: @DIRMNGR@ [options] (-h for help)
uk: Використання: @DIRMNGR@ [параметри] (-h — довідка)

en: Syntax: @DIRMNGR@ [options] [command [args]]
    Keyserver, CRL, and OCSP access for @GNUPG@
uk: Синтаксис: @DIRMNGR@ [параметри] [команда [аргументи]]
    Доступ до сервера ключів, CRL та OCSP для @GNUPG@

en: valid debug levels are: %s
uk: коректними рівнями зневаджування є: %s

en: usage: %s [options]
uk: використання: %s [параметри]

en: colons are not allowed in the socket name
uk: не можна використовувати двокрапки у назві сокета

en: fetching CRL from '%s' failed: %s
uk: помилка під час спроби отримання CRL з «%s»: %s

en: processing CRL from '%s' failed: %s
uk: помилка під час обробки CRL з «%s»: %s

en: %s:%u: line too long - skipped
uk: %s:%u: занадто довгий рядок — пропущено

en: %s:%u: invalid fingerprint detected
uk: %s:%u: виявлено некоректний відбиток

en: %s:%u: read error: %s
uk: %s:%u: помилка під час читання: %s

en: %s:%u: garbage at end of line ignored
uk: %s:%u: беззмістовні дані наприкінці рядка проігноровано

en: SIGHUP received - re-reading configuration and flushing caches
uk: отримано сигнал SIGHUP — повторне читання налаштувань та спорожнення кешу

en: SIGUSR2 received - no action defined
uk: отримано сигнал SIGUSR2 — дій не визначено

en: SIGTERM received - shutting down ...
uk: отримано сигнал SIGTERM — завершуємо роботу…

en: SIGTERM received - still %d active connections
uk: отримано сигнал SIGTERM — підтримується %d активних з’єднань

en: shutdown forced
uk: примусове завершення роботи

en: SIGINT received - immediate shutdown
uk: отримано сигнал SIGINT — негайне завершення роботи

en: signal %d received - no action defined
uk: отримано сигнал %d — дій не визначено

en: error accessing '%s': http status %u
uk: помилка під час спроби доступу до «%s»: стан http %u

en: URL '%s' redirected to '%s' (%u)
uk: Адресу «%s» переспрямовано до «%s» (%u)

en: too many redirections
uk: занадто багато переспрямувань

en: error printing log line: %s
uk: помилка під час спроби виводу рядка журналу: %s

en: error reading log from ldap wrapper %d: %s
uk: помилка під час спроби читання журналу з обгортки LDAP %d: %s

en: ldap wrapper %d ready
uk: обгортка LDAP %d готова

en: ldap wrapper %d ready: timeout
uk: обгортка LDAP %d готова: перевищення часу очікування

en: ldap wrapper %d ready: exitcode=%d
uk: обгортка LDAP %d готова: код_виходу=%d

en: waiting for ldap wrapper %d failed: %s
uk: очікування даних з обгортки LDAP %d зазнало невдачі: %s

en: ldap wrapper %d stalled - killing
uk: обгортка LDAP %d не відповідає — завершуємо роботу

en: invalid char 0x%02x in host name - not added
uk: некоректний символ 0x%02x у назві вузла — не додано

en: adding '%s:%d' to the ldap server list
uk: додавання «%s:%d» до списку сервера LDAP

en: malloc failed: %s
uk: помилка malloc: %s

en: '%s' is not an LDAP URL
uk: «%s» не є адресою LDAP

en: '%s' is an invalid LDAP URL
uk: «%s» є некоректною адресою LDAP

en: ldap_search hit the size limit of the server
uk: ldap_search перевищив обмеження розміру сервера

en: %s:%u: password given without user
uk: %s:%u: вказано пароль, але не вказано користувача

en: %s:%u: skipping this line
uk: %s:%u: пропускаємо цей рядок

en: invalid canonical S-expression found
uk: виявлено некоректний канонічний вираз S

en: gcry_md_open failed: %s
uk: помилка gcry_md_open: %s

en: oops: ksba_cert_hash failed: %s
uk: ой: помилка ksba_cert_hash: %s

en: bad URL encoding detected
uk: виявлено помилкове кодування адреси

en: error reading from responder: %s
uk: помилка під час спроби читання даних з відповідача: %s

en: response from server too large; limit is %d bytes
uk: занадто об’ємна відповідь від сервера; верхня межа — %d байтів

en: OCSP request not possible due to disabled HTTP
uk: запит за допомогою OCSP неможливий через вимикання протоколу HTTP

en: error setting OCSP target: %s
uk: помилка під час встановлення призначення за OCSP: %s

en: error building OCSP request: %s
uk: помилка під час спроби побудови запиту за OCSP: %s

en: error connecting to '%s': %s
uk: помилка під час спроби встановлення з’єднання з «%s»: %s

en: error reading HTTP response for '%s': %s
uk: помилка під час спроби читання відповіді за HTTP для «%s»: %s

en: error parsing OCSP response for '%s': %s
uk: помилка під час обробки відповіді за OCSP для «%s»: %s

en: OCSP responder at '%s' status: %s
uk: Відповідач OCSP перебуває у стані «%s»: %s

en: failed to establish a hashing context for OCSP: %s
uk: не вдалося встановити контекст хешування для OCSP: %s

en: hashing the OCSP response for '%s' failed: %s
uk: спроба хешування відповіді OCSP для «%s» зазнала невдачі: %s

en: not signed by a default OCSP signer's certificate
uk: не підписано типовим сертифікатом підписувальника OCSP

en: allocating list item failed: %s
uk: спроба розміщення пункту списку у пам’яті зазнала невдачі: %s

en: error getting responder ID: %s
uk: помилка під час спроби отримання ідентифікатора відповідача: %s

en: no suitable certificate found to verify the OCSP response
uk: не виявлено придатного сертифіката для перевірки відповіді за OCSP

en: issuer certificate not found: %s
uk: не виявлено сертифіката видавця: %s

en: caller did not return the target certificate
uk: викликаною підпрограмою не повернуто сертифіката призначення

en: caller did not return the issuing certificate
uk: викликаною підпрограмою не повернуто сертифіката видавця

en: failed to allocate OCSP context: %s
uk: не вдалося розмістити контекст OCSP: %s

en: no default OCSP responder defined
uk: не визначено типового відповідача за OCSP

en: no default OCSP signer defined
uk: не визначено типового підписувача за OCSP

en: using default OCSP responder '%s'
uk: використовуємо типовий відповідач за OCSP «%s»

en: using OCSP responder '%s'
uk: використовуємо відповідач за OCSP «%s»

en: error getting OCSP status for target certificate: %s
uk: помилка під час отримання стану OCSP для сертифіката призначення: %s

en: certificate status is: %s  (this=%s  next=%s)
uk: стан сертифіката: %s  (цей=%s  наступний=%s)

en: good
uk: придатний

en: certificate has been revoked at: %s due to: %s
uk: сертифікат було відкликано: %s причина: %s

en: OCSP responder returned a status in the future
uk: Відповідачем OCSP повернуто стан у майбутньому

en: OCSP responder returned a non-current status
uk: Відповідачем OCSP повернуто не поточний стан

en: OCSP responder returned an too old status
uk: Відповідачем OCSP повернуто занадто застарілі дані щодо стану

en: assuan_inquire(%s) failed: %s
uk: помилка assuan_inquire(%s): %s

en: serialno missing in cert ID
uk: у ідентифікаторі сертифіката немає серійного номера

en: assuan_inquire failed: %s
uk: помилка assuan_inquire: %s

en: fetch_cert_by_url failed: %s
uk: помилка fetch_cert_by_url: %s

en: error sending data: %s
uk: помилка під час спроби надсилання даних: %s

en: start_cert_fetch failed: %s
uk: помилка start_cert_fetch: %s

en: fetch_next_cert failed: %s
uk: помилка fetch_next_cert: %s

en: max_replies %d exceeded
uk: перевищено max_replies у %d

en: can't allocate control structure: %s
uk: не вдалося розмістити структуру керування: %s

en: failed to allocate assuan context: %s
uk: не вдалося розмістити контекст assuan: %s

en: failed to initialize the server: %s
uk: не вдалося ініціалізувати сервер: %s

en: failed to the register commands with Assuan: %s
uk: не вдалося зареєструвати команди за допомогою Assuan: %s

en: Assuan accept problem: %s
uk: проблема з прийняттям Assuan: %s

en: Assuan processing failed: %s
uk: помилка обробки за допомогою Assuan: %s

en: accepting root CA not marked as a CA
uk: приймаємо кореневий сертифікат CA не позначений як CA

en: CRL checking too deeply nested
uk: занадто високий рівень вкладеності перевірки CRL

en: not checking CRL for
uk: не перевіряємо CRL щодо

en: checking CRL for
uk: перевіряємо CRL щодо

en: checking trustworthiness of root certificate failed: %s
uk: спроба перевірки надійності кореневого сертифіката зазнала невдачі: %s

en: certificate chain is good
uk: коректний ланцюжок сертифікації

en: certificate should not have been used for CRL signing
uk: сертифікат не мав використовуватися для підписування CRL

en: quiet
uk: без повідомлень

en: print data out hex encoded
uk: вивести дані у шістнадцятковому форматі

en: decode received data lines
uk: декодувати отримані рядки даних

en: connect to the dirmngr
uk: з’єднатися з dirmngr

en: |NAME|connect to Assuan socket NAME
uk: |NAME|встановити з’єднання з вказаним сокетом Assuan

en: |ADDR|connect to Assuan server at ADDR
uk: |ADDR|встановити з’єднання з сервером Assuan за вказаною адресою

en: run the Assuan server given on the command line
uk: запустити сервер Assuan, вказаний у командному рядку

en: do not use extended connect mode
uk: не використовувати розширений режим з’єднання

en: |FILE|run commands from FILE on startup
uk: |FILE|виконати команди з вказаного файла під час запуску

en: run /subst on startup
uk: виконати /subst під час запуску

en: Usage: @GPG@-connect-agent [options] (-h for help)
uk: Використання: @GPG@-connect-agent [параметри] (-h — довідка)

en: Syntax: @GPG@-connect-agent [options]
    Connect to a running agent and send commands
uk: Синтаксис: @GPG@-connect-agent [параметри]
    Встановити з’єднання з запущеним агентом і надіслати команди

en: option "%s" requires a program and optional arguments
uk: щоб скористатися параметром «%s», слід вказати програму та додаткові аргументи

en: option "%s" ignored due to "%s"
uk: параметр «%s» проігноровано через «%s»

en: receiving line failed: %s
uk: помилка під час спроби отримання рядка: %s

en: line too long - skipped
uk: рядок є надто довгим, його пропущено

en: line shortened due to embedded Nul character
uk: рядок скорочено через вбудований символ Nul

en: unknown command '%s'
uk: невідома команда «%s»

en: sending line failed: %s
uk: помилка надсилання рядка: %s

en: error sending standard options: %s
uk: помилка під час спроби надсилання стандартних параметрів: %s

en: Private Keys
uk: Закриті ключі

en: Smartcards
uk: Картки пам’яті

en: Network
uk: Мережа

en: Passphrase Entry
uk: Введення пароля

en: Component not suitable for launching
uk: Компонент не є придатним до запуску

en: External verification of component %s failed
uk: Помилка зовнішньої перевірки компонента %s

en: Note that group specifications are ignored
uk: Зауважте, що специфікації груп буде проігноровано

en: error closing '%s'
uk: помилка під час спроби закрити «%s»

en: error parsing '%s'
uk: помилка під час спроби обробити «%s»'

en: list all components
uk: показати список всіх компонентів

en: check all programs
uk: перевірити всі програми

en: |COMPONENT|list options
uk: |COMPONENT|показати список параметрів

en: |COMPONENT|change options
uk: |COMPONENT|змінити параметри

en: |COMPONENT|check options
uk: |COMPONENT|перевірити параметри

en: apply global default values
uk: застосувати загальні типові значення

en: |FILE|update configuration files using FILE
uk: |FILE|оновити файли налаштувань на основі файла ФАЙЛ

en: get the configuration directories for @GPGCONF@
uk: отримати назви каталогів налаштувань для @GPGCONF@

en: list global configuration file
uk: показати загальний файл налаштувань

en: check global configuration file
uk: перевірити загальний файл налаштувань

en: query the software version database
uk: надіслати запит до бази даних версій програмного забезпечення

en: reload all or a given component
uk: перезавантажити всі або вказаний компонент

en: launch a given component
uk: запустити вказаний компонент

en: kill a given component
uk: завершити роботу вказаного компонента

en: use as output file
uk: використати файл для виведення даних

en: activate changes at runtime, if possible
uk: якщо можна, задіяти зміни у динамічному режимі

en: Usage: @GPGCONF@ [options] (-h for help)
uk: Використання: @GPGCONF@ [параметри] (-h — довідка)

en: Syntax: @GPGCONF@ [options]
    Manage configuration options for tools of the @GNUPG@ system
uk: Синтаксис: @GPGCONF@ [параметри]
    Керування параметрами налаштування інструментів системи @GNUPG@

en: Need one component argument
uk: Слід вказати один аргумент компонента

en: Component not found
uk: Компонент не знайдено

en: No argument allowed
uk: Не можна вказувати аргументів

en: Usage: gpg-check-pattern [options] patternfile (-h for help)
uk: Використання: gpg-check-pattern [параметри] файл_шаблонів (-h — довідка)

en: Syntax: gpg-check-pattern [options] patternfile
    Check a passphrase given on stdin against the patternfile
uk: Синтаксис: gpg-check-pattern [параметри] файл_шаблонів
    Перевірити пароль, вказаний у stdin, за допомогою файла_шаблонів

en: setup KDF for PIN authentication
uk: налаштування KDF для розпізнавання за PIN
