glib - en to lv translation catalogue (1154 entries)

en: GApplication options
lv: GApplication opcijas

en: Show GApplication options
lv: Parādīt GApplication opcijas

en: Enter GApplication service mode (use from D-Bus service files)
lv: Ievadiet GApplication servisa režīmu (izmantot no D-Bus servisa datnēm)

en: Override the application’s ID
lv: Pārrakstīt lietotnes ID

en: Replace the running instance
lv: Aizvietot palaisto instanci

en: Print help
lv: Drukāšanas palīdzība

en: [COMMAND]
lv: [KOMANDA]

en: Print version
lv: Drukāt versiju

en: Print version information and exit
lv: Parādīt informāciju par versiju un iziet

en: List applications
lv: Uzskaitīt lietotnes

en: List the installed D-Bus activatable applications (by .desktop files)
lv: Uzskaitīt instalētās D-Bus aktivizējamās lietotnes (ar .desktop datnēm)

en: Launch an application
lv: Palaist lietotni

en: Launch the application (with optional files to open)
lv: Palaist lietotni (ar neobligāti atveramām datnēm)

en: APPID [FILE…]
lv: LIETID [DATNE…]

en: Activate an action
lv: Aktivizēt darbību

en: Invoke an action on the application
lv: Izsaukt darbību uz lietotni

en: APPID ACTION [PARAMETER]
lv: LIETID DARBĪBA [PARAMETRS]

en: List available actions
lv: Uzskaita pieejamās darbības

en: List static actions for an application (from .desktop file)
lv: Uzskaita statiskās darbības lietotnei (no .desktop datnes)

en: APPID
lv: LIETID

en: COMMAND
lv: KOMANDA

en: The command to print detailed help for
lv: Komanda, lai drukātu detalizētu palīdzību priekš

en: Application identifier in D-Bus format (eg: org.example.viewer)
lv: Lietotnes identifikators D-Bus formātā(piemēram: org.example.viewer)

en: FILE
lv: DATNE

en: Optional relative or absolute filenames, or URIs to open
lv: Neobligāts relatīvs vai absolūts datnes nosaukums, vai URI, lai atvērtu

en: ACTION
lv: DARBĪBA

en: The action name to invoke
lv: Darbības nosaukums, ko izsaukt

en: PARAMETER
lv: PARAMETRS

en: Optional parameter to the action invocation, in GVariant format
lv: Neobligāts parametrs darbības izsaukšanai, GVariant formātā

en: Unknown command %s
lv: Nezināma komanda %s

en: Usage:
lv: Lietošana:

en: Arguments:
lv: Argumenti:

en: [ARGS…]
lv: [ARG…]

en: Commands:
lv: Komandas:

note: Translators: do not translate 'help', but please translate 'COMMAND'.
en: Use “%s help COMMAND” to get detailed help.
lv: Lietojiet “%s help KOMANDA”, lai iegūtu detalizētu palīdzību.

en: %s command requires an application id to directly follow
lv: %s komandai vajag lietotnes id, lai tieši sekotu

en: invalid application id: “%s”
lv: nederīgs lietotnes id — “%s”

note: Translators: %s is replaced with a command name like 'list-actions'
en: “%s” takes no arguments
lv: “%s” nepieņem argumentus

en: unable to connect to D-Bus: %s
lv: Nevarēja savienoties ar D-Bus — %s

en: error sending %s message to application: %s
lv: kļūda, sūtot %s ziņojumu lietotnei — %s

en: action name must be given after application id
lv: darbības nosaukumam ir jābūt dotam pēc lietotnes id

en: invalid action name: “%s”
    action names must consist of only alphanumerics, “-” and “.”
lv: nederīgs darbības nosaukums — “%s”
    darbības nosaukumā var būt tikai burti, cipari, “-” un “.”

en: error parsing action parameter: %s
lv: kļūda, parsējot darbības parametru — %s

en: actions accept a maximum of one parameter
lv: darbības pieņem ne vairāk ka vienu parametru

en: list-actions command takes only the application id
lv: darbību uzskaites komanda pieņem tikai lietotnes id

en: unable to find desktop file for application %s
lv: nevar atrast darbvirsmas datni lietotnei %s

en: unrecognised command: %s
lv: neatpazīta komanda: %s

en: Too large count value passed to %s
lv: Pārāk liela vērtība tika padota %s

en: Seek not supported on base stream
lv: Uz bāzes plūsmas meklēšana netiek atbalstīta

en: Cannot truncate GBufferedInputStream
lv: Nevar apraut GBufferedInputStream

en: Stream is already closed
lv: Plūsma jau ir aizvērta

en: Truncate not supported on base stream
lv: Uz bāzes plūsmas apraušana nav atbalstīta

en: Operation was cancelled
lv: Darbība tika atcelta

en: Invalid object, not initialized
lv: Nederīgs objekts, nav inicializēts

en: Incomplete multibyte sequence in input
lv: Nepilnīga vairāku baitu sekvence ievadē

en: Not enough space in destination
lv: Mērķī nepietiek brīvās vietas

en: Invalid byte sequence in conversion input
lv: Nepareiza baitu secība konversijas ievadē

en: Error during conversion: %s
lv: Kļūda, konversējot — %s

en: Cancellable initialization not supported
lv: Atceļama inicializācija nav atbalstīta

en: Conversion from character set “%s” to “%s” is not supported
lv: Pārveidošana no rakstzīmju kopas “%s” uz “%s” nav atbalstīta

en: Could not open converter from “%s” to “%s”
lv: Nevarēja atvērt pārveidotāju no “%s” uz “%s”

en: %s type
lv: %s tips

en: Unknown type
lv: Nezināms tips

en: %s filetype
lv: %s datnes tips

en: GCredentials contains invalid data
lv: GCredentials satur nederīgus datus

en: GCredentials is not implemented on this OS
lv: GCredentials nav implementēti šajā OS

en: There is no GCredentials support for your platform
lv: Šajā platformā nav GCredentials atbalsta

en: GCredentials does not contain a process ID on this OS
lv: GCredentials nesatur procesa ID šajā OS

en: Credentials spoofing is not possible on this OS
lv: Šajā OS nevar viltot akreditācijas datus

en: Unexpected early end-of-stream
lv: Negaidīti agras plūsmas beigas

en: Unsupported key “%s” in address entry “%s”
lv: Neatbalstīta atslēga “%s” adreses ierakstā “%s”

en: Meaningless key/value pair combination in address entry “%s”
lv: Bezjēdzīgas atslēgu/vērtību pāru kombinācijas adrešu ierakstā “%s”

en: Address “%s” is invalid (need exactly one of path, dir, tmpdir, or abstract keys)
lv: Adrese “%s” ir nederīga (vajag tieši vienu atslēgu: path, dir, tmpdir vai abstract)

en: Error in address “%s” — the “%s” attribute is malformed
lv: Kļūda adresē “%s” — “%s” atribūts ir slikti noformēts

en: Unknown or unsupported transport “%s” for address “%s”
lv: Nezināms vai neatbalstīts transports “%s” adresei “%s”

en: Address element “%s” does not contain a colon (:)
lv: Adreses elements “%s” nesatur kolu (:)

en: Transport name in address element “%s” must not be empty
lv: Transporta nosaukums adreses elementā “%s” nedrīkst būt tukšs

en: Key/Value pair %d, “%s”, in address element “%s” does not contain an equal sign
lv: Atslēgas/vērtības pāris %d, “%s”, adreses elementā “%s”, nesatur vienādības zīmi

en: Key/Value pair %d, “%s”, in address element “%s” must not have an empty key
lv: Atslēgas/vērtības pāris %d, “%s”, adreses elementā “%s”, nedrīkst saturēt tukšu atslēgu

en: Error unescaping key or value in Key/Value pair %d, “%s”, in address element “%s”
lv: Kļūda, noņemot atsoli atslēgai vai vērtībai atslēga/vērtība pārī %d. “%s”, adreses elementā “%s”

en: Error in address “%s” — the unix transport requires exactly one of the keys “path” or “abstract” to be set
lv: Kļūda adresē “%s” — unix transportam nepieciešams iestatīt tieši vienu atslēgu “path” vai “abstract”

en: Error in address “%s” — the host attribute is missing or malformed
lv: Kļūda adresē “%s” — trūkst vai slikti noformēts resursdatora atribūts

en: Error in address “%s” — the port attribute is missing or malformed
lv: Kļūda adresē “%s” — trūkst vai slikti noformēts porta atribūts

en: Error in address “%s” — the noncefile attribute is missing or malformed
lv: Kļūda adresē “%s” — trūkst vai slikti noformēts noncefile atribūts

en: Error auto-launching:
lv: Kļūda, automātiski palaižot:

en: Error opening nonce file “%s”: %s
lv: Kļūda, atverot nonce datni “%s” — %s

en: Error reading from nonce file “%s”: %s
lv: Kļūda, nolasot no nonce datnes “%s” — %s

en: Error reading from nonce file “%s”, expected 16 bytes, got %d
lv: Kļūda, nolasot no nonce datnes “%s” — gaidīja 16 baitus, saņēma %d

en: Error writing contents of nonce file “%s” to stream:
lv: Kļūda, rakstot nonce datnes “%s” saturu uz straumi:

en: The given address is empty
lv: Dotā adrese ir tukša

en: Cannot spawn a message bus when setuid
lv: Nevar izveidot ziņojumu kopni, kad veic machine-id

en: Cannot spawn a message bus without a machine-id:
lv: Nevar izveidot ziņojumu kopni bez machine-id:

en: Cannot autolaunch D-Bus without X11 $DISPLAY
lv: Nevar automātiski palaist D-Bus bez X11 $DISPLAY

en: Error spawning command line “%s”:
lv: Kļūda, izveidojot komandrindu “%s”:

en: Cannot determine session bus address (not implemented for this OS)
lv: Nevar noteikt sesijas kopnes adresi (nav implementēts šai OS)

en: Cannot determine bus address from DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable — unknown value “%s”
lv: Nevar noteikt kopnes adresi no DBUS_STARTER_BUS_TYPE vides mainīgā — nezināma vērtība “%s”

en: Cannot determine bus address because the DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable is not set
lv: Nevar noteikt kopnes adresi, jo DBUS_STARTER_BUS_TYPE vides mainīgais nav iestatīts

en: Unknown bus type %d
lv: Nezināms kopnes tips %d

en: Unexpected lack of content trying to read a line
lv: Negaidīts satura trūkums, mēģinot lasīt rindu

en: Unexpected lack of content trying to (safely) read a line
lv: Negaidīts satura trūkums, mēģinot (droši) lasīt rindu

en: Exhausted all available authentication mechanisms (tried: %s) (available: %s)
lv: Izsmelti visi pieejamie autentifikācijas mehānismi (mēģināti: %s) (pieejami: %s)

en: User IDs must be the same for peer and server
lv: Lietotāja ID ir jābūt vienādiem gan biedram, gan serverim

en: Cancelled via GDBusAuthObserver::authorize-authenticated-peer
lv: Atcelts caur GDBusAuthObserver::authorize-authenticated-peer

en: Error when getting information for directory “%s”: %s
lv: Kļūda, saņemot informāciju par mapi “%s” — %s

en: Permissions on directory “%s” are malformed. Expected mode 0700, got 0%o
lv: Atļaujas mapei “%s” ir slikti formatētas. Gaidīja režīmu 0700, saņēma 0%o

en: Error creating directory “%s”: %s
lv: Kļūda, veidojot direktoriju “%s” — %s

en: Operation not supported
lv: Darbība nav atbalstīta

en: Error opening keyring “%s” for reading:
lv: Kļūda, atverot atslēgu saišķi “%s” lasīšanai:

en: Line %d of the keyring at “%s” with content “%s” is malformed
lv: Rinda %d atslēgu saišķim “%s” ar saturu “%s” ir slikti formatēts

en: First token of line %d of the keyring at “%s” with content “%s” is malformed
lv: Pirmais marķieris rindai %d atslēgu saišķim “%s” ar saturu “%s” ir slikti formatēts

en: Second token of line %d of the keyring at “%s” with content “%s” is malformed
lv: Otrais marķieris rindai %d atslēgu saišķim “%s” ar saturu “%s” ir slikti formatēts

en: Didn’t find cookie with id %d in the keyring at “%s”
lv: Neatrada sīkdatni ar id %d atslēgu saišķī “%s”

en: Error creating lock file “%s”: %s
lv: Kļūda, veidojot slēgšanas datni “%s” — %s

en: Error deleting stale lock file “%s”: %s
lv: Kļūda, dzēšot neesošu slēgšanas datni “%s” — %s

en: Error closing (unlinked) lock file “%s”: %s
lv: Kļūda, aizverot (atsaitējot) slēgšanas datni “%s” — %s

en: Error unlinking lock file “%s”: %s
lv: Kļūda, atsaitējot slēgšanas datni “%s” — %s

en: Error opening keyring “%s” for writing:
lv: Kļūda, atverot atslēgu saišķi “%s” rakstīšanai:

en: (Additionally, releasing the lock for “%s” also failed: %s)
lv: (Un vēl, “%s” slēguma atbrīvošana neizdevās — %s)

en: The connection is closed
lv: Savienojums ir aizvērts

en: Timeout was reached
lv: Iestājās noildze

en: Unsupported flags encountered when constructing a client-side connection
lv: Sastapās ar neatbalstītiem slēdžiem (flag), veidojot klienta puses savienojumu

en: No such interface “org.freedesktop.DBus.Properties” on object at path %s
lv: Nav tādas saskarnes “org.freedesktop.DBus.Properties” uz objekta ceļa %s

en: No such property “%s”
lv: Nav tādas īpašības “%s”

en: Property “%s” is not readable
lv: Īpašība “%s” nav lasāma

en: Property “%s” is not writable
lv: Īpašība “%s” nav rakstāma

en: Error setting property “%s”: Expected type “%s” but got “%s”
lv: Kļūda, iestatot īpašību “%s” — gaidīja tipu “%s”, bet saņēma “%s”

en: No such interface “%s”
lv: Nav tādas saskarnes “%s”

en: No such interface “%s” on object at path %s
lv: Nav tādas saskarnes “%s” uz objekta ceļa %s

en: No such method “%s”
lv: Nav tādas metodes “%s”

en: Type of message, “%s”, does not match expected type “%s”
lv: Ziņojuma tips “%s” neatbilda gaidītajam tipam “%s”

en: An object is already exported for the interface %s at %s
lv: Objekts jau ir eksportēts saskarnei %s pie %s

en: Unable to retrieve property %s.%s
lv: Nevar saņemt īpašību %s.%s

en: Unable to set property %s.%s
lv: Nevar iestatīt īpašību %s.%s

en: Method “%s” returned type “%s”, but expected “%s”
lv: Metode “%s” atgrieza tipu “%s”, bet gaidīja “%s”

en: Method “%s” on interface “%s” with signature “%s” does not exist
lv: Metode “%s” uz saskarnes “%s” ar parakstu “%s” neeksistē

en: A subtree is already exported for %s
lv: %s apakškoks jau ir eksportēts

en: Object does not exist at path “%s”
lv: Ceļā “%s” objekts neeksistē

en: type is INVALID
lv: tips ir INVALID

en: METHOD_CALL message: PATH or MEMBER header field is missing
lv: METHOD_CALL ziņojums — trūkst PATH vai MEMBER galvene

en: METHOD_RETURN message: REPLY_SERIAL header field is missing
lv: METHOD_RETURN ziņojums — trūkst REPLY_SERIAL galvenes lauks

en: ERROR message: REPLY_SERIAL or ERROR_NAME header field is missing
lv: ERROR ziņojums — trūkst REPLY_SERIAL vai ERROR_NAME galvenes lauks

en: SIGNAL message: PATH, INTERFACE or MEMBER header field is missing
lv: SIGNAL ziņojums — trūkst PATH, INTERFACE vai MEMBER galvenes datne

en: SIGNAL message: The PATH header field is using the reserved value /org/freedesktop/DBus/Local
lv: SIGNAL ziņojums — PATH galvenes datne izmanto rezervēto vērtību /org/freedesktop/DBus/Local

en: SIGNAL message: The INTERFACE header field is using the reserved value org.freedesktop.DBus.Local
lv: SIGNAL ziņojums — INTERFACE galvenes dante izmanto rezervēto vērtību org.freedesktop.DBus.Local

en: Wanted to read %lu byte but only got %lu | Wanted to read %lu bytes but only got %lu
lv[0]: Vēlējās lasīt %lu baitu, bet saņēma %lu
lv[1]: Vēlējās lasīt %lu baitus, bet saņēma %lu
lv[2]: Vēlējās lasīt %lu baitus, bet saņēma %lu

en: Expected NUL byte after the string “%s” but found byte %d
lv: Gaidīja NUL baitu pēc virknes “%s”, bet atrada baitu %d

en: Expected valid UTF-8 string but found invalid bytes at byte offset %d (length of string is %d). The valid UTF-8 string up until that point was “%s”
lv: Gaidīja derīgu UTF-8 virkni, bet atrada nederīgus baitus pie baitu nobīdes %d (virknes garums ir %d). Derīgā UTF-8 virkne līdz tai vietai bija “%s”

en: Value nested too deeply
lv: Vērtība ir iegulta pārāk dziļi

en: Parsed value “%s” is not a valid D-Bus object path
lv: Parsētā vērtība “%s” nav derīgs D-Bus objekta ceļš

en: Parsed value “%s” is not a valid D-Bus signature
lv: Parsētā vērtība “%s” nav derīgs D-Bus objekta paraksts

en: Encountered array of length %u byte. Maximum length is 2<<26 bytes (64 MiB). | Encountered array of length %u bytes. Maximum length is 2<<26 bytes (64 MiB).
lv[0]: Saskārās ar %u baitu garu masīvu.  Maksimālais garums ir 2<<26 baiti (64 MiB).
lv[1]: Saskārās ar %u baitus garu masīvu.  Maksimālais garums ir 2<<26 baiti (64 MiB).
lv[2]: Saskārās ar %u baitu garu masīvu.  Maksimālais garums ir 2<<26 baiti (64 MiB).

en: Encountered array of type “a%c”, expected to have a length a multiple of %u bytes, but found to be %u bytes in length
lv: Saskārās ar masīvu, kam tips ir “a%c”, kura garumam vajadzētu dalīties ar %u baitiem, bet tā garums ir %u baiti

en: Parsed value “%s” for variant is not a valid D-Bus signature
lv: Parsētā vērtība “%s” variantam nav derīgs D-Bus paraksts

en: Error deserializing GVariant with type string “%s” from the D-Bus wire format
lv: Kļūda, deserializējot GVariant ar tipa virkni “%s” no D-Bus vadu formāta

en: Invalid endianness value. Expected 0x6c (“l”) or 0x42 (“B”) but found value 0x%02x
lv: Nederīga secības (endian) vērtība. Gaidīja 0x6c (“l”) vai 0x42 (“B”), bet atrada vērību 0x%02x

en: Invalid major protocol version. Expected 1 but found %d
lv: Nederīga lielā protokola vērtība. Gaidīja 1, bet saņēma %d

en: Signature header found but is not of type signature
lv: Parasta galvene ir atrasta, bet tai nav tipa paraksta

en: Signature header with signature “%s” found but message body is empty
lv: Paraksta galvene ar parakstu “%s” atrasta, bet vēstules pamatteksts ir tukšs

en: Parsed value “%s” is not a valid D-Bus signature (for body)
lv: Parsētā vērtība “%s” nav derīgs D-Bus paraksts (pamattekstam)

en: No signature header in message but the message body is %u byte | No signature header in message but the message body is %u bytes
lv[0]: Ziņojumā nav paraksta galvenes, bet ziņojuma pamatteksts ir %u baits
lv[1]: Ziņojumā nav paraksta galvenes, bet ziņojuma pamatteksts ir %u baiti
lv[2]: Ziņojumā nav paraksta galvenes, bet ziņojuma pamatteksts ir %u baitu

en: Cannot deserialize message:
lv: Nevar deserializēt ziņojumu:

en: Error serializing GVariant with type string “%s” to the D-Bus wire format
lv: Kļūda, serializējot GVariant ar tipa virkni “%s” uz D-Bus vadu formātu

en: Number of file descriptors in message (%d) differs from header field (%d)
lv: Datņu deskriptoru skaits (%d) ziņojumā atšķiras no galvenes lauka (%d)

en: Cannot serialize message:
lv: Nevar serializēt ziņojumu:

en: Message body has signature “%s” but there is no signature header
lv: Ziņojuma pamattekstam ir paraksts “%s”, bet nav paraksta galvenes

en: Message body has type signature “%s” but signature in the header field is “%s”
lv: Vēstules pamattekstam ir tipa paraksts “%s”, bet paraksts galvenes laukā ir “%s”

en: Message body is empty but signature in the header field is “(%s)”
lv: Ziņojuma pamatteksts ir tukšs, bet paraksta galvenes lauks ir “(%s)”

en: Error return with body of type “%s”
lv: Kļūdas atgriešana ar pamattekstu ar tipu “%s”

en: Error return with empty body
lv: Kļūdas atgriešana ar tukšu pamattekstu

en: (Type any character to close this window)
lv: (Ievadiet jebkuru rakstzīmi, lai aizvērtu šo logu)

en: Session dbus not running, and autolaunch failed
lv: Sesijas dbus nav palaists un automātiskā palaišana cieta neveiksmi

en: Unable to get Hardware profile: %s
lv: Nevar saņemt aparatūras profilu — %s

note: Translators: Both placeholders are file paths
en: Unable to load %s or %s:
lv: Nevar ielādēt %s vai %s:

en: Error calling StartServiceByName for %s:
lv: Kļūda, izsaucot StartServiceByName priekš %s:

en: Unexpected reply %d from StartServiceByName("%s") method
lv: Negaidīta atbilde %d no StartServiceByName(“%s”) metodes

en: Cannot invoke method; proxy is for the well-known name %s without an owner, and proxy was constructed with the G_DBUS_PROXY_FLAGS_DO_NOT_AUTO_START flag
lv: Nevar izsaukt metodi; starpnieks ir labi zināmam nosaukumam %s bez īpašnieka, un starpnieks tika veidots ar G_DBUS_PROXY_FLAGS_DO_NOT_AUTO_START slēdzi (flag)

en: Abstract namespace not supported
lv: Abstraktas nosaukumu telpas nav atbalstītas

en: Cannot specify nonce file when creating a server
lv: Nevar norādīt nonce datni, kad veido serveri

en: Error writing nonce file at “%s”: %s
lv: Kļūda, rakstot nonce datni pie “%s” — %s

en: The string “%s” is not a valid D-Bus GUID
lv: Virkne “%s” nav derīga D-Bus GUID

en: Cannot listen on unsupported transport “%s”
lv: Nevar klausīties uz neatbalstīta transporta “%s”

en: Commands:
      help         Shows this information
      introspect   Introspect a remote object
      monitor      Monitor a remote object
      call         Invoke a method on a remote object
      emit         Emit a signal
      wait         Wait for a bus name to appear
    
    Use “%s COMMAND --help” to get help on each command.
lv: Komandas:
      help         Rāda šo informāciju
      introspect   Introspektēt attālinātu objektu
      monitor      Pārraudzīt attālinātu objektu
      call         Izsaukt metodi uz attālināta objekta
      emit         Izplatīt signālu
      wait         Gaidīt līdz parādīsies kopnes nosaukums
    
    Lieto “%s KOMANDA --help”, lai saņemtu palīdzību par katru komandu.

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Error parsing introspection XML: %s
lv: Kļūda, parsējot introspekcijas XML: %s

en: Error: %s is not a valid name
lv: Kļūda — %s nav derīgs nosaukums

en: Error: %s is not a valid object path
lv: Kļūda — %s nav derīgs objekta ceļš

en: Connect to the system bus
lv: Savienoties ar sistēmas kopni

en: Connect to the session bus
lv: Savienoties ar sesijas kopni

en: Connect to given D-Bus address
lv: Savienoties ar doto D-Bus adresi

en: Connection Endpoint Options:
lv: Savienojuma galapunktu opcijas:

en: Options specifying the connection endpoint
lv: Opcijas, kas norāda savienojuma galapunktus

en: No connection endpoint specified
lv: Nav norādīti savienojuma galapunkti

en: Multiple connection endpoints specified
lv: Norādīti vairāki savienojuma galapunkti

en: Warning: According to introspection data, interface “%s” does not exist
lv: Brīdinājums — spriežot pēc introspekcijas datiem, saskarne “%s” neeksistē

en: Warning: According to introspection data, method “%s” does not exist on interface “%s”
lv: Brīdinājums — spriežot pēc introspekcijas datiem, metode “%s” neeksistē uz saskarnes “%s”

en: Optional destination for signal (unique name)
lv: Neobligāts mērķis signālam (unikāls nosaukums)

en: Object path to emit signal on
lv: Objekta ceļš, uz kura izplatīt signālu

en: Signal and interface name
lv: Signāls un saskarnes nosaukums

en: Emit a signal.
lv: Izplatīt signālu.

en: Error connecting: %s
lv: Kļūda savienojot — %s

en: Error: %s is not a valid unique bus name.
lv: Kļūda — %s nav derīgs unikāls kopnes nosaukums.

en: Error: Object path is not specified
lv: Kļūda — nav norādīts objekta ceļš

en: Error: Signal name is not specified
lv: Kļūda — nav norādīts signāla nosaukums

en: Error: Signal name “%s” is invalid
lv: Kļūda — signāla nosaukums “%s” nav derīgs

en: Error: %s is not a valid interface name
lv: Kļūda — %s nav derīgs saskarnes nosaukums.

en: Error: %s is not a valid member name
lv: Kļūda — %s nav derīgs dalībnieka nosaukums.

note: Use the original non-"parse-me-harder" error
en: Error parsing parameter %d: %s
lv: Kļūda, parsējot parametru %d — %s

en: Error flushing connection: %s
lv: Kļūda, nopludinot savienojumu — %s

en: Destination name to invoke method on
lv: Mērķa nosaukums, uz kura izsaukt metodi

en: Object path to invoke method on
lv: Objekta ceļš, uz kura izsaukt metodi

en: Method and interface name
lv: Metode un saskarnes nosaukums

en: Timeout in seconds
lv: Noildze sekundēs

en: Invoke a method on a remote object.
lv: Izsaukt metodi uz attālināta objekta.

en: Error: Destination is not specified
lv: Kļūda — nav norādīts galamērķis

en: Error: %s is not a valid bus name
lv: Kļūda — %s nav derīgs kopnes nosaukums

en: Error: Method name is not specified
lv: Kļūda — nav norādīts metodes nosaukums

en: Error: Method name “%s” is invalid
lv: Kļūda — metodes nosaukums “%s” nav derīgs

en: Error parsing parameter %d of type “%s”: %s
lv: Kļūda, parsējot parametru %d ar tipu “%s” — %s

en: Error adding handle %d: %s
lv: Kļūda, pievienojot turi %d — %s

en: Destination name to introspect
lv: Mērķa nosaukums, kam veikt introspekciju

en: Object path to introspect
lv: Objekta ceļš, kam veikt introspekciju

en: Print XML
lv: Drukāt XML

en: Introspect children
lv: Veikt introspekciju bērniem

en: Only print properties
lv: Tikai drukāšanas īpašības

en: Introspect a remote object.
lv: Veikt introspekciju attālinātam objektam.

en: Destination name to monitor
lv: Mērķa nosaukums uz pārraugu

en: Object path to monitor
lv: Objekta ceļš uz pārraugu

en: Monitor a remote object.
lv: Pārraudzīt attālinātu objektu.

en: Error: can’t monitor a non-message-bus connection
lv: Kļūda: nevar pārraudzīt non-message-bus savienojumu

en: Service to activate before waiting for the other one (well-known name)
lv: Serviss, ko aktivizēt pirms gaidīt otru (labi zināms nosaukums)

en: Timeout to wait for before exiting with an error (seconds); 0 for no timeout (default)
lv: Cik ilgi gaidīt, pirms iziet ar kļūdu (sekundēs); 0 nozīmē bez noildzes (noklusējuma)

en: [OPTION…] BUS-NAME
lv: [OPCIJA…] KOPNES-NOSAUKUMS

en: Wait for a bus name to appear.
lv: Gaidīt līdz parādās kopnes nosaukums.

en: Error: A service to activate for must be specified.
lv: Kļūda — jānorāda serviss, ko aktivizēt.

en: Error: A service to wait for must be specified.
lv: Kļūda — jānorāda serviss, uz kuru gaidīt.

en: Error: Too many arguments.
lv: Kļūda — pārāk daudz argumentu.

en: Error: %s is not a valid well-known bus name.
lv: Kļūda — %s nav derīgs labi zināms kopnes nosaukums.

en: Unnamed
lv: Nenosaukts

en: Desktop file didn’t specify Exec field
lv: Darbvirsmas datne nenorādīja Exec lauku

en: Unable to find terminal required for application
lv: Nevarēja atrast termināli, kas ir nepieciešams lietotnei

en: Can’t create user application configuration folder %s: %s
lv: Nevar izveidot lietotāja lietotnes konfigurācijas mapi %s — %s

en: Can’t create user MIME configuration folder %s: %s
lv: Nevar izveidot lietotāja MIME konfigurācijas mapi %s — %s

en: Application information lacks an identifier
lv: Lietotnes informācijai trūkst identifikatora

en: Can’t create user desktop file %s
lv: Nevar izveidot lietotāja darbvirsmas datni %s

en: Custom definition for %s
lv: Pielāgotas %s definīcijas

en: drive doesn’t implement eject
lv: dzinis neatbalsta izgrūšanu

note: Translators: This is an error * message for drive objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: drive doesn’t implement eject or eject_with_operation
lv: dzinis neatbalsta izgrūšanu vai eject_with_operation

en: drive doesn’t implement polling for media
lv: dzinis neatbalsta medija aptauju

en: drive doesn’t implement start
lv: dzinis neatbalsta startēšanu

en: drive doesn’t implement stop
lv: dzinis neatbalsta apturēšanu

en: TLS backend does not implement TLS binding retrieval
lv: TLS aizmugure nav implementējusi TLS saistīšanas saņemšanu

en: TLS support is not available
lv: TLS atbalsts nav pieejams

en: DTLS support is not available
lv: DTLS atbalsts nav pieejams

en: Can’t handle version %d of GEmblem encoding
lv: Nevar apstrādāt GEmblem versijas %d kodējumu

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblem encoding
lv: Vairāki slikti formēti marķieri (%d) GEmblem kodējumā

en: Can’t handle version %d of GEmblemedIcon encoding
lv: Nevar apstrādāt GEmblemedIcon versijas %d kodējumu

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblemedIcon encoding
lv: Vairāki slikti formēti marķieri (%d) GEmblemedIcon kodējumā

en: Expected a GEmblem for GEmblemedIcon
lv: Gaidīja GEmblem priekš GEmblemedIcon

note: Translators: This is an error message when * trying to find the enclosing (user visible) * mount of a file, but none exists.
en: Containing mount does not exist
lv: Saturošais montējums neeksistē

en: Can’t copy over directory
lv: Nevar kopēt virsū mapei

en: Can’t copy directory over directory
lv: Nevar uzkopēt mapi virsū mapei

en: Target file exists
lv: Mērķa datne eksistē

en: Can’t recursively copy directory
lv: Nevar rekursīvi kopēt mapi

en: Splice not supported
lv: Splice nav atbalstīts

en: Error splicing file: %s
lv: Kļūda, datnei veicot splice — %s

en: Copy (reflink/clone) between mounts is not supported
lv: Kopēšana (reflink/clone) starp montētiem sējumiem nav atbalstīta

en: Copy (reflink/clone) is not supported or invalid
lv: Kopēšana (reflink/clone) nav atbalstīta vai nav derīga

en: Copy (reflink/clone) is not supported or didn’t work
lv: Kopēšana (reflink/clone) nav atbalstīta vai nenostrādāja

en: Can’t copy special file
lv: Nevar kopēt īpašu datni

en: Invalid symlink value given
lv: Ir dota nederīga simboliskās saites vērtība

en: Symbolic links not supported
lv: Simboliskās saites nav atbalstītas

en: Trash not supported
lv: Miskaste nav atbalstīta

en: File names cannot contain “%c”
lv: Datņu nosaukums nevar saturēt “%c”

en: volume doesn’t implement mount
lv: sējums neatbalsta montēšanu

en: No application is registered as handling this file
lv: Neviena lietotne nav reģistrēta, kā šo datni apstrādājoša

en: Enumerator is closed
lv: Skaitītājs ir aizvērts

en: File enumerator has outstanding operation
lv: Datņu skaitītājam ir neizpildīta darbība

en: File enumerator is already closed
lv: Datņu skaitītājs jau ir aizvērts

en: Can’t handle version %d of GFileIcon encoding
lv: Nevar apstrādāt GFileIcon versijas %d kodējumu

en: Malformed input data for GFileIcon
lv: Slikti formēti GFileIcon ievades dati

en: Stream doesn’t support query_info
lv: Plūsma neatbalsta query_info

en: Seek not supported on stream
lv: Uz plūsmas meklēšana netiek atbalstīta

en: Truncate not allowed on input stream
lv: Uz ievades plūsmas apraušana nav atbalstīta

en: Truncate not supported on stream
lv: Uz plūsmas apraušana nav atbalstīta

en: Invalid hostname
lv: Nepareizs resursdatora nosaukums

en: Bad HTTP proxy reply
lv: Slikta HTTP starpnieka atbilde

en: HTTP proxy connection not allowed
lv: Nav atļauts savienojums ar HTTP starpnieku

en: HTTP proxy authentication failed
lv: Neizdevās autentificēšanās ar HTTP starpnieku

en: HTTP proxy authentication required
lv: Nepieciešama HTTP starpniekservera autentifikācija

en: HTTP proxy connection failed: %i
lv: Neizdevās savienojums ar HTTP starpnieku: %i

en: HTTP proxy response too big
lv: HTTP starpnieka atbilde ir pārāk liela

en: HTTP proxy server closed connection unexpectedly.
lv: HTTP starpniekserveris negaidīti aizvēra savienojumu.

en: Wrong number of tokens (%d)
lv: Nepareizs marķieru skaits (%d)

en: No type for class name %s
lv: Nav tips klases nosaukumam %s

en: Type %s does not implement the GIcon interface
lv: Tips %s nav realizējis GIcon saskarni

en: Type %s is not classed
lv: Tips %s nav klasē

en: Malformed version number: %s
lv: Slikti formēts versijas numurs — %s

en: Type %s does not implement from_tokens() on the GIcon interface
lv: Tips %s nerealizē from_tokens() uz GIcon saskarnes

en: Can’t handle the supplied version of the icon encoding
lv: Nevar apstrādāt piegādāto ikonu kodējumu versiju

en: No address specified
lv: Nav norādītas adreses

en: Length %u is too long for address
lv: Garums “%u” ir pārāk liels adresēm

en: Address has bits set beyond prefix length
lv: Adresei ir biti, kas ir iestatīti pēc prefiksa garuma

en: Could not parse “%s” as IP address mask
lv: Neizdevās parsēt “%s” kā IP adreses masku

en: Not enough space for socket address
lv: Nepietiek vietas ligzdas adresei

en: Unsupported socket address
lv: Neatbalstīta ligzdas adrese

en: Input stream doesn’t implement read
lv: Ievades plūsma neatbalsta lasīšanu

note: Translators: This is an error you get if there is already an * operation running against this stream when you try to start * one Translators: This is an error you get if there is * already an operation running against this stream when * you try to start one
en: Stream has outstanding operation
lv: Plūsmai ir neizpildīta darbība

en: Copy with file
lv: Kopēt ar datni

en: Keep with file when moved
lv: Paturēt ar datni, kad pārvietots

en: “version” takes no arguments
lv: “version” nepieņem argumentus

en: Usage:
lv: Lietošana:

en: Print version information and exit.
lv: Parādīt informāciju par versiju un iziet.

en: Commands:
lv: Komandas:

en: Concatenate files to standard output
lv: Savienot datnes uz standarta izvades

en: Copy one or more files
lv: Kopēt vienu vai vairākas datnes

en: Show information about locations
lv: Parādīt informāciju par atrašanās vietām

en: Launch an application from a desktop file
lv: Palaist lietotni no darbvirsmas datnes

en: List the contents of locations
lv: Uzskaitīt atrašanās vietu saturu

en: Get or set the handler for a mimetype
lv: Iegūt vai iestatīt apdarinātāju priekš mimetype

en: Create directories
lv: Izveidot mapes

en: Monitor files and directories for changes
lv: Pārraudzīt datnes un mapes pēc izmaiņām

en: Mount or unmount the locations
lv: Montēt vai atmontēt atrašanās vietas

en: Move one or more files
lv: Pārvietot vienu vai vairākas datnes

en: Open files with the default application
lv: Atver datnes ar noklusējuma lietotni

en: Rename a file
lv: Pārsaukt datni

en: Delete one or more files
lv: Dzēst vienu vai vairākas datnes

en: Read from standard input and save
lv: Lasīt no standarta ievades un saglabāt

en: Set a file attribute
lv: Iestatīt datnes atribūtu

en: Move files or directories to the trash
lv: Pārvietot datnes vai mapes uz miskasti

en: Lists the contents of locations in a tree
lv: Uzskaita atrašanās vietu saturu kokā

en: Use %s to get detailed help.
lv: Lietojiet %s, lai iegūtu detalizētu palīdzību.

en: Error writing to stdout
lv: Kļūda, rakstot uz stdout

note: Translators: commandline placeholder
en: LOCATION
lv: ATRAŠANĀS_VIETA

en: Concatenate files and print to standard output.
lv: Savienot datnes un drukāt uz standarta izvades

en: gio cat works just like the traditional cat utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location.
lv: gio cat strādā tāpat kā tradicionālā cat utilītprogramma, bet lieto
    GIO atrašanās vietas, nevis lokālās datnes: piemēram, jūs varat
    lietot kaut ko līdzīgu smb://serveris/resurss/datne.txt kā
    atrašanās vietu.

en: No locations given
lv: Nav dotas atrašanās vietas

en: No target directory
lv: Nav mērķa mapes

en: Show progress
lv: Rādīt progresu

en: Prompt before overwrite
lv: Uzvedne pirms pārrakstīšanas

en: Preserve all attributes
lv: Saglabāt visus atribūtus

en: Backup existing destination files
lv: Izveidot rezerves kopijas pastāvošajām mērķa datnēm

en: Never follow symbolic links
lv: Nekad nesekot simboliskajām saitēm

en: Use default permissions for the destination
lv: Lietot noklusējuma atļaujas mērķim

en: Transferred %s out of %s (%s/s)
lv: Pārsūtīti %s no %s (%s/s)

note: Translators: commandline placeholder
en: SOURCE
lv: AVOTS

note: Translators: commandline placeholder
en: DESTINATION
lv: GALAMĒRĶIS

en: Copy one or more files from SOURCE to DESTINATION.
lv: Kopēt vienu vai vairākas datnes no AVOTA uz GALAMĒRĶI.

en: gio copy is similar to the traditional cp utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location.
lv: gio copy ir līdzīga tradicionālajai cp utilītprogrammai, bet lieto
    GIO atrašanās vietas, nevis lokālās datnes: piemēram, jūs varat
    lietot kaut ko līdzīgu smb://serveris/resurss/datne.txt kā
    atrašanās vietu.

en: Destination %s is not a directory
lv: Mērķis %s nav mape

en: %s: overwrite “%s”?
lv: %s: pārrakstīt “%s”?

en: List writable attributes
lv: Uzskaitīt rakstāmos atribūtus

en: Get file system info
lv: Iegūt datņu sistēmas informāciju

en: The attributes to get
lv: Atribūti, kurus iegūt

en: ATTRIBUTES
lv: ATRIBŪTI

en: Don’t follow symbolic links
lv: Nesekot simboliskajām saitēm

en: attributes:
lv: atribūti:

note: Translators: This is a noun and represents and attribute of a file
en: display name: %s
lv: attēlotais nosaukums: %s

note: Translators: This is a noun and represents and attribute of a file
en: edit name: %s
lv: rediģēt nosaukumu: %s

en: name: %s
lv: nosaukums: %s

en: type: %s
lv: tips: %s

en: size:
lv: izmērs:

en: hidden
lv: paslēpts

en: local path: %s
lv: lokālais ceļš: %s

en: unix mount: %s%s %s %s %s
lv: unix montējums: %s%s %s %s %s

en: Settable attributes:
lv: Iestatāmie atribūti:

en: Writable attribute namespaces:
lv: Rakstāmās atribūtu nosaukumu telpas:

en: Show information about locations.
lv: Parādīt informāciju par atrašanās vietām.

en: gio info is similar to the traditional ls utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location. File attributes can
    be specified with their GIO name, e.g. standard::icon, or just by
    namespace, e.g. unix, or by “*”, which matches all attributes
lv: gio info ir līdzīga tradicionālajai ls utilītprogrammai, bet lieto GIO
    atrašanās vietas, nevis lokālās datnes: piemēram, jūs varat lietot
    kaut ko līdzīgu smb://serveris/resurss/datne.txt kā atrašanās vietu.
    Datņu atribūti var tikt norādīti ar to GIO nosaukumu, piemēram,
    standard::icon, vai tikai ar nosaukumu telpu, piemēram, unix, vai ar “*”, kurš
    atbilst visiem atribūtiem

note: Translators: commandline placeholder
en: DESKTOP-FILE [FILE-ARG …]
lv: DARBVIRSMAS-DATNE [DATNES-ARG …]

en: Launch an application from a desktop file, passing optional filename arguments to it.
lv: Palaist lietotni no darbvirsmas datnes. Tai var padodot datņu argumentus.

en: No desktop file given
lv: Nav dota darbvirsmas datne

en: The launch command is not currently supported on this platform
lv: Palaišanas komanda šobrīd nav atbalstīta šajā platformā

en: Unable to load ‘%s‘: %s
lv: Nevar ielādēt “%s” — %s

en: Unable to load application information for ‘%s‘
lv: Nevar ielādēt “%s” lietotnes informāciju

en: Unable to launch application ‘%s’: %s
lv: Nevar palaist lietotni “%s” — %s

en: Show hidden files
lv: Rādīt slēptās datnes

en: Use a long listing format
lv: Lietot garo uzskaitījuma formātu

en: Print display names
lv: Attēlot displeju nosaukumus

en: Print full URIs
lv: Drukāt pilnos URI

en: List the contents of the locations.
lv: Uzskaitīt atrašanās vietu saturu.

en: gio list is similar to the traditional ls utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location. File attributes can
    be specified with their GIO name, e.g. standard::icon
lv: gio list ir līdzīga tradicionālajai ls utilītprogrammai, bet lieto GIO
    atrašanās vietas, nevis lokālās datnes: piemēram, jūs varat lietot
    kaut ko līdzīgu smb://serveris/resurss/datne.txt kā atrašanās vietu.
    Datņu atribūti var tikt norādīti ar to GIO nosaukumu, piemēram,
    standard::icon

note: Translators: commandline placeholder
en: MIMETYPE
lv: MIME_TIPS

en: HANDLER
lv: APDARINĀTĀJS

en: Get or set the handler for a mimetype.
lv: Iegūt vai iestatīt apdarinātāju priekš mimetype.

en: If no handler is given, lists registered and recommended applications
    for the mimetype. If a handler is given, it is set as the default
    handler for the mimetype.
lv: Ja nav dots apdarinātājs, uzskaita reģistrētās un ieteiktās lietotnes
    priekš mime tipa. Ja apdarinātājs ir dots, tas tiek iestatīts kā
    noklusētais apdarinātājs mime tipam.

en: Must specify a single mimetype, and maybe a handler
lv: Vajag norādīt vienu mime tipu un varbūt apdarinātāju

en: No default applications for “%s”
lv: Nav noklusētās lietotnes priekš “%s”

en: Default application for “%s”: %s
lv: Noklusētā lietotne priekš “%s” — %s

en: Registered applications:
lv: Reģistrētās lietotnes:

en: No registered applications
lv: Nav reģistrētu lietotņu

en: Recommended applications:
lv: Ieteiktās lietotnes:

en: No recommended applications
lv: Nav ieteikto lietotņu

en: Failed to load info for handler “%s”
lv: Neizdevās ielādēt informāciju priekš apdarinātāja “%s”

en: Failed to set “%s” as the default handler for “%s”: %s
lv: Neizdevās iestatīt “%s” kā noklusējuma apdarinātāju priekš “%s” — %s

en: Create parent directories
lv: Izveidot vecākmapes

en: Create directories.
lv: Izveidot mapes.

en: gio mkdir is similar to the traditional mkdir utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/mydir as location.
lv: gio mkdir ir līdzīga tradicionālajai mkdir utilītprogrammai, bet lieto
    GIO atrašanās vietas, nevis lokālās datnes: piemēram, jūs varat
    lietot kaut ko līdzīgu smb://serveris/resurss/manamape kā
    atrašanās vietu.

en: Monitor a directory (default: depends on type)
lv: Pārraudzīt mapi (noklusējuma: atkarīgs no tipa)

en: Monitor a file (default: depends on type)
lv: Pārraudzīt datni (noklusējuma: atkarīgs no tipa)

en: Monitor a file directly (notices changes made via hardlinks)
lv: Pārraudzīt datni tieši (paziņo par izmaiņām, veiktām caur stingrajām saitēm)

en: Monitors a file directly, but doesn’t report changes
lv: Pārrauga datni tieši, bet neziņo par izmaiņām

en: Report moves and renames as simple deleted/created events
lv: Ziņot par pārvietošanām un pārsaukšanām kā par vienkāršiem dzēsts/izveidots notikumiem

en: Watch for mount events
lv: Novērot montēšanas notikumus

en: Monitor files or directories for changes.
lv: Pārraudzīt datnes vai mapes pēc izmaiņām.

en: Mount as mountable
lv: Montēt kā montējamu

en: Mount volume with device file, or other identifier
lv: Montēt sējumu ar ierīces datni vai citu identifikatoru

en: Unmount
lv: Atmontēt

en: Eject
lv: Izgrūst

en: Stop drive with device file
lv: Apturēt dzini ar ierīces datni

en: DEVICE
lv: IERĪCE

en: Unmount all mounts with the given scheme
lv: Atmontēt visus montējumus ar doto shēmu

en: SCHEME
lv: SHĒMA

en: Ignore outstanding file operations when unmounting or ejecting
lv: Ignorēt neizpildītās datņu darbības, kad atmontējas vai izstumjas

en: Use an anonymous user when authenticating
lv: Lietot anonīmo lietotāju, kad autentificējas

note: Translator: List here is a verb as in 'List all mounts'
en: List
lv: Saraksts

en: Monitor events
lv: Pārraudzīt notikumus

en: Show extra information
lv: Rādīt papildu informāciju

en: The numeric PIM when unlocking a VeraCrypt volume
lv: Skaitliskais PIM, kad atslēdz VeraCrypt sējumu

en: Mount a TCRYPT hidden volume
lv: Montēt TCRYPT slēpto sējumu

en: Mount a TCRYPT system volume
lv: Montēt TCRYPT sistēmas sējumu

en: Anonymous access denied
lv: Anonīma pieeja liegta

en: No drive for device file
lv: Nav dziņa ierīces datnei

en: No volume for given ID
lv: Nav sējuma dotajai ID

en: Mount or unmount the locations.
lv: Montēt vai atmontēt atrašanās vietas.

en: Don’t use copy and delete fallback
lv: Nelietot kopiju un dzēst apkāpšanos

en: Move one or more files from SOURCE to DEST.
lv: Pārvietot vienu vai vairākas datnes no AVOTA uz GALAMĒRĶI.

en: gio move is similar to the traditional mv utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location
lv: gio move ir līdzīga tradicionālajai mv utilītprogrammai, bet lieto
    GIO atrašanās vietas, nevis lokālās datnes: piemēram, jūs varat
    lietot kaut ko līdzīgu smb://serveris/resurss/datne.txt kā
    atrašanās vietu

en: Target %s is not a directory
lv: Mērķis %s nav mape

en: Open files with the default application that
    is registered to handle files of this type.
lv: Atvērt datnes ar noklusēto lietotni, kura ir
    reģistrēta, lai apstrādātu šī tipa datnes.

en: Ignore nonexistent files, never prompt
lv: Ignorēt neeksistējošas datnes, nekad neuzvadīt

en: Delete the given files.
lv: Dzēst dotās datnes.

en: NAME
lv: NOSAUKUMS

en: Rename a file.
lv: Pārsaukt datni.

en: Missing argument
lv: Trūkst arguments

en: Too many arguments
lv: Pārāk daudz argumentu

en: Rename successful. New uri: %s
lv: Pārsaukšana veiksmīga. Jaunais uri: %s

en: Only create if not existing
lv: Izveidot tikai, ja nav pastāvošs

en: Append to end of file
lv: Pievienot pie datnes beigām

en: When creating, restrict access to the current user
lv: Kad izveido, ierobežot pieeju uz pašreizējo lietotāju

en: When replacing, replace as if the destination did not exist
lv: Kad aizvieto, darīt to tā, it kā galamērķis nepastāvētu

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Print new etag at end
lv: Drukāt jaunu etag beigās

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: The etag of the file being overwritten
lv: Datnes etag tiek pārrakstīts

en: Error reading from standard input
lv: Kļūda, lasot no standarta ievades

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Etag not available
lv: Etag nav pieejams

en: Read from standard input and save to DEST.
lv: Lasīt no standarta ievades un saglabāt uz GALAMĒRĶA.

en: No destination given
lv: Nav dots galamērķis

en: Type of the attribute
lv: Atribūta tips

en: TYPE
lv: TIPS

en: ATTRIBUTE
lv: ATRIBŪTS

en: VALUE
lv: VĒRTĪBA

en: Set a file attribute of LOCATION.
lv: Iestatīt ATRAŠANĀS_VIETAS datnes atribūtu.

en: Location not specified
lv: Atrašanās vieta nav norādīta

en: Attribute not specified
lv: Atribūts nav norādīts

en: Value not specified
lv: Vērtība nav norādīta

en: Invalid attribute type “%s”
lv: Nederīgs atribūta tips “%s”

en: Empty the trash
lv: Iztukšot miskasti

en: List files in the trash with their original locations
lv: Uzrādīt datnes miskastē ar to sākotnējo atrašanās vietām

en: Restore a file from trash to its original location (possibly recreating the directory)
lv: Atjaunot datni no miskastes uz tās sākotnējo vietu (iespējams, no jauna izveidojot direktoriju)

en: Unable to find original path
lv: Nevar atrast sākotnējo ceļu

en: Unable to recreate original location:
lv: Nevar no jauna izveidot sākotnējo vietu:

en: Unable to move file to its original location:
lv: Nevar pārvietot datni uz tās sākotnējo vietu:

en: Move/Restore files or directories to the trash.
lv: Pārvietot/atjaunot datnes vai mapes uz miskasti.

en: Note: for --restore switch, if the original location of the trashed file 
    already exists, it will not be overwritten unless --force is set.
lv: Piezīme: --restore slēdzim, ja sākotnējā vieta izmestajai datnei 
    jau eksistē, tā netiks pārrakstīja, ja vien nav iestatīts --force.

en: Location given doesn't start with trash:///
lv: Atrašanās vieta nesākas ar trash:///

en: Follow symbolic links, mounts and shortcuts
lv: Sekot simboliskajām saitēm, montējumiem un saīsnēm

en: List contents of directories in a tree-like format.
lv: Uzskaitīt mapju saturu kokam līdzīgā formātā.

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
lv: Elements <%s> nav atļauts iekš <%s>

en: Element <%s> not allowed at toplevel
lv: Elements <%s> nav atļauts augšējā līmenī

en: File %s appears multiple times in the resource
lv: Datne %s resursā parādās vairākas reizes

en: Failed to locate “%s” in any source directory
lv: Neizdevās atrast “%s” nevienā avotu mapē

en: Failed to locate “%s” in current directory
lv: Neizdevās atrast “%s” pašreizējā mapē

en: Unknown processing option “%s”
lv: Nezināma apstrādes opcija “%s”

note: Translators: the first %s is a gresource XML attribute, * the second %s is an environment variable, and the third * %s is a command line tool
en: %s preprocessing requested, but %s is not set, and %s is not in PATH
lv: Ir pieprasīta %s pirmsapstrāde, bet %s nav iestatīts un %s neatrodas PATH mainīgajā

en: Error reading file %s: %s
lv: Kļūda, nolasot datni %s — %s

en: Error compressing file %s
lv: Kļūda, saspiežot datni %s

en: text may not appear inside <%s>
lv: teksts nevar atrasties iekš <%s>

en: Show program version and exit
lv: Rādīt programmas versiju un iziet

en: Name of the output file
lv: Izvades datnes nosaukums

en: The directories to load files referenced in FILE from (default: current directory)
lv: Direktorijas, no kurām nolasīt datnes, kas ir norādītas DATNE (pēc noklusējuma pašreizējā direktorija)

en: DIRECTORY
lv: MAPE

en: Generate output in the format selected for by the target filename extension
lv: Veidot izvadi, kas ir mērķa datnes nosaukuma paplašinājuma formātā

en: Generate source header
lv: Veidot avota galveni

en: Generate source code used to link in the resource file into your code
lv: Veidot pirmkodu, ko izmantot, lai saistītu resursu datni jūsu kodā

en: Generate dependency list
lv: Veidot atkarību sarakstu

en: Name of the dependency file to generate
lv: Nosaukums atkarību datnei, kuru ģenerēt

en: Include phony targets in the generated dependency file
lv: Iekļaut apšaubāmus (phony) mērķus ģenerētajā atkarību datnē

en: Don’t automatically create and register resource
lv: Resursu neveidot un nereģistrēt automātiski

en: Don’t export functions; declare them G_GNUC_INTERNAL
lv: Neeksportēt funkcijas; deklarēt tās G_GNUC_INTERNAL

en: Don’t embed resource data in the C file; assume it's linked externally instead
lv: Neiegult resursa datus C datnē; tā vietā pieņemt, ka tie ir piesaistīti ārēji

en: C identifier name used for the generated source code
lv: C identifikatora nosaukums veidotajam pirmkodam

en: Compile a resource specification into a resource file.
    Resource specification files have the extension .gresource.xml,
    and the resource file have the extension called .gresource.
lv: Kompilēt resursu specifikāciju resursa datnē.
    Resursu specifikācijas datnēm ir jābūt ar paplašinājumu .gresource.xml,
    un resursu datnēm jābūt ar paplašinājumu .gresource.

en: You should give exactly one file name
lv: Jums jānorāda tieši viens datnes nosaukums

en: nick must be a minimum of 2 characters
lv: pseidonīmam ir jābūt vismaz 2 rakstzīmju garam

en: Invalid numeric value
lv: Nederīga skaitļa vērtība

en: <value nick='%s'/> already specified
lv: <value nick='%s'/> jau norādīts

en: value='%s' already specified
lv: value='%s' jau ir norādīta

en: flags values must have at most 1 bit set
lv: slēdžu vērtībām vismaz vienam bitam ir jābūt iestatītam

en: <%s> must contain at least one <value>
lv: <%s> jāsatur vismaz viens <value>

en: <%s> is not contained in the specified range
lv: <%s> neatrodas norādītājā intervālā

en: <%s> is not a valid member of the specified enumerated type
lv: <%s> nav derīgs skaitlis no norādītā uzskaitījuma tipa

en: <%s> contains string not in the specified flags type
lv: <%s> satur virkni, kas nav norādīto slēdžu tipos

en: <%s> contains a string not in <choices>
lv: <%s> satur virkni, kas nav starp <choices>

en: <range/> already specified for this key
lv: <range/> jau ir norādīts šai atslēgai

en: <range> not allowed for keys of type “%s”
lv: <range> nav atļauts atslēgai ar tipu “%s”

en: <range> specified minimum is greater than maximum
lv: <range> norādītais minimums ir lielāks par maksimumu

en: unsupported l10n category: %s
lv: neatbalstīta l10n kategorija: %s

en: l10n requested, but no gettext domain given
lv: l10n ir pieprasīts, bet nav dots gettext domēns

en: translation context given for value without l10n enabled
lv: tulkošanas konteksts ir dots vērtībai ar neieslēgtu l10n

en: Failed to parse <default> value of type “%s”:
lv: Neizdevās parsēt <default> vērtību ar tipu “%s”:

en: <choices> cannot be specified for keys tagged as having an enumerated type
lv: <choices> nevar norādīt atslēgām, kuras ir marķētas kā uzskaitījuma tips

en: <choices> already specified for this key
lv: <choices> jau ir norādīts šai atslēgai

en: <choices> not allowed for keys of type “%s”
lv: <choices> nav atļautas atslēgām ar tipu “%s”

en: <choice value='%s'/> already given
lv: <choice value='%s'/> jau dots

en: <choices> must contain at least one <choice>
lv: <choices> jāsatur vismaz viens <choice>

en: <aliases> already specified for this key
lv: <aliases> jau ir norādīts šai atslēgai

en: <aliases> can only be specified for keys with enumerated or flags types or after <choices>
lv: <aliases> var tikai norādīt atslēgām ar uzskaitījuma vai slēdžu tipiem vai pēc <choices>

en: <alias value='%s'/> given when “%s” is already a member of the enumerated type
lv: <alias value='%s'/> dots, kad “%s” jau ir daļa no uzskaitījuma tipa

en: <alias value='%s'/> given when <choice value='%s'/> was already given
lv: <alias value='%s'/> ja <choice value='%s'/> jau tika dots

en: <alias value='%s'/> already specified
lv: <alias value='%s'/> jau norādīts

en: alias target “%s” is not in enumerated type
lv: aliasa mērķis “%s” nav uzskaitījuma tips

en: alias target “%s” is not in <choices>
lv: aliasa mērķis “%s” nav starp <choices>

en: <aliases> must contain at least one <alias>
lv: <aliases> jāsatur vismaz viens <alias>

en: Empty names are not permitted
lv: Nav atļauti tukši nosaukumi

en: Invalid name “%s”: names must begin with a lowercase letter
lv: Nederīgs nosaukums “%s” — nosaukumiem jāsākas ar mazo burtu

en: Invalid name “%s”: invalid character “%c”; only lowercase letters, numbers and hyphen (“-”) are permitted
lv: Nederīgs nosaukums “%s” — nederīga rakstzīme “%c”; ir atļauti tikai burti, skaitļi un defise (“-”).

en: Invalid name “%s”: two successive hyphens (“--”) are not permitted
lv: Nederīgs nosaukums “%s” — divas secīgas defises (“--”) nav atļautas.

en: Invalid name “%s”: the last character may not be a hyphen (“-”)
lv: Nederīgs nosaukums “%s” — pēdējā rakstzīme nevar būt defise (“-”).

en: Invalid name “%s”: maximum length is 1024
lv: Nederīgs nosaukums “%s” — maksimālais garums ir 1024

en: <child name='%s'> already specified
lv: <child name='%s'> jau norādīts

en: Cannot add keys to a “list-of” schema
lv: Nevar pievienot atslēgas “list-of” shēmai

en: <key name='%s'> already specified
lv: <key name='%s'> jau norādīts

en: <key name='%s'> shadows <key name='%s'> in <schema id='%s'>; use <override> to modify value
lv: <key name='%s'> ēnas <key name='%s'> iekš <schema id='%s'>; izmantojiet <override>, lai mainītu vērtību

en: Exactly one of “type”, “enum” or “flags” must be specified as an attribute to <key>
lv: Jānorāda tieši viens tips “type”, “enum” vai “flags” kā atribūts atslēgai <key>

en: <%s id='%s'> not (yet) defined.
lv: <%s id='%s'> (vēl) nav definēts.

en: Invalid GVariant type string “%s”
lv: Nederīga GVariant tipa virkne “%s”

en: <override> given but schema isn’t extending anything
lv: <override> dots, bet shēma neko nepaplašina

en: No <key name='%s'> to override
lv: Nav <key name='%s'> ko pārrakstīt

en: <override name='%s'> already specified
lv: <override name='%s'> jau norādīts

en: <schema id='%s'> already specified
lv: <schema id='%s'> jau eksistē

en: <schema id='%s'> extends not yet existing schema “%s”
lv: <schema id='%s'> paplašina vēl neesošu shēmu “%s”

en: <schema id='%s'> is list of not yet existing schema “%s”
lv: <schema id='%s'> ir saraksts ar vēl neesošām shēmām “%s”

en: Cannot be a list of a schema with a path
lv: Nevar būt shēmu saraksts ar ceļu

en: Cannot extend a schema with a path
lv: Nevar paplašināt shēmu ar ceļu

en: <schema id='%s'> is a list, extending <schema id='%s'> which is not a list
lv: <schema id='%s'> ir saraksts, paplašina <schema id='%s'>, kas nav saraksts

en: <schema id='%s' list-of='%s'> extends <schema id='%s' list-of='%s'> but “%s” does not extend “%s”
lv: <schema id='%s' list-of='%s'> paplašina <schema id='%s' list-of='%s'> bet “%s” nepaplašina “%s”

en: A path, if given, must begin and end with a slash
lv: Ceļam, ja tāds ir dots, jābeidzas ar slīpsvītru

en: The path of a list must end with “:/”
lv: Ceļam jābeidzas ar “:/”

en: Warning: Schema “%s” has path “%s”.  Paths starting with “/apps/”, “/desktop/” or “/system/” are deprecated.
lv: Brīdinājums: shēmai “%s” ir ceļš “%s”. Ceļi, kas sākas ar “/apps/”, “/desktop/” vai “/system/” ir novecojuši.

en: <%s id='%s'> already specified
lv: <%s id='%s'> jau norādīts

en: Only one <%s> element allowed inside <%s>
lv: Ir atļauts tikai <%s> elements iekš <%s>

en: Element <%s> not allowed at the top level
lv: Elements <%s> nav atļauts augšējā līmenī

en: Element <default> is required in <key>
lv: Elements <default> ir vajadzīgs atslēgai <key>

en: Text may not appear inside <%s>
lv: Teksts nevar atrasties iekš <%s>

en: Warning: undefined reference to <schema id='%s'/>
lv: Brīdinājums: nedefinēta atsauce uz <schema id='%s'/>

note: Translators: Do not translate "--strict".
en: --strict was specified; exiting.
lv: --strict tika norādīts; iziet.

en: This entire file has been ignored.
lv: Tikai ignorēta visa datne.

en: Ignoring this file.
lv: Ignorē šo datni.

en: No such key “%s” in schema “%s” as specified in override file “%s”; ignoring override for this key.
lv: Nav tādas atslēgas “%s” shēmā “%s” kā norādīts pārrakstīšanas datnē “%s”; šai atslēgai ignorēt pārrakstīšanas.

en: No such key “%s” in schema “%s” as specified in override file “%s” and --strict was specified; exiting.
lv: Nav tādas atslēgas “%s” shēmā “%s” kā norādīts pārrakstīšanas datnē “%s” un tika norādīts --strict; iziet.

en: Cannot provide per-desktop overrides for localized key “%s” in schema “%s” (override file “%s”); ignoring override for this key.
lv: Nevar sniegt katrai darbvirsmai pārrakstīšanas lokalizētām atslēgām “%s” shēmā “%s” (ignorē datni “%s”); ignorē pārrakstīšanu šai atslēgai.

en: Cannot provide per-desktop overrides for localized key “%s” in schema “%s” (override file “%s”) and --strict was specified; exiting.
lv: Nevar sniegt katrai darbvirsmai pārrakstīšanas lokalizētām atslēgām “%s” shēmā “%s” (ignorē datni “%s”)un tika norādīts --strict; iziet.

en: Error parsing key “%s” in schema “%s” as specified in override file “%s”: %s. Ignoring override for this key.
lv: Kļūda, parsējot atslēgu “%s” shēmā “%s” kā norādīts pārrakstīšanas datnē “%s” — %s. Ignorē pārrakstīšanu šai atslēgai.

en: Error parsing key “%s” in schema “%s” as specified in override file “%s”: %s. --strict was specified; exiting.
lv: Kļūda, parsējot atslēgu “%s” shēmā “%s” kā norādīts pārrakstīšanas datnē “%s” — %s. Bija norādīts --strict; iziet.

en: Override for key “%s” in schema “%s” in override file “%s” is outside the range given in the schema; ignoring override for this key.
lv: Pārrakstīšana atslēgai “%s” shēmā “%s” pārrakstīšanas datnē “%s” ir ārpus dotās shēmas apgabala; ignorē pārrakstīšanas šai atslēgai.

en: Override for key “%s” in schema “%s” in override file “%s” is outside the range given in the schema and --strict was specified; exiting.
lv: Pārrakstīšana atslēgai “%s” shēmā “%s” pārrakstīšanas datnē “%s” ir ārpus dotās shēmas apgabala un bija norādīts --strict; iziet.

en: Override for key “%s” in schema “%s” in override file “%s” is not in the list of valid choices; ignoring override for this key.
lv: Pārrakstīšana atslēgai “%s” shēmā “%s” pārrakstīšanas datnē “%s” nav derīgo izvēļu sarakstā; ignorē pārrakstīšanas šai atslēgai.

en: Override for key “%s” in schema “%s” in override file “%s” is not in the list of valid choices and --strict was specified; exiting.
lv: Pārrakstīšana atslēgai “%s” shēmā “%s” pārrakstīšanas datnē “%s” nav derīgo izvēļu sarakstā un bija norādīts --strict; iziet.

en: Where to store the gschemas.compiled file
lv: Kur uzglabāt gschemas.compiled datni

en: Abort on any errors in schemas
lv: Atcelt pie jebkuras kļūdas shēmās

en: Do not write the gschema.compiled file
lv: Nerakstīt gschema.compiled datni

en: Do not enforce key name restrictions
lv: Neuzspiest atslēgu nosaukumu ierobežojumus

en: Compile all GSettings schema files into a schema cache.
    Schema files are required to have the extension .gschema.xml,
    and the cache file is called gschemas.compiled.
lv: Kompilēt visas GSettings shēmas datnes uz shēmas kešu.
    Shēmu datņu nosaukumiem ir jābūt ar paplašinājumu .gschema.xml,
    un keša datnēm ir jāsaucas gschemas.compiled.

en: You should give exactly one directory name
lv: Jums jānorāda tieši viens mapes nosaukums

en: No schema files found: doing nothing.
lv: Nav atrastas shēmu datnes: neko nedara.

en: No schema files found: removed existing output file.
lv: izņēma esošo izvades datni: izņēma esošo izvades datni.

en: Invalid filename %s
lv: Nederīgs datnes nosaukums %s

en: Error getting filesystem info for %s: %s
lv: Kļūda, iegūstot datņu sistēmas informāciju priekš %s — %s

note: Translators: This is an error message when trying to find * the enclosing (user visible) mount of a file, but none * exists.
en: Containing mount for file %s not found
lv: Saturošais montējums priekš datnes %s nav atrasts

en: Can’t rename root directory
lv: Nevar pārsaukt saknes mapi

en: Error renaming file %s: %s
lv: Kļūda, pārsaucot datni %s — %s

en: Can’t rename file, filename already exists
lv: Nevar pārsaukt datni; datnes nosaukums jau eksistē

en: Invalid filename
lv: Nederīgs datnes nosaukums

en: Error opening file %s: %s
lv: Kļūda, atverot datni %s — %s

en: Error removing file %s: %s
lv: Kļūda, dzēšot datni %s — %s

en: Error trashing file %s: %s
lv: Kļūda, izmetot miskastē datni %s — %s

en: Unable to create trash directory %s: %s
lv: Nevar izveidot miskastes direktoriju %s — %s

en: Unable to find toplevel directory to trash %s
lv: Nevar atrast augšējā līmeņa mapi, lai izmestu miskastē %s

en: Trashing on system internal mounts is not supported
lv: Izmešana uz sistēmas iekšējiem montējumiem nav atbalstīta

en: Unable to find or create trash directory %s to trash %s
lv: Nevar atrast vai izveidot miskastes direktoriju %s, lai izmestu %s

en: Unable to create trashing info file for %s: %s
lv: Nevar izveidot miskastē izmešanas informācijas datni priekš %s — %s

en: Unable to trash file %s across filesystem boundaries
lv: Nevar izmest miskastē datni %s pāri datņu sistēmas robežām

en: Unable to trash file %s: %s
lv: Nevar izmest miskastē datni %s — %s

en: Unable to trash file %s
lv: Nevar izmest miskastē datni %s

en: Error creating directory %s: %s
lv: Kļūda, veidojot mapi %s — %s

en: Filesystem does not support symbolic links
lv: Datņu sistēma neatbalsta simboliskās saites

en: Error making symbolic link %s: %s
lv: Kļūda, veidojot simbolisko saiti %s — %s

en: Error moving file %s: %s
lv: Kļūda, pārvietojot datni %s — %s

en: Can’t move directory over directory
lv: Nevar pārvietot mapi virsū mapei

en: Backup file creation failed
lv: Neizdevās izveidot rezerves kopijas datni

en: Error removing target file: %s
lv: Kļūda, dzēšot mērķa datni — %s

en: Move between mounts not supported
lv: Pārvietošana starp montētiem sējumiem nav atbalstīta

en: Could not determine the disk usage of %s: %s
lv: Nevarēja noteikt %s diska izmantojumu — %s

en: Attribute value must be non-NULL
lv: Atribūta vērtībai ir jābūt ne NULL

en: Invalid attribute type (string expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīta virkne)

en: Invalid extended attribute name
lv: Nederīgs paplašinātais atribūta nosaukums

en: Error setting extended attribute “%s”: %s
lv: Kļūda, iestatot paplašināto atribūtu “%s” — %s

en:  (invalid encoding)
lv:  (nederīgs kodējums)

en: Error when getting information for file “%s”: %s
lv: Kļūda, saņemot informāciju par datni “%s” — %s

en: Error when getting information for file descriptor: %s
lv: Kļūda, saņemot informāciju datnes deskriptoram — %s

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīts uint32)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīts uint64)

en: Invalid attribute type (byte string expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīta baitu virkne)

en: Cannot set permissions on symlinks
lv: Nevar iestatīt atļaujas simboliskajām saitēm

en: Error setting permissions: %s
lv: Kļūda, iestatot tiesības — %s

en: Error setting owner: %s
lv: Kļūda, iestatot īpašnieku — %s

en: symlink must be non-NULL
lv: simboliskajai saitei ir jābūt ne NULL

en: Error setting symlink: %s
lv: Kļūda, iestatot simbolisko saiti — %s

en: Error setting symlink: file is not a symlink
lv: Kļūda, iestatot simbolisko saiti — datne nav simboliskā saite

en: Extra nanoseconds %d for UNIX timestamp %lld are negative
lv: Papildu nanosekundes %d UNIX laika spiedogiem %lld ir negatīvas

en: Extra nanoseconds %d for UNIX timestamp %lld reach 1 second
lv: Papildu nanosekundes %d UNIX laika spiedogiem %lld sasniedza 1 sekundi

en: UNIX timestamp %lld does not fit into 64 bits
lv: UNIX laika spiedogs %lld neiekļāvās 64 bitos

en: UNIX timestamp %lld is outside of the range supported by Windows
lv: UNIX laika spiedogs %lld ir ārpus apgabala, ko atbalsta Windows

en: File name “%s” cannot be converted to UTF-16
lv: Datnes nosaukumu “%s” nevar pārveidot uz UTF-16

en: File “%s” cannot be opened: Windows Error %lu
lv: Datni “%s” nevar atvērt, Windows kļūda %lu

en: Error setting modification or access time for file “%s”: %lu
lv: Kļūda, iestatot izmaiņu vai piekļuves laiku datnei “%s” — %lu

en: Error setting modification or access time: %s
lv: Kļūda, iestatot izmaiņu vai piekļuves laiku — %s

en: SELinux context must be non-NULL
lv: SELinux kontekstam ir jābūt ne NULL

en: SELinux is not enabled on this system
lv: SELinux nav ieslēgts uz šīs sistēmas

en: Error setting SELinux context: %s
lv: Kļūda, iestatot SELinux kontekstu — %s

en: Setting attribute %s not supported
lv: %s atribūta iestatīšana nav atbalstīta

en: Error reading from file: %s
lv: Kļūda, lasot no datnes — %s

en: Error closing file: %s
lv: Kļūda, aizverot datni — %s

en: Error seeking in file: %s
lv: Kļūda, meklējot datnē — %s

en: Unable to find default local file monitor type
lv: Nevar atrast noklusēto lokālo datņu novērošanas tipu

en: Error writing to file: %s
lv: Kļūda, rakstot datnē — %s

en: Error removing old backup link: %s
lv: Kļūda, dzēšot vecu rezerves kopijas saiti — %s

en: Error creating backup copy: %s
lv: Kļūda, veidojot rezerves kopiju — %s

en: Error renaming temporary file: %s
lv: Kļūda, pārsaucot pagaidu datni — %s

en: Error truncating file: %s
lv: Kļūda, apraujot datni — %s

en: Error opening file “%s”: %s
lv: Kļūda, atverot datni “%s” — %s

en: Target file is a directory
lv: Mērķa datne ir mape

en: Target file is not a regular file
lv: Mērķa datne nav parasta datne

en: The file was externally modified
lv: Datne tika mainīta no ārpuses

en: Error removing old file: %s
lv: Kļūda, dzēšot veco datni — %s

en: Invalid GSeekType supplied
lv: Piegādāts nederīgs GSeekType

en: Invalid seek request
lv: Nederīgs meklēšanas pieprasījums

en: Cannot truncate GMemoryInputStream
lv: Nevar apraut GMemoryInputStream

en: Memory output stream not resizable
lv: Atmiņas izvades plūsmai nav maināms izmērs

en: Failed to resize memory output stream
lv: Neizdevās mainīt atmiņas izvades plūsmas izmēru

en: Amount of memory required to process the write is larger than available address space
lv: Atmiņas apjoms, kas nepieciešams, lai apstrādātu rakstīšanu, ir lielāks nekā pieejamā atmiņas telpa

en: Requested seek before the beginning of the stream
lv: Pieprasītā meklēšana ir pirms plūsmas sākuma

en: Requested seek beyond the end of the stream
lv: Pieprasītā meklēšana ir pēc plūsmas beigām

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement unmount.
en: mount doesn’t implement “unmount”
lv: montējums neatbalsta “unmount” (atmontēšanu)

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement eject.
en: mount doesn’t implement “eject”
lv: montējums neatbalsta “eject” (izgrūšanu)

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement any of unmount or unmount_with_operation.
en: mount doesn’t implement “unmount” or “unmount_with_operation”
lv: montējums neatbalsta “unmount” (atmontēšanu) vai “unmount_with_operation”

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: mount doesn’t implement “eject” or “eject_with_operation”
lv: montējums neatbalsta “eject” (izgrūšanu) vai “eject_with_operation”

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement remount.
en: mount doesn’t implement “remount”
lv: montējums neatbalsta “remount” (atkārtotu montēšanu)

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement content type guessing.
en: mount doesn’t implement content type guessing
lv: montējums neatbalsta satura tipa minēšanu

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement content type guessing.
en: mount doesn’t implement synchronous content type guessing
lv: montējums neatbalsta sinhrono satura tipa minēšanu

en: Hostname “%s” contains “[” but not “]”
lv: Datora nosaukums “%s” satur “[” bet ne “]”

en: Network unreachable
lv: Tīkls nav sasniedzams

en: Host unreachable
lv: Dators nav sasniedzams

en: Could not create network monitor: %s
lv: Neizdevās izveidot tīkla pārraugu — %s

en: Could not create network monitor:
lv: Neizdevās izveidot tīkla pārraugu:

en: Could not get network status:
lv: Neizdevās saņemt tīkla statusu:

en: NetworkManager not running
lv: NetworkManager nav palaists

en: NetworkManager version too old
lv: NetworkManager versija ir pārāk veca

en: Output stream doesn’t implement write
lv: Izvades plūsma neatbalsta rakstīšanu

en: Sum of vectors passed to %s too large
lv: Uz %s padoto vektoru summa ir pārāk liela

en: Source stream is already closed
lv: Avota plūsma jau ir aizvērta

en: Error resolving “%s”: %s
lv: Kļūda, sameklējot “%s” — %s

note: Translators: The placeholder is for a function name.
en: %s not implemented
lv: %s nav realizēts

en: Invalid domain
lv: Nederīgs domēns

en: The resource at “%s” does not exist
lv: Resurss pie “%s” neeksistē

en: The resource at “%s” failed to decompress
lv: Resursam pie “%s” neizdevās atspiesties

en: The resource at “%s” is not a directory
lv: Resurss pie “%s” nav mape

en: Input stream doesn’t implement seek
lv: Ievades plūsma neatbalsta meklēšanu

en: List sections containing resources in an elf FILE
lv: Uzskaitīt sadaļas, kas satur resursus elf DATNĒ

en: List resources
    If SECTION is given, only list resources in this section
    If PATH is given, only list matching resources
lv: Uzskaitīt resursus
    Ja ir norādīta SADAĻA, uzskaitīt resursus šajā sadaļā
    Ja ir norādīts CEĻŠ, uzskaitīt tikai atbilstošus resursus

en: FILE [PATH]
lv: DATNE [CEĻŠ]

en: SECTION
lv: SADAĻA

en: List resources with details
    If SECTION is given, only list resources in this section
    If PATH is given, only list matching resources
    Details include the section, size and compression
lv: Uzskaitīt resursus ar informāciju
    Ja ir norādīta SADAĻA, uzskaitīt resursus šajā sadaļā
    Ja ir norādīts CEĻŠ, uzskaitīt tikai atbilstošus resursus
    Informācija iekļauj sadaļu, izmēru un saspiešanu

en: Extract a resource file to stdout
lv: Izvilkt resursu datni uz stdout

en: FILE PATH
lv: DATNE CEĻŠ

en: Usage:
      gresource [--section SECTION] COMMAND [ARGS…]
    
    Commands:
      help                      Show this information
      sections                  List resource sections
      list                      List resources
      details                   List resources with details
      extract                   Extract a resource
    
    Use “gresource help COMMAND” to get detailed help.
lv: Lietojums:
      gresource [--section SADAĻA] KOMANDA [ARGUMENTI…]
    
    Komandas:
      help                      Rāda šo informāciju
      sections                  Uzskaitīt resursa sadaļas
      list                      Uzskaitīt resursus
      details                   Uzskaitīt resursus ar informāciju
      extract                   Izvilkt resursu
    
    Lietojiet “gresource help KOMANDA”, lai saņemtu detalizētu palīdzību.

en: Usage:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s
lv: Lietojums:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s

en:   SECTION   An (optional) elf section name
lv:   SADAĻA   (Neobligāts) elf sadaļas nosaukums

en:   COMMAND   The (optional) command to explain
lv:   KOMANDA  (neobligāta) komanda, ko izskaidrot

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
lv:   DATNE     elf datne (bināra datne vai koplietota bibliotēka)

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
                or a compiled resource file
lv:   DATNE     elf datne (bināra datne vai koplietota bibliotēka)
                vai saspiests resursu datne

en: [PATH]
lv: [CEĻŠ]

en:   PATH      An (optional) resource path (may be partial)
lv:   CEĻŠ      (Neobligāts) resursa ceļš (var būt daļējs)

en: PATH
lv: CEĻŠ

en:   PATH      A resource path
lv:   CEĻŠ      Resursa ceļš

en: No such schema “%s”
lv: Nav tādas shēmas “%s”

en: Schema “%s” is not relocatable (path must not be specified)
lv: Shēma “%s” nav pārvietojama (nedrīkst norādīt ceļu)

en: Schema “%s” is relocatable (path must be specified)
lv: Shēma “%s” ir pārvietojama (jānorāda ceļš)

en: Empty path given.
lv: Dots tukšs ceļš.

en: Path must begin with a slash (/)
lv: Ceļam jāsākas ar slīpsvītru (/)

en: Path must end with a slash (/)
lv: Ceļam jābeidzas ar slīpsvītru (/)

en: Path must not contain two adjacent slashes (//)
lv: Ceļš nedrīkst saturēt divas blakus esošas slīpsvītras (//)

en: The provided value is outside of the valid range
lv: Dotā vērtība ir ārpus derīgo vērtību intervāla

en: The key is not writable
lv: Atslēga nav rakstāma

en: List the installed (non-relocatable) schemas
lv: Saraksts ar instalētām (nepārvietojamām) shēmām

en: List the installed relocatable schemas
lv: Saraksts ar instalētam pārvietojamām shēmām

en: List the keys in SCHEMA
lv: Atslēgu saraksts SHĒMĀ

en: SCHEMA[:PATH]
lv: SHĒMA[:CEĻŠ]

en: List the children of SCHEMA
lv: Bērnu skaits SHĒMĀ

en: List keys and values, recursively
    If no SCHEMA is given, list all keys
lv: Saraksts ar atslēgām un vērtībām; rekursīvi
    Ja nav dota shēma, rādīt visas atslēgas

en: [SCHEMA[:PATH]]
lv: [SHĒMA[:CEĻŠ]

en: Get the value of KEY
lv: Saņemt vērtību ATSLĒGAI

en: SCHEMA[:PATH] KEY
lv: SHĒMA[:CEĻŠ] ATSLĒGA

en: Query the range of valid values for KEY
lv: Vaicājums derīgo vērtību intervālam ATSLĒGAI

en: Query the description for KEY
lv: Vaicāt aprakstu ATSLĒGAI

en: Set the value of KEY to VALUE
lv: Iestatīt ATSLĒGTAS vērtību uz VĒRTĪBA

en: SCHEMA[:PATH] KEY VALUE
lv: SHĒMA[:CEĻŠ] ATSLĒGA VĒRTĪBA

en: Reset KEY to its default value
lv: Pārstatīt ATSLĒGAS vērtību uz tās noklusēto

en: Reset all keys in SCHEMA to their defaults
lv: Atstatīt visas atslēgas SHĒMĀ uz to noklusētajām vērtībām

en: Check if KEY is writable
lv: Pārbaudīt, vai ATSLĒGA ir rakstāma

en: Monitor KEY for changes.
    If no KEY is specified, monitor all keys in SCHEMA.
    Use ^C to stop monitoring.
lv: Novērot ATSLĒGA uz izmaiņām.
    Ja nav norādīta ATSLĒGA, novērot visas atslēgas SHĒMĀ.
    Izmantojiet ^C, lai pārtrauktu novērošanu.

en: SCHEMA[:PATH] [KEY]
lv: SHĒMA[:CEĻŠ] [ATSLĒGA]

en: Usage:
      gsettings --version
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] COMMAND [ARGS…]
    
    Commands:
      help                      Show this information
      list-schemas              List installed schemas
      list-relocatable-schemas  List relocatable schemas
      list-keys                 List keys in a schema
      list-children             List children of a schema
      list-recursively          List keys and values, recursively
      range                     Queries the range of a key
      describe                  Queries the description of a key
      get                       Get the value of a key
      set                       Set the value of a key
      reset                     Reset the value of a key
      reset-recursively         Reset all values in a given schema
      writable                  Check if a key is writable
      monitor                   Watch for changes
    
    Use “gsettings help COMMAND” to get detailed help.
lv: Lietojums:
      gsettings --version
      gsettings [--schemadir SHĒMAS_MAPE] KOMANDA [ARGUMENTI…]
    
    Commands:
      help                      Rāda šo informāciju
      list-schemas              Uzrāda instalētās shēmas
      list-relocatable-schemas  Uzrāda pārvietojamās shēmas
      list-keys                 Uzrāda atslēgas shēmās
      list-children             Uzrāda shēmas bērnus
      list-recursively          Uzrāda atslēgas un vērtības, rekursīvi
      range                     Vaicā atslēgu apgabalu
      describe                  Vaicā atslēgas aprakstu
      get                       Saņem atslēgas vērtību
      set                       Iestata atslēgas vērtību
      reset                     Atstata atslēgas vērtību
      reset-recursively         Atstata visas vērtības dotajai shēmai
      writable                  Pārbauda, vai atslēga ir rakstāma
      monitor                   Uzrauga izmaiņas
    
    Lietojiet “gsettings help KOMANDA”, lai saņemtu sīkāku palīdzību.

en: Usage:
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] %s %s
    
    %s
lv: Lietojums:
      gsettings [--schemadir SHĒMAS_MAPE] %s %s
    
    %s

en:   SCHEMADIR A directory to search for additional schemas
lv:   SHĒMAS_MAPE Mape, kurā meklēt papildu shēmas

en:   SCHEMA    The name of the schema
      PATH      The path, for relocatable schemas
lv:   SHĒMA     Shēmas nosaukums
      CEĻŠ      Ceļš pārvietojamām shēmām

en:   KEY       The (optional) key within the schema
lv:   ATSLĒGA   (neobligāta) atslēga shēmā

en:   KEY       The key within the schema
lv:   ATSLĒGA   Atslēga shēmā

en:   VALUE     The value to set
lv:   VĒRTĪBA   Vērtība, ko iestatīt

en: Could not load schemas from %s: %s
lv: Nevarēja ielādēt shēmas no “%s” — “%s”

en: No schemas installed
lv: Nav instalētu shēmu

en: Empty schema name given
lv: Dots tukšs shēmas nosaukums

en: No such key “%s”
lv: Nav tādas atslēgas “%s”

en: Invalid socket, not initialized
lv: Nederīga ligzda, nav inicializēta

en: Invalid socket, initialization failed due to: %s
lv: Nederīga ligzda, inicializācija neizdevās, jo — %s

en: Socket is already closed
lv: Ligzda jau ir aizvērta

en: Socket I/O timed out
lv: Ligzdai I/O iestājās noildze

en: creating GSocket from fd: %s
lv: izveido GSocket no fd — %s

en: Unable to create socket: %s
lv: Nevarēja izveidot ligzdu — %s

en: Unknown family was specified
lv: Tika norādīta nezināma saime

en: Unknown protocol was specified
lv: Tika norādīts nezināms protokols

en: Cannot use datagram operations on a non-datagram socket.
lv: Nevar izmantot datagrammu operācijas ar ne-datagrammu ligzdu.

en: Cannot use datagram operations on a socket with a timeout set.
lv: Nevar izmantot datagrammu operācijas ar ligzdu, kurai ir noildze.

en: could not get local address: %s
lv: nevarēja iegūt lokālo adresi — %s

en: could not get remote address: %s
lv: nevarēja iegūt attālināto adresi — %s

en: could not listen: %s
lv: nevar klausīties — %s

en: Error binding to address %s: %s
lv: Kļūda, sasaistoties ar adresi %s — %s

en: Error joining multicast group: %s
lv: Kļūda, pievienojoties multiraides grupai — %s

en: Error leaving multicast group: %s
lv: Kļūda, pametot multiraides grupu — %s

en: No support for source-specific multicast
lv: Nav atbalsta avotam specifiskām multiraidēm

en: Unsupported socket family
lv: Neatbalstīta ligzdu saime

en: source-specific not an IPv4 address
lv: Avotam specifisks nav IPv4 adrese

en: Interface name too long
lv: Saskarnes nosaukums ir pārāk garš

en: Interface not found: %s
lv: Saskarne nav atrasta: %s

en: No support for IPv4 source-specific multicast
lv: Nav atbalsta IPv4 avotam specifiskām multiraidēm

en: No support for IPv6 source-specific multicast
lv: Nav atbalsta IPv6 avotam specifiskām multiraidēm

en: Error accepting connection: %s
lv: Kļūda, pieņemot savienojumu — %s

en: Connection in progress
lv: Notiek savienošanās

en: Unable to get pending error:
lv: Nevar saņemt izpildes gaidīšanas kļūdu:

en: Error receiving data: %s
lv: Kļūda, saņemot datus — %s

en: Error sending data: %s
lv: Kļūda, sūtot datus — %s

en: Unable to shutdown socket: %s
lv: Neizdevās izslēgt ligzdu — %s

en: Error closing socket: %s
lv: Kļūda, aizverot ligzdu — %s

en: Waiting for socket condition: %s
lv: Gaida ligzdas nosacījumu — %s

en: Unable to send message: %s
lv: Nevar nosūtīt ziņojumu — %s

en: Message vectors too large
lv: Ziņojumu vektors ir pārāk liels

en: Error sending message: %s
lv: Kļūda, sūtot ziņojumu — %s

en: GSocketControlMessage not supported on Windows
lv: GSocketControlMessage nav atbalstīts uz Windows

en: Error receiving message: %s
lv: Kļūda, saņemot ziņojumu — %s

en: Unable to read socket credentials: %s
lv: Nevar nolasīt ligzdas datus — %s

en: g_socket_get_credentials not implemented for this OS
lv: g_socket_get_credentials nav implementēts šai OS

en: Could not connect to proxy server %s:
lv: Nevarēja savienoties ar starpniekserveri %s:

en: Could not connect to %s:
lv: Nevarēja savienoties ar %s:

en: Could not connect:
lv: Nevarēja savienoties:

en: Proxying over a non-TCP connection is not supported.
lv: Starpnieka mēģināšana caur ne-TCP savienojumu nav atbalstīta.

en: Proxy protocol “%s” is not supported.
lv: Starpnieka protokols “%s” nav atbalstīts.

en: Listener is already closed
lv: Klausītājs jau ir aizvērts

en: Added socket is closed
lv: Pievienotā ligzda ir aizvērta

en: SOCKSv4 does not support IPv6 address “%s”
lv: SOCKSv4 neatbalsta IPv6 adreses “%s”

en: Username is too long for SOCKSv4 protocol
lv: Lietotāja vārds ir pārāk garš SOCKSv4 protokolam

en: Hostname “%s” is too long for SOCKSv4 protocol
lv: Datora nosaukums “%s” ir pārāk garš SOCKSv4 protokolam

en: The server is not a SOCKSv4 proxy server.
lv: Serveris nav SOCKSv4 starpniekserveris.

en: Connection through SOCKSv4 server was rejected
lv: Savienojums caur SOCKSv4 serveri tika noraidīts

en: The server is not a SOCKSv5 proxy server.
lv: Serveris nav SOCKSv5 starpniekserveris.

en: The SOCKSv5 proxy requires authentication.
lv: SOCKSv5 starpnieks pieprasa autentificēšanos.

en: The SOCKSv5 proxy requires an authentication method that is not supported by GLib.
lv: SOCKSv5 starpnieks pieprasa autentificēšanos metodi, ko GLib neatbalsta.

en: Username or password is too long for SOCKSv5 protocol.
lv: Lietotājvārds vai parole pārāk gara SOCKSv5 protokolam

en: SOCKSv5 authentication failed due to wrong username or password.
lv: SOCKSv5 autentificēšanās neizdevās dēļ nepareiza lietotājvārda vai paroles.

en: Hostname “%s” is too long for SOCKSv5 protocol
lv: Datora nosaukums “%s” ir pārāk garš SOCKSv5 protokolam

en: The SOCKSv5 proxy server uses unknown address type.
lv: SOCKSv5 starpnieka serveris izmanto nezināmu adreses tipu.

en: Internal SOCKSv5 proxy server error.
lv: Iekšēja SOCKSv5 starpnieka servera kļūda.

en: SOCKSv5 connection not allowed by ruleset.
lv: Noteikumu kopa neļauj SOCKSv5 savienojumu.

en: Host unreachable through SOCKSv5 server.
lv: Dators nav sasniedzams caur SOCKSv5 serveri.

en: Network unreachable through SOCKSv5 proxy.
lv: Tīkls nav sasniedzams caur SOCKSv5 serveri.

en: Connection refused through SOCKSv5 proxy.
lv: Savienojums atteikts caur SOCKSv5 serveri.

en: SOCKSv5 proxy does not support “connect” command.
lv: SOCKSv5 starpnieks neatbalsta “connect” komandu.

en: SOCKSv5 proxy does not support provided address type.
lv: SOCKSv5 starpnieks neatbalsta doto adreses tipu.

en: Unknown SOCKSv5 proxy error.
lv: Nezināma SOCKSv5 starpnieka kļūda.

en: Can’t handle version %d of GThemedIcon encoding
lv: Nevar apstrādāt GThemedIcon versijas %d kodējumu

en: No valid addresses were found
lv: Netika atrasta neviena derīga adrese

en: Error reverse-resolving “%s”: %s
lv: Kļūda, apgriezti sameklējot “%s” — %s

en: No DNS record of the requested type for “%s”
lv: Nav DNS ierakstu “%s” pieprasītajam tipam

en: Temporarily unable to resolve “%s”
lv: Pagaidām nevar sameklēt “%s”

en: Error resolving “%s”
lv: Kļūda, sameklējot “%s”

en: No PEM-encoded private key found
lv: Nav atrasts PEM iekodēta privāta atslēga

en: Cannot decrypt PEM-encoded private key
lv: Nevarēja atšifrēt PEM-iekodētu privāto atslēgu

en: Could not parse PEM-encoded private key
lv: Nevarēja parsēt PEM-iekodētu privāto atslēgu

en: No PEM-encoded certificate found
lv: Nav atrasts PEM-iekodēts sertifikāts

en: Could not parse PEM-encoded certificate
lv: Nevarēja parsēt PEM-iekodētu sertifikātu

en: This GTlsBackend does not support creating PKCS #11 certificates
lv: Šis GTlsBackend neatbalsta PKCS #11 sertifikātu izveidošanu

en: This is the last chance to enter the password correctly before your access is locked out.
lv: Šī ir pēdējā iespēja ievadīt pareizu paroli, pirms jums tiek bloķēta pieeja.

note: Translators: This is not the 'This is the last chance' string. It is * displayed when more than one attempt is allowed.
en: Several passwords entered have been incorrect, and your access will be locked out after further failures.
lv: Vairākas ievadītās paroles ir bijušas nepareizas, un jūs tiksiet izslēgts pēc turpmākām neveiksmēm.

en: The password entered is incorrect.
lv: Ievadītā parole ir nepareiza.

en: Expecting 1 control message, got %d | Expecting 1 control message, got %d
lv[0]: Gaidīja 1 kontroles ziņojumu, saņēma %d
lv[1]: Gaidīja 1 kontroles ziņojumu, saņēma %d
lv[2]: Gaidīja 1 kontroles ziņojumu, saņēma %d

en: Unexpected type of ancillary data
lv: Negaidīts palīgdatu tips

en: Expecting one fd, but got %d
     | Expecting one fd, but got %d
lv[0]: Gaidīja vienu fd, bet saņēma %d
lv[1]: Gaidīja vienu fd, bet saņēma %d
lv[2]: Gaidīja vienu fd, bet saņēma %d

en: Received invalid fd
lv: Saņemts nederīgs fd

en: Error sending credentials:
lv: Kļūda, sūtot rekvizītus:

en: Error checking if SO_PASSCRED is enabled for socket: %s
lv: Kļūda, pārbaudot, vai SO_PASSCRED ir aktivēts ligzdai — %s

en: Error enabling SO_PASSCRED: %s
lv: Kļūda, aktivējot SO_PASSCRED — %s

en: Expecting to read a single byte for receiving credentials but read zero bytes
lv: Tikai gaidīts saņemt vienu baitu, lai saņemtu rekvizītus, bet nolasīja nulle baitu

en: Not expecting control message, but got %d
lv: Negaida kontroles ziņojumu, bet saņēma %d

en: Error while disabling SO_PASSCRED: %s
lv: Kļūda, deaktivējot SO_PASSCRED — %s

en: Error reading from file descriptor: %s
lv: Kļūda, nolasot datnes deskriptoru — %s

en: Error closing file descriptor: %s
lv: Kļūda, aizverot datnes deskriptoru — %s

en: Filesystem root
lv: Datņu sistēmas sakne

en: Error writing to file descriptor: %s
lv: Kļūda, rakstot datnes deskriptorā — %s

en: Abstract UNIX domain socket addresses not supported on this system
lv: Abstraktas UNIX domēna ligzdas uz šīs sistēmas nav atbalstītas

en: volume doesn’t implement eject
lv: sējums neatbalsta izgrūšanu

note: Translators: This is an error * message for volume objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: volume doesn’t implement eject or eject_with_operation
lv: sējums neatbalsta izgrūšanu vai eject_with_operation

en: Error reading from handle: %s
lv: Kļūda, lasot no tura — %s

en: Error closing handle: %s
lv: Kļūda, aizverot turi — %s

en: Error writing to handle: %s
lv: Kļūda, rakstot turī — %s

en: Not enough memory
lv: Nepietiek atmiņas

en: Internal error: %s
lv: Iekšēja kļūda — %s

en: Need more input
lv: Vajag vairāk ievades

en: Invalid compressed data
lv: Nederīgi saspiestie dati

en: Address to listen on
lv: Adrese, ko klausīties

en: Ignored, for compat with GTestDbus
lv: Ignorēts priekš compat ar GTestDbus

en: Print address
lv: Drukāšanas adrese

en: Print address in shell mode
lv: Drukāt adresi čaulas režīmā

en: Run a dbus service
lv: Palaist dbus servisu

en: Wrong args
lv: Nepareizi parametri

en: Unexpected attribute “%s” for element “%s”
lv: Negaidīts atribūts “%s” elementam “%s”

en: Attribute “%s” of element “%s” not found
lv: Atribūts “%s” elementam “%s” netika atrasts

en: Unexpected tag “%s”, tag “%s” expected
lv: Negaidīta birka “%s”, tika gaidīt birka “%s”

en: Unexpected tag “%s” inside “%s”
lv: Negaidīta birka “%s” iekš “%s”

en: Invalid date/time ‘%s’ in bookmark file
lv: Nederīgs datums/laiks “%s” grāmatzīmes datnē

en: No valid bookmark file found in data dirs
lv: Nav atrasts derīga grāmatzīmes datne datu mapēs

en: A bookmark for URI “%s” already exists
lv: Grāmatzīme ar URI “%s” jau eksistē

en: No bookmark found for URI “%s”
lv: Nav atrasta grāmatzīme URI “%s”

en: No MIME type defined in the bookmark for URI “%s”
lv: Nav definēts MIME tips grāmatzīmē URI “%s”

en: No private flag has been defined in bookmark for URI “%s”
lv: Nav definēti privātie karogi grāmatzīmēs URI “%s”

en: No groups set in bookmark for URI “%s”
lv: Nav iestatītas grupas grāmatzīmēs URI “%s”

en: No application with name “%s” registered a bookmark for “%s”
lv: Neviena lietotne ar nosaukumu “%s” nav reģistrējusi “%s” grāmatzīmi

en: Failed to expand exec line “%s” with URI “%s”
lv: Neizdevās izvērst exec rindu “%s” ar URI “%s”

en: Unrepresentable character in conversion input
lv: Neattēlojama rakstzīme konversijas ievadē

en: Partial character sequence at end of input
lv: Daļēja simbolu secība ievades beigās

en: Cannot convert fallback “%s” to codeset “%s”
lv: Nevar pārveidot atkāpšanos “%s” uz rakstzīmju kopu “%s”

en: Embedded NUL byte in conversion input
lv: Iegults NUL baits konversijas ievadē

en: Embedded NUL byte in conversion output
lv: Iegults NUL baits konversijas izvadē

en: The URI “%s” is not an absolute URI using the “file” scheme
lv: URI “%s” nav absolūtais URI, lietojot “file” shēmu

en: The local file URI “%s” may not include a “#”
lv: Lokālās datnes URI “%s” nedrīkst saturēt “#”

en: The URI “%s” is invalid
lv: URI “%s” nav pareizs

en: The hostname of the URI “%s” is invalid
lv: Resursdatora nosaukuma URI “%s” nav pareizs

en: The URI “%s” contains invalidly escaped characters
lv: URI “%s” satur nepareizi veidotas atsoļa rakstzīmes

en: The pathname “%s” is not an absolute path
lv: Ceļa nosaukums “%s” nav absolūts ceļš

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date and the time
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
lv: %A, %Y. gada %e. %B, plkst. %H un %M

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date
en: %m/%d/%y
lv: %d.%m.%Y

[ctx: full month name]
note: Translators: Some languages (Baltic, Slavic, Greek, and some more) * need different grammatical forms of month names depending on whether * they are standalone or in a complete date context, with the day * number.  Some other languages may prefer starting with uppercase when * they are standalone an
en: January
lv: Janvāris

[ctx: full month name]
en: February
lv: Februāris

[ctx: full month name]
en: March
lv: Marts

[ctx: full month name]
en: April
lv: Aprīlis

[ctx: full month name]
en: May
lv: Maijs

[ctx: full month name]
en: June
lv: Jūnijs

[ctx: full month name]
en: July
lv: Jūlijs

[ctx: full month name]
en: August
lv: Augusts

[ctx: full month name]
en: September
lv: Septembris

[ctx: full month name]
en: October
lv: Oktobris

[ctx: full month name]
en: November
lv: Novembris

[ctx: full month name]
en: December
lv: Decembris

[ctx: abbreviated month name]
en: May
lv: Mai

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
lv: Jūn

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
lv: Jūl

[ctx: full weekday name]
en: Monday
lv: Pirmdiena

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
lv: Trešdiena

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
lv: Ceturdiena

[ctx: full weekday name]
en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
lv: Sestdiena

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
lv: Svētdiena

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
lv: Pr

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
lv: Ot

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
lv: Tr

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
lv: Ct

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
lv: Pk

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
lv: Se

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
lv: Sv

[ctx: full month name with day]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a full * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context.  Her
en: January
lv: janvāris

[ctx: full month name with day]
en: February
lv: februāris

[ctx: full month name with day]
en: March
lv: marts

[ctx: full month name with day]
en: April
lv: aprīlis

[ctx: full month name with day]
en: May
lv: maijs

[ctx: full month name with day]
en: June
lv: jūnijs

[ctx: full month name with day]
en: July
lv: jūlijs

[ctx: full month name with day]
en: August
lv: augusts

[ctx: full month name with day]
en: September
lv: septembris

[ctx: full month name with day]
en: October
lv: oktobris

[ctx: full month name with day]
en: November
lv: novembris

[ctx: full month name with day]
en: December
lv: decembris

[ctx: abbreviated month name with day]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a full * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context.  Her
en: Jan
lv: janv.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Feb
lv: febr.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Mar
lv: marts

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Apr
lv: apr.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: May
lv: maijs

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jun
lv: jūn.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jul
lv: jūl.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Aug
lv: aug.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Sep
lv: sept.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Oct
lv: okt.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Nov
lv: nov.

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Dec
lv: dec.

en: Error opening directory “%s”: %s
lv: Kļūda, atverot direktoriju “%s” — %s

en: Could not allocate %lu byte to read file “%s” | Could not allocate %lu bytes to read file “%s”
lv[0]: Nevarēja piešķirt %lu baitu, lai nolasītu datni “%s”
lv[1]: Nevarēja atrast %lu baitus, lai nolasītu datni “%s”
lv[2]: Nevarēja atrast %lu baitus, lai nolasītu datni “%s”

en: Error reading file “%s”: %s
lv: Kļūda, nolasot datni “%s” — %s

en: File “%s” is too large
lv: Datne “%s” ir pārāk liela

en: Failed to read from file “%s”: %s
lv: Neizdevās nolasīt no datnes “%s” — %s

en: Failed to open file “%s”: %s
lv: Neizdevās atvērt datni “%s” — %s

en: Failed to get attributes of file “%s”: fstat() failed: %s
lv: Neizdevās dabūt datnes “%s” atribūtus — fstat() neizdevās — %s

en: Failed to open file “%s”: fdopen() failed: %s
lv: Neizdevās atvērt “%s” — fdopen() neizdevās — %s

en: Failed to rename file “%s” to “%s”: g_rename() failed: %s
lv: Neizdevās pārsaukt datni “%s” uz “%s” — g_rename() neizdevās — %s

en: Failed to write file “%s”: write() failed: %s
lv: Neizdevās rakstīt datnē “%s” — write() neizdevās — %s

en: Failed to write file “%s”: fsync() failed: %s
lv: Neizdevās rakstīt datnē “%s” — fsync() neizdevās — %s

en: Failed to create file “%s”: %s
lv: Neizdevās izveidot datni “%s” — %s

en: Existing file “%s” could not be removed: g_unlink() failed: %s
lv: Nevarēja izdzēst esošo datni “%s” — g_unlink() neizdevās — %s

en: Template “%s” invalid, should not contain a “%s”
lv: Veidne “%s” ir nepareiza, nedrīkstētu saturēt “%s”

en: Template “%s” doesn’t contain XXXXXX
lv: Veidne “%s” nesatur XXXXXX

en: Failed to read the symbolic link “%s”: %s
lv: Neizdevās nolasīt simbolisko saiti “%s” — %s

en: Could not open converter from “%s” to “%s”: %s
lv: Nevarēja atvērt pārveidotāju no “%s” uz “%s” — %s

en: Can’t do a raw read in g_io_channel_read_line_string
lv: Neizdevās izpildīt jēllasīšanu iekš g_io_channel_read_line_string

en: Leftover unconverted data in read buffer
lv: Pāpalikušie nepārveidotie dati nolasīšanas buferī

en: Channel terminates in a partial character
lv: Kanāls pārtrūkst daļējā rakstzīmē

en: Can’t do a raw read in g_io_channel_read_to_end
lv: Neizdevās izpildīt jēllasīšanu iekš g_io_channel_read_to_end

en: Valid key file could not be found in search dirs
lv: Meklēšanas mapēs nevarēja atrast derīgu atslēgu

en: Not a regular file
lv: Nav parasta datne

en: Key file contains line “%s” which is not a key-value pair, group, or comment
lv: Atslēgu datne satur rindu “%s”, kura nav atslēgas vērtības pāris, grupa vai komentārs

en: Invalid group name: %s
lv: Nederīgs grupas nosaukums — %s

en: Key file does not start with a group
lv: Atslēgu datne nesākas ar grupu

en: Invalid key name: %s
lv: Nederīgs atslēgas nosaukums — %s

en: Key file contains unsupported encoding “%s”
lv: Atslēgu datne satur neatbalstītu kodējumu “%s”

en: Key file does not have group “%s”
lv: Atslēgu datnei nav grupa “%s”

en: Key file does not have key “%s” in group “%s”
lv: Atslēgu datnei nav atslēgas “%s” grupā “%s”

en: Key file contains key “%s” with value “%s” which is not UTF-8
lv: Atslēgu datne satur atslēgu “%s” ar vērtību “%s” kas nav UTF-8

en: Key file contains key “%s” which has a value that cannot be interpreted.
lv: Atslēgu datne satur atslēgu “%s”. kurai ir vērtība, kuru nevar interpretēt.

en: Key file contains key “%s” in group “%s” which has a value that cannot be interpreted.
lv: Atslēgu datne satur atslēgu “%s” grupā “%s” kurai ir vērtība, ko nevar interpretēt.

en: Key “%s” in group “%s” has value “%s” where %s was expected
lv: Atslēgai “%s” grupā “%s” ir vērtība “%s”, kur bija jābūt %s

en: Key file contains escape character at end of line
lv: Atslēgu datne satur atsoļa rakstzīme rindas beigās

en: Key file contains invalid escape sequence “%s”
lv: Atslēgu datne satur nederīgu atsoļa sekvenci “%s”

en: Value “%s” cannot be interpreted as a number.
lv: Vērtību “%s” nevar interpretēt kā skaitli.

en: Integer value “%s” out of range
lv: Veselā skaitļa “%s” vērtība ir ārpus apgabala

en: Value “%s” cannot be interpreted as a float number.
lv: Vērtību “%s” nevar interpretēt kā peldošo komatu.

en: Value “%s” cannot be interpreted as a boolean.
lv: Vērtību “%s” nevar interpretēt kā Būla vērtību.

en: Failed to get attributes of file “%s%s%s%s”: fstat() failed: %s
lv: Nevarēja dabūt datnes “%s%s%s%s” atribūtus — fstat() neizdevās — %s

en: Failed to map %s%s%s%s: mmap() failed: %s
lv: Neizdevās kartēt %s%s%s%s — mmap() neizdevās — %s

en: Failed to open file “%s”: open() failed: %s
lv: Neizdevās atvērt datni “%s” — open() neizdevās — %s

en: Error on line %d char %d:
lv: Kļūda rindā %d rakstzīme %d:

en: Invalid UTF-8 encoded text in name — not valid “%s”
lv: Nepareizi kodēts UTF-8 teksts — nav derīgs “%s”

en: “%s” is not a valid name
lv: “%s” nav derīgs nosaukums

en: “%s” is not a valid name: “%c”
lv: “%s” nav derīgs nosaukums — “%c”

en: Error on line %d: %s
lv: Kļūda rindā %d — %s

en: Failed to parse “%-.*s”, which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) — perhaps the digit is too large
lv: Neizdevās apstrādāt “%-.*s”, kur vajadzētu būt ciparam rakstzīmes atsaucē (piemēram, &#234;) — iespējams, ka cipars ir pārāk liels

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity — escape ampersand as &amp;
lv: Rakstzīmes atsauce nebeidzās ar semikolu; visdrīzāk jūs lietojāt & zīmi bez nodoma sākt entītiju — aizvieto “&” zīmes ar &amp;

en: Character reference “%-.*s” does not encode a permitted character
lv: Rakstzīmes atsauce “%-.*s” neiekodē atļautu rakstzīmi

en: Empty entity “&;” seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
lv: Pamanīta tukša entītija “&;”; derīgas entītijas ir: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity name “%-.*s” is not known
lv: Entītijas nosaukums “%-.*s” nav zināms

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity — escape ampersand as &amp;
lv: Entītija nebeidzās ar semikolu; visdrīzāk jūs lietojāt “&” zīmi bez nodoma sākt entītiju — aizvieto “&” zīmes ar &amp;

en: Document must begin with an element (e.g. <book>)
lv: Dokumentam jāsākas ar elementu (piemēram, <book>)

en: “%s” is not a valid character following a “<” character; it may not begin an element name
lv: “%s” nav atļauta rakstzīme, sekojoša aiz rakstzīmes “<” tā nedrīkst iesākt elementa vārdu.

en: Odd character “%s”, expected a “>” character to end the empty-element tag “%s”
lv: Savāda rakstzīme “%s”. Tika gaidīta “>” rakstzīme, kas nobeigtu sākuma birku elementam “%s”

en: Too many attributes in element “%s”
lv: Pārāk daudz atribūtu elementā “%s”

en: Odd character “%s”, expected a “=” after attribute name “%s” of element “%s”
lv: Savāda rakstzīme “%s”, gaidīju “=” aiz atribūta nosaukuma “%s” elementam “%s”

en: Odd character “%s”, expected a “>” or “/” character to end the start tag of element “%s”, or optionally an attribute; perhaps you used an invalid character in an attribute name
lv: Savāda rakstzīme “%s”, tika gaidīta “>” vai “/” rakstzīme, kas nobeigtu sākuma birku elementam “%s” vai fakultatīvi atribūtu; iespējams, jūs lietojāt nepareizu rakstzīmi atribūta nosaukumā

en: Odd character “%s”, expected an open quote mark after the equals sign when giving value for attribute “%s” of element “%s”
lv: Savāda rakstzīme “%s”, tika gaidītas atvērtās pēdiņas pēc vienādības zīme, nosakot vērtību atribūtam “%s” no elementa “%s”

en: “%s” is not a valid character following the characters “</”; “%s” may not begin an element name
lv: “%s” nav derīga rakstzīme, sekojot rakstzīmēm “</”; “%s” nevar sākt elementa nosaukumu

en: “%s” is not a valid character following the close element name “%s”; the allowed character is “>”
lv: “%s” nav derīga rakstzīme, sekojot aizverošā elementa nosaukumam “%s”; atļautā rakstzīme ir “>”

en: Element “%s” was closed, no element is currently open
lv: Elements “%s” tika aizvērts, neviens elements pašlaik nav atvērts

en: Element “%s” was closed, but the currently open element is “%s”
lv: Elements “%s” tika aizvērts, bet pašlaik atvērtais elements ir “%s”

en: Document was empty or contained only whitespace
lv: Dokuments bija tukšs vai saturēja tikai tukšu atstarpi

en: Document ended unexpectedly just after an open angle bracket “<”
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās tieši pēc atvērtās leņķa iekavas “<”

en: Document ended unexpectedly with elements still open — “%s” was the last element opened
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās ar joprojām atvērtiem elementiem — “%s” bija pēdējais atvērtais elements

en: Document ended unexpectedly, expected to see a close angle bracket ending the tag <%s/>
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās, gaidīja ieraudzīt aizverošo leņķa iekavu, beidzoties ar tagu <%s/>

en: Document ended unexpectedly inside an element name
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās elementa nosaukumā

en: Document ended unexpectedly inside an attribute name
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās atribūta nosaukumā

en: Document ended unexpectedly inside an element-opening tag.
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās elementa atverošajā birkā.

en: Document ended unexpectedly after the equals sign following an attribute name; no attribute value
lv: Dokuments negaidīti beidzās aiz vienādības zīmes, sekojot atribūta nosaukumam; nav atribūta vērtības

en: Document ended unexpectedly while inside an attribute value
lv: Dokuments negaidīti beidzās kamēr atradās atribūta vērtībā

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for element “%s”
lv: Dokuments negaidīti beidzās elementa “%s” aizverošajā birkā

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for an unopened element
lv: Dokuments negaidīti beidzās aizverošajā birkā neatvērtam elementam

en: Document ended unexpectedly inside a comment or processing instruction
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās komentārā vai apstrādes instrukcijā

en: [OPTION…]
lv: [OPCIJA…]

en: Help Options:
lv: Palīdzības opcijas:

en: Show help options
lv: Rādīt palīdzības opcijas

en: Show all help options
lv: Rādīt visas palīdzības opcijas

en: Application Options:
lv: Lietotnes opcijas:

en: Options:
lv: Opcijas:

en: Cannot parse integer value “%s” for %s
lv: Nevar apstrādāt veselā skaitļa vērtību “%s” priekš %s

en: Integer value “%s” for %s out of range
lv: Veselā skaitļa vērtība “%s” priekš %s ir ārpus apgabala

en: Cannot parse double value “%s” for %s
lv: Nevar apstrādāt dubulto vērtību “%s” priekš %s

en: Double value “%s” for %s out of range
lv: Dubultā vērtība “%s” priekš %s ir ārpus apgabala

en: Error parsing option %s
lv: Kļūda, parsējot opciju %s

en: Missing argument for %s
lv: Trūkst %s arguments

en: Unknown option %s
lv: Nezināma opcija %s

en: corrupted object
lv: bojāts objekts

en: internal error or corrupted object
lv: Iekšējā kļūda vai bojāts objekts

en: out of memory
lv: beigusies atmiņa

en: backtracking limit reached
lv: atpakaļ izsekošanas limits ir sasniegts

en: the pattern contains items not supported for partial matching
lv: raksts satur elementus, kurus neatbalsta daļējā atbilstība

en: internal error
lv: iekšēja kļūda

en: back references as conditions are not supported for partial matching
lv: atpakaļ atsauces kā nosacījumus neatbalsta daļējā atbilstība

en: recursion limit reached
lv: rekursiju limits ir sasniegts

en: invalid combination of newline flags
lv: nederīga jauno rindu karogu kombinācija

en: bad offset
lv: slikta nobīde

en: short utf8
lv: īss utf8

en: recursion loop
lv: rekursijas cikls

en: unknown error
lv: nezināma kļūda

en: \ at end of pattern
lv: \ raksta beigās

en: \c at end of pattern
lv: \c raksta beigās

en: unrecognized character following \
lv: pēc \ seko neatpazīta rakstzīme

en: numbers out of order in {} quantifier
lv: skaitļi nav pareizā secībā {} kvantorā

en: number too big in {} quantifier
lv: skaitlis pārāk liels {} kvantorā

en: missing terminating ] for character class
lv: trūkst beigu “]” rakstzīmju klasei

en: invalid escape sequence in character class
lv: nederīga atsoļu sekvence rakstzīmju klasē

en: range out of order in character class
lv: rakstzīmju klasē apgabals ir ārpus secības

en: nothing to repeat
lv: nav ko atkārtot

en: unexpected repeat
lv: negaidīta atkārtošanās

en: unrecognized character after (? or (?-
lv: neatpazīta rakstzīme pēc (? vai (?-

en: POSIX named classes are supported only within a class
lv: POSIX nosauktās klases ir atbalstītas tikai klasēs

en: missing terminating )
lv: trūkst beigu )

en: reference to non-existent subpattern
lv: atsauce uz neesošu apakšrakstu

en: missing ) after comment
lv: trūkst ) pēc komentāra

en: regular expression is too large
lv: regulārā izteiksme ir pārāk gara

en: failed to get memory
lv: neizdevās iegūt atmiņu

en: ) without opening (
lv: ) bez atverošās (

en: code overflow
lv: koda pārpilde

en: unrecognized character after (?<
lv: neatpazīta rakstzīme pēc (?<

en: lookbehind assertion is not fixed length
lv: lookbehind pieņēmums nav fiksēta garuma

en: malformed number or name after (?(
lv: slikti formatēts skaitlis vai nosaukums pēc (?(

en: conditional group contains more than two branches
lv: nosacījuma grupa satur vairāk kā divus zarus

en: assertion expected after (?(
lv: pēc (?( tiek sagaidīts pieņēmums

note: translators: '(?R' and '(?[+-]digits' are both meant as (groups of) * sequences here, '(?-54' would be an example for the second group.
en: (?R or (?[+-]digits must be followed by )
lv: pēc (?R vai (?[+-]digits ir jāseko )

en: unknown POSIX class name
lv: nezināms POSIX klases nosaukums

en: POSIX collating elements are not supported
lv: POSIX savāktie elementi nav atbalstīti

en: character value in \x{...} sequence is too large
lv: rakstzīmes vērtība \x{...} sekvencē ir pārāk liela

en: invalid condition (?(0)
lv: nederīgs nosacījums (?(0)

en: \C not allowed in lookbehind assertion
lv: \C nav atļauts lookbehind pieņēmumā

en: escapes \L, \l, \N{name}, \U, and \u are not supported
lv: atsoļi \L, \l, \N{nosaukums}, \U un \u nav atbalstīti

en: recursive call could loop indefinitely
lv: rekursīvais izsaukums varētu cikloties bezgalīgi

en: unrecognized character after (?P
lv: neatpazīta rakstzīme pēc (?P

en: missing terminator in subpattern name
lv: trūkst nobeiguma apakšraksta nosaukumā

en: two named subpatterns have the same name
lv: divi nosaukti apakšraksti ir ar vienādiem nosaukumiem

en: malformed \P or \p sequence
lv: slikti formatēta \P vai \p sekvence

en: unknown property name after \P or \p
lv: nezināms īpašības nosaukums pēc \P vai \p

en: subpattern name is too long (maximum 32 characters)
lv: apakšraksta nosaukums ir pārāk liels (maksimums ir 32 rakstzīmes)

en: too many named subpatterns (maximum 10,000)
lv: pārāk daudz nosauktu apakšrakstu (maksimums ir 10 000)

en: octal value is greater than \377
lv: astotnieku vērtība ir lielāka nekā \377

en: overran compiling workspace
lv: pārtērēta kompilēšanas darba telpa

en: previously-checked referenced subpattern not found
lv: iepriekš pārbaudīts norādītais apakšraksts nav atrasts

en: DEFINE group contains more than one branch
lv: DEFINE grupa satur vairāk kā vienu zaru

en: inconsistent NEWLINE options
lv: nekonsekventas NEWLINE opcijas

en: \g is not followed by a braced, angle-bracketed, or quoted name or number, or by a plain number
lv: pēc \g neseko nosaukums iekavās, leņķa iekavās vai pēdiņās vai vienkāršs skaitlis

en: a numbered reference must not be zero
lv: skaitliska atsauce nevar būt nulle

en: an argument is not allowed for (*ACCEPT), (*FAIL), or (*COMMIT)
lv: arguments nav atļauts priekš (*ACCEPT), (*FAIL) vai (*COMMIT)

en: (*VERB) not recognized
lv: (*VERB) nav atpazīts

en: number is too big
lv: skaitlis ir pārāk liels

en: missing subpattern name after (?&
lv: trūkst apakšraksta nosaukums pēc (?&

en: digit expected after (?+
lv: tika gaidīts cipars pēc (?+

en: ] is an invalid data character in JavaScript compatibility mode
lv: ] ir nederīga datu rakstzīme JavaScript savietojamības režīmā

en: different names for subpatterns of the same number are not allowed
lv: dažādi nosaukumi apakšrakstiem ir ar vienādiem numuriem nav atļauti

en: (*MARK) must have an argument
lv: (*MARK) jābūt ar argumentu

en: \c must be followed by an ASCII character
lv: \c jāseko ASCII rakstzīmei

en: \k is not followed by a braced, angle-bracketed, or quoted name
lv: pēc \k neseko nosaukums iekavās, leņķa iekavās vai pēdiņās

en: \N is not supported in a class
lv: \N nav atbalstīts klasē

en: too many forward references
lv: pārāk daudz atsauču uz priekšu

en: name is too long in (*MARK), (*PRUNE), (*SKIP), or (*THEN)
lv: nosaukums ir pārāk garš iekš (*MARK), (*PRUNE), (*SKIP) vai (*THEN)

en: character value in \u.... sequence is too large
lv: rakstzīmes vērtība \u.... sekvencē ir pārāk liela

en: Error while matching regular expression %s: %s
lv: Kļūda, kamēr meklē atbilstības regulārajai izteiksmei %s — %s

en: PCRE library is compiled without UTF8 support
lv: PCRE bibliotēka ir kompilēta bez UTF8 atbalsta

en: PCRE library is compiled without UTF8 properties support
lv: PCRE bibliotēka ir kompilēta bez UTF8 īpašību atbalsta

en: PCRE library is compiled with incompatible options
lv: PCRE bibliotēka ir kompilēta ar UTF8 īpašību atbalstu

en: Error while optimizing regular expression %s: %s
lv: Kļūda, optimizējot regulāro izteiksmi %s — %s

en: Error while compiling regular expression %s at char %d: %s
lv: Kļūda, kompilējot regulāro izteiksmi %s pie rakstzīmes %d — %s

en: hexadecimal digit or “}” expected
lv: tika gaidīts heksadecimālais cipars vai “}”

en: hexadecimal digit expected
lv: tika gaidīts heksadecimālais cipars

en: missing “<” in symbolic reference
lv: simboliskajā norādē trūkst “<”

en: unfinished symbolic reference
lv: nepabeigta simboliskā norāde

en: zero-length symbolic reference
lv: simboliskās norādes garums ir nulle

en: digit expected
lv: tika gaidīts cipars

en: illegal symbolic reference
lv: neatļauta simboliskā norāde

en: stray final “\”
lv: noklīdis beigu “\”

en: unknown escape sequence
lv: nezināma atsoļa sekvence

en: Error while parsing replacement text “%s” at char %lu: %s
lv: Kļūda, apstrādājot aizvietošanas tekstu “%s” pie rakstzīmes %lu — %s

en: Quoted text doesn’t begin with a quotation mark
lv: Citētais teksts nesākas ar jautājuma zīmi

en: Unmatched quotation mark in command line or other shell-quoted text
lv: Neatbilstoša jautājuma zīme komandrindā vai citā čaulas-citētā tekstā

en: Text ended just after a “\” character. (The text was “%s”)
lv: Teksts beidzās tieši pēc “\” rakstzīmes. (Teksts bija “%s”)

en: Text ended before matching quote was found for %c. (The text was “%s”)
lv: Teksts beidzās pirms atbilstošais citāts tika atrasts priekš %c. (Teksts bija “%s”)

en: Text was empty (or contained only whitespace)
lv: Teksts bija tukšs (vai saturēja tikai tukšumus)

en: Failed to read data from child process (%s)
lv: Nevarēja nolasīt datus no bērnprocesa (%s)

en: Unexpected error in reading data from a child process (%s)
lv: Negaidīta kļūda, lasot datus no bērnprocesa (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
lv: Negaidīta kļūda waitpid() (%s)

en: Child process exited with code %ld
lv: Bērna process beidza darbu ar kodu %ld

en: Child process killed by signal %ld
lv: Bērna process tika pārtraukts ar signālu %ld

en: Child process stopped by signal %ld
lv: Bērna process tika apturēts ar signālu %ld

en: Child process exited abnormally
lv: Bērna process beidza darbu nenormāli

en: Failed to read from child pipe (%s)
lv: Nevarēja nolasīt no bērna programkanāla (%s)

en: Failed to spawn child process “%s” (%s)
lv: Nevarēja radīt bērnprocesu “%s” (%s)

en: Failed to fork (%s)
lv: Neizdevās sadalīt (%s)

en: Failed to change to directory “%s” (%s)
lv: Nevarēja pāriet uz direktoriju “%s” (%s)

en: Failed to execute child process “%s” (%s)
lv: Nevarēja izpildīt bērnprocesu “%s” (%s)

en: Failed to redirect output or input of child process (%s)
lv: Nevarēja novadīt bērnprocesa (%s) izvadi vai ievadi

en: Failed to fork child process (%s)
lv: Nevarēja sazarot bērnprocesu (%s)

en: Unknown error executing child process “%s”
lv: Nezināma kļūda, izpildot bērnprocesu “%s”

en: Failed to read enough data from child pid pipe (%s)
lv: Nevarēja nolasīt pietiekami daudz datus no bērna pid programkanāla (%s)

en: Failed to read data from child process
lv: Nevarēja nolasīt datus no bērnprocesa

en: Failed to create pipe for communicating with child process (%s)
lv: Nevarēja izveidot programkanālu komunikācijai ar bērnprocesu (%s)

en: Failed to execute child process (%s)
lv: Nevarēja izpildīt bērnprocesu (%s)

en: Invalid program name: %s
lv: Nederīgs programmas nosaukums — %s

en: Invalid string in argument vector at %d: %s
lv: Nederīga virkne argumenta vektorā pie %d — %s

en: Invalid string in environment: %s
lv: Nederīga virkne vidē — %s

en: Invalid working directory: %s
lv: Nederīga darba mape — %s

en: Failed to execute helper program (%s)
lv: Neizdevās izpildīt palīga programmu (%s)

en: Unexpected error in g_io_channel_win32_poll() reading data from a child process
lv: Negaidīta kļūda iekš g_io_channel_win32_poll(), lasot datus no bērnprocesa

en: Empty string is not a number
lv: Tukša virkne nav skaitlis

en: “%s” is not a signed number
lv: “%s” nav skaitlis ar zīmi

en: Number “%s” is out of bounds [%s, %s]
lv: Skaitlis “%s” ir ārpus robežām [%s, %s]

en: “%s” is not an unsigned number
lv: “%s” nav skaitlis bez zīmes

en: Invalid %-encoding in URI
lv: Nederīgs %-kodējums iekš URI

en: Illegal character in URI
lv: Neatļauta rakstzīme iekš URI

en: Non-UTF-8 characters in URI
lv: Ne-UTF-8 rakstzīmes iekš URI

en: Invalid IPv6 address ‘%.*s’ in URI
lv: Nederīga IPv6 adrese “%.*s” iekš URI

en: Illegal encoded IP address ‘%.*s’ in URI
lv: Nepareizi iekodēta IP adrese “%.*s” iekš URI

en: Illegal internationalized hostname ‘%.*s’ in URI
lv: Nepareizi internacionalizēts resursdatora nosaukums “%.*s” iekš URI

en: Could not parse port ‘%.*s’ in URI
lv: Nevarēja parsēt portu “%.*s” iekš URI

en: Port ‘%.*s’ in URI is out of range
lv: URI ports “%.*s” ir ārpus apgabala

en: URI ‘%s’ is not an absolute URI
lv: URI “%s” nav absolūts URI

en: URI ‘%s’ has no host component
lv: URI “%s” nav resursdatora komponentes

en: URI is not absolute, and no base URI was provided
lv: URI nav absolūts un netika dots bāzes URI

en: Missing ‘=’ and parameter value
lv: Trūkst “=” un parametra vērtības

en: Failed to allocate memory
lv: Neizdevās piešķirt atmiņu

en: Character out of range for UTF-8
lv: Rakstzīme nav UTF-8 apgabalā

en: Invalid sequence in conversion input
lv: Nepareiza secība konversijas ievadē

en: Character out of range for UTF-16
lv: Rakstzīme nav UTF-16 apgabalā

en: %u byte | %u bytes
lv[0]: %u baits
lv[1]: %u baiti
lv[2]: %u baitu

en: %u bit | %u bits
lv[0]: %u bits
lv[1]: %u biti
lv[2]: %u bitu

note: Translators: the %s in "%s bytes" will always be replaced by a number.
en: %s byte | %s bytes
lv[0]: %s baits
lv[1]: %s baiti
lv[2]: %s baitu

note: Translators: the %s in "%s bits" will always be replaced by a number.
en: %s bit | %s bits
lv[0]: %s bits
lv[1]: %s biti
lv[2]: %s bitu
