glib - en to uk translation catalogue (1200 entries)

en: Setting default applications not supported yet
uk: Підтримки встановлення типової програми ще не передбачено

en: Setting application as last used for type not supported yet
uk: Підтримки встановлення програми, як останньої використаної для типу, ще не передбачено

en: Failed to find default application for content type ‘%s’
uk: Не вдалося знайти типову програму для типу даних «%s»

en: Failed to find default application for URI Scheme ‘%s’
uk: Не вдалося знайти типову програму для схеми адреси «%s»

en: GApplication Options:
uk: Параметри GApplication:

en: Show GApplication options
uk: Показати параметри GApplication

en: Enter GApplication service mode (use from D-Bus service files)
uk: Запустити GApplication у режимі сервісу (використовувати з сервісних файлів D-Bus)

en: Override the application’s ID
uk: Перевизначити ідентифікатор програми

en: Replace the running instance
uk: Замінити запущений екземпляр

en: Print help
uk: Надрукувати довідку

en: [COMMAND]
uk: [КОМАНДА]

en: Print version
uk: Вивести номер версії

en: Print version information and exit
uk: Вивести інформацію про версію і вийти

en: List applications
uk: Вивести список програм

en: List the installed D-Bus activatable applications (by .desktop files)
uk: Вивести перелік встановлених придатних до активації за D-Bus програм (за файлами desktop)

en: Launch an application
uk: Запустити програму

en: Launch the application (with optional files to open)
uk: Запустити програму (із необов'язковим відкриттям файлів)

en: APPID [FILE…]
uk: ІД_ПРОГРАМИ [ФАЙЛ…]

en: Activate an action
uk: Активувати дію

en: Invoke an action on the application
uk: Викликати дію програми

en: APPID ACTION [PARAMETER]
uk: ІД_ПРОГРАМИ ДІЯ [ПАРАМЕТР]

en: List available actions
uk: Вивести перелік доступних дій

en: List static actions for an application (from .desktop file)
uk: Вивести перелік статичних дій для програми (з desktop-файла)

en: APPID
uk: ІД_ПРОГРАМИ

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: The command to print detailed help for
uk: Команда, за якою виводиться детальна довідка

en: Application identifier in D-Bus format (eg: org.example.viewer)
uk: Ідентифікатор програми у форматі D-Bus (напр.: org.example.viewer)

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Optional relative or absolute filenames, or URIs to open
uk: Необов'язкові відносні або абсолютні назви файлів чи адреси URI для відкривання

en: ACTION
uk: ДІЯ

en: The action name to invoke
uk: Назва дії, яку слід викликати

en: PARAMETER
uk: ПАРАМЕТР

en: Optional parameter to the action invocation, in GVariant format
uk: Необов'язковий параметр для виклику дії у форматі GVariant

en: Unknown command %s
uk: Невідома команда %s

en: Usage:
uk: Використання:

en: Arguments:
uk: Аргументи:

en: [ARGS…]
uk: [ПАРАМЕТРИ…]

en: Commands:
uk: Команди:

note: Translators: do not translate 'help', but please translate 'COMMAND'.
en: Use “%s help COMMAND” to get detailed help.
uk: Скористайтеся командою «%s help КОМАНДА» для отримання детальної довідки.

en: %s command requires an application id to directly follow
uk: команді %s потрібен ідентифікатор програми

en: invalid application id: “%s”
uk: некоректний ідентифікатор програми: «%s»

note: Translators: %s is replaced with a command name like 'list-actions'
en: “%s” takes no arguments
uk: «%s» не приймає аргументів

en: unable to connect to D-Bus: %s
uk: неможливо під'єднатися до D-Bus: %s

en: error sending %s message to application: %s
uk: помилка надсилання повідомлення %s до програми %s

en: action name must be given after application id
uk: назву дії слід вказувати після ідентифікатора програми

en: invalid action name: “%s”
    action names must consist of only alphanumerics, “-” and “.”
uk: некоректна назва дії: «%s»
    Назва дії може складатися лише з літер, цифр і символів «-» і «.»

en: error parsing action parameter: %s
uk: помилка розбору параметра дії: %s

en: actions accept a maximum of one parameter
uk: дії приймають максимум один параметр

en: list-actions command takes only the application id
uk: команда list-actions приймає лише ідентифікатор програми

en: unable to find desktop file for application %s
uk: не вдалося знайти desktop-файл для програми %s

en: unrecognised command: %s
uk: нерозпізнана команда %s

en: Too large count value passed to %s
uk: До %s передано надто велике значення лічильника

en: Seek not supported on base stream
uk: Перехід у базовому потоці не підтримується

en: Cannot truncate GBufferedInputStream
uk: Не вдалося урізати GMemoryInputStream

en: Stream is already closed
uk: Потік вже закрито

en: Truncate not supported on base stream
uk: Урізання не підтримується у базовому потоці

en: Operation was cancelled
uk: Операцію скасовано

en: Invalid object, not initialized
uk: Неправильний об'єкт, не ініціалізований

en: Incomplete multibyte sequence in input
uk: Неправильна багатобайтова послідовність у перетворюваних вхідних даних

en: Not enough space in destination
uk: Бракує простору для результату

en: Invalid byte sequence in conversion input
uk: Неправильна послідовність байтів у перетворюваних вхідних даних

en: Error during conversion: %s
uk: Помилка під час перетворення: %s

en: Cancellable initialization not supported
uk: Ініціалізація з можливістю скасування не підтримується

en: Conversion from character set “%s” to “%s” is not supported
uk: Підтримки перетворення з набору символів «%s» у «%s» не передбачено

en: Could not open converter from “%s” to “%s”
uk: Не вдалося відкрити модуль перетворення з «%s» у «%s»

en: %s type
uk: тип %s

en: Unknown type
uk: Невідомий тип

en: %s filetype
uk: тип файлів %s

en: GCredentials contains invalid data
uk: У GCredentials містяться некоректні дані

en: GCredentials is not implemented on this OS
uk: Тип GCredentials не реалізовано для цієї ОС

en: There is no GCredentials support for your platform
uk: Підтримки GCredentials для вашої платформи не передбачено

en: GCredentials does not contain a process ID on this OS
uk: Тип GCredentials не містить ідентифікатора процесу для цієї ОС

en: Credentials spoofing is not possible on this OS
uk: Спуфінг облікових даних неможливий у цій ОС

en: Unexpected early end-of-stream
uk: Неочікуваний передчасний кінець потоку

en: Unsupported key “%s” in address entry “%s”
uk: Непідтримуваний ключ «%s» у елементі адреси «%s»

en: Meaningless key/value pair combination in address entry “%s”
uk: Беззмістовна комбінація ключ/значення у елементі адреси «%s»

en: Address “%s” is invalid (need exactly one of path, dir, tmpdir, or abstract keys)
uk: Неправильна адреса «%s» (потрібен шлях, каталог, тимчасовий каталог або один з абстрактних ключів)

en: Error in address “%s” — the “%s” attribute is malformed
uk: Помилка в адресі «%s» — неправильне форматування атрибута «%s»

en: Unknown or unsupported transport “%s” for address “%s”
uk: Невідомий або непідтримуваний канал передавання «%s» для адреси «%s»

en: Address element “%s” does not contain a colon (:)
uk: У елементі адреси «%s» немає двокрапки (:)

en: Transport name in address element “%s” must not be empty
uk: Назва каналу передавання у елементі адреси «%s» має бути непорожньою

en: Key/Value pair %d, “%s”, in address element “%s” does not contain an equal sign
uk: Пара ключ/значення %d, «%s», у елементі адреси «%s» не містить знака рівності

en: Key/Value pair %d, “%s”, in address element “%s” must not have an empty key
uk: Пара ключ/значення %d, «%s», у елементі адреси «%s» має містити непорожній ключ

en: Error unescaping key or value in Key/Value pair %d, “%s”, in address element “%s”
uk: Помилка зняття екранування ключа або значення у парі ключ/значення %d, «%s», у елементі адреси «%s»

en: Error in address “%s” — the unix transport requires exactly one of the keys “path” or “abstract” to be set
uk: Помилка у адресі «%s» — для транспорту unix потрібен лише один встановлений ключ «path» або «abstract»

en: Error in address “%s” — the host attribute is missing or malformed
uk: Помилка у адресі «%s» — немає атрибута вузла або вказано значення у помилковому форматі

en: Error in address “%s” — the port attribute is missing or malformed
uk: Помилка в адресі «%s» — атрибут не вказано атрибут порту або помилкове форматування атрибута

en: Error in address “%s” — the noncefile attribute is missing or malformed
uk: Помилка в адресі «%s» — атрибут не вказано атрибут noncefile або помилкове форматування атрибута

en: Error auto-launching:
uk: Помилка автоматичного запуску:

en: Error opening nonce file “%s”: %s
uk: Сталася помилка при відкриванні nonce-файла «%s»: %s

en: Error reading from nonce file “%s”: %s
uk: Сталася помилка при читанні nonce-файла «%s»: %s

en: Error reading from nonce file “%s”, expected 16 bytes, got %d
uk: Сталася помилка при читанні nonce-файла «%s», очікувалося 16 байтів, отримано %d

en: Error writing contents of nonce file “%s” to stream:
uk: Сталася помилка запису вмісту nonce-файла «%s» до потоку:

en: The given address is empty
uk: Вказана адреса порожня

en: Cannot spawn a message bus when AT_SECURE is set
uk: Неможливо породити процес шини повідомлень, якщо встановлено AT_SECURE

en: Cannot spawn a message bus without a machine-id:
uk: Неможливо породити процес шини повідомлень без ідентифікатора машини:

en: Cannot autolaunch D-Bus without X11 $DISPLAY
uk: Неможливо автоматично запускати D-Bus без $DISPLAY у X11

en: Error spawning command line “%s”:
uk: Помилка запуску рядка команди «%s»:

en: Cannot determine session bus address (not implemented for this OS)
uk: Не вдалося визначити адресу сеансової шини (не реалізовано для цієї ОС)

en: Cannot determine bus address from DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable — unknown value “%s”
uk: Не вдалося визначити адресу шини зі значення змінної середовища DBUS_STARTER_BUS_TYPE — невідоме значення «%s»

en: Cannot determine bus address because the DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable is not set
uk: Не вдалося визначити адресу шини, оскільки значення змінної середовища DBUS_STARTER_BUS_TYPE не встановлено

en: Unknown bus type %d
uk: Невідомий тип шини %d

en: Unexpected lack of content trying to read a line
uk: Неочікувана відсутність вмісту при читанні рядка

en: Unexpected lack of content trying to (safely) read a line
uk: Неочікувана відсутність вмісту при (надійному) читанні рядка

en: Exhausted all available authentication mechanisms (tried: %s) (available: %s)
uk: Перепробувані усі доступні механізми автентифікації (проведено: %s) (доступно: %s)

en: Unexpected lack of content trying to read a byte
uk: Неочікувана відсутність вмісту при читанні байта

en: User IDs must be the same for peer and server
uk: Ідентифікатори користувача для вузла і сервера мають бути однаковими

en: Cancelled via GDBusAuthObserver::authorize-authenticated-peer
uk: Скасовано через GDBusAuthObserver::authorize-authenticated-peer

en: Error when getting information for directory “%s”: %s
uk: Помилка при отриманні відомостей для каталогу «%s»: %s

en: Permissions on directory “%s” are malformed. Expected mode 0700, got 0%o
uk: Помилкові права на каталог «%s». Очікуваний режим — 0700, отримано 0%o

en: Error creating directory “%s”: %s
uk: Сталася помилка при створенні каталогу «%s»: %s

en: Operation not supported
uk: Операція не підтримується

en: Error opening keyring “%s” for reading:
uk: Сталася помилка при відкриванні зв'язки ключів «%s» на читання:

en: Line %d of the keyring at “%s” with content “%s” is malformed
uk: Некоректне форматування у рядку %d у зв'язці ключів у «%s» з вмістом «%s»

en: First token of line %d of the keyring at “%s” with content “%s” is malformed
uk: Некоректне форматування першої лексеми у рядку %d у зв'язці ключів у «%s» з вмістом «%s»

en: Second token of line %d of the keyring at “%s” with content “%s” is malformed
uk: Некоректне форматування другої лексеми у рядку %d у зв'язці ключів у «%s» з вмістом «%s»

en: Didn’t find cookie with id %d in the keyring at “%s”
uk: Не вдалося знайти куки з ідентифікатором %d у зв'язці ключів «%s»

en: Error creating lock file “%s”: %s
uk: Сталася помилка при створенні файла блокування «%s»: %s

en: Error deleting stale lock file “%s”: %s
uk: Сталася помилка при вилученні застарілого файла блокування «%s»: %s

en: Error closing (unlinked) lock file “%s”: %s
uk: Сталася помилка при закриванні (від'єднаного) файла блокування «%s»: %s

en: Error unlinking lock file “%s”: %s
uk: Сталася помилка при вилученні файла блокування «%s»: %s

en: Error opening keyring “%s” for writing:
uk: Сталася помилка при відкриванні зв'язки ключів «%s» для запису:

en: (Additionally, releasing the lock for “%s” also failed: %s)
uk: (Також, не вдалося вивільнити блокування «%s»: %s)

en: The connection is closed
uk: З'єднання закрито

en: Timeout was reached
uk: Час очікування вичерпано

en: Unsupported flags encountered when constructing a client-side connection
uk: При створенні клієнтського з'єднання виявлено непідтримувані прапорці

en: No such interface “org.freedesktop.DBus.Properties” on object at path %s
uk: Інтерфейс «org.freedesktop.DBus.Properties» для шляху об'єкта %s не знайдено

en: No such property “%s”
uk: Немає властивості «%s»

en: Property “%s” is not readable
uk: Властивість «%s» недоступна для читання

en: Property “%s” is not writable
uk: Властивість «%s» недоступна для запису

en: Error setting property “%s”: Expected type “%s” but got “%s”
uk: Помилка встановлення властивості «%s». Мало бути використано тип «%s», але отримано «%s»

en: No such interface “%s”
uk: Немає інтерфейсу «%s»

en: No such interface “%s” on object at path %s
uk: Немає інтерфейсу «%s» на об'єкті зі шляхом %s

en: No such method “%s”
uk: Немає методу «%s»

en: Type of message, “%s”, does not match expected type “%s”
uk: Тип повідомлення «%s» не збігається з очікуваним типом «%s»

en: An object is already exported for the interface %s at %s
uk: Об'єкт інтерфейсу %s вже експортовано як %s

en: Unable to retrieve property %s.%s
uk: Не вдалося отримати властивість %s.%s

en: Unable to set property %s.%s
uk: Не вдалося встановити значення властивості %s.%s

en: Method “%s” returned type “%s”, but expected “%s”
uk: Метод «%s» повернув тип «%s», але очікувалося «%s»

en: Method “%s” on interface “%s” with signature “%s” does not exist
uk: Методу «%s» інтерфейсу «%s» з підписом «%s» не існує

en: A subtree is already exported for %s
uk: Піддерево вже експортовано для %s

en: Object does not exist at path “%s”
uk: Об'єкта зі шляхом «%s» не існує

en: type is INVALID
uk: НЕПРАВИЛЬНИЙ тип

en: METHOD_CALL message: PATH or MEMBER header field is missing or invalid
uk: Повідомлення METHOD_CALL: немає поля заголовка PATH або MEMBER або це поле є некоректним

en: METHOD_RETURN message: REPLY_SERIAL header field is missing or invalid
uk: Повідомлення METHOD_RETURN: немає поля заголовка REPLY_SERIAL або це поле є некоректним

en: ERROR message: REPLY_SERIAL or ERROR_NAME header field is missing or invalid
uk: Повідомлення ERROR: немає поля заголовка REPLY_SERIAL або ERROR_NAME або це поле є некоректним

en: SIGNAL message: PATH, INTERFACE or MEMBER header field is missing or invalid
uk: Повідомлення SIGNAL: немає поля заголовка PATH, INTERFACE або MEMBER або це поле є некоректним

en: SIGNAL message: The PATH header field is using the reserved value /org/freedesktop/DBus/Local
uk: Повідомлення SIGNAL: поле заголовка PATH використовує зарезервоване значення /org/freedesktop/DBus/Local

en: SIGNAL message: The INTERFACE header field is using the reserved value org.freedesktop.DBus.Local
uk: Повідомлення SIGNAL: поле заголовка INTERFACE використовує зарезервоване значення org.freedesktop.DBus.Local

en: Wanted to read %lu byte but only got %lu | Wanted to read %lu bytes but only got %lu
uk[0]: Потрібно було прочитати %lu байт, але прочитано лише %lu
uk[1]: Потрібно було прочитати %lu байти, але прочитано лише %lu
uk[2]: Потрібно було прочитати %lu байтів, але прочитано лише %lu

en: Expected NUL byte after the string “%s” but found byte %d
uk: Мало бути використано байт NUL після рядка «%s», але знайдено байт %d

en: Expected valid UTF-8 string but found invalid bytes at byte offset %d (length of string is %d). The valid UTF-8 string up until that point was “%s”
uk: Мало бути вказано коректний рядок UTF-8, але виявлено неприпустимі байти (зміщення %d, довжина рядка %d). Коректний рядок UTF-8 аж до цієї миті був таким: «%s»

en: Value nested too deeply
uk: Рівень вкладеності значення є надто високим

en: Parsed value “%s” is not a valid D-Bus object path
uk: Оброблене значення «%s» не є припустимим шляхом до об'єкта D-Bus

en: Parsed value “%s” is not a valid D-Bus signature
uk: Оброблене значення «%s» не є припустимим підписом D-Bus

en: Encountered array of length %u byte. Maximum length is 2<<26 bytes (64 MiB). | Encountered array of length %u bytes. Maximum length is 2<<26 bytes (64 MiB).
uk[0]: Виявлено масив довжиною %u байт. Максимальна довжина дорівнює 2<<26 байт (64 МіБ).
uk[1]: Виявлено масив довжиною %u байти. Максимальна довжина дорівнює 2<<26 байт (64 МіБ).
uk[2]: Виявлено масив довжиною %u байтів. Максимальна довжина дорівнює 2<<26 байт (64 МіБ).

en: Encountered array of type “a%c”, expected to have a length a multiple of %u bytes, but found to be %u bytes in length
uk: Виявлено масив типу «a%c». Очікувалося, що довжина буде кратною до %u байтів, втім, виявлено довжину %u байтів

en: Empty structures (tuples) are not allowed in D-Bus
uk: Не можна використовувати порожні структури (кортежі) у D-Bus

en: Parsed value “%s” for variant is not a valid D-Bus signature
uk: Оброблене значення «%s» для варіанта не є припустимим підписом D-Bus

en: Error deserializing GVariant with type string “%s” from the D-Bus wire format
uk: Помилка десеріалізації GVariant з типом рядка «%s» з формату D-Bus wire

en: Invalid endianness value. Expected 0x6c (“l”) or 0x42 (“B”) but found value 0x%02x
uk: Неправильний порядок байтів у значенні. Мало бути 0x6c («l») або 0x42 («B»), але знайдено значення 0x%02x

en: Invalid major protocol version. Expected 1 but found %d
uk: Неправильний старший номер версії протоколу. Очікувався 1, але знайдено %d

en: Signature header found but is not of type signature
uk: Виявлено заголовок підпису, але цей заголовок не належить до типу підписів

en: Signature header with signature “%s” found but message body is empty
uk: Знайдено заголовок підпису з підписом «%s», але вміст повідомлення є порожнім

en: Parsed value “%s” is not a valid D-Bus signature (for body)
uk: Оброблене значення «%s» не є припустимим підписом D-Bus (для вмісту)

en: No signature header in message but the message body is %u byte | No signature header in message but the message body is %u bytes
uk[0]: Відсутній заголовок підпису у повідомленні, але тіло повідомлення займає %u байт
uk[1]: Відсутній заголовок підпису у повідомленні, але тіло повідомлення займає %u байти
uk[2]: Відсутній заголовок підпису у повідомленні, але тіло повідомлення займає %u байтів

en: Cannot deserialize message:
uk: Не вдалося виконати десеріалізацію повідомлення:

en: Error serializing GVariant with type string “%s” to the D-Bus wire format
uk: Помилка серіалізації GVariant з типом рядка «%s» у формат D-Bus wire

en: Number of file descriptors in message (%d) differs from header field (%d)
uk: Кількість дескрипторів файлів у повідомленні (%d) відрізняється від значення у полі заголовка (%d)

en: Cannot serialize message:
uk: Не вдалося серіалізувати повідомлення:

en: Message body has signature “%s” but there is no signature header
uk: Вміст повідомлення має підпис «%s», але немає заголовка підпису

en: Message body has type signature “%s” but signature in the header field is “%s”
uk: Вміст повідомлення має тип підпису «%s», але значення підпису у полі заголовка дорівнює «%s»

en: Message body is empty but signature in the header field is “(%s)”
uk: Вміст повідомлення порожній, але значення підпису у полі заголовка дорівнює «(%s)»

en: Error return with body of type “%s”
uk: Повернуто помилку для вмісту типу «%s»

en: Error return with empty body
uk: Повернена помилка з порожнім тілом

en: (Type any character to close this window)
uk: (Щоб закрити це вікно, уведіть будь-який символ)

en: Session dbus not running, and autolaunch failed
uk: Сеанс dbus не запущений, і автозапуск не виконався

en: Unable to get Hardware profile: %s
uk: Не вдалося отримати профіль апаратури: %s

note: Translators: Both placeholders are file paths
en: Unable to load %s or %s:
uk: Не вдалося завантажити %s або %s:

en: Error calling StartServiceByName for %s:
uk: Помилка виклику StartServiceByName для %s:

en: Unexpected reply %d from StartServiceByName("%s") method
uk: Неочікувана відповідь %d з методу StartServiceByName(«%s»)

en: Cannot invoke method; proxy is for the well-known name %s without an owner, and proxy was constructed with the G_DBUS_PROXY_FLAGS_DO_NOT_AUTO_START flag
uk: Не вдалося викликати метод; у проксі з добре відомою назвою %s немає власника і проксі було побудовано із прапорцем G_DBUS_PROXY_FLAGS_DO_NOT_AUTO_START

en: Abstract namespace not supported
uk: Підтримки абстрактних просторів назв не передбачено

en: Cannot specify nonce file when creating a server
uk: Не вдалося вказати nonce-файл при створенні сервера

en: Error writing nonce file at “%s”: %s
uk: Сталася помилка при запису до nonce-файла у «%s»: %s

en: The string “%s” is not a valid D-Bus GUID
uk: Рядок «%s» не є припустимим GUID D-Bus

en: Cannot listen on unsupported transport “%s”
uk: Неможливо очікувати на дані на каналі передавання «%s», якого не існує

en: Commands:
      help         Shows this information
      introspect   Introspect a remote object
      monitor      Monitor a remote object
      call         Invoke a method on a remote object
      emit         Emit a signal
      wait         Wait for a bus name to appear
    
    Use “%s COMMAND --help” to get help on each command.
uk: Команди:
      help         Показати цю довідку
      introspect   Інтроспектувати віддалений об'єкт
      monitor      Стежити за віддаленим об'єктом
      call         Викликати метод віддаленого об'єкту
      emit         Надіслати сигнал
      wait         Очікувати на появу назви шини
    
    Для отримання довідки за командою використовуйте «%s КОМАНДА --help».

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Error parsing introspection XML: %s
uk: Сталася помилка під час обробки інтроспекції XML: %s

en: Error: %s is not a valid name
uk: Помилка: %s не є припустимою назвою

en: Error: %s is not a valid object path
uk: Помилка: %s не є припустимим об'єктним шляхом

en: Connect to the system bus
uk: Під'єднатися до системної шини

en: Connect to the session bus
uk: Під'єднатися до користувацької шини

en: Connect to given D-Bus address
uk: Під'єднатися до вказаної адреси D-Bus

en: Connection Endpoint Options:
uk: Параметри кінцевої точки з'єднання:

en: Options specifying the connection endpoint
uk: Параметри, що визначають кінцеву точку з'єднання

en: No connection endpoint specified
uk: Кінцева точка з'єднання не вказана

en: Multiple connection endpoints specified
uk: Вказано декілька кінцевих точок з'єднання

en: Warning: According to introspection data, interface “%s” does not exist
uk: Попередження: згідно з даними інтроспекції, інтерфейсу «%s» не існує

en: Warning: According to introspection data, method “%s” does not exist on interface “%s”
uk: Попередження: згідно з даними інтроспекції, методу «%s» в інтерфейсі «%s» не існує

en: Optional destination for signal (unique name)
uk: Необов'язковий отримувач сигналу (унікальна назва)

en: Object path to emit signal on
uk: Об'єктний шлях, для випуску сигналу

en: Signal and interface name
uk: Назва сигналу і інтерфейсу

en: Emit a signal.
uk: Послати сигнал.

en: Error connecting: %s
uk: Сталася помилка при з'єднанні: %s

en: Error: %s is not a valid unique bus name.
uk: Помилка: %s не є припустимою унікальною назвою шини.

en: Error: Object path is not specified
uk: Помилка: не вказано об'єктний шлях

en: Error: Signal name is not specified
uk: Помилка: не вказано назви сигналу

en: Error: Signal name “%s” is invalid
uk: Помилка: некоректна назва сигналу «%s»

en: Error: %s is not a valid interface name
uk: Помилка: %s не є припустимою назвою інтерфейсу

en: Error: %s is not a valid member name
uk: Помилка: %s не є припустимою назвою члену

note: Use the original non-"parse-me-harder" error
en: Error parsing parameter %d: %s
uk: Сталася помилка під час обробки параметра %d: %s

en: Error flushing connection: %s
uk: Сталася помилка при скиданні під'єднання: %s

en: Destination name to invoke method on
uk: Назва призначення, для якого викликається метод

en: Object path to invoke method on
uk: Об'єктний шлях, для якого викликається метод

en: Method and interface name
uk: Назва методу або інтерфейсу

en: Timeout in seconds
uk: Час очікування у секундах

en: Allow interactive authorization
uk: Дозволити інтерактивне уповноваження

en: Invoke a method on a remote object.
uk: Викликає метод на віддаленому об'єкті.

en: Error: Destination is not specified
uk: Помилка: не вказано призначення

en: Error: %s is not a valid bus name
uk: Помилка: %s не є припустимою назвою шини

en: Error: Method name is not specified
uk: Помилка: не вказано назви методу

en: Error: Method name “%s” is invalid
uk: Помилка: некоректна назва методу «%s»

en: Error parsing parameter %d of type “%s”: %s
uk: Сталася помилка під час обробки параметра %d типу «%s»: %s

en: Error adding handle %d: %s
uk: Помилка під час додавання елемента керування %d: %s

en: Destination name to introspect
uk: Назва призначення для інтроспекції

en: Object path to introspect
uk: Об'єктний шлях для інтроспекції

en: Print XML
uk: Надрукувати XML

en: Introspect children
uk: Інтроспекція нащадка

en: Only print properties
uk: Лише властивості друку

en: Introspect a remote object.
uk: Виконати інтроспекцію віддаленого об'єкту.

en: Destination name to monitor
uk: Назва призначення для спостерігання

en: Object path to monitor
uk: Об'єктний шлях для спостерігання

en: Monitor a remote object.
uk: Спостерігати за віддаленим об'єктом.

en: Error: can’t monitor a non-message-bus connection
uk: Помилка: спостереження за з'єднанням, яке не належить до типу message-bus, є неможливим

en: Service to activate before waiting for the other one (well-known name)
uk: Служба, яку слід активувати, перш ніж очікувати на іншу (добре відома назва)

en: Timeout to wait for before exiting with an error (seconds); 0 for no timeout (default)
uk: Час очікування до виходу із станом помилки (у секундах); 0 — не очікувати (типова поведінка)

en: [OPTION…] BUS-NAME
uk: [ПАРАМЕТР…] НАЗВА-ШИНИ

en: Wait for a bus name to appear.
uk: Очікувати на появу назви шини.

en: Error: A service to activate for must be specified.
uk: Помилка: має бути вказано службу для активації.

en: Error: A service to wait for must be specified.
uk: Помилка: має бути вказано службу для очікування.

en: Error: Too many arguments.
uk: Помилка: забагато аргументів.

en: Error: %s is not a valid well-known bus name.
uk: Помилка: %s не є припустимим добре відомою назвою шини.

en: Not authorized to change debug settings
uk: Не уповноважено змінювати параметри діагностики

en: Unnamed
uk: Без назви

en: Desktop file didn’t specify Exec field
uk: У desktop-файлі не визначено поля Exec

en: Unable to find terminal required for application
uk: Неможливо знайти термінал, що потрібен програмі

en: Program ‘%s’ not found in $PATH
uk: Програми «%s» не знайдено у каталогах $PATH

en: Can’t create user application configuration folder %s: %s
uk: Не вдалося створити теку параметрів програми %s: %s

en: Can’t create user MIME configuration folder %s: %s
uk: Не вдалося створити теку параметрів MIME %s: %s

en: Application information lacks an identifier
uk: У інформації про програму не вказано ідентифікатор

en: Can’t create user desktop file %s
uk: Не вдалося створити для користувача desktop-файл %s

en: Custom definition for %s
uk: Власне визначення %s

en: drive doesn’t implement eject
uk: для диска не реалізовано функцію виштовхування носія

note: Translators: This is an error * message for drive objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: drive doesn’t implement eject or eject_with_operation
uk: для диска не реалізовано операцію «eject» або «eject_with_operation»

en: drive doesn’t implement polling for media
uk: для диска не реалізовано опитування носія даних

en: drive doesn’t implement start
uk: для диска не реалізовано функцію запуску

en: drive doesn’t implement stop
uk: для диска не реалізовано функції зупинки

en: TLS backend does not implement TLS binding retrieval
uk: У модулі TLS не реалізовано отримання прив'язки TLS

en: TLS support is not available
uk: Підтримка TLS недоступна

en: DTLS support is not available
uk: Підтримка DTLS є недоступною

en: Can’t handle version %d of GEmblem encoding
uk: Не вдалося опрацювати версію %d кодування GEmblem

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblem encoding
uk: Неправильна кількість лексем (%d) у кодуванні GEmblem

en: Can’t handle version %d of GEmblemedIcon encoding
uk: Не вдалося обробити версію %d кодування GEmblemedIcon

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblemedIcon encoding
uk: Неправильна кількість лексем (%d) у кодуванні GEmblemedIcon

en: Expected a GEmblem for GEmblemedIcon
uk: Очікується GEmblem для GEmblemedIcon

note: Translators: This is an error message when * trying to find the enclosing (user visible) * mount of a file, but none exists.
en: Containing mount does not exist
uk: Вкладена точка монтування не існує

en: Can’t copy over directory
uk: Не можна копіювати із заміною каталогу

en: Can’t copy directory over directory
uk: Не можна копіювати каталог поверх іншого каталогу

en: Target file exists
uk: Цільовий файл існує

en: Can’t recursively copy directory
uk: Не вдалося скопіювати каталог рекурсивно

en: Copy file range not supported
uk: Підтримки копіювання діапазону файлів не передбачено

en: Error splicing file: %s
uk: Помилка при розрізанні файла: %s

en: Splice not supported
uk: З'єднання не підтримується

en: Copy (reflink/clone) between mounts is not supported
uk: Копіювання (reflink/clone) між точками монтування не підтримується

en: Copy (reflink/clone) is not supported or invalid
uk: Копіювання (reflink/clone) не підтримується або некоректне

en: Copy (reflink/clone) is not supported or didn’t work
uk: Підтримки копіювання (reflink/clone) не передбачено або копіювання не працює

en: Can’t copy special file
uk: Не вдалося скопіювати спеціальний файл

en: Invalid symlink value given
uk: Неправильне значення символьного посилання

en: Symbolic links not supported
uk: Символічні посилання не підтримуються

en: Trash not supported
uk: Смітник не підтримується

en: File names cannot contain “%c”
uk: Назви файлів не можуть містити символу «%c»

en: Failed to create a temporary directory for template “%s”: %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог для шаблону «%s»: %s

en: volume doesn’t implement mount
uk: для тому не реалізовано операцію монтування

en: No application is registered as handling this file
uk: Програм для обробки таких файлів не зареєстровано

en: Enumerator is closed
uk: Лічильник закрито

en: File enumerator has outstanding operation
uk: Лічильник файлів має невиконані операції

en: File enumerator is already closed
uk: Лічильник файлів вже закритий

en: Can’t handle version %d of GFileIcon encoding
uk: Підтримки версії %d кодування GFileIcon не передбачено

en: Malformed input data for GFileIcon
uk: Неправильні вхідні дані GFileIcon

en: Stream doesn’t support query_info
uk: Для потоку не передбачено підтримки query_info

en: Seek not supported on stream
uk: Операція встановлення позиції не підтримується для потоків

en: Truncate not allowed on input stream
uk: Операція урізання не підтримується для вхідного потоку

en: Truncate not supported on stream
uk: Операція урізання не підтримується для потоку

en: Invalid hostname
uk: Неправильна назва вузла

en: Bad HTTP proxy reply
uk: Помилкова відповідь проксі-сервера HTTP

en: HTTP proxy connection not allowed
uk: З'єднання з використанням проксі-сервера HTTP заборонено

en: HTTP proxy authentication failed
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на проксі-сервері HTTP

en: HTTP proxy authentication required
uk: Слід пройти розпізнавання на проксі-сервері HTTP

en: HTTP proxy connection failed: %i
uk: Не вдалося встановити з'єднання із проксі-сервером HTTP: %i

en: HTTP proxy response too big
uk: Відповідь HTTP-проксі є надто великою

en: HTTP proxy server closed connection unexpectedly.
uk: Проксі-сервер HTTP несподівано розірвав з'єднання.

en: Wrong number of tokens (%d)
uk: Неправильна кількість лексем (%d)

en: No type for class name %s
uk: Відсутній тип назви класу %s

en: Type %s does not implement the GIcon interface
uk: Для типу %s не реалізовано інтерфейс GIcon

en: Type %s is not classed
uk: Тип %s не класифікований

en: Malformed version number: %s
uk: Неправильний номер версії: %s

en: Type %s does not implement from_tokens() on the GIcon interface
uk: Для типу %s не реалізовано from_tokens() у інтерфейсі GIcon

en: Can’t handle the supplied version of the icon encoding
uk: Не вдалося обробити вказану версію кодування піктограми

en: No address specified
uk: Адреса не вказана

en: Length %u is too long for address
uk: Значення довжини %u завелике для адреси

en: Address has bits set beyond prefix length
uk: У адресі встановлені біти поза межами довжини префіксу

en: Could not parse “%s” as IP address mask
uk: Не вдалося обробити «%s» як маску IP-адрес

en: Not enough space for socket address
uk: Бракує простору для адреси сокету

en: Unsupported socket address
uk: Непідтримувана адреса сокету

en: Input stream doesn’t implement read
uk: Для потоку вхідних даних не реалізовано читання

note: Translators: This is an error you get if there is already an * operation running against this stream when you try to start * one Translators: This is an error you get if there is * already an operation running against this stream when * you try to start one
en: Stream has outstanding operation
uk: Для потоку є незавершена операція

en: Copy with file
uk: Копіювати з файлом

en: Keep with file when moved
uk: Пересунути з файлом

en: “version” takes no arguments
uk: «version» не потребує параметрів

en: Usage:
uk: Використання:

en: Print version information and exit.
uk: Вивести версію та вийти.

en: Commands:
uk: Команди:

en: Concatenate files to standard output
uk: Об'єднати файли до стандартного виведення

en: Copy one or more files
uk: Копіювати один або декілька файлів

en: Show information about locations
uk: Показати відомості щодо місць

en: Launch an application from a desktop file
uk: Запустити програму з файла desktop

en: List the contents of locations
uk: Вивести список вмісту місць

en: Get or set the handler for a mimetype
uk: Отримати або встановити обробник для типу MIME

en: Create directories
uk: Створити каталоги

en: Monitor files and directories for changes
uk: Стежити за змінами у файлах і каталогах

en: Mount or unmount the locations
uk: Змонтувати або демонтувати місця

en: Move one or more files
uk: Пересунути один або декілька файлів

en: Open files with the default application
uk: Відкрити файли за допомогою типової програми

en: Rename a file
uk: Перейменувати файл

en: Delete one or more files
uk: Вилучити один або декілька файлів

en: Read from standard input and save
uk: Прочитати дані зі стандартного джерела даних і зберегти їх

en: Set a file attribute
uk: Встановити атрибут файла

en: Move files or directories to the trash
uk: Пересунути файли або каталоги до смітника

en: Lists the contents of locations in a tree
uk: Вивести список вмісту усіх місць у ієрархії

en: Use %s to get detailed help.
uk: Скористайтеся %s, щоб дізнатися більше.

en: Error writing to stdout
uk: Помилка при записі до стандартного виведення (stdout)

note: Translators: commandline placeholder
en: LOCATION
uk: МІСЦЕ

en: Concatenate files and print to standard output.
uk: З'єднати файли і вивести дані до стандартного виведення.

en: gio cat works just like the traditional cat utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location.
uk: gio cat працює подібно до звичайної програми cat, але використовує місця
    GIO замість локальних файлів. Наприклад, ви можете вказати як місце
    щось таке: smb://сервер/ресурс/файл.txt.

en: No locations given
uk: Не вказано місць

en: No target directory
uk: Немає каталогу призначення

en: Show progress
uk: Показувати поступ

en: Prompt before overwrite
uk: Запитувати перед перезаписом

en: Preserve all attributes
uk: Зберегти усі атрибути

en: Backup existing destination files
uk: Створити резервні копії наявних файлів призначення

en: Never follow symbolic links
uk: Ніколи не переходити за символічними посиланнями

en: Use default permissions for the destination
uk: Використовувати типові права доступу для призначення

en: Transferred %s out of %s (%s/s)
uk: Перенесено %s з %s (%s/с)

note: Translators: commandline placeholder
en: SOURCE
uk: ДЖЕРЕЛО

note: Translators: commandline placeholder
en: DESTINATION
uk: ПРИЗНАЧЕННЯ

en: Copy one or more files from SOURCE to DESTINATION.
uk: Копіювати один або декілька файлів з ДЖЕРЕЛО до ПРИЗНАЧЕННЯ.

en: gio copy is similar to the traditional cp utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location.
uk: gio copy працює подібно до звичайної програми cp, але використовує місця
    GIO замість локальних файлів. Наприклад, ви можете вказати як місце
    щось таке: smb://сервер/ресурс/файл.txt.

en: Destination %s is not a directory
uk: Призначення %s не є каталогом

en: %s: overwrite “%s”?
uk: %s: переписати «%s»?

en: List writable attributes
uk: Вивести список придатних до запису атрибутів

en: Get file system info
uk: Отримати відомості щодо файлової системи

en: The attributes to get
uk: Атрибути, значення яких слід отримати

en: ATTRIBUTES
uk: АТРИБУТИ

en: Don’t follow symbolic links
uk: Не переходити за символічними посиланнями

en: attributes:
uk: атрибути:

note: Translators: This is a noun and represents and attribute of a file
en: display name: %s
uk: показана назва: %s

note: Translators: This is a noun and represents and attribute of a file
en: edit name: %s
uk: редагована назва: %s

en: name: %s
uk: назва: %s

en: type: %s
uk: тип: %s

en: size:
uk: розмір:

en: hidden
uk: прихований

en: uri: %s
uk: адреса: %s

en: local path: %s
uk: локальний шлях: %s

en: unix mount: %s%s %s %s %s
uk: точка монтування unix: %s%s %s %s %s

en: Settable attributes:
uk: Придатні до встановлення атрибути:

en: Writable attribute namespaces:
uk: Придатні до запису простори назв атрибутів:

en: Show information about locations.
uk: Показати відомості щодо місць.

en: gio info is similar to the traditional ls utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location. File attributes can
    be specified with their GIO name, e.g. standard::icon, or just by
    namespace, e.g. unix, or by “*”, which matches all attributes
uk: gio info працює подібно до звичайної програми ls, але використовує місця
    GIO замість локальних файлів. Наприклад, ви можете вказати як місце
    щось таке: smb://сервер/ресурс/файл.txt. Атрибути файла можна задавати
    за їхніми назвами GIO, — наприклад, standard::icon, — або просто за простором
    назв, — наприклад, unix, — або просто «*», тобто обробити усі атрибути.

note: Translators: commandline placeholder
en: DESKTOP-FILE [FILE-ARG …]
uk: ФАЙЛ-DESKTOP [АРГУМЕНТ-ФАЙЛ …]

en: Launch an application from a desktop file, passing optional filename arguments to it.
uk: Запустити програму з файла desktop, передавши їй необов'язкові аргументи — назви файлів.

en: No desktop file given
uk: Не вказано файла desktop

en: The launch command is not currently supported on this platform
uk: На цій платформі у поточній версії не передбачено можливості виконання команди запуску

en: Unable to load ‘%s‘: %s
uk: Не вдалося завантажити «%s»: %s

en: Unable to load application information for ‘%s‘
uk: Не вдалося завантажити дані програми для «%s»

en: Unable to launch application ‘%s’: %s
uk: Не вдалося запустити програму «%s»: %s

en: Show hidden files
uk: Показати приховані файли

en: Use a long listing format
uk: Використовувати довгий формат списку

en: Print display names
uk: Вивести показані назви

en: Print full URIs
uk: Вивести повні адреси

en: List the contents of the locations.
uk: Вивести список вмісту місць.

en: gio list is similar to the traditional ls utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location. File attributes can
    be specified with their GIO name, e.g. standard::icon
uk: gio list працює подібно до звичайної програми ls, але використовує місця
    GIO замість локальних файлів. Наприклад, ви можете вказати як місце
    щось таке: smb://сервер/ресурс/файл.txt. Атрибути файла можна задавати
    за їхніми назвами GIO, — наприклад, standard::icon.

note: Translators: commandline placeholder
en: MIMETYPE
uk: ТИП_MIME

en: HANDLER
uk: ОБРОБНИК

en: Get or set the handler for a mimetype.
uk: Отримати або встановити обробник для типу MIME.

en: If no handler is given, lists registered and recommended applications
    for the mimetype. If a handler is given, it is set as the default
    handler for the mimetype.
uk: Якщо обробника не вказано, буде виведено список зареєстрованих і
    рекомендованих програм для типу MIME. Якщо вказано обробник, його буде
    встановлено як типовий обробник для типу MIME.

en: Must specify a single mimetype, and maybe a handler
uk: Слід вказати один тип MIME і, можливо, один обробник

en: No default applications for “%s”
uk: Немає типової програми для «%s»

en: Default application for “%s”: %s
uk: Типова програма для «%s»: %s

en: Registered applications:
uk: Зареєстровані програми:

en: No registered applications
uk: Немає зареєстрованих програм

en: Recommended applications:
uk: Рекомендовані програми:

en: No recommended applications
uk: Немає рекомендованих програм

en: Failed to load info for handler “%s”
uk: не вдалося завантажити відомості для обробника «%s»

en: Failed to set “%s” as the default handler for “%s”: %s
uk: Не вдалося встановити «%s» як типовий обробник для «%s»: %s

en: Create parent directories
uk: Створювати батьківські каталоги

en: Create directories.
uk: Створити каталоги.

en: gio mkdir is similar to the traditional mkdir utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/mydir as location.
uk: gio mkdir працює подібно до звичайної програми mkdir, але використовує місця
    GIO замість локальних файлів Наприклад, ви можете вказати як місце
    щось таке: smb://сервер/ресурс/каталог.

en: Monitor a directory (default: depends on type)
uk: Стежити за каталогом (типова поведінка залежить від типу)

en: Monitor a file (default: depends on type)
uk: Спостерігати за файлом (типова поведінка залежить від типу)

en: Monitor a file directly (notices changes made via hardlinks)
uk: Спостерігати за файлом безпосередньо (зауважувати зміни, які внесено за допомогою жорстких посилань)

en: Monitors a file directly, but doesn’t report changes
uk: Спостерігати за файлом безпосередньо, але не повідомляти про зміни

en: Report moves and renames as simple deleted/created events
uk: Повідомляти про пересування та перейменовування як про прості події вилучення і створення

en: Watch for mount events
uk: Спостерігати за подіями монтування

en: Monitor files or directories for changes.
uk: Стежити за змінами у файлах і каталогах.

en: Mount as mountable
uk: Монтувати як монтований

en: Mount volume with device file, or other identifier
uk: Змонтувати том за вказаним файлом пристрою або іншим ідентифікатором

en: ID
uk: Ід.

en: Unmount
uk: Демонтувати

en: Eject
uk: Виштовхнути

en: Stop drive with device file
uk: Зупинити роботу диска за вказаним файлом пристрою

en: DEVICE
uk: ПРИСТРІЙ

en: Unmount all mounts with the given scheme
uk: Демонтувати усі точки монтування за заданою схемою

en: SCHEME
uk: СХЕМА

en: Ignore outstanding file operations when unmounting or ejecting
uk: Ігнорувати незвичні дії з файлами при демонтуванні або виштовхуванні

en: Use an anonymous user when authenticating
uk: Використовувати анонімний обліковий запис при розпізнаванні

note: Translator: List here is a verb as in 'List all mounts'
en: List
uk: Список

en: Monitor events
uk: Спостерігати за подіями

en: Show extra information
uk: Показати додаткові відомості

en: The numeric PIM when unlocking a VeraCrypt volume
uk: Числовий PIM при розблокуванні тому VeraCrypt

en: Mount a TCRYPT hidden volume
uk: Змонтувати прихований том TCRYPT

en: Mount a TCRYPT system volume
uk: Змонтувати системний том TCRYPT

en: Anonymous access denied
uk: Анонімний доступ заборонено

en: No drive for device file
uk: Немає диска для файла диска

en: No volume for given ID
uk: Немає тому із вказаним ідентифікатором

en: Mount or unmount the locations.
uk: Змонтувати або демонтувати місця.

en: Don’t use copy and delete fallback
uk: Не використовувати резервних варіантів копіювання і вилучення

en: Move one or more files from SOURCE to DEST.
uk: Пересунути один або декілька файлів з ДЖЕРЕЛО до ПРИЗНАЧЕННЯ.

en: gio move is similar to the traditional mv utility, but using GIO
    locations instead of local files: for example, you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location
uk: gio move працює подібно до звичайної програми mv, але використовує місця
    GIO замість локальних файлів. Наприклад, ви можете вказати як місце
    щось таке: smb://сервер/ресурс/файл.txt

en: Target %s is not a directory
uk: Призначення %s не є каталогом

en: Open files with the default application that
    is registered to handle files of this type.
uk: Відкрити файли за допомогою типової програми, яку
    зареєстровано для обробки файлів відповідного типу.

en: Ignore nonexistent files, never prompt
uk: Ігнорувати файли, яких не існує — не запитувати користувача

en: Delete the given files.
uk: Вилучити вказані файли.

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Rename a file.
uk: Перейменувати файл.

en: Missing argument
uk: Пропущено аргумент

en: Too many arguments
uk: Забагато аргументів

en: Rename successful. New uri: %s
uk: Успішно перейменовано. Нова адреса: %s

en: Only create if not existing
uk: Створювати, лише якщо не існує

en: Append to end of file
uk: Дописати наприкінці файла

en: When creating, restrict access to the current user
uk: При створенні обмежити доступ до даних поточним користувачем

en: When replacing, replace as if the destination did not exist
uk: При заміні замінювати так, наче призначення не існувало

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Print new etag at end
uk: Вивести новий etag наприкінці

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: The etag of the file being overwritten
uk: etag файла, який буде перезаписано

en: Error reading from standard input
uk: Помилка під час спроби читання зі стандартного джерела даних

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Etag not available
uk: Etag є недоступним

en: Read from standard input and save to DEST.
uk: Прочитати дані зі стандартного джерела даних і зберегти їх до ПРИЗНАЧЕННЯ.

en: No destination given
uk: Не вказано призначення

en: Type of the attribute
uk: Тип атрибута

en: TYPE
uk: ТИП

en: Unset given attribute
uk: Скасувати встановлення вказаного атрибуту

en: ATTRIBUTE
uk: АТРИБУТ

en: VALUE
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: Set a file attribute of LOCATION.
uk: Встановити атрибут файла для МІСЦЕ.

en: Location not specified
uk: Не вказано місця

en: Attribute not specified
uk: Не вказано атрибута

en: Value not specified
uk: Не вказано значення

en: Invalid attribute type “%s”
uk: Некоректний тип атрибута «%s»

en: Empty the trash
uk: Спорожнити смітник

en: List files in the trash with their original locations
uk: Вивести список файлів у смітнику із зазначенням початкових місць зберігання

en: Restore a file from trash to its original location (possibly recreating the directory)
uk: Відновити файл зі смітника до його початкового розташування (з можливим повторним створенням каталогу)

en: Unable to find original path
uk: Не вдалося визначити початковий шлях

en: Unable to recreate original location:
uk: Не вдалося повторно створити початкове місце:

en: Unable to move file to its original location:
uk: Не вдалося пересунути файл до його початкового місця:

en: Move/Restore files or directories to the trash.
uk: Пересунути/Відновити файли або каталоги до смітника.

en: Note: for --restore switch, if the original location of the trashed file 
    already exists, it will not be overwritten unless --force is set.
uk: Зауваження: для перемикача --restore, якщо початкове місце файла зі смітника 
    вже зайнято, його не буде перезаписано, якщо не вказано параметр --force.

en: Location given doesn't start with trash:///
uk: Вказане місце не починається з trash:///

en: Follow symbolic links, mounts and shortcuts
uk: Переходити за символічними посиланнями, до змонтованих тек та за скороченнями

en: List contents of directories in a tree-like format.
uk: Вивести вміст каталогів у форматі ієрархії.

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
uk: Елемент <%s> не може бути всередині <%s>

en: Element <%s> not allowed at toplevel
uk: Елемент <%s> не може бути самим горішнім

en: File %s appears multiple times in the resource
uk: Файл %s вказано у ресурсі декілька разів

en: Failed to locate “%s” in any source directory
uk: Не вдалося виявити «%s» у каталозі-джерелі

en: Failed to locate “%s” in current directory
uk: Не вдалося виявити «%s» у поточному каталозі

en: Unknown processing option “%s”
uk: Невідомий параметр обробки «%s»

note: Translators: the first %s is a gresource XML attribute, * the second %s is an environment variable, and the third * %s is a command line tool
en: %s preprocessing requested, but %s is not set, and %s is not in PATH
uk: Надіслано запит щодо попередньої обробки %s, але не встановлено %s, а %s немає серед каталогів PATH

en: Error reading file %s: %s
uk: Помилка при читанні файла %s: %s

en: Error compressing file %s
uk: Помилка при стисненні файла %s

en: text may not appear inside <%s>
uk: текст не може бути всередині <%s>

en: Show program version and exit
uk: Вивести дані щодо версії програми і завершити роботу

en: Name of the output file
uk: Назва вихідного файла

en: The directories to load files referenced in FILE from (default: current directory)
uk: Каталоги для завантаження файлів, на які посилається ФАЙЛ (типово поточний каталог)

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: Generate output in the format selected for by the target filename extension
uk: Генерувати результат у форматі, який відповідає суфіксу назви файла призначення

en: Generate source header
uk: Генерувати джерельний заголовок

en: Generate source code used to link in the resource file into your code
uk: Генерувати початковий код, який використовується для зв'язку з файлом ресурсів вашого коду

en: Generate dependency list
uk: Генерувати перелік залежностей

en: Name of the dependency file to generate
uk: Назва файла залежностей, який слід створити

en: Include phony targets in the generated dependency file
uk: Включити фіктивні призначення у створений файл залежностей

en: Don’t automatically create and register resource
uk: Не створювати або реєструвати ресурс автоматично

en: Don’t export functions; declare them G_GNUC_INTERNAL
uk: Не експортувати функції; оголосити їх як G_GNUC_INTERNAL

en: Don’t embed resource data in the C file; assume it's linked externally instead
uk: Не вбудовувати дані ресурсу до файла Сі; припускати його зовнішнє компонування

en: C identifier name used for the generated source code
uk: Назва C-ідентифікатора, який використовуватиметься для породження початкового коду

en: The target C compiler (default: the CC environment variable)
uk: Компілятор C призначення (типове значення: вміст змінної середовища CC)

en: Compile a resource specification into a resource file.
    Resource specification files have the extension .gresource.xml,
    and the resource file have the extension called .gresource.
uk: Компілювати специфікацію ресурсів у файл ресурсів.
    Файли специфікації ресурсів мають розширення .gresource.xml,
    а файл ресурсу має розширення .gresource.

en: You should give exactly one file name
uk: Вам слід вказати точно одну назву файла

en: nick must be a minimum of 2 characters
uk: псевдонім має складатися принаймні з 2 символів

en: Invalid numeric value
uk: Некоректне значення символічного посилання

en: <value nick='%s'/> already specified
uk: <value nick='%s'/> вже вказано

en: value='%s' already specified
uk: value='%s' вже вказано

en: flags values must have at most 1 bit set
uk: у значеннях прапорців має бути встановлено не більше одного біта

en: <%s> must contain at least one <value>
uk: <%s> має містити принаймні один елемент <value>

en: <%s> is not contained in the specified range
uk: <%s> не міститься у вказаному діапазоні

en: <%s> is not a valid member of the specified enumerated type
uk: <%s> не є коректним членом вказаного нумерованого типу

en: <%s> contains string not in the specified flags type
uk: <%s> містить рядок, якого немає у вказаному типі прапорців

en: <%s> contains a string not in <choices>
uk: <%s> містить рядок, якого немає у <choices>

en: <range/> already specified for this key
uk: <range/> для цього ключа вже вказано

en: <range> not allowed for keys of type “%s”
uk: <range> не можна використовувати для ключів типу «%s»

en: <range> specified minimum is greater than maximum
uk: вказане мінімальне значення <range> перевищує максимальне

en: unsupported l10n category: %s
uk: непідтримувана категорія l10n: %s

en: l10n requested, but no gettext domain given
uk: надіслано запит щодо l10n, але не вказано домен gettext

en: translation context given for value without l10n enabled
uk: вказано контекст перекладу для значення без вмикання l10n

en: Failed to parse <default> value of type “%s”:
uk: Не вдалося обробити значення <default> типу «%s»:

en: <choices> cannot be specified for keys tagged as having an enumerated type
uk: <choices> не можна вказувати для ключів, які позначено як такі, що мають нумерований тип

en: <choices> already specified for this key
uk: <choices> для цього ключа вже вказано

en: <choices> not allowed for keys of type “%s”
uk: <choices> не можна використовувати для ключів типу «%s»

en: <choice value='%s'/> already given
uk: <choice value='%s'/> вже задано

en: <choices> must contain at least one <choice>
uk: <choices> має містити принаймні один елемент <choice>

en: <aliases> already specified for this key
uk: <aliases> для цього ключа вже вказано

en: <aliases> can only be specified for keys with enumerated or flags types or after <choices>
uk: <aliases> можна вказувати лише для ключів із нумерованими типами або типами прапорців чи після <choices>

en: <alias value='%s'/> given when “%s” is already a member of the enumerated type
uk: Вказано <alias value='%s'/>, коли «%s» вже є членом нумерованого типу

en: <alias value='%s'/> given when <choice value='%s'/> was already given
uk: Вказано <alias value='%s'/>, коли вже вказано <choice value='%s'/>

en: <alias value='%s'/> already specified
uk: <alias value='%s'/> вже вказано

en: alias target “%s” is not in enumerated type
uk: призначення альтернативної назви «%s» не належить до нумерованого типу

en: alias target “%s” is not in <choices>
uk: призначення альтернативи «%s» немає у <choices>

en: <aliases> must contain at least one <alias>
uk: <aliases> має містити принаймні один елемент <alias>

en: Empty names are not permitted
uk: Не можна використовувати порожні назви

en: Invalid name “%s”: names must begin with a lowercase letter
uk: Некоректна назва «%s»: назви мають починатися з малої літери

en: Invalid name “%s”: invalid character “%c”; only lowercase letters, numbers and hyphen (“-”) are permitted
uk: Некоректна назва «%s»: некоректний символ «%c». Можна використовувати лише малі літери, числа і дефіс («-»).

en: Invalid name “%s”: two successive hyphens (“--”) are not permitted
uk: Некоректна назва «%s»: не можна вказувати два дефіси одночасно («--»).

en: Invalid name “%s”: the last character may not be a hyphen (“-”)
uk: Некоректна назва «%s»: останній символ не може бути дефісом («-»).

en: Invalid name “%s”: maximum length is 1024
uk: Некоректна назва «%s»: довжина має бути не більшою за 1024

en: <child name='%s'> already specified
uk: <child name='%s'> вже вказано

en: Cannot add keys to a “list-of” schema
uk: Не вдалося додати ключі до схеми «list-of»

en: <key name='%s'> already specified
uk: <key name='%s'> вже вказано

en: <key name='%s'> shadows <key name='%s'> in <schema id='%s'>; use <override> to modify value
uk: <key name='%s'> відтінює <key name='%s'> у <schema id='%s'>; для змінювання значення використовуйте <override>

en: Exactly one of “type”, “enum” or “flags” must be specified as an attribute to <key>
uk: Як атрибут <key> можна вказати лише «type», «enum» або «flags»

en: <%s id='%s'> not (yet) defined.
uk: <%s id='%s'> не визначено (поки).

en: Invalid GVariant type string “%s”
uk: Некоректний рядок типу GVariant «%s»

en: <override> given but schema isn’t extending anything
uk: Вказано <override>, але схема нічого не розширює

en: No <key name='%s'> to override
uk: Немає <key name='%s'> для перевизначення

en: <override name='%s'> already specified
uk: <override name='%s'> вже вказано

en: <schema id='%s'> already specified
uk: <schema id='%s'> вже вказано

en: <schema id='%s'> extends not yet existing schema “%s”
uk: <schema id='%s'> розширює схему, якої ще не існує — «%s»

en: <schema id='%s'> is list of not yet existing schema “%s”
uk: <schema id='%s'> є списком схеми, якої ще не існує — «%s»

en: Cannot be a list of a schema with a path
uk: Не може бути списком схеми зі шляхом

en: Cannot extend a schema with a path
uk: Не вдалося розширити схему шляхом

en: <schema id='%s'> is a list, extending <schema id='%s'> which is not a list
uk: <schema id='%s'> є переліком, що розширює <schema id='%s'>, який не є переліком

en: <schema id='%s' list-of='%s'> extends <schema id='%s' list-of='%s'> but “%s” does not extend “%s”
uk: <schema id='%s' list-of='%s'> розширює <schema id='%s' list-of='%s'>, але «%s» не розширює «%s»

en: A path, if given, must begin and end with a slash
uk: Якщо вказано шлях, його запис має починатися і закінчуватися символом похилої риски

en: The path of a list must end with “:/”
uk: Шлях у переліку має завершуватися на «:/»

en: Warning: Schema “%s” has path “%s”.  Paths starting with “/apps/”, “/desktop/” or “/system/” are deprecated.
uk: Попередження: схема «%s» має шлях «%s». Шляхи, що починаються з «/apps/», «/desktop/» та «/system/» вважаються застарілими.

en: <%s id='%s'> already specified
uk: <%s id='%s'> вже вказано

en: Only one <%s> element allowed inside <%s>
uk: Можна використовувати лише один елемент <%s> всередині <%s>

en: Element <%s> not allowed at the top level
uk: Елемент <%s> не може бути самим горішнім

en: Element <default> is required in <key>
uk: Потрібен елемент <default> у <key>

en: Text may not appear inside <%s>
uk: Текст може не показуватись усередині «%s»

en: Warning: undefined reference to <schema id='%s'/>
uk: Попередження: невизначене посилання на <schema id='%s'/>

note: Translators: Do not translate "--strict".
en: --strict was specified; exiting.
uk: Було вказано параметр --strict; перериваємо обробку.

en: This entire file has been ignored.
uk: Увесь вміст файла було проігноровано.

en: Ignoring this file.
uk: Ігноруємо цей файл.

en: No such key “%s” in schema “%s” as specified in override file “%s”; ignoring override for this key.
uk: Ключа «%s» у схемі «%s» немає, хоч вказаний у файлі замін «%s»; ігноруємо перевизначення для цього ключа.

en: No such key “%s” in schema “%s” as specified in override file “%s” and --strict was specified; exiting.
uk: Немає ключа «%s» у схемі «%s», яку вказано у файлі замін «%s», а вказано параметр --strict — перериваємо обробку.

en: Cannot provide per-desktop overrides for localized key “%s” in schema “%s” (override file “%s”); ignoring override for this key.
uk: Не вдалося надати окремих перевизначень для окремих файлів desktop для локалізованого ключа «%s» у схемі «%s» (файл замін «%s»); ігноруємо заміну для цього ключа.

en: Cannot provide per-desktop overrides for localized key “%s” in schema “%s” (override file “%s”) and --strict was specified; exiting.
uk: Не вдалося надати заміни для локалізованого ключа «%s» у схемі «%s» (файл заміни «%s»), а було задано --strict — перериваємо обробку.

en: Error parsing key “%s” in schema “%s” as specified in override file “%s”: %s. Ignoring override for this key.
uk: Помилка під час обробки ключа «%s» у схемі «%s», яку визначено у файлі замін «%s»: %s. Ігноруємо заміну для цього ключа.

en: Error parsing key “%s” in schema “%s” as specified in override file “%s”: %s. --strict was specified; exiting.
uk: Помилка обробки ключа «%s» у схемі «%s», яку визначено у файлі замін «%s»: %s. Було задано --strict — перериваємо обробку.

en: Override for key “%s” in schema “%s” in override file “%s” is outside the range given in the schema; ignoring override for this key.
uk: Заміна ключа «%s» у схемі «%s» відповідно до файла замін «%s» не належить до вказаного у схемі діапазону — ігноруємо перевизначення цього ключа.

en: Override for key “%s” in schema “%s” in override file “%s” is outside the range given in the schema and --strict was specified; exiting.
uk: Заміна ключа «%s» у схемі «%s» відповідно до файла замін «%s» не належить до вказаного у схемі діапазону, а було задано --strict — перериваємо обробку.

en: Override for key “%s” in schema “%s” in override file “%s” is not in the list of valid choices; ignoring override for this key.
uk: Заміна ключа  «%s» у схемі «%s» відповідно до файла замін «%s» не належить до списку припустимих значень; ігноруємо перевизначення для цього ключа.

en: Override for key “%s” in schema “%s” in override file “%s” is not in the list of valid choices and --strict was specified; exiting.
uk: Заміна ключа «%s» у схемі «%s» відповідно до файла замін «%s» не належить до списку коректних варіантів, а задано параметр --strict — перериваємо обробку.

en: Where to store the gschemas.compiled file
uk: Місце зберігання файла gschemas.compiled

en: Abort on any errors in schemas
uk: Зупиняти роботу при виникненні помилок у схемах

en: Do not write the gschema.compiled file
uk: Не записувати файл gschema.compiled

en: Do not enforce key name restrictions
uk: Не встановлювати обмеження на назву ключа

en: Compile all GSettings schema files into a schema cache.
    Schema files are required to have the extension .gschema.xml,
    and the cache file is called gschemas.compiled.
uk: Компілювати усі файли схеми GSettings у кеш схеми.
    Файли схеми потрібні для розширення .gschema.xml,
    а файл кешу зветься gschemas.compiled.

en: You should give exactly one directory name
uk: Вам слід вказати точно одну назву каталогу

en: No schema files found: doing nothing.
uk: Не знайдено файлів схем: нічого не робимо.

en: No schema files found: removed existing output file.
uk: Не знайдено файлів схеми: вилучено наявний файл виведених даних.

en: Invalid filename %s
uk: Некоректна назва файла %s

en: Error getting filesystem info for %s: %s
uk: Помилка при отриманні відомостей щодо файлової системи для %s: %s

note: Translators: This is an error message when trying to find * the enclosing (user visible) mount of a file, but none * exists.
en: Containing mount for file %s not found
uk: Вкладена точка монтування для файла %s не існує

en: Can’t rename root directory
uk: Не можна перейменовувати кореневий каталог

en: Error renaming file %s: %s
uk: Помилка при перейменуванні файла %s: %s

en: Can’t rename file, filename already exists
uk: Не вдалося перейменувати файл, файл із також назвою вже існує

en: Invalid filename
uk: Некоректна назва файла

en: Error opening file %s: %s
uk: Помилка при відкритті файла «%s»: %s

en: Error removing file %s: %s
uk: Помилка під час спроби вилучити файл %s: %s

en: Error trashing file %s: %s
uk: Помилка під час спроби надіслати файл %s до смітника: %s

en: Unable to create trash directory %s: %s
uk: Помилка при створенні каталогу смітника %s: %s

en: Unable to find toplevel directory to trash %s
uk: Не вдалося знайти каталог верхнього рівня для смітника %s

en: Trashing on system internal mounts is not supported
uk: Підтримки надсилання до смітника на внутрішніх точках монтування системи не передбачено

en: Unable to find or create trash directory %s to trash %s
uk: Не вдалося знайти або створити каталог смітника %s для викидання %s

en: Unable to create trashing info file for %s: %s
uk: Не вдалося створити файл відомостей щодо надсилання до смітника для %s: %s

en: Unable to trash file %s across filesystem boundaries
uk: Не вдалося надіслати файл %s до смітника за межами файлової системи

en: Unable to trash file %s: %s
uk: Не вдалося перемістити файл до смітника %s: %s

en: Unable to trash file %s
uk: Не вдалося перемістити файл до смітника %s

en: Error creating directory %s: %s
uk: Сталася помилка при створенні каталогу «%s»: %s

en: Filesystem does not support symbolic links
uk: Файлова система не підтримує символічні посилання

en: Error making symbolic link %s: %s
uk: Помилка при створенні символічного посилання %s: %s

en: Error moving file %s: %s
uk: Помилка при переміщенні файла %s: %s

en: Can’t move directory over directory
uk: Не вдалося перемістити каталог поверх каталогу

en: Backup file creation failed
uk: Помилка при створенні файла резервної копії

en: Error removing target file: %s
uk: Помилка при зчитуванні файла призначення: %s

en: Move between mounts not supported
uk: Переміщення між різними точками монтування не підтримується

en: Could not determine the disk usage of %s: %s
uk: Не вдалося визначити використання диска %s: %s

en: Attribute value must be non-NULL
uk: Значення атрибута не може бути NULL

en: Invalid attribute type (string or invalid expected)
uk: Некоректний тип атрибута (очікувався рядок або некоректне значення)

en: Invalid extended attribute name
uk: Неправильна назва розширеного атрибута

en: Error setting extended attribute “%s”: %s
uk: Помилка при встановленні розширеного атрибута «%s»: %s

en:  (invalid encoding)
uk:  (неправильне кодування)

en: Error when getting information for file “%s”: %s
uk: Помилка при отриманні інформації про файл «%s»: %s

en: Error when getting information for file descriptor: %s
uk: Помилка при отриманні інформації про файловий дескриптор: %s

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
uk: Неправильний тип атрибута (очікувався uint32)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
uk: Неправильний тип атрибута (очікувався uint64)

en: Invalid attribute type (byte string expected)
uk: Неправильний тип атрибута (очікувався рядок байтів)

en: Cannot set permissions on symlinks
uk: Помилка при встановленні прав доступу на символічне посилання

en: Error setting permissions: %s
uk: Помилка встановлення прав доступу: %s

en: Error setting owner: %s
uk: Помилка встановлення власник: %s

en: symlink must be non-NULL
uk: символьне посилання не може мати значення NULL

en: Error setting symlink: %s
uk: Помилка при встановленні символічного посилання: %s

en: Error setting symlink: file is not a symlink
uk: помилка при встановленні символічного посилання: файл не є символічним посиланням

en: Extra nanoseconds %d for UNIX timestamp %lld are negative
uk: Зайві наносекунди %d у часовій позначці UNIX %lld є від'ємними

en: Extra nanoseconds %d for UNIX timestamp %lld reach 1 second
uk: Зайві наносекунди %d у часовій позначці UNIX %lld досягли значення у одну секунду

en: UNIX timestamp %lld does not fit into 64 bits
uk: Часова позначка UNIX %lld не вкладається у 64 біти

en: UNIX timestamp %lld is outside of the range supported by Windows
uk: Часова позначка UNIX %lld лежить поза діапазоном, підтримку якого передбачено у Windows

en: File name “%s” cannot be converted to UTF-16
uk: Назву файла «%s» неможливо перетворити на назву у кодуванні UTF-16

en: File “%s” cannot be opened: Windows Error %lu
uk: Не вдалося відкрити файл «%s»: помилка Windows %lu

en: Error setting modification or access time for file “%s”: %lu
uk: Помилка при встановленні часу зміни або доступу для файла «%s»: %lu

en: Error setting modification or access time: %s
uk: Помилка при встановленні часу зміни або доступу: %s

en: SELinux context must be non-NULL
uk: Контекст SELinux не може значення NULL

en: SELinux is not enabled on this system
uk: SELinux не увімкнено у цій системі

en: Error setting SELinux context: %s
uk: Помилка при встановленні контексту SELinux: %s

en: Setting attribute %s not supported
uk: Підтримки встановлення атрибута %s не передбачено

en: Error reading from file: %s
uk: Помилка при читанні файла: %s

en: Error closing file: %s
uk: Помилка при закриванні файла: %s

en: Error seeking in file: %s
uk: Помилка при встановленні позиції у файлі: %s

en: Unable to find default local file monitor type
uk: Не вдалося знайти типовий різновид монітора локального файла

en: Error writing to file: %s
uk: Помилка при записі до файла: %s

en: Error removing old backup link: %s
uk: Помилка при видаленні старої резервної копії посилання: %s

en: Error creating backup copy: %s
uk: Помилка при створенні резервної копії: %s

en: Error renaming temporary file: %s
uk: Помилка при перейменуванні тимчасового файла: %s

en: Error truncating file: %s
uk: Помилка при обрізанні файла: %s

en: Error opening file “%s”: %s
uk: Помилка при відкритті файла «%s»: %s

en: Target file is a directory
uk: Цільовий файл є каталогом

en: Target file is not a regular file
uk: Цільовий файл не є звичайним файлом

en: The file was externally modified
uk: Файл був змінений іншою програмою

en: Error removing old file: %s
uk: Помилка при видаленні старого файла: %s

en: Invalid GSeekType supplied
uk: Вказано неправильний GSeekType

en: Invalid seek request
uk: Неправильний тип операції зміни позиції у файлі

en: Cannot truncate GMemoryInputStream
uk: Не можна усікати GMemoryInputStream

en: Memory output stream not resizable
uk: Не можна змінювати розмір потоку виводу у пам'ять

en: Failed to resize memory output stream
uk: Помилка при зміні розміру потоку виводу у пам'ять

en: Amount of memory required to process the write is larger than available address space
uk: Кількість пам'яті, потрібна для процесу запису, більша ніж доступний адресний простір

en: Requested seek before the beginning of the stream
uk: Виконувати переміщення на початок потоку

en: Requested seek beyond the end of the stream
uk: Виконувати переміщення на кінець потоку

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement unmount.
en: mount doesn’t implement “unmount”
uk: для точки монтування не реалізовано операцію «unmount»

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement eject.
en: mount doesn’t implement “eject”
uk: для точки монтування не реалізовано операцію виштовхування носія

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement any of unmount or unmount_with_operation.
en: mount doesn’t implement “unmount” or “unmount_with_operation”
uk: У mount не реалізовано функцію «unmount» або «unmount_with_operation»

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: mount doesn’t implement “eject” or “eject_with_operation”
uk: для точки монтування не реалізовано операцію «eject» або «eject_with_operation»

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement remount.
en: mount doesn’t implement “remount”
uk: для точки монтування не реалізовано «remount»

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement content type guessing.
en: mount doesn’t implement content type guessing
uk: для точки монтування не реалізовано автоматичне визначення типу контексту

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement content type guessing.
en: mount doesn’t implement synchronous content type guessing
uk: для точки монтування не реалізовано автоматичне визначення типу синхронного змісту

en: Hostname “%s” contains “[” but not “]”
uk: Назва вузла «%s» містить «[», але не містить «]»

en: Network unreachable
uk: Мережа недоступна

en: Host unreachable
uk: Вузол є недоступним

en: Could not create network monitor: %s
uk: Не вдалося створити мережевий монітор: %s

en: Could not create network monitor:
uk: Не вдалося створити мережевий монітор:

en: Could not get network status:
uk: Не вдалося отримати стан мережі:

en: NetworkManager not running
uk: NetworkManager не запущено

en: NetworkManager version too old
uk: Версія NetworkManager є надто старою

en: Output stream doesn’t implement write
uk: У потоці виводу не реалізовано операції запису

en: Sum of vectors passed to %s too large
uk: Сума векторів, яку передано до %s, є надто великою

en: Source stream is already closed
uk: Вхідний потік вже закритий

en: Unspecified proxy lookup failure
uk: Невказана помилка при пошуку проксі

note: Translators: the first placeholder is a domain name, the * second is an error message
en: Error resolving “%s”: %s
uk: Помилка перетворення назви на адресу «%s»: %s

note: Translators: The placeholder is for a function name.
en: %s not implemented
uk: %s не реалізовано

en: Invalid domain
uk: Некоректний домен

en: The resource at “%s” does not exist
uk: Ресурсу у «%s» не існує

en: The resource at “%s” failed to decompress
uk: Не вдалося розпакувати ресурс з «%s»

en: Resource files cannot be renamed
uk: Неможливо перейменувати файли ресурсів

en: The resource at “%s” is not a directory
uk: Ресурс у «%s» не є каталогом

en: Input stream doesn’t implement seek
uk: У потоці вхідних даних не передбачено позиціювання

en: List sections containing resources in an elf FILE
uk: Вивести розділи, що містять ресурси у elf-ФАЙЛІ

en: List resources
    If SECTION is given, only list resources in this section
    If PATH is given, only list matching resources
uk: Вивід переліку ресурсів
    Якщо вказано РОЗДІЛ, то виводиться перелік ресурсів лише з цього розділу
    Якщо вказано ШЛЯХ, то виводиться перелік ресурсів, що збігаються

en: FILE [PATH]
uk: ФАЙЛ [ШЛЯХ]

en: SECTION
uk: РОЗДІЛ

en: List resources with details
    If SECTION is given, only list resources in this section
    If PATH is given, only list matching resources
    Details include the section, size and compression
uk: Виведення списку ресурсів з подробицями
    Якщо вказано РОЗДІЛ, буде виведено список ресурсів лише з цього розділу
    Якщо вказано ШЛЯХ, буде виведено список відповідних ресурсів
    Додатково буде виведено розділ, розмір і стиснення

en: Extract a resource file to stdout
uk: Витягнути файл ресурсу у stdout

en: FILE PATH
uk: ФАЙЛ ШЛЯХ

en: Usage:
      gresource [--section SECTION] COMMAND [ARGS…]
    
    Commands:
      help                      Show this information
      sections                  List resource sections
      list                      List resources
      details                   List resources with details
      extract                   Extract a resource
    
    Use “gresource help COMMAND” to get detailed help.
uk: Використання:
      gresource [--section РОЗДІЛ] КОМАНДА [АРГУМЕНТИ…]
    
    Команди:
      help                      Показати цю довідку
      sections                  Вивести розділи з ресурсами
      list                      Вивести ресурси
      details                   Вивести ресурси з подробицями
      extract                   Витягнути ресурс
    
    Для отримання довідки скористайтеся «gresource help КОМАНДА».

en: Usage:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s
uk: Використання:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s

en:   SECTION   An (optional) elf section name
uk:   РОЗДІЛ    Назва розділу elf (необов'язкова)

en:   COMMAND   The (optional) command to explain
uk:   КОМАНДА   Команда для пояснення (необов'язковий)

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
uk:   ФАЙЛ      Файл elf (виконуваний або спільна бібліотека)

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
                or a compiled resource file
uk:   ФАЙЛ      Файл elf (виконуваний або спільна бібліотека)
                або скомпільований файл ресурсів

en: [PATH]
uk: [ШЛЯХ]

en:   PATH      An (optional) resource path (may be partial)
uk:   ШЛЯХ      Шлях ресурсу (необов'язковий, можна вказати лише частину)

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en:   PATH      A resource path
uk:   ШЛЯХ      Шлях ресурсу

en: No such schema “%s”
uk: Немає схеми «%s»

en: Schema “%s” is not relocatable (path must not be specified)
uk: Схема «%s» не є переміщуваною (не слід вказувати шлях)

en: Schema “%s” is relocatable (path must be specified)
uk: Схема «%s» є переміщуваною (повинен бути вказаний шлях)

en: Empty path given.
uk: Вказано порожній шлях.

en: Path must begin with a slash (/)
uk: Шлях повинен починатися символом косої риски (/)

en: Path must end with a slash (/)
uk: Шлях повинен закінчуватися символом косої риски (/)

en: Path must not contain two adjacent slashes (//)
uk: У шляху не повинно бути дві стоячих поряд косих рисок (//)

en: The provided value is outside of the valid range
uk: Надана величина лежить поза діапазоном припустимих значень

en: The key is not writable
uk: Ключ недоступний для запису

en: List the installed (non-relocatable) schemas
uk: Перелік встановлених (непереміщуваних) схем

en: List the installed relocatable schemas
uk: Перелік встановлених переміщуваних схем

en: List the keys in SCHEMA
uk: Перелік ключів у СХЕМІ

en: SCHEMA[:PATH]
uk: СХЕМА[:ШЛЯХ]

en: List the children of SCHEMA
uk: Перелік нащадків СХЕМИ

en: List keys and values, recursively
    If no SCHEMA is given, list all keys
uk: Перерахувати ключі і значення рекурсивно
    Якщо вказана СХЕМА, то перерахувати усі ключі

en: [SCHEMA[:PATH]]
uk: [СХЕМА[:ШЛЯХ]]

en: Get the value of KEY
uk: Отримати значення КЛЮЧА

en: SCHEMA[:PATH] KEY
uk: СХЕМА[:ШЛЯХ] КЛЮЧ

en: Query the range of valid values for KEY
uk: Запитати діапазон припустимих значень КЛЮЧА

en: Query the description for KEY
uk: Запитати опис ключа КЛЮЧ

en: Set the value of KEY to VALUE
uk: Привласнити величину ЗНАЧЕННЯ КЛЮЧУ

en: SCHEMA[:PATH] KEY VALUE
uk: СХЕМА[:ШЛЯХ] КЛЮЧ ЗНАЧЕННЯ

en: Reset KEY to its default value
uk: Призначити КЛЮЧУ його типове значення

en: Reset all keys in SCHEMA to their defaults
uk: Скинути усі ключі у СХЕМІ у їх типові значення

en: Check if KEY is writable
uk: Перевірити, що КЛЮЧ доступний для запису

en: Monitor KEY for changes.
    If no KEY is specified, monitor all keys in SCHEMA.
    Use ^C to stop monitoring.
uk: Стежити за змінами КЛЮЧА.
    Якщо КЛЮЧ не вказано, то стежити за усіма ключами СХЕМИ.
    Для зупинки стеження використовуйте ^C.

en: SCHEMA[:PATH] [KEY]
uk: СХЕМА[:ШЛЯХ] [КЛЮЧ]

en: Usage:
      gsettings --version
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] COMMAND [ARGS…]
    
    Commands:
      help                      Show this information
      list-schemas              List installed schemas
      list-relocatable-schemas  List relocatable schemas
      list-keys                 List keys in a schema
      list-children             List children of a schema
      list-recursively          List keys and values, recursively
      range                     Queries the range of a key
      describe                  Queries the description of a key
      get                       Get the value of a key
      set                       Set the value of a key
      reset                     Reset the value of a key
      reset-recursively         Reset all values in a given schema
      writable                  Check if a key is writable
      monitor                   Watch for changes
    
    Use “gsettings help COMMAND” to get detailed help.
uk: Використання:
      gsettings --version
      gsettings [--schemadir КАТАЛОГ_СХЕМ] КОМАНДА [АРГУМЕНТИ…]
    
    Команди:
      help                      Показати цю довідку
      list-schemas              Перелік встановлених схем
      list-relocatable-schemas  Перелік переміщуваних схем
      list-keys                 Перелік ключів схеми
      list-children             Перелік нащадків схеми
      list-recursively          Перелік ключів і значень, рекурсивно
      range                     Запитати діапазон значень ключа
      describe                  Запитати опис ключа
      get                       Отримати значення ключа
      set                       Змінити значення ключа
      reset                     Скинути значення ключа
      reset-recursively         Скинути усі значення у вказаній схемі
      writable                  Перевірити ключ на запис
      monitor                   Стежити за змінами
    
    Для отримання детальної довідки використовуйте команду «gsettings help КОМАНДА».

en: Usage:
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] %s %s
    
    %s
uk: Використання:
      gsettings [--schemadir КАТАЛОГ_СХЕМ] %s %s
    
    %s

en:   SCHEMADIR A directory to search for additional schemas
uk:   КАТ_СХЕМ  Каталог для пошуку додаткових схем

en:   SCHEMA    The name of the schema
      PATH      The path, for relocatable schemas
uk:   СХЕМА     Ідентифікатор схеми
      ШЛЯХ      Шлях, для переміщуваних схем

en:   KEY       The (optional) key within the schema
uk:   КЛЮЧ      (Необов'язковий) ключ схеми

en:   KEY       The key within the schema
uk:   КЛЮЧ      Ключ схеми

en:   VALUE     The value to set
uk:   ЗНАЧЕННЯ  Значення, що привласнюється

en: Could not load schemas from %s: %s
uk: Не вдалося завантажити схеми з «%s»: %s

en: No schemas installed
uk: Схем не встановлено

en: Empty schema name given
uk: Вказано порожню назву схеми

en: No such key “%s”
uk: Немає ключа «%s»

en: Invalid socket, not initialized
uk: Неправильний сокет, не ініціалізований

en: Invalid socket, initialization failed due to: %s
uk: Неправильний сокет, помилка ініціалізації через : %s

en: Socket is already closed
uk: Сокет вже закритий

en: Socket I/O timed out
uk: Перевищено час очікування вводу-виводу сокета

en: creating GSocket from fd: %s
uk: створення GSocket з fd: %s

en: Unable to create socket: %s
uk: Не вдалося створити сокет: %s

en: Unknown family was specified
uk: Вказано невідому родину

en: Unknown protocol was specified
uk: Вказано невідомий протокол

en: Cannot use datagram operations on a non-datagram socket.
uk: Неможливо скористатися операціями із датаграмами на сокеті без датаграм.

en: Cannot use datagram operations on a socket with a timeout set.
uk: Неможливо скористатися операціями із датаграмами на сокеті із встановленим часом очікування.

en: could not get local address: %s
uk: не вдається отримати локальну адресу: %s

en: could not get remote address: %s
uk: не вдається отримати віддалену адресу: %s

en: could not listen: %s
uk: не вдається прослухати: %s

en: Error binding to address %s: %s
uk: Помилка прив'язування до адреси %s: %s

en: Error joining multicast group: %s
uk: Помилка при вступі до мультикастової групи: %s

en: Error leaving multicast group: %s
uk: Помилка при виході з мультикастової групи: %s

en: No support for source-specific multicast
uk: Відсутня підтримка мультикаста по джерелу

en: Unsupported socket family
uk: Непідтримуване сімейство сокетів

en: source-specific not an IPv4 address
uk: source-specific не є адресою IPv4

en: Interface name too long
uk: Назва інтерфейсу є надто довгою

en: Interface not found: %s
uk: Не знайдено інтерфейсу: %s

en: No support for IPv4 source-specific multicast
uk: Підтримки специфічної для джерела неспрямованої трансляції для IPv4 не передбачено

en: No support for IPv6 source-specific multicast
uk: Підтримки специфічної для джерела неспрямованої трансляції для IPv6 не передбачено

en: Error accepting connection: %s
uk: Помилка при прийнятті з'єднання: %s

en: Connection in progress
uk: З'єднання триває

en: Unable to get pending error:
uk: Не вдалося отримати помилку очікування:

en: Error receiving data: %s
uk: Помилка при отриманні даних: %s

en: Error sending data: %s
uk: Помилка при надсиланні даних: %s

en: Unable to shutdown socket: %s
uk: Не вдалося вимкнути сокет: %s

en: Error closing socket: %s
uk: Помилка при закриванні сокету: %s

en: Waiting for socket condition: %s
uk: Очікується умова сокету: %s

en: Unable to send message: %s
uk: Не вдалося надіслати повідомлення: %s

en: Message vectors too large
uk: Вектори повідомлення є надто великими

en: Error sending message: %s
uk: Помилка при надсиланні повідомлення: %s

en: GSocketControlMessage not supported on Windows
uk: GSocketControlMessage не підтримується у windows

en: Error receiving message: %s
uk: Помилка при отриманні повідомлення: %s

en: Unable to read socket credentials: %s
uk: Не вдалося прочитати повноваження сокета: %s

en: g_socket_get_credentials not implemented for this OS
uk: Функція g_socket_get_credentials не реалізована у цій ОС

en: Could not connect to proxy server %s:
uk: Не вдалося під'єднатися до проксі-сервера %s:

en: Could not connect to %s:
uk: Не вдалося під'єднатися до %s:

en: Could not connect:
uk: Не вдалося під'єднатися до:

en: Proxying over a non-TCP connection is not supported.
uk: Підтримки передавання даних за допомогою проксі-сервера через не-TCP з'єднання не передбачено.

en: Proxy protocol “%s” is not supported.
uk: Підтримки протоколу проксі «%s» не передбачено.

en: Listener is already closed
uk: Прослуховувач з'єднання вже завершився

en: Added socket is closed
uk: Доданий сокет закритий

en: SOCKSv4 does not support IPv6 address “%s”
uk: Для SOCKSv4 не передбачено підтримки адреси IPv6 «%s»

en: Username is too long for SOCKSv4 protocol
uk: Ім'я користувача задовге для протоколу SOCKSv4

en: Hostname “%s” is too long for SOCKSv4 protocol
uk: Назва вузла «%s» задовга для протоколу SOCKSv4

en: The server is not a SOCKSv4 proxy server.
uk: Сервер не є проксі-сервером SOCKSv4.

en: Connection through SOCKSv4 server was rejected
uk: Під'єднання через сервер SOCKSv4 було відхилено

en: The server is not a SOCKSv5 proxy server.
uk: Сервер не є проксі-сервером SOCKSv5.

en: The SOCKSv5 proxy requires authentication.
uk: Проксі SOCKSv5 вимагає автентифікацію.

en: The SOCKSv5 proxy requires an authentication method that is not supported by GLib.
uk: Для проксі SOCKSv5 потрібен метод автентифікації, який не підтримується GLib.

en: Username or password is too long for SOCKSv5 protocol.
uk: Ім'я користувача або пароль задовгі для протоколу SOCKSv5.

en: SOCKSv5 authentication failed due to wrong username or password.
uk: Не вдалося пройти автентифікацію SOCKSv5 через неправильне ім'я користувача або пароль.

en: Hostname “%s” is too long for SOCKSv5 protocol
uk: Назва вузла «%s» задовга для протоколу SOCKSv5

en: The SOCKSv5 proxy server uses unknown address type.
uk: Проксі-сервер SOCKSv5 використовує невідомий тип адреси.

en: Internal SOCKSv5 proxy server error.
uk: Внутрішня помилка проксі-сервера SOCKSv5.

en: SOCKSv5 connection not allowed by ruleset.
uk: Під'єднання SOCKSv5 заборонено набором правил.

en: Host unreachable through SOCKSv5 server.
uk: Немає доступу до вузла через сервер SOCKSv5.

en: Network unreachable through SOCKSv5 proxy.
uk: Мережа недоступна через проксі SOCKSv5.

en: Connection refused through SOCKSv5 proxy.
uk: Під'єднання через проксі SOCKSv5 відхилено.

en: SOCKSv5 proxy does not support “connect” command.
uk: Для проксі-серверів SOCKSv5 не передбачено підтримки команди «connect».

en: SOCKSv5 proxy does not support provided address type.
uk: Проксі SOCKSv5 не підтримує пропонований тип адреси.

en: Unknown SOCKSv5 proxy error.
uk: Невідома помилка проксі SOCKSv5.

en: Failed to create pipe for communicating with child process (%s)
uk: Помилка створення каналу для обміну з дочірнім процесом (%s)

en: Pipes are not supported in this platform
uk: На цій платформі підтримки конвеєрів не передбачено

en: Can’t handle version %d of GThemedIcon encoding
uk: Не вдалося обробити версію %d кодування GThemedIcon

en: No valid addresses were found
uk: Не знайдено коректних адрес

en: Error reverse-resolving “%s”: %s
uk: Помилка зворотного визначення назви за адресою «%s»: %s

note: Translators: the placeholder is a DNS record type, such as ‘MX’ or ‘SRV’
en: Error parsing DNS %s record: malformed DNS packet
uk: Помилка під час спроби обробити запис DNS %s: помилкове форматування пакета DNS

en: No DNS record of the requested type for “%s”
uk: Немає запису DNS з запитуваним типом «%s»

en: Temporarily unable to resolve “%s”
uk: Тимчасово неможливо розв'язати «%s»

en: Error resolving “%s”
uk: Помилка при розв'язанні імені «%s»

en: Malformed DNS packet
uk: Помилкове форматування пакета DNS

en: Failed to parse DNS response for “%s”:
uk: Не вдалося обробити відповідь DNS для «%s»:

en: No PEM-encoded private key found
uk: Не знайдено секретний ключ у форматі PEM

en: Cannot decrypt PEM-encoded private key
uk: Не вдалося розшифрувати секретний ключ у форматі PEM

en: Could not parse PEM-encoded private key
uk: Не вдалося розібрати секретний ключ у форматі PEM

en: No PEM-encoded certificate found
uk: Не знайдено сертифікат у форматі PEM

en: Could not parse PEM-encoded certificate
uk: Не вдалося розібрати сертифікат у форматі PEM

en: The current TLS backend does not support PKCS #12
uk: У поточному модулі обробки TLS не передбачено підтримки PKCS #12

en: This GTlsBackend does not support creating PKCS #11 certificates
uk: У цьому GTlsBackend не передбачено підтримки створення сертифікатів PKCS #11

en: This is the last chance to enter the password correctly before your access is locked out.
uk: Це остання можливість правильно увести пароль перед тим, як доступ буде заблоковано.

note: Translators: This is not the 'This is the last chance' string. It is * displayed when more than one attempt is allowed.
en: Several passwords entered have been incorrect, and your access will be locked out after further failures.
uk: Пароль було декілька разів введено неправильно, після наступних відмов ваш доступ буде заблоковано.

en: The password entered is incorrect.
uk: Уведено неправильний пароль.

en: Sending FD is not supported
uk: Підтримки надсилання дескриптора файла не передбачено

en: Expecting 1 control message, got %d | Expecting 1 control message, got %d
uk[0]: Очікується 1 контрольне повідомлення, отримано %d
uk[1]: Очікується 1 контрольне повідомлення, отримано %d
uk[2]: Очікується 1 контрольне повідомлення, отримано %d

en: Unexpected type of ancillary data
uk: Неочікуваний тип допоміжних даних

en: Expecting one fd, but got %d
     | Expecting one fd, but got %d
uk[0]: Очікується один файловий дескриптор але отримано %d
uk[1]: Очікується один файловий дескриптор але отримано %d
uk[2]: Очікується один файловий дескриптор але отримано %d

en: Received invalid fd
uk: Отримано неправильний fd

en: Receiving FD is not supported
uk: Підтримки отримання дескриптора файла не передбачено

en: Error sending credentials:
uk: Сталася помилка при відправленні мандату:

en: Error checking if SO_PASSCRED is enabled for socket: %s
uk: Сталася помилка при перевірці вмикання SO_PASSCRED для сокета: %s

en: Error enabling SO_PASSCRED: %s
uk: Сталася помилка при вмиканні SO_PASSCRED: %s

en: Expecting to read a single byte for receiving credentials but read zero bytes
uk: Очікувалося прочитати один байт ідентифікаційної інформації (credentials), але не прочитано жодного байту

en: Not expecting control message, but got %d
uk: Контрольне повідомлення не очікувалося, але отримано %d

en: Error while disabling SO_PASSCRED: %s
uk: Сталася помилка при вимкненні SO_PASSCRED: %s

en: Error reading from file descriptor: %s
uk: Помилка при читанні з файлового дескриптора: %s

en: Error closing file descriptor: %s
uk: Помилка при закритті файлового дескриптора: %s

en: Filesystem root
uk: Корінь файлової системи

en: Error writing to file descriptor: %s
uk: Помилка при запису у файловий дескриптор: %s

en: Abstract UNIX domain socket addresses not supported on this system
uk: Абстрактні адреси доменних сокетів UNIX не підтримуються на цій системі

en: volume doesn’t implement eject
uk: для тому не реалізовано операції виштовхування носія

note: Translators: This is an error * message for volume objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: volume doesn’t implement eject or eject_with_operation
uk: для тому не реалізовано підтримку виштовхування носія або ж виштовхування з операцією

en: Error reading from handle: %s
uk: Сталася помилка при читанні з дескриптора: %s

en: Error closing handle: %s
uk: Сталася помилка при закритті дескриптора: %s

en: Error writing to handle: %s
uk: Сталася помилка при запису у дескриптор: %s

en: Not enough memory
uk: Бракує пам'яті

en: Internal error: %s
uk: Внутрішня помилка: %s

en: Need more input
uk: Потрібно більше вхідних даних

en: Invalid compressed data
uk: Неправильно стиснені дані

en: Address to listen on
uk: Прослуховувана адреса

en: Ignored, for compat with GTestDbus
uk: Ігнорується, для сумісності з GTestDbus

en: Print address
uk: Надрукувати адресу

en: Print address in shell mode
uk: Надрукувати адресу у режимі оболонки

en: Run a dbus service
uk: Запуск служби dbus

en: Wrong args
uk: Неправильні параметри

en: Unexpected attribute “%s” for element “%s”
uk: Неочікуваний атрибут «%s» для елемента «%s»

en: Attribute “%s” of element “%s” not found
uk: Атрибута «%s» для елемента «%s» не існує

en: Unexpected tag “%s”, tag “%s” expected
uk: Неочікуваний теґ «%s», мало бути використано теґ «%s»

en: Unexpected tag “%s” inside “%s”
uk: Неочікуваний теґ «%s» у «%s»

en: Invalid date/time ‘%s’ in bookmark file
uk: Некоректний запис дати і часу «%s» у файлі закладок

en: No valid bookmark file found in data dirs
uk: Не вдалося знайти правильний файл закладок у каталогах даних

en: A bookmark for URI “%s” already exists
uk: Файл закладок для адреси «%s» вже існує

en: No bookmark found for URI “%s”
uk: Не знайдено закладки для адреси «%s»

en: No MIME type defined in the bookmark for URI “%s”
uk: Не визначено тип MIME у закладці для адреси «%s»

en: No private flag has been defined in bookmark for URI “%s”
uk: Не вказано приватну ознаку у закладці для адреси «%s»

en: No groups set in bookmark for URI “%s”
uk: Не встановлено групи у закладці для адреси «%s»

en: No application with name “%s” registered a bookmark for “%s”
uk: Не зареєстровано програму з назвою «%s» для закладки «%s»

en: Failed to expand exec line “%s” with URI “%s”
uk: Помилка розгортання рядка виконуваного файла «%s» для адреси «%s»

en: Unrepresentable character in conversion input
uk: Невідтворюваний символ у вхідних даних перетворення

en: Partial character sequence at end of input
uk: Незавершена символьна послідовність на кінці вводу

en: Cannot convert fallback “%s” to codeset “%s”
uk: Неможливо коректно перетворити символ «%s» у символ з набору «%s»

en: Embedded NUL byte in conversion input
uk: Вбудований нульовий байт у вхідних даних перетворення

en: Embedded NUL byte in conversion output
uk: Вбудований нульовий байт у результатах перетворення

en: The URI “%s” is not an absolute URI using the “file” scheme
uk: Адреса «%s» не є абсолютною адресою із використанням схеми «file»

en: The URI “%s” is invalid
uk: Некоректна адреса «%s»

en: The hostname of the URI “%s” is invalid
uk: Неправильна назва вузла в URI «%s»

en: The URI “%s” contains invalidly escaped characters
uk: Ідентифікатор URI «%s» містить неправильно екранований символ

en: The pathname “%s” is not an absolute path
uk: Шлях «%s» не є абсолютним

[ctx: full month name]
note: Translators: Some languages (Baltic, Slavic, Greek, and some more) * need different grammatical forms of month names depending on whether * they are standalone or in a complete date context, with the day * number.  Some other languages may prefer starting with uppercase when * they are standalone an
en: January
uk: січень

[ctx: full month name]
en: February
uk: лютий

[ctx: full month name]
en: March
uk: березень

[ctx: full month name]
en: April
uk: квітень

[ctx: full month name]
en: May
uk: травень

[ctx: full month name]
en: June
uk: червень

[ctx: full month name]
en: July
uk: липень

[ctx: full month name]
en: August
uk: серпень

[ctx: full month name]
en: September
uk: вересень

[ctx: full month name]
en: October
uk: жовтень

[ctx: full month name]
en: November
uk: листопад

[ctx: full month name]
en: December
uk: грудень

[ctx: abbreviated month name]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a complete * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context. 
en: Jan
uk: січ

[ctx: abbreviated month name]
en: Feb
uk: лют

[ctx: abbreviated month name]
en: Mar
uk: бер

[ctx: abbreviated month name]
en: Apr
uk: кві

[ctx: abbreviated month name]
en: May
uk: тра

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
uk: чер

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
uk: лип

[ctx: abbreviated month name]
en: Aug
uk: серп

[ctx: abbreviated month name]
en: Sep
uk: вер

[ctx: abbreviated month name]
en: Oct
uk: жовт

[ctx: abbreviated month name]
en: Nov
uk: лист

[ctx: abbreviated month name]
en: Dec
uk: груд

[ctx: full weekday name]
en: Monday
uk: понеділок

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
uk: вівторок

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
uk: середа

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
uk: четвер

[ctx: full weekday name]
en: Friday
uk: п'ятниця

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
uk: субота

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
uk: неділя

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
uk: пн

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
uk: вт

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
uk: ср

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
uk: чт

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
uk: пт

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
uk: сб

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
uk: нд

[ctx: full month name with day]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a full * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context.  Her
en: January
uk: січня

[ctx: full month name with day]
en: February
uk: лютого

[ctx: full month name with day]
en: March
uk: березня

[ctx: full month name with day]
en: April
uk: квітня

[ctx: full month name with day]
en: May
uk: травня

[ctx: full month name with day]
en: June
uk: червня

[ctx: full month name with day]
en: July
uk: липня

[ctx: full month name with day]
en: August
uk: серпня

[ctx: full month name with day]
en: September
uk: вересня

[ctx: full month name with day]
en: October
uk: жовтня

[ctx: full month name with day]
en: November
uk: листопада

[ctx: full month name with day]
en: December
uk: грудня

[ctx: abbreviated month name with day]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a full * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context.  Her
en: Jan
uk: січ

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Feb
uk: лют

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Mar
uk: бер

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Apr
uk: квіт

[ctx: abbreviated month name with day]
en: May
uk: трав

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jun
uk: черв

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jul
uk: лип

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Aug
uk: серп

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Sep
uk: вер

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Oct
uk: жовт

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Nov
uk: лист

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Dec
uk: груд

en: Error opening directory “%s”: %s
uk: Помилка відкривання каталогу «%s»: %s

en: Could not allocate %lu byte to read file “%s” | Could not allocate %lu bytes to read file “%s”
uk[0]: Не вдалося виділити %lu байт для зчитування файла «%s»
uk[1]: Не вдалося виділити %lu байтів для зчитування файла «%s»
uk[2]: Не вдалося виділити %lu байтів для зчитування файла «%s»

en: Error reading file “%s”: %s
uk: Помилка при читанні файла «%s»: %s

en: File “%s” is too large
uk: Файл «%s» занадто великий

en: Failed to read from file “%s”: %s
uk: Помилка зчитування з файла «%s»: %s

en: Failed to open file “%s”: %s
uk: Не вдалося відкрити файл «%s»: %s

en: Failed to get attributes of file “%s”: fstat() failed: %s
uk: Помилка отримання атрибутів файла «%s»: помилка fstat(): %s

en: Failed to open file “%s”: fdopen() failed: %s
uk: Помилка відкривання файла «%s»: помилка fdopen(): %s

en: Failed to rename file “%s” to “%s”: g_rename() failed: %s
uk: Помилка перейменування файла «%s» на «%s»: помилка g_rename(): %s

en: Failed to write file “%s”: write() failed: %s
uk: Не вдалося записати файл «%s»: збій у функції write(): %s

en: Failed to write file “%s”: fsync() failed: %s
uk: Помилка запису у файл «%s»: помилка fsync(): %s

en: Failed to create file “%s”: %s
uk: Помилка створення файла «%s»: %s

en: Existing file “%s” could not be removed: g_unlink() failed: %s
uk: Не вдалося вилучити наявний файл «%s»: помилка g_unlink(): %s

en: Template “%s” invalid, should not contain a “%s”
uk: Шаблон «%s» неправильний, бо не може містити «%s»

en: Template “%s” doesn’t contain XXXXXX
uk: Шаблон «%s» не містить XXXXXX

en: Failed to read the symbolic link “%s”: %s
uk: Помилка читання символічного посилання «%s»: %s

en: Could not open converter from “%s” to “%s”: %s
uk: Не вдалося відкрити модуль перетворення з «%s» у «%s»: %s

en: Can’t do a raw read in g_io_channel_read_line_string
uk: Не вдалося виконати безпосереднє зчитування у функції g_io_channel_read_line_string

en: Leftover unconverted data in read buffer
uk: В буфері зчитування лишились не перетворені дані

en: Channel terminates in a partial character
uk: Канал завершується на неповному символі

en: Can’t do a raw read in g_io_channel_read_to_end
uk: Не можна виконувати безпосереднє зчитування у функції g_io_channel_read_to_end

en: Valid key file could not be found in search dirs
uk: Не вдалося знайти правильний ключовий файл у каталогах ключів

en: Not a regular file
uk: Не є звичайним файлом

en: Key file contains line “%s” which is not a key-value pair, group, or comment
uk: Файл ключа містить рядок «%s», який не є парою ключ-значення, групою або коментарем

en: Invalid group name: %s
uk: Неправильна назва групи: %s

en: Key file does not start with a group
uk: Ключовий файл не починається з групи

en: Invalid key name: %.*s
uk: Неправильна назва ключа: %.*s

en: Key file contains unsupported encoding “%s”
uk: Файл ключа містить кодування, підтримки якого не передбачено — «%s»

en: Key file does not have group “%s”
uk: Файл ключа не містить групи «%s»

en: Key file does not have key “%s” in group “%s”
uk: Файл ключа не містить ключ «%s» у групі «%s»

en: Key file contains key “%s” with value “%s” which is not UTF-8
uk: Файл ключа містить ключ «%s» зі значенням «%s», кодування якого не є кодуванням UTF-8

en: Key file contains key “%s” which has a value that cannot be interpreted.
uk: Ключ «%s» з файла ключів містить значення, яке не вдається проаналізувати.

en: Key file contains key “%s” in group “%s” which has a value that cannot be interpreted.
uk: Файл ключів містить ключ «%s» у групі «%s», значення якого не вдалося розпізнати.

en: Key “%s” in group “%s” has value “%s” where %s was expected
uk: Значення ключа «%s» у групі «%s» дорівнює «%s», але очікувалося «%s»

en: Key file contains escape character at end of line
uk: Ключовий файл містить escape-символ наприкінці рядка

en: Key file contains invalid escape sequence “%s”
uk: Файл ключа містить неправильну послідовність екранування «%s»

en: Value “%s” cannot be interpreted as a number.
uk: Не вдалося розібрати значення «%s» як число.

en: Integer value “%s” out of range
uk: Числове ціле значення «%s» поза межами діапазону

en: Value “%s” cannot be interpreted as a float number.
uk: Значення «%s» не вдалося перетворити на число з рухомою комою.

en: Value “%s” cannot be interpreted as a boolean.
uk: Не вдалося обробити значення «%s» як логічне значення.

en: Failed to get attributes of file “%s%s%s%s”: fstat() failed: %s
uk: Не вдалося отримати атрибути файла «%s%s%s%s»: збій у функції fstat(): %s

en: Failed to map %s%s%s%s: mmap() failed: %s
uk: Не вдалося показати файл «%s%s%s%s»: збій у функції mmap(): %s

en: Failed to open file “%s”: open() failed: %s
uk: Помилка відкривання файла «%s»: помилка open(): %s

en: Error on line %d char %d:
uk: Помилка в рядку %d на символі %d:

en: Invalid UTF-8 encoded text in name — not valid “%s”
uk: Некоректний текст у кодуванні UTF-8 у назві — не є коректним «%s»

en: “%s” is not a valid name
uk: «%s» не є коректною назвою

en: “%s” is not a valid name: “%c”
uk: «%s» не є коректною назвою: «%c»

en: Error on line %d: %s
uk: Помилка в рядку %d: %s

en: Failed to parse “%-.*s”, which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) — perhaps the digit is too large
uk: Помилка аналізу виразу «%-.*s», де має бути число у символічному посиланні (наприклад, &#234). Можливо, число є надто великим.

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity — escape ampersand as &amp;
uk: Посилання на символ не закінчується крапкою з комою, схоже символ "&" було використано не для позначення початку предиката – екрануйте його як &amp;.

en: Character reference “%-.*s” does not encode a permitted character
uk: Посилання на символ «%-.*s» не визначає жоден дозволений символ

en: Empty entity “&;” seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
uk: Виявлено порожній предикат «&;»; допустимими предикатами є: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity name “%-.*s” is not known
uk: Назва предиката «%-.*s» є невідомою програмі

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity — escape ampersand as &amp;
uk: Предикат не закінчується крапкою з комою; очевидно, що символ & було використано не для позначення початку предиката – екрануйте його як &amp;

en: Document must begin with an element (e.g. <book>)
uk: Документ має починатися з елемента (наприклад, <book>)

en: “%s” is not a valid character following a “<” character; it may not begin an element name
uk: Символ «%s» не можна вживати після символу «<», він не може починати назву елемента

en: Odd character “%s”, expected a “>” character to end the empty-element tag “%s”
uk: Зайвий символ «%s», очікувався символ «>» для закриття теґу порожнього елементу «%s»

en: Too many attributes in element “%s”
uk: Забагато атрибутів у елементі «%s»

en: Odd character “%s”, expected a “=” after attribute name “%s” of element “%s”
uk: Зайвий символ «%s», очікувався символ «=» після назви ознаки «%s» елемента «%s»

en: Odd character “%s”, expected a “>” or “/” character to end the start tag of element “%s”, or optionally an attribute; perhaps you used an invalid character in an attribute name
uk: Зайвий символ «%s», очікувались символи «>» чи «/», для закриття початкового теґу елемента «%s», чи додаткова ознака; можливо, було використано неприпустимий символ в назві ознаки

en: Odd character “%s”, expected an open quote mark after the equals sign when giving value for attribute “%s” of element “%s”
uk: Зайвий символ «%s», мало бути вказано початкові лапки після знаку рівності на присвоєнні значення ознаці «%s» елемента «%s»

en: “%s” is not a valid character following the characters “</”; “%s” may not begin an element name
uk: Символ «%s» неприпустимий після символів «</»; символ «%s» не може починати назву елемента

en: “%s” is not a valid character following the close element name “%s”; the allowed character is “>”
uk: Символ «%s» неприпустимий на закритті назви елемента «%s»; припустимим символом є «>»

en: Element “%s” was closed, no element is currently open
uk: Було закрито не відкритий елемент «%s»

en: Element “%s” was closed, but the currently open element is “%s”
uk: Було закрито елемент «%s», але зараз відрито елемент «%s»

en: Document was empty or contained only whitespace
uk: Документ порожній чи містить лише пропуски

en: Document ended unexpectedly just after an open angle bracket “<”
uk: Документ раптово закінчився відразу після початкової кутової дужки «<»

en: Document ended unexpectedly with elements still open — “%s” was the last element opened
uk: Документ раптово закінчився, коли деякі елементи ще були відкритими – «%s» був останнім відкритим елементом

en: Document ended unexpectedly, expected to see a close angle bracket ending the tag <%s/>
uk: Документ раптово закінчився, очікувалась кінцева кутова дужка для закриття теґу <%s/>

en: Document ended unexpectedly inside an element name
uk: Документ раптово закінчився посеред назви елемента

en: Document ended unexpectedly inside an attribute name
uk: Документ раптово закінчився посеред назви ознаки

en: Document ended unexpectedly inside an element-opening tag.
uk: Документ раптово закінчився у середині теґу, що відкривав елемент

en: Document ended unexpectedly after the equals sign following an attribute name; no attribute value
uk: Документ раптово закінчився після знака рівності, що йшов за назвою ознаки; значення ознаки не вказано

en: Document ended unexpectedly while inside an attribute value
uk: Документ раптово закінчився посеред значення ознаки

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for element “%s”
uk: Документ раптово закінчився у середині теґу, що закривав елемент «%s»

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for an unopened element
uk: Документ раптово закінчився у середині теґу для невідкритого елемента

en: Document ended unexpectedly inside a comment or processing instruction
uk: Документ раптово закінчився у середині коментарю чи інструкції обробки

en: [OPTION…]
uk: [ПАРАМЕТР…]

en: Help Options:
uk: Параметри довідки:

en: Show help options
uk: Показати параметри довідки

en: Show all help options
uk: Показати усі параметри довідки

en: Application Options:
uk: Параметри програми:

en: Options:
uk: Параметри:

en: Cannot parse integer value “%s” for %s
uk: Не вдалося розібрати числове ціле значення «%s» для %s

en: Integer value “%s” for %s out of range
uk: Числове ціле значення «%s» для %s поза межами діапазону

en: Cannot parse double value “%s” for %s
uk: Не вдалося розібрати числове значення подвійної точності «%s» для %s

en: Double value “%s” for %s out of range
uk: Числове значення подвійної точності «%s» для %s поза межами діапазону

en: Error parsing option %s
uk: Помилка розбору параметра %s

en: Missing argument for %s
uk: Відсутній аргумент %s

en: Unknown option %s
uk: Невідомий параметр %s

en: corrupted object
uk: пошкоджений об'єкт

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: internal error
uk: внутрішня помилка

en: the pattern contains items not supported for partial matching
uk: шаблон містить елементи, які не підтримуються при пошуку часткової відповідності

en: back references as conditions are not supported for partial matching
uk: умови у вигляді зворотних посилань при пошуку часткової відповідності не підтримуються

en: recursion limit reached
uk: досягнуто межу рекурсії

en: bad offset
uk: неправильне зміщення

en: recursion loop
uk: зациклювання рекурсії

note: should not happen in GRegex since we check modes before each match
en: matching mode is requested that was not compiled for JIT
uk: надійшов запит щодо режиму відповідності, який не було зібрано для JIT

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: \ at end of pattern
uk: \ наприкінці шаблону

en: \c at end of pattern
uk: \c наприкінці шаблону

en: unrecognized character following \
uk: нерозпізнаний символ слідує за \

en: numbers out of order in {} quantifier
uk: неправильний порядок чисел у специфікаторі {}

en: number too big in {} quantifier
uk: надто велике число у специфікаторі {}

en: missing terminating ] for character class
uk: відсутній завершальний символ ] для класу символів

en: invalid escape sequence in character class
uk: Неправильна escape-послідовність у класі символів

en: range out of order in character class
uk: неправильний порядок у діапазоні у класі символів

en: nothing to repeat
uk: немає що повторювати

en: unrecognized character after (? or (?-
uk: нерозпізнаний символ після (? або (?-

en: POSIX named classes are supported only within a class
uk: назви класів у стилі POSIX підтримуються лише у межах класі

en: POSIX collating elements are not supported
uk: елементи порівняння у стилі POSIX не підтримуються

en: missing terminating )
uk: відсутній завершальний символ )

en: reference to non-existent subpattern
uk: посилання на вкладений шаблон, якого не існує

en: missing ) after comment
uk: відсутня дужка ) після коментаря

en: regular expression is too large
uk: задовгий регулярний вираз

en: malformed number or name after (?(
uk: неправильне число або назва після (?(

en: lookbehind assertion is not fixed length
uk: твердження lookbehind має не фіксовану довжину

en: conditional group contains more than two branches
uk: група умови містить більше ніж дві гілки

en: assertion expected after (?(
uk: після (?( очікується твердження

en: a numbered reference must not be zero
uk: номерне посилання не може бути нулем

en: unknown POSIX class name
uk: невідома POSIX-назва класу

en: character value in \x{...} sequence is too large
uk: значення символу у послідовності \x{...} надто велике

en: \C not allowed in lookbehind assertion
uk: \C неприпустимий у твердженні lookbehind

en: missing terminator in subpattern name
uk: відсутній завершальний символ у назві вкладеного шаблону

en: two named subpatterns have the same name
uk: два іменовані вкладені шаблони мають однакову назву

en: malformed \P or \p sequence
uk: неправильна послідовність \P чи \p

en: unknown property name after \P or \p
uk: невідома назва властивості після \P чи \p

en: subpattern name is too long (maximum 32 characters)
uk: вкладена назва шаблону надто довга (максимум 32 символів)

en: too many named subpatterns (maximum 10,000)
uk: надто багато іменованих вкладених шаблонів (максимум 10,000)

en: octal value is greater than \377
uk: вісімкове значення більше ніж \377

en: DEFINE group contains more than one branch
uk: група DEFINE містить більш ніж одну гілку

en: inconsistent NEWLINE options
uk: неузгоджені параметри NEWLINE

en: \g is not followed by a braced, angle-bracketed, or quoted name or number, or by a plain number
uk: \g не супроводжується назвою або числом у дужках, кутових дужках або лапках, або просто числом

en: an argument is not allowed for (*ACCEPT), (*FAIL), or (*COMMIT)
uk: не можна вказувати параметр для (*ACCEPT), (*FAIL) або (*COMMIT)

en: (*VERB) not recognized
uk: значення (*VERB) не розпізнано

en: number is too big
uk: завелике число

en: missing subpattern name after (?&
uk: немає назви підшаблону після (?&

en: different names for subpatterns of the same number are not allowed
uk: не припускається використовувати різні імена для підшаблонів з однаковим номером

en: (*MARK) must have an argument
uk: для (*MARK) потрібен параметр

en: \c must be followed by an ASCII character
uk: за \з повинен бути символ ASCII

en: \k is not followed by a braced, angle-bracketed, or quoted name
uk: за \k не слідує назва у дужках, кутових дужках або лапках

en: \N is not supported in a class
uk: \N у класі не підтримується

en: name is too long in (*MARK), (*PRUNE), (*SKIP), or (*THEN)
uk: задовга назва у (*MARK), (*PRUNE), (*SKIP) або (*THEN)

en: code overflow
uk: переповнення коду

en: unrecognized character after (?P
uk: нерозпізнаний символ після (?P

en: overran compiling workspace
uk: переповнення при компіляції робочого простору

en: previously-checked referenced subpattern not found
uk: раніше перевірений вкладений шаблон, на який йде посилання не знайдений

en: Error while matching regular expression %s: %s
uk: Помилка під час пошуку відповідності регулярному виразу %s: %s

en: PCRE library is compiled without UTF8 support
uk: Бібліотека PCRE не підтримує UTF8

en: PCRE library is compiled with incompatible options
uk: Бібліотека PCRE зібрана з несумісними параметрами

en: Error while compiling regular expression ‘%s’ at char %s: %s
uk: Помилка при компіляції регулярного виразу «%s» на символі %s: %s

en: hexadecimal digit or “}” expected
uk: мало бути використано шістнадцяткову цифру або символ «}»

en: hexadecimal digit expected
uk: очікується шістнадцяткова цифра

en: missing “<” in symbolic reference
uk: у символічному посиланні пропущено «<»

en: unfinished symbolic reference
uk: незакінчене символьне посилання

en: zero-length symbolic reference
uk: символьне посилання нульової довжини

en: digit expected
uk: очікується цифра

en: illegal symbolic reference
uk: некоректне символьне посилання

en: stray final “\”
uk: відкидати кінцеві «\»

en: unknown escape sequence
uk: невідома escape-послідовність

en: Error while parsing replacement text “%s” at char %lu: %s
uk: Під час розбору тексту заміни «%s» сталася помилка у символі з номером %lu: %s

en: Quoted text doesn’t begin with a quotation mark
uk: Текст в лапках не починається з лапок

en: Unmatched quotation mark in command line or other shell-quoted text
uk: Невідповідні лапки у командному рядку чи іншому тексті оболонки

en: Text ended just after a “\” character. (The text was “%s”)
uk: Текст закінчився перед символом «\». (Текст був таким: «%s»)

en: Text ended before matching quote was found for %c. (The text was “%s”)
uk: Текст закінчився перед відповідними лапками для %c. (Текст був таким: «%s»)

en: Text was empty (or contained only whitespace)
uk: Текст порожній (чи містить лише пропуски)

en: Failed to read data from child process (%s)
uk: Помилка зчитування даних з дочірнього процесу (%s)

en: Unexpected error in reading data from a child process (%s)
uk: Неочікувана помилка під час читання даних з дочірнього процесу (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
uk: Неочікувана помилка у waitpid() (%s)

en: Child process exited with code %ld
uk: Дочірній процес закінчився з кодом %ld

en: Child process killed by signal %ld
uk: Дочірній процес вбитий за сигналом %ld

en: Child process stopped by signal %ld
uk: Дочірній процес зупинений за сигналом %ld

en: Child process exited abnormally
uk: Дочірній процес аварійно закінчив роботу

en: Failed to read from child pipe (%s)
uk: Помилка зчитування з дочірнього каналу (%s)

en: Failed to spawn child process “%s” (%s)
uk: Не вдалося запустити дочірній процес «%s» (%s)

en: Failed to fork (%s)
uk: Помилка створення процесу (%s)

en: Failed to change to directory “%s” (%s)
uk: Не вдалося змінити каталог на «%s» (%s)

en: Failed to execute child process “%s” (%s)
uk: Не вдалося виконати дочірній процес «%s» (%s)

en: Failed to open file to remap file descriptor (%s)
uk: Не вдалося відкрити файл для зміни прив'язки дескриптора файла (%s)

en: Failed to duplicate file descriptor for child process (%s)
uk: Не вдалося здублювати дескриптор файла для дочірнього процесу (%s)

en: Failed to fork child process (%s)
uk: Помилка запуску дочірнього процесу (%s)

en: Failed to close file descriptor for child process (%s)
uk: Не вдалося закрити дескриптор файла для дочірнього процесу (%s)

en: Unknown error executing child process “%s”
uk: Невідома помилка виконання дочірнього процесу «%s»

en: Failed to read enough data from child pid pipe (%s)
uk: Не вдалося зчитати достатню кількість даних з дочірнього каналу (%s)

en: Invalid source FDs argument
uk: Неправильний аргумент дескрипторів файлів джерела

en: Failed to read data from child process
uk: Помилка зчитування даних з дочірнього процесу

en: Failed to execute child process (%s)
uk: Помилка виконання дочірнього процесу (%s)

en: Failed to dup() in child process (%s)
uk: Не вдалося виконати dup() у дочірньому процесі (%s)

en: Invalid program name: %s
uk: Неправильна назва програми: %s

en: Invalid string in argument vector at %d: %s
uk: Неправильний рядок у векторі аргументів %d: %s

en: Invalid string in environment: %s
uk: Неправильний рядок у середовищі: %s

en: Invalid working directory: %s
uk: Неправильний робочий каталог: %s

en: Failed to execute helper program (%s)
uk: Не вдалося виконати допоміжну програму (%s)

en: Unexpected error in g_io_channel_win32_poll() reading data from a child process
uk: Неочікувана помилка в зчитуванні даних з дочірнього процесу через g_io_channel_win32_poll()

en: Empty string is not a number
uk: Порожній рядок не є числом

en: “%s” is not a signed number
uk: «%s» не є числом зі знаком

en: Number “%s” is out of bounds [%s, %s]
uk: Число «%s» не належить до діапазону [%s, %s]

en: “%s” is not an unsigned number
uk: «%s» не є числом без знаку

en: Invalid %-encoding in URI
uk: Некоректне %-eкодування в адресі

en: Illegal character in URI
uk: Некоректний символ в адресі

en: Non-UTF-8 characters in URI
uk: Символи поза UTF-8 в адресі

en: Invalid IPv6 address ‘%.*s’ in URI
uk: Некоректна IPv6-адреса «%.*s» в адресі

en: Illegal encoded IP address ‘%.*s’ in URI
uk: Помилкове кодування IP-адреси «%.*s» в адресі

en: Illegal internationalized hostname ‘%.*s’ in URI
uk: Назва вузла із некоректними символами «%.*s» у адресі

en: Could not parse port ‘%.*s’ in URI
uk: Не вдалося обробити запис порту «%.*s» в адресі

en: Port ‘%.*s’ in URI is out of range
uk: Порт «%.*s» в адресі не належить до припустимого діапазону

en: URI ‘%s’ is not an absolute URI
uk: Адреса «%s» не є абсолютною адресою

en: URI ‘%s’ has no host component
uk: В адресі «%s» немає компонента вузла

en: URI is not absolute, and no base URI was provided
uk: Адреса не є абсолютною, і не вказано базової адреси

en: Missing ‘=’ and parameter value
uk: Пропущено «=» і значення параметра

en: Failed to allocate memory
uk: Не вдалося виділити пам'ять

en: Character out of range for UTF-8
uk: Символ не входить в набір UTF-8

en: Invalid sequence in conversion input
uk: Неправильна послідовність у перетворюваному вводі

en: Character out of range for UTF-16
uk: Символ не входить в набір UTF-16

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 MB"
en: MB
uk: МБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 GB"
en: GB
uk: ГБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 TB"
en: TB
uk: ТБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 PB"
en: PB
uk: ПБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 EB"
en: EB
uk: ЕБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 KiB"
en: KiB
uk: КіБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 MiB"
en: MiB
uk: МіБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 GiB"
en: GiB
uk: ГіБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 TiB"
en: TiB
uk: ТіБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 PiB"
en: PiB
uk: ПіБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 EiB"
en: EiB
uk: ЕіБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 kb"
en: kb
uk: кб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Mb"
en: Mb
uk: Мб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Tb"
en: Tb
uk: Тб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Pb"
en: Pb
uk: Пб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Eb"
en: Eb
uk: Еб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Kib"
en: Kib
uk: Кіб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Mib"
en: Mib
uk: Міб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Gib"
en: Gib
uk: Гіб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Tib"
en: Tib
uk: Тіб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Pib"
en: Pib
uk: Піб

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 Eib"
en: Eib
uk: Еіб

en: byte | bytes
uk[0]: байт
uk[1]: байти
uk[2]: байтів

en: bit | bits
uk[0]: біт
uk[1]: біти
uk[2]: бітів

note: Translators: the %s in "%s bytes" will always be replaced by a number.
en: %s byte | %s bytes
uk[0]: %s байт
uk[1]: %s байти
uk[2]: %s байтів

note: Translators: the %s in "%s bits" will always be replaced by a number.
en: %s bit | %s bits
uk[0]: %s біт
uk[1]: %s біти
uk[2]: %s бітів

en: %u byte | %u bytes
uk[0]: %u байт
uk[1]: %u байти
uk[2]: %u байтів

note: Translators: this is from the deprecated function g_format_size_for_display() which uses 'KB' to * mean 1024 bytes.  I am aware that 'KB' is not correct, but it has been preserved for reasons of * compatibility.  Users will not see this string unless a program is using this deprecated function. * Pl
en: %.1f KB
uk: %.1f КБ

en: %.1f MB
uk: %.1f МБ

en: %.1f GB
uk: %.1f ГБ

en: %.1f TB
uk: %.1f ТБ

en: %.1f PB
uk: %.1f ПБ

en: %.1f EB
uk: %.1f ЕБ
