glib master - en to af translation catalogue (114 entries)

en: Invalid hostname
af: Ongeldige gasheernaam

[ctx: GDateTime]
note: Translators: 'before midday' indicator
en: AM
af: vm.

[ctx: GDateTime]
note: Translators: 'after midday' indicator
en: PM
af: nm.

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date and the time
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
af: %a %d %b %Y %T %Z

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date
en: %m/%d/%y
af: %y-%m-%d

[ctx: full month name]
en: January
af: Januarie

[ctx: full month name]
en: February
af: Februarie

[ctx: full month name]
en: March
af: Maart

[ctx: full month name]
en: May
af: Mei

[ctx: full month name]
en: June
af: Junie

[ctx: full month name]
en: July
af: Julie

[ctx: full month name]
en: August
af: Augustus

[ctx: full month name]
en: October
af: Oktober

[ctx: full month name]
en: December
af: Desember

[ctx: abbreviated month name]
en: Mar
af: Mrt

[ctx: abbreviated month name]
en: May
af: Mei

[ctx: abbreviated month name]
en: Oct
af: Okt

[ctx: abbreviated month name]
en: Dec
af: Des

[ctx: full weekday name]
en: Monday
af: Maandag

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
af: Dinsdag

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
af: Woensdag

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
af: Donderdag

[ctx: full weekday name]
en: Friday
af: Vrydag

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
af: Saterdag

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
af: Sondag

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
af: Ma.

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
af: Di.

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
af: Wo.

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
af: Do.

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
af: Vr.

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
af: Sa.

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
af: So.

en: Error opening directory '%s': %s
af: Fout met oopmaak van die gids '%s': %s

en: Error reading file '%s': %s
af: Fout met lees van lêer '%s': %s

en: File "%s" is too large
af: Die lêer "%s" is te groot

en: Failed to read from file '%s': %s
af: Kon nie lees vanaf lêer '%s' nie: %s

en: Failed to open file '%s': %s
af: Kon nie lêer '%s' oopmaak nie: %s

en: Failed to create file '%s': %s
af: Kon nie lêer '%s' skep nie: %s

en: %.1f MB
af: %.1f MG

en: %.1f GB
af: %.1f GG

en: %.1f TB
af: %.1f TG

en: %.1f PB
af: %.1f PG

en: %.1f EB
af: %.1f EG

en: %.1f KB
af: %.1f KG

en: Failed to read the symbolic link '%s': %s
af: Kon nie simboliese skakel '%s' lees nie: %s

en: Symbolic links not supported
af: Simboliese skakels word nie ondersteun nie

en: '%s' is not a valid name
af: '%s' is nie 'n geldige naam nie

en: '%s' is not a valid name: '%c'
af: '%s' is nie 'n geldige naam nie: '%c'

en: Error on line %d: %s
af: Fout op lyn %d: %s

en: Usage:
af: Gebruik:

en: [OPTION...]
af: [KEUSE...]

en: Help Options:
af: Hulpkeuses:

en: Show help options
af: Wys hulpkeuses

en: Show all help options
af: Wys alle hulpkeuses

en: Application Options:
af: Toepassingkeuses:

en: Unknown option %s
af: Onbekende keuse %s

en: Not a regular file
af: Nie 'n gewone lêer nie

en: File is empty
af: Lêer is leeg

en: Invalid group name: %s
af: Ongeldige groepnaam: %s

en: Unknown type
af: Onbekende tipe

en: %s filetype
af: %s-lêertipe

en: %s type
af: %s-tipe

en: Can't copy over directory
af: Kan nie oor 'n gids kopieer nie

en: Can't copy directory over directory
af: Kan nie 'n gids oor 'n gids kopieer nie

en: Target file exists
af: Teiken lêer bestaan

en: Can't recursively copy directory
af: Kan nie gids rekursief kopieer nie

en: Can't copy special file
af: Kan nie spesiale lêer kopieer nie

en: Invalid symlink value given
af: Ongeldige waarde vir simboliese skakel gegee

en: File names cannot contain '%c'
af: Lêernaam kan nie '%c' bevat nie

en: No application is registered as handling this file
af: Geen toepassing is geregistreer om hierdie lêer te hanteer nie

en: empty names are not permitted
af: leë name word nie toegelaat nie

en: Invalid filename %s
af: Ongeldige lêernaam %s

en: Error getting filesystem info: %s
af: Fout met kry van lêerstelselinligting: %s

en: Can't rename root directory
af: Kan nie wortelgids hernoem nie

en: Error renaming file: %s
af: Fout met hernoem van lêer: %s

en: Invalid filename
af: Ongeldige lêernaam

en: Error opening file: %s
af: Fout met oopmaak van lêer: %s

en: Can't open directory
af: Kan nie gids open nie

en: Error removing file: %s
af: Fout met skrap van lêer: %s

en: Error creating directory: %s
af: Fout met skep van gids: %s

en: Filesystem does not support symbolic links
af: Lêerstelsel ondersteun nie simboliese skakels nie

en: Error making symbolic link: %s
af: Fout met maak van simboliese skakel: %s

en: Error moving file: %s
af: Fout met skuif van lêer: %s

en: Can't move directory over directory
af: Kan nie 'n gids oor 'n gids skuif nie

en: Backup file creation failed
af: Kon nie rugsteunlêer skep nie

en: Error removing target file: %s
af: Fout met skrap van teikenlêer: %s

en:  (invalid encoding)
af:  (ongeldige enkodering)

en: Error reading from file: %s
af: Fout met lees vanaf lêer: %s

en: Error closing file: %s
af: Fout met toemaak van lêer: %s

en: Error writing to file: %s
af: Fout met skryf na lêer: %s

en: Error creating backup copy: %s
af: Fout met skep van rugsteunkopie: %s

en: Error renaming temporary file: %s
af: Fout met hernoeming van tydelike lêer: %s

en: Error opening file '%s': %s
af: Fout met oopmaak van lêer '%s': %s

en: Target file is a directory
af: Teikenlêer is 'n gids

en: Target file is not a regular file
af: Teikenlêer is nie 'n gewone lêer nie

en: The file was externally modified
af: Die lêer is ekstern gewysig

en: Error removing old file: %s
af: Fout met skrap van ou lêer: %s

en: Not enough memory
af: Onvoldoende geheue

en: Internal error: %s
af: Interne fout: %s

en: Need more input
af: Benodig meer toevoer

en: Invalid compressed data
af: Ongeldige saamgepersde data

[ctx: full month name with day]
en: January
af: Januarie

[ctx: full month name with day]
en: February
af: Februarie

[ctx: full month name with day]
en: March
af: Maart

[ctx: full month name with day]
en: May
af: Mei

[ctx: full month name with day]
en: June
af: Junie

[ctx: full month name with day]
en: July
af: Julie

[ctx: full month name with day]
en: August
af: Augustus

[ctx: full month name with day]
en: October
af: Oktober

[ctx: full month name with day]
en: December
af: Desember

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Mar
af: Mrt

[ctx: abbreviated month name with day]
en: May
af: Mei

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Oct
af: Okt

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Dec
af: Des
