Godot Engine class reference - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Tutorials
lv: Pamācības

en: Properties
lv: Iestatījumi

en: Methods
lv: Metodes

en: Theme Properties
lv: Motīva iestatījumi

en: Signals
lv: Signāli

en: Enumerations
lv: Uzskaites

en: Constants
lv: Konstantes

en: Property Descriptions
lv: Iestatījumu apraksti

en: Method Descriptions
lv: Metožu Apraksts

en: Built-in GDScript functions.
lv: Iebūvētās GDScript funkcijas.

en: List of core built-in GDScript functions. Math functions and other utilities. Everything else is provided by objects. (Keywords: builtin, built in, global functions.)
lv: Saraksts ar iebūvētajām GDScript funkcijām. Matemātikas un citas noderīgas funkcijas. Visu pārējo nodrošina objekti. (Atslēgasvārdi: iebūvēts, globālas funkcijas)

en: Returns a color constructed from integer red, green, blue, and alpha channels. Each channel should have 8 bits of information ranging from 0 to 255.
    [code]r8[/code] red channel
    [code]g8[/code] green channel
    [code]b8[/code] blue channel
    [code]a8[/code] alpha channel
    [codeblock]
    red = Color8(255, 0, 0)
    [/codeblock]
lv: Atgriež krāsu, kas sastādīta no ciparu sarkanā, zaļā, zilā un alfa kanāla. Katram kanālam jābūt vismaz 8 bitu informācijai robežās no 0 līdz 255.
    [code]r8[/code] sarkanais kanāls
    [code]g8[/code] zaļais kanāls
    [code]b8[/code] zilais kanāls
    [code]a8[/code] alfa kanāls
    [codeblock]
    sarkans = Color8(255, 0, 0)
    [/codeblock]
