Godot Engine extractable strings - en to af translation catalogue (23 entries)

en: All Recognized
af: Alle Erkende

en: Open
af: Oop

en: Save
af: Stoor

en: Open a File
af: Open 'n Lêer

en: Open File(s)
af: Open Lêer(s)

en: Open a Directory
af: Open 'n Gids

en: Open a File or Directory
af: Open 'n Lêer of Gids

en: Save a File
af: Stoor 'n Lêer

en: Path:
af: Pad:

en: Directories & Files:
af: Gidse & Lêers:

en: File:
af: Lêer:

en: Create Folder
af: Skep Vouer

en: Name:
af: Naam:

en: Could not create folder.
af: Kon nie vouer skep nie.

en: Zoom Out
af: Zoem Uit

en: Zoom In
af: Zoem In

en: Cut
af: Sny

en: Copy
af: Kopieer

en: Paste
af: Plak

en: Select All
af: Kies alles

en: Clear
af: Vee uit

en: Undo
af: Ongedaan Maak

en: Redo
af: Oordoen
