Godot Engine extractable strings - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: All Recognized
ca: Tots Reconeguts

en: Network
ca: Xarxa

en: Open
ca: Obre

en: Select Current Folder
ca: Selecciona el Directori Actual

en: Save
ca: Desa

en: Select This Folder
ca: Seleccionar aquest Directori

en: Open a File
ca: Obre un Fitxer

en: Open File(s)
ca: Obre Fitxer(s)

en: Open a Directory
ca: Obre un Directori

en: Open a File or Directory
ca: Obre un Fitxer o Directori

en: Save a File
ca: Desa un Fitxer

en: Go to previous folder.
ca: Anar al directori anterior.

en: Go to next folder.
ca: Anar al directori següent.

en: Go to parent folder.
ca: Anar al directori pare.

en: Path:
ca: Camí:

en: Refresh files.
ca: Actualitzar fitxers.

en: Toggle the visibility of hidden files.
ca: Commutar visibilitat dels fitxers ocults.

en: Directories & Files:
ca: Directoris i Fitxers:

en: File:
ca: Fitxer:

en: Create Folder
ca: Crea un Directori

en: Name:
ca: Nom:

en: Could not create folder.
ca: No s'ha pogut crear el directori.

en: Zoom Out
ca: Allunya

en: Zoom Reset
ca: Restablir zoom

en: Zoom In
ca: Apropa

en: Cut
ca: Talla

en: Copy
ca: Copia

en: Paste
ca: Enganxa

en: Select All
ca: Selecciona-ho Tot

en: Clear
ca: Neteja

en: Undo
ca: Desfés

en: Redo
ca: Refés

en: (Other)
ca: (Altres)
