Godot Engine extractable strings - en to et translation catalogue (36 entries)

en: All Recognized
et: Kõik tuvastatud

en: Network
et: Võrk

en: File "%s" already exists.
    Do you want to overwrite it?
et: Fail "%s" on juba olemas.
    Kas soovite selle üle kirjutada?

en: Open
et: Ava

en: Select Current Folder
et: Valige praegune kaust

en: Save
et: Salvesta

en: Select This Folder
et: Vali see kaust

en: Open a File
et: Ava fail

en: Open File(s)
et: Ava fail(id)

en: Open a Directory
et: Ava kataloog

en: Open a File or Directory
et: Ava kaust või kataloog

en: Save a File
et: Salvesta fail

en: Go to previous folder.
et: Mine eelmisesse kausta.

en: Go to next folder.
et: Mine järmisesse kausta.

en: Go to parent folder.
et: Mine vanema kausta.

en: Path:
et: Failitee:

en: Refresh files.
et: Värskenda faile.

en: Toggle the visibility of hidden files.
et: Näita peidetud faile.

en: Directories & Files:
et: Kataloogid ja failid:

en: File:
et: Fail:

en: Create Folder
et: Loo kaust

en: Name:
et: Nimi:

en: Could not create folder.
et: Ei saanud luua kausta.

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Zoom Reset
et: Lähtesta Suum

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Kleebi

en: Select All
et: Vali Kõik

en: Clear
et: Puhasta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Display Control Characters
et: Kuva Juhtmärgid

en: Insert Control Character
et: Sisesta Juhtmärk

en: (Other)
et: (Muu)
