Godot Engine extractable strings - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Network
ka: ქსელი

en: Open
ka: გახსნა

en: Save
ka: შენახვა

en: Open a File
ka: ფაილის გახსნა

en: Save a File
ka: ფაილის შენახვა

en: Go to previous folder.
ka: წინა საქაღალდეზე გადასვლა.

en: Go to next folder.
ka: შემდეგ საქაღალდეზე გადასვლა.

en: Path:
ka: ბილიკი:

en: Refresh files.
ka: ფაილების განახლება.

en: File:
ka: ფაილი:

en: Create Folder
ka: საქაღალდის შექმნა

en: Name:
ka: სახელი:

en: Zoom Out
ka: დაპატარავება

en: Zoom Reset
ka: გადიდების გაუქმება

en: Zoom In
ka: გადიდება

en: Auto-Detect Direction
ka: მიმართულების ავტომატური დადგენა

en: Left-to-Right
ka: მარცხნიდან-მარჯვნივ

en: Right-to-Left
ka: მარჯვნიდან-მარცხნივ

en: Cut
ka: ამოჭრა

en: Copy
ka: კოპირება

en: Paste
ka: ჩასმა

en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

en: Clear
ka: სუფთა ცა

en: Undo
ka: დაბრუნება

en: Redo
ka: გამეორება
