Godot Engine extractable strings - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: All Recognized
sq: Të Gjithë të Njohurat

en: Open
sq: Hap

en: Select Current Folder
sq: Zgjidh Folderin Aktual

en: Save
sq: Ruaj

en: Select This Folder
sq: Zgjidh Këtë Folder

en: Open a File
sq: Hap një Skedar

en: Open File(s)
sq: Hap Skedarët

en: Open a Directory
sq: Hap një Direktori

en: Open a File or Directory
sq: Hap një Skedar ose Direktori

en: Save a File
sq: Ruaj një Skedar

en: Path:
sq: Rruga:

en: Directories & Files:
sq: Direktorit & Skedarët:

en: File:
sq: Skedar:

en: Create Folder
sq: Krijo një Folder

en: Name:
sq: Emri:

en: Could not create folder.
sq: Nuk mund të krijoj folderin.

en: Paste
sq: Ngjit

en: Clear
sq: Pastro

en: Undo
sq: Zhbëj

en: Redo
sq: Ribëj
