Godot Engine extractable strings - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Example: %s
cy: Enghraifft: %s

en: %d item | %d items
cy[0]: %d eitem
cy[1]: %d eitem
cy[2]: %d eitem
cy[3]: %d eitem
cy[4]: %d eitem
cy[5]: %d eitem

en: Network
cy: Rhwydwaith

en: Open
cy: Agor

en: Save
cy: Cadw

en: Path:
cy: Llwybr:

en: File:
cy: Ffeil:

en: Name:
cy: Enw:

en: Left-to-Right
cy: Chwith-i-Dde

en: Right-to-Left
cy: Dde-i-Chwith

en: Cut
cy: Torri

en: Copy
cy: Copïo

en: Paste
cy: Gludo

en: Select All
cy: Dewis Popeth

en: Clear
cy: Clirio

en: Undo
cy: Dadwneud

en: Redo
cy: Ailwneud

en: (Other)
cy: (Arall)
