Godot Engine extractable strings - en to nb translation catalogue (28 entries)

en: All Recognized
nb: Alle gjenkjente

en: Network
nb: Nettverk

en: Open
nb: Åpne

en: Select Current Folder
nb: Velg Gjeldende Mappe

en: Save
nb: Lagre

en: Open a File
nb: Åpne en fil

en: Open File(s)
nb: Åpne fil(er)

en: Open a Directory
nb: Åpne ei mappe

en: Open a File or Directory
nb: Åpne ei fil eller mappe

en: Save a File
nb: Lagre ei fil

en: Go to parent folder.
nb: Gå til ovennevnt mappe.

en: Path:
nb: Filbane:

en: Directories & Files:
nb: Mapper og Filer:

en: File:
nb: Fil:

en: Create Folder
nb: Opprett mappe

en: Name:
nb: Navn:

en: Could not create folder.
nb: Kunne ikke opprette mappe.

en: Zoom Out
nb: Zoom ut

en: Zoom Reset
nb: Tilbakestill forstørring

en: Zoom In
nb: Forstørr

en: Cut
nb: Kutt

en: Copy
nb: Kopier

en: Paste
nb: Lim inn

en: Select All
nb: Velg alle

en: Clear
nb: Tøm

en: Undo
nb: Angre

en: Redo
nb: Gjør om

en: (Other)
nb: (Annet)
