Godot Engine extractable strings - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: All Recognized
sl: Vse Prepoznano

en: Network
sl: Omrežje

en: Open
sl: Odpri

en: Select Current Folder
sl: Izberite Trenutno Mapo

en: Save
sl: Shrani

en: Open a File
sl: Odpri v Datoteki

en: Open File(s)
sl: Odpri Datotek(o/e)

en: Open a Directory
sl: Odpri v Mapi

en: Open a File or Directory
sl: Odpri Datoteko ali Mapo

en: Save a File
sl: Shrani Datoteko

en: Path:
sl: Pot:

en: Directories & Files:
sl: Mape & Datoteke:

en: File:
sl: Datoteka:

en: Create Folder
sl: Ustvarite Mapo

en: Name:
sl: Ime:

en: Could not create folder.
sl: Mape ni mogoče ustvariti.

en: Zoom Out
sl: Oddalji

en: Zoom In
sl: Približaj

en: Clear
sl: Počisti

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Ponovi

en: (Other)
sl: (Ostalo)
