Godot Engine extractable strings - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: All Recognized
sv: Alla Erkända

en: Add current color as a preset.
sv: Lägg till nuvarande färg som en förinställning.

en: Network
sv: Nätverk

en: File "%s" already exists.
    Do you want to overwrite it?
sv: Filen "%s" finns redan.
    Vill du skriva över den?

en: Open
sv: Öppna

en: Select Current Folder
sv: Välj Nuvarande Mapp

en: Save
sv: Spara

en: Select This Folder
sv: Välj denna mapp

en: Open a File
sv: Öppna en Fil

en: Open File(s)
sv: Öppna Fil(er)

en: Open a Directory
sv: Öppna en Katalog

en: Open a File or Directory
sv: Öppna en Fil eller Katalog

en: Save a File
sv: Spara en Fil

en: Go to previous folder.
sv: Gå till föregående mapp.

en: Go to next folder.
sv: Gå till nästa mapp.

en: Go to parent folder.
sv: Gå till överordnad mapp.

en: Path:
sv: Sökväg:

en: Refresh files.
sv: Uppdatera filer.

en: Toggle the visibility of hidden files.
sv: Växla synligheten av dolda filer.

en: Directories & Files:
sv: Kataloger & Filer:

en: File:
sv: Fil:

en: Create Folder
sv: Skapa Mapp

en: Name:
sv: Namn:

en: Could not create folder.
sv: Kunde inte skapa mapp.

en: Zoom Out
sv: Zooma Ut

en: Zoom Reset
sv: Återställ zoom

en: Zoom In
sv: Zooma In

en: Cut
sv: Klipp

en: Copy
sv: Kopiera

en: Paste
sv: Klistra in

en: Select All
sv: Välj Alla

en: Clear
sv: Rensa

en: Undo
sv: Ångra

en: Redo
sv: Återställ

en: Insert Control Character
sv: Infoga kontroltecken

en: (Other)
sv: (Annat)
