Godot Engine extractable strings - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: All Recognized
bg: Всички разпознати

en: Save
bg: Запазване

en: Clear
bg: Изчистване

en: Network
bg: Мрежа

en: Open
bg: Отваряне

en: Select Current Folder
bg: Избиране на текущата папка

en: Select This Folder
bg: Избиране на тази папка

en: Open a File
bg: Отваряне на файл

en: Open File(s)
bg: Отваряне на файл(ове)

en: Open a Directory
bg: Отваряне на папка

en: Open a File or Directory
bg: Отваряне на файл или папка

en: Save a File
bg: Запазване на файл

en: Go to previous folder.
bg: Преминаване към горната папка.

en: Go to next folder.
bg: Преминаване към горната папка.

en: Go to parent folder.
bg: Преминаване към горната папка.

en: Path:
bg: Път:

en: Refresh files.
bg: Опресняване на файловете.

en: Directories & Files:
bg: Папки и файлове:

en: Toggle the visibility of hidden files.
bg: Превключване на видимостта на скритите файлове.

en: File:
bg: Файл:

en: Create Folder
bg: Създаване на папка

en: Name:
bg: Име:

en: Could not create folder.
bg: Папката не може да бъде създадена.

en: Zoom Out
bg: Отдалечаване

en: Zoom Reset
bg: Връщане на оригиналния мащаб

en: Zoom In
bg: Приближаване

en: Cut
bg: Изрязване

en: Copy
bg: Копиране

en: Paste
bg: Поставяне

en: Select All
bg: Избиране на всичко

en: Undo
bg: Отмяна

en: Redo
bg: Повторение

en: (Other)
bg: (Други)
