Godot Engine extractable strings - en to da translation catalogue (25 entries)

en: All Recognized
da: Alle Genkendte

en: Open
da: Åben

en: Select Current Folder
da: Vælg nurværende mappe

en: Save
da: Gem

en: Select This Folder
da: Vælg denne mappe

en: Open a File
da: Åben en Fil

en: Open File(s)
da: Åben Fil(er)

en: Open a Directory
da: Åbn en Mappe

en: Open a File or Directory
da: Åben en Fil eller Mappe

en: Save a File
da: Gem en Fil

en: Path:
da: Sti:

en: Directories & Files:
da: Mapper & Filer:

en: File:
da: Fil:

en: Create Folder
da: Opret Mappe

en: Name:
da: Navn:

en: Could not create folder.
da: Kunne ikke oprette mappe.

en: Zoom Out
da: Zoom Ud

en: Zoom In
da: Zoom Ind

en: Cut
da: Klippe

en: Copy
da: Kopier

en: Paste
da: Indsæt

en: Select All
da: Vælg alt

en: Clear
da: Ryd

en: Undo
da: Fortryd

en: Redo
da: Annuller Fortyd
