Godot Engine extractable strings - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Network
eu: Sarea

en: Open
eu: Ireki

en: Select Current Folder
eu: Hautatu uneko karpeta

en: Save
eu: Gorde

en: Select This Folder
eu: Hautatu karpeta hau

en: Open a File
eu: Ireki fitxategi bat

en: Open File(s)
eu: Ireki fitxategia(k)

en: Open a Directory
eu: Ireki direktorioa

en: Open a File or Directory
eu: Ireki fitxategia edo direktorioa

en: Save a File
eu: Gorde fitxategia

en: Go to previous folder.
eu: Joan aurreko karpetara.

en: Go to next folder.
eu: Joan hurrengo karpetara.

en: Go to parent folder.
eu: Joan guraso karpetara.

en: Refresh files.
eu: Eguneratu fitxategiak.

en: Toggle the visibility of hidden files.
eu: Txandakatu ezkutuko fitxategien ikusgaitasuna.

en: Directories & Files:
eu: Direktorioak eta fitxategiak:

en: File:
eu: Fitxategia:

en: Undo
eu: Desegin

en: Redo
eu: Berregin
