Godot Engine extractable strings - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: All Recognized
fa: همه ی موارد شناخته شده اند

en: Save
fa: ذخیره

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Network
fa: شبکه

en: Open
fa: باز کن

en: Select Current Folder
fa: انتخاب پوشه کنونی

en: Select This Folder
fa: برگزیدن این پوشه

en: Open a File
fa: یک پرونده را باز کن

en: Open File(s)
fa: پرونده(ها) را باز کن

en: Open a Directory
fa: یک دیکشنری را باز کن

en: Open a File or Directory
fa: یک پرونده یا پوشه را باز کن

en: Save a File
fa: یک پرونده را ذخیره کن

en: Go to previous folder.
fa: برو به پوشه پیشین.

en: Go to next folder.
fa: برو به پوشه بعد.

en: Go to parent folder.
fa: برو به پوشه والد.

en: Path:
fa: مسیر:

en: Refresh files.
fa: نوسازی پرونده‌ها.

en: Directories & Files:
fa: پوشه‌ها و پرونده‌ها:

en: Toggle the visibility of hidden files.
fa: تغییر پدیدار بودن فایل‌های مخفی شده.

en: File:
fa: پرونده:

en: Create Folder
fa: ساخت پوشه

en: Name:
fa: نام:

en: Could not create folder.
fa: ناتوان در ساختن پوشه.

en: Zoom Out
fa: کوچکنمایی

en: Zoom Reset
fa: ‪‮تنظیم مجدد بزرگنمایی

en: Zoom In
fa: بزرگنمایی

en: Left-to-Right
fa: چپ به راست

en: Right-to-Left
fa: راست به چپ

en: Cut
fa: برش

en: Copy
fa: کپی

en: Paste
fa: چسباندن

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Undo
fa: عقب‌گرد

en: Redo
fa: جلوگرد

en: (Other)
fa: (دیگر)
