Godot Engine extractable strings - en to he translation catalogue (33 entries)

en: All Recognized
he: כל המוכרים

en: Save
he: שמירה

en: Clear
he: ניקוי

en: Add current color as a preset.
he: הוספת הצבע הנוכחי לערכת הצבעים.

en: Network
he: רשת

en: Open
he: פתיחה

en: Select Current Folder
he: נא לבחור את התיקייה הנוכחית

en: Open a File
he: פתיחת קובץ

en: Open File(s)
he: פתיחת קבצים

en: Open a Directory
he: פתיחת תיקייה

en: Open a File or Directory
he: פתיחת קובץ או תיקייה

en: Save a File
he: שמירת קובץ

en: Go to previous folder.
he: מעבר לתיקיה הקודמת.

en: Go to next folder.
he: מעבר לתיקיה הבאה.

en: Go to parent folder.
he: מעבר לתיקיית העל.

en: Path:
he: נתיב:

en: Refresh files.
he: ריענון קבצים.

en: Directories & Files:
he: תיקיות וקבצים:

en: Toggle the visibility of hidden files.
he: הצג/הסתר קבצים מוסתרים.

en: File:
he: קובץ:

en: Create Folder
he: יצירת תיקייה

en: Name:
he: שם:

en: Could not create folder.
he: לא ניתן ליצור תיקייה.

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Zoom Reset
he: איפוס התקריב

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Cut
he: גזירה

en: Copy
he: העתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: Select All
he: לבחור הכול

en: Undo
he: ביטול

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: (Other)
he: (אחר)
