Godot Engine extractable strings - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: All Recognized
sk: Všetko rozpoznané

en: Save
sk: Uložiť

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Network
sk: Sieť

en: File "%s" already exists.
    Do you want to overwrite it?
sk: Súbor "%s" už existuje.
    Želáte si ho prepísať?

en: Open
sk: Otvoriť

en: Select Current Folder
sk: Vybrať Aktuálny Priečinok

en: Select This Folder
sk: Vybrať Tento Priečinok

en: Open a File
sk: Otvoriť súbor

en: Open File(s)
sk: Otvoriť súbor(y)

en: Open a Directory
sk: Otvorit priečinok

en: Open a File or Directory
sk: Otvoriť súbor / priečinok

en: Save a File
sk: Uložiť súbor

en: Go to previous folder.
sk: Ísť do predchádzajúceho priečinka.

en: Go to next folder.
sk: Ísť do ďalšieho priečinka.

en: Go to parent folder.
sk: Ísť do parent folder.

en: Path:
sk: Cesta:

en: Refresh files.
sk: Obnoviť súbory.

en: Directories & Files:
sk: Priečinky a Súbory:

en: Toggle the visibility of hidden files.
sk: Prepnúť viditeľnosť skrytých súborov.

en: File:
sk: Súbor:

en: Create Folder
sk: Vytvoriť adresár

en: Name:
sk: Názov:

en: Could not create folder.
sk: Priečinok sa nepodarilo vytvoriť.

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: Zoom Reset
sk: Resetovať Priblíženie

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: Select All
sk: Označiť všetko

en: Undo
sk: Späť

en: Redo
sk: Prerobiť
